Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

Kilka dni temu dostałem nowy monitor (dokładnie LG W2361V-PF) i od razu podłączyłem go do konsoli. Wszystko niby pięknie działa, ale krawędzie w niektórych miejscach wydają mi się rozpikselowane. Wprawdzie przejście ze zwykłego wejście chinch na HDMI dało mi znacznie lepszy obraz, ale nawet używając zwykłego chinch te krawędzie nie były aż tak rażące w oczy. Czy mógłby mi ktoś coś poradzić? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki monitor/tv brać do 1100zł ? Mam na oku lg w2486l i samsunga p2470hd. Będę grać na ps3 i czasami na pc, lubię też obejrzeć dobry film.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem monitora na razie interesują mnie 2 aukcje, jednak nie bardzo wiem czym się oba monitory różnią. http://allegro.pl/item1124315474_nowy_gateway_platinum_22_hdmi_1080i_fv_gw36m.html czy http://allegro.pl/item1136549545_nowy_acer_h233h_hdmi_glosniki_fv_gw36m_cy.html monitor będzie podłączony tylko do PS3 (gry, filmy). Jak myślicie który będzie lepszy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zastanawiam się nad kupnem monitora na razie interesują mnie 2 aukcje, jednak nie bardzo wiem czym się oba monitory różnią. http://allegro.pl/it...i_fv_gw36m.html czy http://allegro.pl/it...v_gw36m_cy.html monitor będzie podłączony tylko do PS3 (gry, filmy). Jak myślicie który będzie lepszy ?

acer ma full hd 1080p natomiast samsung tylko 1080i wiec oczywiscie ze acer do tego wiekszy kontrast ma acer co jest dodatkowym atutem.

Tak sie zastanawiam wszystkie pytania wrzucono w ten temat do ktorego raczej nikt z doswiadczonych uzytkownikow nie zaglada co jest zupelnie pozbawione sensu stawiania pytan tutaj. Czekam na prosta odpowiedz na moje pytanie jednak jak na razie postow z pytaniami tylko przybywa nikt jednak nie jest w stanie udzielic odpowiedzi wstyd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Luchoś ja też bym wziął na twoim miejscu acer jest lepszy ale lepiej było by kupić nowego a nie ze sklepów zagranicznych i z kategorii "d"

Edytowane przez Mati.83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

.Na początku chciałem kupić jakiegoś bydlaka TV 30-40 cali ale potem stwierdziłem że w sumie do oglądania telewizji takie coś nie jest mi potrzebne a monitor będzie masakrycznie tańszy i do tego jakość obrazu będzie taka sama jeśli nie lepsza.No więc jako że wypłata gdzieś już tam nieśmiało wygląda z za horyzontu pomyślałem że warto by było się bliżej temu przyjrzeć.I tutaj jest wasza rola moi drodzy,bardzo chciałbym was prosić aby ktoś pomógł mi w doborze monitorka.Chodzi mi o jakiś stosunkowo tani(tak do 500zł,no chyba że ktoś mógłby zaproponować coś niewiele droższego) i taki żeby można było podpiąć pod niego ps3 bez żadnych tam kombinacji alpejskich,jeden kabel i żeby wszystko śmigało,o ile się orientuję to do czegoś takiego potrzebny jest monitor z wejściem HDMI,tak?

I jeszcze takie pytanie,głośniki to muszę podpiąć po prostu pod konsolę w wyjściu audio tak?

Z góry dziękuję za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

.Na początku chciałem kupić jakiegoś bydlaka TV 30-40 cali ale potem stwierdziłem że w sumie do oglądania telewizji takie coś nie jest mi potrzebne a monitor będzie masakrycznie tańszy i do tego jakość obrazu będzie taka sama jeśli nie lepsza.No więc jako że wypłata gdzieś już tam nieśmiało wygląda z za horyzontu pomyślałem że warto by było się bliżej temu przyjrzeć.I tutaj jest wasza rola moi drodzy,bardzo chciałbym was prosić aby ktoś pomógł mi w doborze monitorka.Chodzi mi o jakiś stosunkowo tani(tak do 500zł,no chyba że ktoś mógłby zaproponować coś niewiele droższego) i taki żeby można było podpiąć pod niego ps3 bez żadnych tam kombinacji alpejskich,jeden kabel i żeby wszystko śmigało,o ile się orientuję to do czegoś takiego potrzebny jest monitor z wejściem HDMI,tak?

