Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Czy na monitorach 3D takich jak ACER GD245HQbid będzie działało 3D z PS3.

Rodzice kupili niedawno telewizor LCD więc nie będą wymieniać na 3D ale ja wymieniam monitor od komputera i chciałem podłączyć od razu Ps3 do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na jaka jakosc obrazu moge liczyc na telewizorze 19 cali HD Ready (podlaczajac pod PS3 - oczywiscie kablem HDMI). Nie wymagam jakichś wodotrysków, tylko normalnego poczciwego grania na poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział ze jakość będzie zadowalająca. musisz tylko grać z niewielkiej odległości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ogolnie wielkosc TV jest jaka jest ze wzgledu na wielkosc pokoju, wiec koniec koncow i tak bede siedzial blisko niego. Dzieki za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ogolnie wielkosc TV jest jaka jest ze wzgledu na wielkosc pokoju, wiec koniec koncow i tak bede siedzial blisko niego. Dzieki za odpowiedz :)

Męczyłem się tak kiedyś przez pół roku.Cóż mogę powiedzieć, w porównaniu z dużymi telewizorami nie jest dobrze, w szczególności jeśli chodzi o FPS(przewaga dużego telewizora).Z drugiej strony, jakość będzie jednak lepsza niż na "analogowym" telewizorze nawet większych rozmiarów.

Dochodzi do tego jeszcze ten aspekt, że małe telewizory dobrej jakości przeważnie cenowo niewiele odbiegają ceną od "większych braci" średniej jakości.Jak zdecydujesz się brać mały telewizor, to żeby granie było na poziomie to powinien on być dobrej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co powiesz o telewizorze funai lh7-m19bb? Nie dawno stalem sie jego posiadaczem, aczkolwiek na zwyklej kablowce z pewnoscia nie mozna dostrzec wszystkich aspektow telewizora

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie ten tv jest slabiutki. patrzac na parametry techniczne. bardzo słaby kontrast 800:1 to zdecydowanie za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiec nic z niego nie wycisne na konsoli? Nie oczekuje tu na porownanie z wielkimi telewizorami z FullHD, tylko czy wystarczy to na poczciwe, niewymagajace granie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy. wszystko zależy od twoich oczekiwań, ale skoro mówisz o poczciwym i niewymagającym graniu to powinieneś być w pewnym stopniu zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy na monitorach 3D takich jak ACER GD245HQbid będzie działało 3D z PS3?

Rodzice kupili niedawno telewizor LCD więc nie będą wymieniać na 3D ale ja wymieniam monitor od komputera i chciałem podłączyć od razu Ps3 do tego.

Czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ma technologie 3D to i ma HDMI wiec będzie działał czemu nie ale poco wydawać kasę skoro jak na razie brak takich gier?

No ale na upartego możesz kupić na przyszłość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ten monitor 3d to pewnie będzie działać ale czy jest sens już inwestować w tą technologie?? Co do możliwości tego modelu to najlepiej udaj się do sklepu i poproś żeby Ci podłączyli i sam sprawdzisz. Ja ostatnio wybierałem model TV i sam w sklepie spędziłem sporo czasu. Nie sądzę, żeby ktoś dał Ci tu 100% odpowiedź bo możliwe, że jeszcze tego nikt nie testował na tym modelu.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś samsung le40c650 ? Może ktoś wie jak dobrze ustawić obraz? Prosze o odpowiedzi .

Jak by ktoś miał wątpliwości do tego tv to proszę bardzo. http://www.opineo.pl...g-le40c650.html

Niestety nie wiem jak ustawić optymalnie obraz do tego TV ale mam pytanie do Ciebie... Powiedz mi jak chodzą u Ciebie gry z PS3 na tym modelu. Bo sam zastanawiałem się nad tym modelem ale jak do tej pory nikt nie miał z nim kontaktu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV jest super sam jeszcze go nie ustawiłem bo wejście do anteny nie pasuje jutro będę mógł ci coś powiedzieć sprzedawca nawet pokazał film na tym tv i powiem tak Super to wygląda lepszej jakości nie widziałem a na ps3 na pewno będzie cacy tak że do jutra ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TV jest super sam jeszcze go nie ustawiłem bo wejście do anteny nie pasuje jutro będę mógł ci coś powiedzieć sprzedawca nawet pokazał film na tym tv i powiem tak Super to wygląda lepszej jakości nie widziałem a na ps3 na pewno będzie cacy tak że do jutra ;p

Mnie najbardziej interesował INPUT LAG bo obraz jak patrzyłem to faktycznie jest ok. Samego laga w sklepie nie mogłem wyczuć bo miałem do testu tylko grę wipeout HD i obraz z kompa. Jak posprawdzasz jeśli możesz to napisz bo sporo osób jest tym TV zainteresowana a nie ma żadnych informacji jak gry chodzą na tym modelu.

