Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

HD Ready sobie odpuść, bo tak jak piszesz nie wykorzystasz możliwości PS4. 22'' na odległość 2m to strasznie mały rozmiar matrycy.

Siedzę od swojego telewizora w odległości 2,8m i telewizor 55'' wcale nie jest aż taki duży. Jednak jak piszesz, że jesteś przyzwyczajony to twój wybór.

Brałbym telewizor Full HD mimo, że jest mniejszy, za 1-2 lata mam nadzieję że wszystkie gry będą Full HD i wtedy na pewni taki tv lepiej się sprawdzi.

Już lepiej zamiast TV firmy HAIER zainteresuj się tym TV: http://www.ceneo.pl/23207254, ma bardzo dobre parametry do grania i będziesz z niego zadowolony.

Edytowane przez shemaforash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ja mam pytnaie, bo gry na PS3 są przeważnie w 720p, a każdy monitor ma 1080p.  Chodzi mi o sklalowanie, bo grałem już na monitorze i dwóch telewizorach, i no w mafii 2 mam tak chuj** liście, drzew że głowa mała, oglnie widać iż ani telewizor ani monitor nie skalują obrazu, mam centralnie rozmazany widok, wiadomo nie od dziś że lcd wyświetla tylko nominalną rozdzielczość, ktoś mi powie jak to ustwić, żeby się dobrze skalowało? Będę mieć we wtorek monitor AOC i2757Fm i jeśli na nim też tak to będzie wyglądać to sorry bardzo, ale konsola to nie dla mnie, bardzo jestem uczulony na takie zniekształcenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/Z8NzJYB.jpg?1

tam gdzie się pojawia ten kolor zielony powinien być czarny(nie wiem czy to objaw padającej matrycy),tv podłączony do ps3 przez hdmi.Nie we wszystkich grach mam ten objaw.

 

samsung le32r82b,konsola podłączona przez hdmi

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem sobie nowy telewizor - Samsung UE32F5000. Wszystko OK, działa, ale mam taki problem: nie zadowala mnie grafika na PS3. XMB wygląda ładnie, ale podczas gier (sprawdzałem Red Dead Redemption i UFC Undisputed 3) jak dla mnie obraz jest trochę rozmyty, jakby nieostry. Nie wiem, kwestia jakichś ustawień? Mój telewizor ma Full HD, podłączony jest kablem HDMI. Nie jest to wina TV, bo takim samym kablem mam podłączone nc+ i obraz HD jest super. Sorry za może takie laickie pytanie, ale dopiero od wczoraj korzystam z telewizora z HD ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pobaw się ustawieniami,TV zapewne ma wszystkie suwaki na standard

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zakupiłem sobie nowy telewizor - Samsung UE32F5000. Wszystko OK, działa, ale mam taki problem: nie zadowala mnie grafika na PS3. XMB wygląda ładnie, ale podczas gier (sprawdzałem Red Dead Redemption i UFC Undisputed 3) jak dla mnie obraz jest trochę rozmyty, jakby nieostry. Nie wiem, kwestia jakichś ustawień? Mój telewizor ma Full HD, podłączony jest kablem HDMI. Nie jest to wina TV, bo takim samym kablem mam podłączone nc+ i obraz HD jest super. Sorry za może takie laickie pytanie, ale dopiero od wczoraj korzystam z telewizora z HD ;)

 

Nie wiem jak jest w samsungach bo sam mam philipsa ale na twoim miejscu zwrocilbym uwage na:

- ustawienia trybu - wiekszosc TV ma tryb gra lub komputer - ktore z automatu dezaktywuja wiele polepszaczy obrazu ktore sprawdzaja sie przy TV i filmach ale nie w trakcie grania.

- ustawienia ostrosci, wygladzania

- ustawienia innych polepszaczy (tu sam musisz pokombinowac - zazwyczaj wylaczenie ich do grania daje lepszy efekt).

 

Niestety nie mam innej rady nizli - zajrzyj do instukcji znajdz rodzial ustawienia i sie pobaw.