I jeszcze takie pytanie,głośniki to muszę podpiąć po prostu pod konsolę w wyjściu audio tak?

Z góry dziękuję za pomoc

Ten monitor powinien spełniać twoje wymagania http://allegro.pl/item1151781017_lg_w2243s_pf_21_5_lcd_5ms_30000_1_fullhd_gratis.html a jeżeli chodziło by ci o coś tańszego to polecam http://allegro.pl/item1143931292_acer_h213h_full_hd_hdmi_glosniki_20000_1_basmar.html oby dra monitory prawie niczym się nie różnią tylko tylko LG ma mniej wejść i jest bez głośników ale za to ma lepsze wyświetlanie kolorów są bardziej nasycone a jeżeli nie jesteś grafikiem i maniakiem graficznym to raczej nie powinieneś zobaczyć różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki monitor/tv brać do 1100zł ? Mam na oku lg w2486l i samsunga p2470hd. Będę grać na ps3 i czasami na pc, lubię też obejrzeć dobry film.

Mam takiego samego samsunga i jestem bardzo zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam! mam pytanie odnośnie okablowania. W piątek idę po do sklepu po nowe Ps3. Posiadam monitor LG flatron W1941S obraz 16:9. max rozdzielczosc to 1360x768. W tym monitorze jest wejscie D-sub i chciałbym podłączyć pod niego PS3.. jakie okablowanie musialbym kupic aby to ładnie działało.?....wiem wiem powiecie pewnie czy nie isc na łatwizne i podłączyc ps3 do rodziców telewizora (sony Bravia) otóż jest problem ponieważ wolałbym zeby moje ps3 stało u mnie w pokoju.;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pewien problem. Odkąd kupiłem PS3 gram na swoim monitorze. Problem polega na tym że monitor nie wyświetla rozdzielczosci HD z konsoli. Wyświetla obraz w 720p ale nie w HD ponieważ gdy wchodzę w Ustawienia>Ustawienia gry>Zwiększenie rozdzielczosci PS(daje "włącz") pojawia się czarny ekran i napis "Out of Range". Mój monitor ma HDCP i moze wyświetlać rozdzielczośc HD bo gralem wcześniej na Xboxie 360 i obraz chodził w HD. Jeżeli ktoś wie co jest przyczyną problemu lub jak mi pomóc to bardzo bym o to prosił. Mój monitor to Asus VH192C.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema planuje kupić tv do PS3 koszt. ok. 3500 zł .

Ku mojemu wyborowi padły :

1. Sony KDL-46V5500

2. Samsung LE46C650

a może polecacie coś innego w tej cenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Późna już pora, a mi nie daje spać myśl o nowym TV. Od kilku dni siedzę na forach, czytam i analizuję wszelkie informacje...

Telewizor ma mieć 37' nie więcej, nie mniej.

Cena do 2~k, ale wolałbym mimo wszystko mniej, a za resztę kupić RDR i drugiego pada.

Nie jestem jakimś tam maniakiem technologii, naprawdę kąty padanie w tę czy w tamtą stronę mnie nie obchodzą.

Przeglądałem kilka stron tematu i zanotowałem sobie LG 37LD450.

Tylko teraz mam dylemat, co z tym feralnym 100hz? Ten model go nie ma... Najlepiej gdyby ktoś posiadający owy model, bądź TV z takim odświeżaniem rozwiał moje wątpliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z kolei problem przy wielkości a ostrości / szeroko pojętej piękności obrazu. Jak to jest z obrazem w grach na dużych TV? Mam zamiar kupić TV Sony 60", ale tak się zastanawiam, czy obraz nie będzie brzydki na takim ekranie... Mam u siebie w pokoju TV 37" i w drugim pokoju TV 42", i przyznać musze, że na tym mniejszym, 37" tak jakoś lepiej mi się gra :) Ma ktoś może TV podobnych gabarytów? Jak to wygląda w praniu? Sęk w tym, że ja ten TV kupiłbym właściwie w szczególności do grania, więc jak obraz miałby być o wiele gorszy, to trochę by ten zakup był bez sensu. Naczytałem się w internecie, że na dużych telewizorach źle się gra, chciałbym wiedzieć ile w tym prawdy. Model TV jaki se upatrzyłem to Sony Bravia KDL-60LX900, ekran około 153cm. Ja na ząbki nie zwracam aż takiej uwagi, ale fajnie by było, jakby ktoś się wypowiedział na ten temat :) Z góry wielkie dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanko czy ps3 bedzie dzialac z monitorem samsung 913n??monitor ten ma tylko wejscie D-Sub

