Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

To weź na raty ;)  Teraz masz możliwość rat 0% więc tak naprawdę nic na tym nie tracisz :)   

Ja jutro powinienem już mieć tego Philipsa więc będę mógł coś powiedzieć na jego temat;)

 

A jaki to był model ten lepszy co się nad nim zastanawiałeś? Cały czas waham się między tym panasonicem 50" TX-P50ST60 a czymś podobnym w okolicach 47"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips PFL6008 , model wyższy ale już z matrycą z natywną rozdzielczością 100Hz  i naprawdę fajnym podwójnym pilotem z żyroskopem (po obróceniu nie działają przyciski znajdujące się pod spodem)657x450_philips_telewizor-philips-42pfl6

W podobnej cenie do tego Panasa dostaniesz 47PFL6008 ,  i nie powinieneś żałować tych 3 cali mniej ;) Philips po podłączeniu do konsoli dosłownie demoluje konkurencje, aż sam byłem w szoku jaka jest różnica w porównaniu do Samsungów z podobnych kategorii cenowych (do 5008 i 6008) 

 

Ja niestety muszą uzbroić się w cierpliwość bo po obdzwonieniu wszystkich Auchanów dowiedziałem się że cały nakład PFL5008 rozszedł się w kilkanaście godzin...:( Ale jutro już powinienem mieć w trochę tylko wyższej cenie więc nie jest najgorzej ;)

Edytowane przez polo508

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te telewizorki Philipsa są naprawdę ciekawe. Jak ktoś nie napalił się na tą promocję i ma zapas gotówkowy to polecam 6008

5008 bardziej smuży, ale da się do tego przyzwyczaić, z tego co zauważyłem to Ambilight także jest minimalnie lepszy w serii 6000

Jednak jako były użytkownik 5008 nie mogę powiedzieć, że byłem niezadowolony, to też przyjemny ekran.

Edytowane przez KSSG_Alex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Philips PFL6008 , model wyższy ale już z matrycą z natywną rozdzielczością 100Hz  i naprawdę fajnym podwójnym pilotem z żyroskopem (po obróceniu nie działają przyciski znajdujące się pod spodem)

 

Ten pilot ma nieco przyblokowane mozliwosci zyro - dziala tylko na zasadzie obroc - niemniej pilot sam w sobie jest bardzo solidny i daje poczucie klasy wysokiej (mam z przodu srebrna metalowa obudowe)

Od serii 8000 pilota mozna tez uzywac jako wskaznika zeby wybrac dana ikone.

 

Moje subiektywne zdanie nt philipsa serii 6000 jest pare stron wczesniej (jesli komus bedzie sie chcialo szukac). Pilot faktycznie bardzo dobry ale moim zdaniem co z tego skoro smart TV lezy i kwiczy.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam chciał bym się dowiedzieć czy ten telewizor jest wart uwagi Philips 42PFL3108H ?? Dzięki za odpowiedz.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Chciałbym się zapytać czy monitor/telewizor za cenę 700-800zł jest wart uwagi? Chciałbym za taką cenę kupić właśnie monitor/telewizor specjalnie dla PS3.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Philips 47PFL6008K z Tabletem Pentagram 7.5 cala 10 października i powiem, że już TV Philips będą u mnie gościć zawsze Ambilight cudowny bajer a do gier jest idealny nie widzę żadnego input laga na początku nie grałem przez tydz, ponieważ testowałem  cały czas go w FPS i jest miazga do filmów z PC jest cudowny, ale powiem szczerze, że wymaga troszkę czasu na kalibrację.

Tak, więc polecam Philipsa ze szczerego serca nie wyobrażam sobie teraz innego TV bez "Ambilight" :biggrin:

 

Proszę foto z tego co pamiętam to 1 dzień zabawy z, nim jeszcze kable nie poukładane :)

 

dbd1.jpg

Edytowane przez Light56

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Philips 47PFL6008K z Tabletem Pentagram 7.5 cala 10 października i powiem, że już TV Philips będą u mnie gościć zawsze Ambilight cudowny bajer a do gier jest idealny nie widzę żadnego input laga na początku nie grałem przez tydz, ponieważ testowałem  cały czas go w FPS i jest miazga do filmów z PC jest cudowny, ale powiem szczerze, że wymaga troszkę czasu na kalibrację.

 

Kalibrowales pod siebie zgodnie z obrazami kontrolnymi czy brales ustawienia z HDTV forum? Pytanie czy masz jasny pokoj? i jak TV zachowuje sie przy swietle dziennym (bo tu mam problemy male).

Do gier i PC pelna zgoda jest dobry.

Input raczej nie powinnies odczuwac moje manualne testy i subiektywna ocena mowi - nieodczuwalny.

 

Milego grania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@MagEllan

 

Ustawienia robiłem pół na pół z HDTV + moje poprawki pokój mam średnio oświetlony, jeśli siedzę lub leżę na przeciwko TV to światło się nie odbija na, nim tylko, jeżeli patrzę od strony komputera mam też rolety, więc dam je na połowę okna i jest gitarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tez zdecydowalem sie na ten model w końcu jednak może 42" mi starczy? z jakiej odległości oglądasz te 47"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Masta20PL

 

1.5M jak gram na siedząco a 2.5M na leżąco, ale przeważnie do 2.5 metra max

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Chciałbym się zapytać czy monitor/telewizor za cenę 700-800zł jest wart uwagi? Chciałbym za taką cenę kupić właśnie monitor/telewizor specjalnie dla PS3.

