Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Z tej aukcji co podałeś to ta pani na zdjęciu jest straszna. Jak się hoduje takie czoło?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cziczaki jak masz odpowiadac nie na temat to w ogole nie pisz. Tez jestem ciakawy tych tv jtc czy jakos tak jak podal w linku buhaj. Ma ktos, sprawdzal?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Yo!

  Panie i Panowie, 4 TV (Cena do 1850 max, niedoporzeskoczenia):

  1.Samsung UE39F5000
  2.Samsung UE42EH5300
  3.Sony 40R470A
  4.Panasonic 39E6E

  TV będzie używany głównie do PS3, więc obraz i niski input lag stawiam na 1. miejscu (reszta bajerów mnie nie interesuje)
  Który z wyżej wymienionej trójki będzie dysponował najlepszymi parametrami do gier?

 

Edytowane przez Spad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Pare dni temu kupiłem ps3  posiadam telewizor kineskopowy i chcialbym zmienic  na inny bo  poprosrotu tekst jest tak zamazany w grach ze nie da sie przeczytac moj budżet ktory chce wydac na nowy tv to max 1100zł  nie chce jakis super tv tylko poprostu do gier i zeby tekst byl widoczny a nie zamazany co o tym  tv sądzicie ?:)

 

http://www.electro.pl/Telewizor_PHILIPS_32PFL3168H_2F12-s780583.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Spad

Z tej listy do grania nadają się wszystkie telewizory oprócz Sony, który ma wysoki input lag.

Reszta tych TV ma lag w granicach 30ms więc jest bardzo dobrze, dokładnie:

F5000 - 28ms

EH5300 - 16ms-28ms (różne dane)

E6E - 26-32ms (różne dane)

Najlepiej jak masz teraz zwężoną listę TV dokładnie poczytaj recenzje fora i wybierz to co ci najbardziej odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam pytanie co do tego tv (samsung UE32F5300) czy bedzie dobry pod PS3 ????????

 

chodzi mi o ten lag żeby mi sie dobrze grało głównie gram w BF3,cod, ogólnie FPS gieki .

 

proszę o odpowiedź

 

 

 

 

 


 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ponownie  znalazłem jeszcze jeden ciekawy tv

podaje oba linki

http://www.electro.pl/TV_LED_SAMSUNG_UE32EH5000-586693.html

http://www.electro.pl/Telewizor_PHILIPS_32PFL3168H_2F12-s780583.html

 

 Bardzo bym prosil o wypowiedzenie  bo ja jestem zielony z tego, cale życie używałem kineskopowy tv ale na potrzeby ps3 musze zmienic  dlatego ktory byłby lepszym wyborem a może sami macie do polecenia jakis fajniutki telewizor do 1100zł?:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Po odpowiedziach zdecydowałem się na Sony z 50" i zostało mi 6828zł.
Który wybrać?

Sony KDL-50W656 (3589zł)
albo
Sony KDL-50W685 (3950zł)

Są takie same z tym że 2gi jest z 3D (pasywnym) i o 361zł droższy.
Czy tego rodzaju 3D spisze się w filmach i grach? (Czy jest wystarczająco dobry?)
...Zależy mi na trybie 3D, ale chcę wiedzieć czy taki jest coś warty.
Czy input lag w obu jest taki sam? (1szy = 19ms)
Który zamówić?
Proszę o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam dobrego monitora do ps4. Wiem, że Asus VG248QE jest świetny ale szkoda mi na niego pieniędzy. Nie potrzebuję 3d. Zależy mi tylko na okolo 24 calach, niskim input lagu i niskim response time ( sorry nie wiem jak to przetłumaczyć :P ) Odświeżanie nie musi być chyba tak dobre jak w tym Asusie który podałem wyżej. 

 

Jeżeli znacie jakieś dobre monitory parametrami zbliżone do tego co podałem to proszę o odpowiedź. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest telewizor PHILIPS 47PFL6008K/12 w promocji w Media Expert Z kodem rabatowym wychodzi 3518,10zł co jest bardzo dobrą ceną bo śledze ten tv od jakiegoś czasu sam bym brał ale zastanawiam się nad tymi okularami hmz-t1... ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzytkuje ktos moze tego haiera? skusil bym sie na niego ale nie chce kupowac w ciemno :)

HAIER to chińskie dziadostwo,martwe piksele gwarantowane,a na to gwarancji nie ma.O fatalnych parametrach obrazu nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@shemaforash  Dzięki wielkie

Jak wypada porównanie:

