Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli kabel za 10zł nie różni się od tego np SONY za 80zł ? Bez żadnej różnicy w obrazie ? Bez zakłóceń ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak kupisz chiński kabel za 10zł to tak :P po prostu kup kabel troszkę droższy od jakiejś dobrej firmy i to tyle ;)

Proponuję przeczytanie tego

oraz postu który ukazał się dzień później na potwierdzenie

@Tonder kable różnią się jakością wykonania i trwałością 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w gąszczu dyskusji chyba umknęło moje pytanie więc powtórze je, Czy jakość przez taki kabel analogowy: http://www.allegro.pl/item1002393929_psp20_playstation_3_ps3_wii_kabel_vga_hd_konwerter.html na monitorze który obsługuje rozdzielczości HD ale ma tylko złącze D-sub będzie taka jak przez kabek hdmi czy dożo gorsza, bo póki co gram na tv kinsekopowym i od tego mam nadzieje jakość będzie dużo lepsza.

PS wiem że na moim monitorze kabel działa bo gadałem z kimś kto ma ten sam monitor co ja i kupił ten kabel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam właśnie przymierzam sie do zmiany TV, chciałbym wydać max 2600zl. Co proponujecie?? TV musi być 40cali. Jak narazie upatrzyłem sobie 2 modele jeden Sony Bravia http://www.sony.pl/product/t32-ex-series/kdl-40ex500?source=rss a drugi Samsung http://www.redcoon.pl/index.php/cmd/shop/a/ProductDetail/pid/B176323/refId/skapiec/ czy może macie jakies lepsze pomysły??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do ogladania 3d nie jest potrzebny specjalny tv tylko specjalny sygnal (obraz)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i niby jak to zrobi? Jak oko bedzie wiedzialo ktory obraz jest dla niego? W gornym lewym rogu ekranu bedzie info "teraz zamknij prawe oko" albo "teraz zamknij lewe oko" ?

Normalnie. Jeżeli widziałeś film 3D w kinie bez okularów, to powinieneś zrozumieć. Każdy z obrazów jest wygenerowany w takim kolorze, ze staje sie niewidoczny dla oka poprzez szkiełko przeznaczone dla drugiego oka - i vice versa. Pytanie - czy potrzeba do tego specjalnego telewizora?

Troszkę pogooglowalem, i wszystko wskazuje na to ze specjalny telewizor nie jest potrzebny. Jeżeli dobrze sięgam pamięcią, to gra Magic Carpet wydana przez Bullforga miała tryb 3D, ktory własnie powodował dla widza bez okularów rozmycie obrazu na dwie warstwy, każda w kolorach dla jednego oka.

Na tym screenshocie dokładnie to widać na przykładzie WipeOuta - http://cache.g4tv.co...ill-Be-Soon.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem ciekawy jak będzie wyglądało to 3D ale mam obawy czy przy dłuższym graniu nie zaczną boleć oczy tzn czy oczy nie będą się szybciej męczyły przy takim obrazie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam na szczęście technologia 3D kompletnie nie interesuje :P Bo skoro jestem okularnikiem, to noszenie dwóch okularów byłoby dla mnie uciążliwe :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że dopiero dostałem ps3 przed sekundą do domu zastanawia mnie podłączenie PS3 do TV (full hd,100hz) - w zestawie kabel hdmi-chinch, ale jak się domyślam najlepiej podłączyć go przez HDMI-HDMI?

na allegro jest ogrom tych kabli, ale jak się znowu domyślam lepiej nie brać pierwszego lepszego, który jest więc wart polecenia?

Jesteś pewien, że taki kabel istnieje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie. Jeżeli widziałeś film 3D w kinie bez okularów, to powinieneś zrozumieć. Każdy z obrazów jest wygenerowany w takim kolorze, ze staje sie niewidoczny dla oka poprzez szkiełko przeznaczone dla drugiego oka - i vice versa. Pytanie - czy potrzeba do tego specjalnego telewizora?