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym kupić monitor do ps3 tylko że chciałbym aby podłączenie było jak najprostsze,tzn. jeden kabel i to wszystko(to chyba musi być złącze HDMI tak?).Chciałbym wydać nie więcej niż 500zł(no chyba że ktoś może zaproponować coś nie wiele droższego a lepszego).Zależy mi po prostu na dobrym obrazie,żeby był świeży,nasycony no i ogólnie chyba wiadomo o co mi chodzi?:)

Jeszcze jedno pytanie, głośniki musiałbym wtedy podłączyć prosto pod ps3 tak?

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chciałbym kupić monitor do ps3 tylko że chciałbym aby podłączenie było jak najprostsze,tzn. jeden kabel i to wszystko(to chyba musi być złącze HDMI tak?).Chciałbym wydać nie więcej niż 500zł(no chyba że ktoś może zaproponować coś nie wiele droższego a lepszego).Zależy mi po prostu na dobrym obrazie,żeby był świeży,nasycony no i ogólnie chyba wiadomo o co mi chodzi?:)

Jeszcze jedno pytanie, głośniki musiałbym wtedy podłączyć prosto pod ps3 tak?

Z góry dzięki.

Hm... Nie chcę Cię rozczarować, ale 500zł to raczej gra nie warta świeczki. Zastanawiam się na czym teraz grasz? Musiałby być to chyba 15' CRT aby jakakolwiek zamiana miała sens.

Naprawdę wydaje mi się, że lepiej wstrzymać się z zakupem, zaoszczędzić i kupić coś dobrego niż grać na namiastce TV/Monitora. Jasne, za 500zł dorwiesz jakąś płaską 20-22 z Hdmi....

Gdyby jednak to: http://allegro.pl/item1158536721_monitor_lg_w2261_vp_gw_hdmi_bcm.html

Używka, a jak zapewne sprawdzisz nowe kosztują 650zł~

Dalej twierdzę, że nie warto kupować na siłę.

Edytowane przez lipek90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heja,

mam telewizor full hd i za każdym razem gdy odpalam grę na konsoli rozdzielczość automatycznie spada do 720x580 (czy coś koło tego). Czym to jest spowodowane? Wiem, że w konsoli są opcje i można ustalić w jakiej rozdzielczości odczytywać (ustawiłem ręcznie na 1080p). Czy chodzi o to że te gry nie są do full hd przystosowane? Wkurza mnie to bo jakość jest wtedy bardzo słaba, same pixele..;.Pomoże ktoś??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spada do 720p, dlatego że większość gier jest właśnie robiona w 720p, nic z tym nie zrobisz tak jest :) pixele to bardziej może wina tv lub złych ustawień konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki tv do 2500zł?

Idziemy w jakość czy cale?

JVC 37 HB1

Sony 37 EX 500

Panasonic 37 S20

Toshiba 37 XV 733

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem czy tak tanio? Cena całkiem normalna. Czas reakcji to nie jest jakaś rewelacja wśród monitorów, reszta konfiguracji nie odbiega od standardów. Wiadomo, to nie iiyama i nie posiada tylko bajerków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lipek90

No dobra a jeśli by trochę dołożyć i kupić coś takiego: http://allegro.pl/item1143311410_led_lg_22_e2250v_pn_hdmi_fullhd_kontr_5m_1.html

Co sądzicie na temat tego monitorka do ps3?

Ewentualnie podoba mi się też monitor do którego linka podał Kordiann.

Jeśli nadal żaden z tych to wtedy jakiś inny monitor do 700zł? Może już odżałuje i kupie coś porządniejszego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×