Panasonic TX-L42ET60E

vs

Toshiba 40L7335DG

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie,opinie na ceneo czy skąpcu to kopalnia wiedzy.Zwłaszcza jak duży chiński koncern wchodzi na rynek i przeznacza spory kapitał na szemrany marketing.Proponuje postawić ten wyrób choćby przy monitorach TV samsunga czy LG,które są w bardzo zbliżonych cenach,szczególnie przy tym drugim z matrycą IPS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z okazji zbliżającej sie premiery PS4 niestety zmuszony bede tez do zmiany TV bo mój obecny ma tylko 720p. Chciałbym prosić was o rady co najlepiej kupić, szukam TV 40-42 cale nie plazma i żeby miał jak najmniejszy input lag, to jest dla mnie najważniejsze, bo jak zagrałem u kumpla na jakims nowym samsungu 3D w BF3 to była katastrofa taki lag ze ja nawet na swoim TV nie miałem takiego laga przed naprawą input laga w BF3. Z góry wszystkim dzieki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, z okazji zbliżającej sie premiery PS4 niestety zmuszony bede tez do zmiany TV bo mój obecny ma tylko 720p. Chciałbym prosić was o rady co najlepiej kupić, szukam TV 40-42 cale nie plazma i żeby miał jak najmniejszy input lag, to jest dla mnie najważniejsze, bo jak zagrałem u kumpla na jakims nowym samsungu 3D w BF3 to była katastrofa taki lag ze ja nawet na swoim TV nie miałem takiego laga przed naprawą input laga w BF3. Z góry wszystkim dzieki :)

Rezygnując z plazmy zamykasz sobie drogę do najlepszej jakości obrazu.Panasonic GT60 input lag 28 ms.

Nie jestem w stanie z czystym sumieniem polecić telewizora LCD mając do wyboru plazmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gregor, w nowych seriach Sony lag o 1/3 niższy niż w tej plazmie którą podajesz, a obraz też niczego sobie.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda ale w rzeczywistości nic to nie zmienia,bo lag poniżej 30 ms jest już niezauważalny.Co do jakości obrazu to pozwolę sobie mieć odmienne zdanie.Parametry obrazu jakie uzyskały tegoroczne modele plazm panasa są uznane jako wartości referencyjne.Do tego dochodzi różnica w cenie na poziomie +1000 pln za porównywalny model sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na forum jestem nowy i mam pytanie do osób, które znają się na rzeczy czyli do Was. Otóż:

 

Planuję kupno PlayStation3 SuperSlim500GB z jakąś grą. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o konsole, bo do tej pory grałem tylko i wyłącznie na PC. Napiszę listę pytań i jeśli jakaś Dobra Dusza zachce mi odpowiedzieź będę bardzo wdzięczny:

 

1)Czy istnieje szansa na to, że PS3 stanieje? 

2)Jaką mam pewność, że kupione przeze mnie PS3 będzie chodziło na moim telewizorze? Dodam, że mam TV 32 calowy Panasonic Viera z dwoma wejściami HDMI, a jeśli chodzi o oznaczenia jakie na nim widnieją to właśnie 2xHDMI, HDTV. 

3)Najbardziej boję się, że mój telewizor nie załapie danego łącza na którym jest/będzie podpięte PS. Jaką mam pewność, że nie wyskoczą mi błedy w postaci rozdzielczości np. ucięty ekran, albo coś innego.

4) Czy różnica podczas grania przez kabelek HDMI jest kolosalna w porównaniu z tymi trzema "czinczami"?

5)Jeśli uda mi się wszystko podłączyć i włożyć płytkę do napędu, to będzie proces instalacyjny czy od razu można grać?

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, to bardzo ważne, a jeszcze raz dodam, że w kwestii konsol jestem totalnie zielony.

Edytowane przez Matiz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Na forum jestem nowy i mam pytanie do osób, które znają się na rzeczy czyli do Was. Otóż:

 

Planuję kupno PlayStation3 SuperSlim500GB z jakąś grą. Jestem totalnym laikiem jeśli chodzi o konsole, bo do tej pory grałem tylko i wyłącznie na PC. Napiszę listę pytań i jeśli jakaś Dobra Dusza zachce mi odpowiedzieź będę bardzo wdzięczny:

 

1)Czy istnieje szansa na to, że PS3 stanieje? 

2)Jaką mam pewność, że kupione przeze mnie PS3 będzie chodziło na moim telewizorze? Dodam, że mam TV 32 calowy Panasonic Viera z dwoma wejściami HDMI, a jeśli chodzi o oznaczenia jakie na nim widnieją to właśnie 2xHDMI, HDTV. 

3)Najbardziej boję się, że mój telewizor nie załapie danego łącza na którym jest/będzie podpięte PS. Jaką mam pewność, że nie wyskoczą mi błedy w postaci rozdzielczości np. ucięty ekran, albo coś innego.

4) Czy różnica podczas grania przez kabelek HDMI jest kolosalna w porównaniu z tymi trzema "czinczami"?

5)Jeśli uda mi się wszystko podłączyć i włożyć płytkę do napędu, to będzie proces instalacyjny czy od razu można grać?

 

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi, to bardzo ważne, a jeszcze raz dodam, że w kwestii konsol jestem totalnie zielony.

1. Raczej tak po premierze PS4

2. Jeśli oba sprzęty są sprawne to masz 100% pewności że wszystko bedzie działać

3. j.w.

4. kolosalna

5. zależy od gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×