Troszkę pogooglowalem, i wszystko wskazuje na to ze specjalny telewizor nie jest potrzebny. Jeżeli dobrze sięgam pamięcią, to gra Magic Carpet wydana przez Bullforga miała tryb 3D, ktory własnie powodował dla widza bez okularów rozmycie obrazu na dwie warstwy, każda w kolorach dla jednego oka.

Na tym screenshocie dokładnie to widać na przykładzie WipeOuta - http://cache.g4tv.co...ill-Be-Soon.jpg

Dolores nie chce Cie martwic, ale co do technologii 3D to chyba jestes jeszcze w XX wieku. Kolorowe szkielka znacznie nieksztalcaja ogladany obraz. Owszem byly rozne gry generujace obraz . Proponuje mimo wszystko wybrac sie na ten kiczowy Avatar i osobiscie doswiadczyc dzisiejszergo 3D. Bez specjalnych okularow ciezko cos sensownego zobaczyc. Proponuje wpisac w googlachhasla w stylu "technika imax 3d" lub cos w podobie. Wyskoczy sporo ciekawych artykulow i for (ot taki przyklad http://pl.engadget.com/2010/01/03/kino-3d-jak-to-sie-robi/)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam !

Godzine temu kupiłem PS3 i chciałbym je podłaczyć do monitora ACER P244W 24'. Czy jest na to jakiś sposób ?

Monitor dokładnie taki:

http://allegro.pl/item989744446_nowy_acer_p244w_24_cale_2ms_full_hd_dvi_gw36_salon.html

Tylko podstawkę mam inną, ale to nie robi różnicy : D

Pozdrawiam wszystkich i witam, bo to mój pierwszy post :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jest 

musisz zakupić kabel dvi-hdmi lub poszukać na forum :D

Edytowane przez Flesh90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz za pomocą DVI-HDMI o ile monitor ma HDCP, albo za pomocą VGA i kabla VGA HD który mam na sprzedanie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VGA HD ?? przecież kabel VGA to przekaz analogowy z tego co pamiętam to jak może być HD ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak będzie z dźwiękiem ?

i co musze w koncu zakupic ? :P

Mozecie podawac aukcje na allegro ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VGA HD ?? przecież kabel VGA to przekaz analogowy z tego co pamiętam to jak może być HD ?

A może być, nie wiem jakim cudem ale gram normalnie tym kablem... Ładnie to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VGA HD ?? przecież kabel VGA to przekaz analogowy z tego co pamiętam to jak może być HD ?

No i co z tego? HD to nie kwestia czy sygnal jest analogowy czy cyfrowy tylko rozdzielczosc, a na kablu VGA mozna spokojnie osiagnac rozdzielczosc, ktora mozna nazwac HD.

Co do kabli sprawdz czy monitor ma HDCP, jezeli tak to polecam kabel HDMI-DVI.

Jezeli nie ma HDCP to pozostaje kabel PS3 VGA.

Tutaj nalezy ostrzec. Monitory bardzo czesto lubia wywalac komunikat "signal out of range". Znaczy to, ze monitor nie przyjmuje sygnalu z konsoli i niestety na to sie nic nie poradzi. Sprawdzasz niestety na wlasna odpowiedzialnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje ps3 było podłączone przez kabel dvi-hdmi ale najprawdopodobniej zepsuło się wejście DVI w moim monitorze...

jak sądzicie ktoś w ogóle naprawia monitory ?

a jeżeli nie to czy da się podłączyć sonkę pod dsub'a ?

kombinowałem żeby kupić coś takiego:

http://www.allegro.pl/item1005346658_przejsciowka_dvi_i_gn_d_sub_wtyk_15pin_hd_vga.html">D SUB- DVI

a później kablem DVI-HDMI podłączyć monitor do sonki czy to może się udać?

a może ktoś miał taki sam problem z tym monitorem i znalazł jakiś magiczny sposób naprawy (samsung Sync Master 205bw ) ?

pozdrawiam i mam nadzieję że będzie ktoś w stanie mi pomóc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyć możesz kabelm VGA HD ;) Akurat mam taki na sprzedanie :P Ładny obraz nawet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłączyć możesz kabelm VGA HD ;) Akurat mam taki na sprzedanie :P Ładny obraz nawet.

a ile trzeszczy ? :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×