Spory plus C650 to masa formatów, które odtwarza... aż zazdroszczę, że odtwarza mkv z USB;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ma ktoś samsung le40c650 ? Może ktoś wie jak dobrze ustawić obraz? Prosze o odpowiedzi .

Jak by ktoś miał wątpliwości do tego tv to proszę bardzo. http://www.opineo.pl...g-le40c650.html

To znalazłem.

Picture Mode: MOVIE

Backlight: 4 (to achieve ~115 cd/m2 peak luminance – set this according to your viewing environment)

Contrast: 94

Brightness: 44

Sharpness: 0 for HD content, 20-30 for SD

Colour: 48

Tint: Neutral (50/50)

Advanced:

Black Tone: Off

Dynamic Contrast: Off

Shadow Detail: 0

Gamma: +1

Colour Space: Custom (see settings below)

Flesh Tone: 0

Edge Enhancer: Off

CMS Settings (R / G / B ) :

Red: 50 0 0

Green: 25 55 0

Blue: 0 14 71

Yellow: 52 52 0

Cyan: 24 52 54

Magenta: 43 9 55

White Balance:

Offset (R,G,B ) : 28, 25, 24

Gain (R,G,B ) : 19, 26, 24

10p White Balance: ON

Interval 1 (R,G,B ) : 2 0 0

2: 0 0 -1

3: 0 0 -1

4: -1 0 -1

5: 0 0 0

6: 1 0 0

7: 0 0 -1

8: 0 1 -2

9: 0 2 -2

10: 0 2 -3

Picture Options screen:

Colour Tone: Warm2

Aspect Ratio: Screen Fit for 1080i/1080p, according to source otherwise

Digital Noise Filter: Off

MPEG Noise Filter: Off

HDMI Black Level: depends on source, “Low” for video devices

Film Mode: Auto 1 or Auto 2 depending on content

Motion Plus: Custom, Blur Reduction: 10, Judder Reduction: 0

Mnie najbardziej interesował INPUT LAG bo obraz jak patrzyłem to faktycznie jest ok. Samego laga w sklepie nie mogłem wyczuć bo miałem do testu tylko grę wipeout HD i obraz z kompa. Jak posprawdzasz jeśli możesz to napisz bo sporo osób jest tym TV zainteresowana a nie ma żadnych informacji jak gry chodzą na tym modelu.

Spory plus C650 to masa formatów, które odtwarza... aż zazdroszczę, że odtwarza mkv z USB;)

No szkoda ze Ex501 nie odtwarza MKV :| Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza HDD ;p

A sprawdzałeś te ustawienia co ci podałem kilka postów wstecz ?

Edytowane przez QQxQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok dziś testowałem grę bbc 1 i żadnych lagów czy czegoś innego nie widziałem polecam Pozdro !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe, bo laga rzędu kilkudziesięciu ms nie zauwazysz. Dopiero jak będziesz ginoł nagminnie online to zobaczysz :)

Edytowane przez mataman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

War widzę trochę zmieniłeś zakres cenowy :D

Skąd taki przeskok :D

I jak się sprawuje pod ps3 ten samsung?

Edytowane przez QQxQ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

War widzę trochę zmieniłeś zakres cenowy :D

Skąd taki przeskok :D

I jak się sprawuje pod ps3 ten samsung?

Tak zmieniłem , jakoś wyszło obraz w tym samsungu powala na glebę a pod ps3 całkiem fajnie się gre tylko muszę jeszcze poustawiać i mam nadzieje ze będzie cacy ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No szkoda ze Ex501 nie odtwarza MKV :| Zastanawiam się nad kupnem odtwarzacza HDD ;p

A sprawdzałeś te ustawienia co ci podałem kilka postów wstecz ?

Tak sprawdziłem, ale jakość obrazu to bardzo indywidualna sprawa i trochę musiałem zmienić.:smile: Ogólnie mam tryb żywy bo inaczej na platformie cyfrowego polsatu (bez HD) nie wyglądało to za ciekawie. Teraz jest extra... a gry i filmy HD to wciskają mnie w fotel:biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mój problem polega na tym że na moim monitorze Asus VH192c(z HDCP) do którego mam podłączone PS3 przez DVI-HDMI obraz wyświetlany z konsoli jest brzydki, przypomina ten z SDTV. W konsoli mam ustawione 720p ale to nic nie daje, obraz dalej ma poszarpane krawędzie. Poprzednio miałem tym samym kablem podłączonego Xboxa 360 i obraz był po prostu piękny aż chciało się grać. A teraz jest dokładnie na odwrót. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć co jest przyczyną tego problemu?:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chce kupic TV chyba takiego http://allegro.pl/it...townia_rtv.html i tak on ma odswiezanie 50 hz i pytanie do was czym sie rozni 100 hz od 50 hz czy roznica jest widoczna w graniu? Czy dolozyc wiecej i kupic 100 hz. Interesuje mnie 37 albo 40 cali i lepiej full hd czy hd ready jak na ta wielkosc TV. Doradzicie cos :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×