 

Mnie przy moim TV troche czasu to zajelo :(

 

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem taki, że w czasie oglądania TV korzystam z trybów domyślnych (najczęściej dynamiczny bądź sportowy), a w czasie grania nie dość, że nie gram w 1920x1080 to na dodatek te tryby w ogóle tutaj się nie sprawdzają. Próbowałem coś tam eksperymentować, ale nadal mnie nie zadowala grafika. Dajmy na to takie krzesła czy zegary w RDR nie są takie ostre jak inne rzeczy. Odpaliłem też Heavy Rain i też tak szczegółowo niektóre obiekty nie są pokazane. Być może ja też za dużo wymagam, bo po prostu podczas grania nie będę miał takiej żylety jak podczas oglądania meczów np. na C+.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera PS4 coraz bliżej więc czas zmienić wysłużony telewizor na coś nowego ;)

Możecie polecić coś w rozmiarze 32-42 cale w cenie do 1700/1800? Wymagany niski input lag i minimum 100Hz (oczywiście realne prawdziwe 100Hz  ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy korzysta ktoś z nowej serii Philipsa ?? Zastanawiam się nad nimi. Dokładnie chodzi mi o modele 7008 i 8008. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciałbym kupić monitor do konsoli Sony Playstation 3. Obecnie korzystam z telewizora, który wyświetla gry w jakości SD i nie ukrywam to dla mnie jakość za słaba. Chodzi przede wszystkim o to, że mniejsze napisy są niewyraźne (rozmazane). Proszę o radę jaki monitor kupić, jaka marka ile cali, tak żeby można było swobodnie grać w oddaleniu 3-4 metry od monitora. Ważne, żeby monitor miał złącze HDMI. Głośniki i tuner TV nie są konieczne, ale przydałyby się mieć i to w jednym. Niestety mam do dyspozycji tylko 500 zł. Zdecydowanie wolałbym nowy sprzęt, ale jakby znalazło się coś używanego w bardzo dobrym stanie to pomyślę...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie czy graniem między telewizorem 32 cale a np 39 lub 42 Full HD jest jaki duży przeskok? I drugie pytanie jaki wybrać telewizor może być używka do 1500 zł 39 lub 42 calowy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest taki przeskok, że matryca jest większa... nie wiem o co chodzi.

Do tej ceny Samsung F5000 jeśli tylko granie cię interesuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi o to czy czuć dużą rożnice grając na tv 32 cale a 42 w odległości 2 metrów od ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy ps4 obsłuży w grach 4k(oczywiście nie we wszystkich) i trzeba będzie inwestować w coś drogiego bo mam nadzieje ze gry w full HD będą w standardzie

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@marcindzik

Czuć różnicę 10'', z odległości 2m rozmiar 42'' będzie jak dla mnie idealny.

 

@czeskimaster

PS4 nie obsługuje 4k w grach, na razie problemem jest 1080p60 więc o 4k możemy pomarzyć.

Edytowane przez shemaforash
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś TV pod ps3 + tv (cyfrowy polsat) i jakieś filmy.

Najlepiej 46 cali, ale 42 też może być cena max 2500 lecz im bliżej 2000 tym lepiej :)

 

Możecie coś polecić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś TV pod ps3 + tv (cyfrowy polsat) i jakieś filmy.

Najlepiej 46 cali, ale 42 też może być cena max 2500 lecz im bliżej 2000 tym lepiej :)

 

Możecie coś polecić?

Philips 42PFL5008 albo Panasonic TX-42ET60E  , sam się zastanawiam między tymi dwoma modelami... Ale raczej wezmę Philipsa, jeszcze możliwe że dołożę trochę do 6008 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips 42PFL5008 albo Panasonic TX-42ET60E  , sam się zastanawiam między tymi dwoma modelami... Ale raczej wezmę Philipsa, jeszcze możliwe że dołożę trochę do 6008 ;)

Heh w sumie miałem je własnie na oku :)

A cos z 46 dało by rade czy lepiej te 42? 

 

Np. 

Sharp LC-46LE540E

Samsung 46F5500

Edytowane przez chudas94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Szukam tv pod ps3 którą mam zamiar kupić na dniach. Cena w jakiej chciałbym się zmieścić to 1000-1200zl. Oczywiście chodzi mi o jak najlepszy sprzęt(tv)obecnie dostępny. Proszę o konkretne przykłady. Może ktoś właśnie posiada tv w takim przedziale cenowym i może przekazać tutaj swoją opinie. Dodam że tv będzie tylko służył do gry na konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

. Chodzi o to że w tej cenie (1000-1200)zl chcę kupić jak najlepszy tv. Jeżeli będą 2 tv z różnymi wielkościami matrycy a np ten mniejszy będzie zdecydowanie lepszy i polecany to tak jak napisałem wielkość niema znaczenia. Myślałem że cos z 32 cale może wiecej może mniej... Muszę udać sie do jakiegoś salonu i przyjżeć się z bliska poszczególnym modelom,tylko pytam czy wogule jest jakiś tam sens kupować taki tv za 1000zl. Wiadomo,jak bym miał więcej monet to chciałbym coś lepszego, w wyższej przedziałce cenowej. A tak trzeba szukać jakiejś alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×