 

Pozdrawiam

 

bump

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Po pierwsze proszę nie besztajcie mnie od razu za telewizor o jaki pytam ^^ (wiem że to zabytek)

I o małą wiedzę na temet kabli itp... Jestem w tym tzw. głąbem ^^

 

Zacznijmy od tego że dziś stałem się po raz 3 posiadaczem nowego PS3 (Posiadałem PS3 fat, i PS3 Slim 120GB rok temu)

Teraz zakupiłem PS3 SS 500GB + 2gry

 

I teraz zaczyna się mój problem gdy miałem jeszcze konsolę rok temu Slim 120GB nie miałem tego problemu:

Mam ucięty ekran tzw. czarne pasy z góry i na dole ,menu jest normalni full screen. Konsole podłączyłem tym co było w pudełku ^^ takim kwadracikiem z trzema dziurkami do których powkładałem zgodnie z kolorami kabelki.  A ten cud techniki telewizor to

Panasonic TX-20LA80F bez hdmi itp.. rozdzielczość: 640:480

Pozostałe wejścia/wyjścia: Złącze Video
Złącze audio L/R S-Video: tak Eurozłącze (Scart): Tak Wyjście słuchawkowe:

tak

 

Rozumiem że nie zagram na FULL HD ale przy starej konsoli gry działały mi normalnie na pełnym ekranie a tu taka figa ;/

Gry jakie testowałem gdyż były w zestawie to The Last of US PL oraz Beyond Dwie DUsze

W ustawieniach też coś grzebałem dawałem na Full Screen normalne itp.. ale nic to nie daje także rozdzielczośc to max 576i

 

 

-------------------------------

EDIT

 

Nie wiem czemu po paru restartach gra uruchomiła sie na full screenie 0.o

Edytowane przez emilxman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem Philips 47PFL6008K 

 

Powiesz coś więcej o odczuwaniu input laga? Podobno w tym TV jest On w trybie Gry 50ms... (Info z testu na HDTV)

Odczuwasz to jakoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie zastanawia jak to jest na prawdę z tym input lagiem w TV bo co strona to inny TV polecają, a w testach jest tak raz Philips najlepszy, raz najgorszy a czasami jest po prostu średni...

Dla mnie chyba najlepszym wyjściem jest iść do sklepu z konsolą wybrać pare tv które nas interesują i poprosić kogoś z obsługi czy możesz podłączyć ps3 pod te tv i sprawdzić jak się sprawują.

 

PS. Ja dziś miałem zamawiać 5008h za 2200 z dostawą + klawiatura lecz wchodze na stronę sklepu i nie mają go już :( Teraz muszę szukać gdzieś indziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiesz coś więcej o odczuwaniu input laga? Podobno w tym TV jest On w trybie Gry 50ms... (Info z testu na HDTV)

Odczuwasz to jakoś?

Nie odczuwam żadnego przez pierwszy tydzień cały czas testowałem go pod tym kontem, ponieważ miałem tak zwaną "fobie" na jego punkcie gałki jak i cały pad reaguje momentalnie i jestem bardzo z tego zadowolony :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pod Playstation 4 kupiłem telewizor Sony KDL 42 W655A:

http://www.ceneo.pl/23396940

 

Telewizor ten niestety obsługuje tylko 50hz. Czy to oznacza, że jeśli jakaś gra będzie wymagać 60 hz to nie będzie działać na tym telewizorze? Szukałem na internecie jakiejś informacji, ale nie jestem w stanie ogarnąć tego tematu, bo po prostu nie orientuję się w tym. 

 

Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź.  

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dzialać ale będziesz miał większe smużenie przy dynamicznych ruchach kamery, ja z mysla o ps4 przeszedlem z Sony KDL 46w4000 najpierw na \Sharpa 60le652 ale po 3 dniach zwrocilem go i dolozylem do Sony 55w805A.

Jest dobrze :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie dzialać ale będziesz miał większe smużenie przy dynamicznych ruchach kamery, ja z mysla o ps4 przeszedlem z Sony KDL 46w4000 najpierw na \Sharpa 60le652 ale po 3 dniach zwrocilem go i dolozylem do Sony 55w805A.

Jest dobrze :)

To jest pewne, że bedzie działać? Spotkałem się z opiniami osób w internecie, że jeśli telewizor obsługuje max 50 hz, a gra wymaga 60 hz, to gra nie działa. Ponadto gdy szukałem więcej informacji o tym, na kilku forach poświęconych xbox 360 trafiłem na narzekania ludzi mających TV 50 hz, że nie działają im gry w 60 hz. Hmm...

Edytowane przez vann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziala dziala, stary Sony był w 50hz i wszystko działało bdb to jest w 50hz :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jest z tymi Hz.. Mając tv 100 Hz będzie jakaś różnica między 60hz przy ps3 lub ps4,czy te 100 Hz to troszkę chwyt marketingowy

Obecnie posiadam ten tv i jak dla mnie obraz na ps3 jest super, niby ma 50hz gierki które są w -60 Hz ścigają super

http://www.agito.pl/telewizor-samsung-32-lcd-le32r82b-405-40073.html

Edytowane przez czeskimaster

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja różnicę widzę. Szczególnie przy meczach ( szybkie akcje i takie tam) . Jak wyłączę 100hz to obraz przy szybkich ruchach delikatnie skacze.

Edytowane przez okoni

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×