Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się nad kupnem monitora:

-chciałbym, żeby to było jakieś 24"

-mam na wydatek około 1100zł

-chciałbym, żeby było HDMI

-żeby było miło patrzeć, żeby miał ładny obraz, nie miał szumów itd. :D

-i się zastanawiam czy się już nie czaić na TV 32" czy lepiej monitor kupić?

co myślicie o takim:

TV

http://allegro.pl/item1170360771_tv_lcd_philips_32pfl3404_wyprzedaz_kurier_gratis.html

Ja tak tylko wysłałem linka, nie wiem czy on jest dobry i czy się go opłaca kupować, czy już lepiej monitor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupić telewizor do grania na ps3 i oglądania filmów przykładowo dvix . Czy to ma być plazma czy LCD. Odległość od tv 3,5m pokój raczej ciemny. Prosiłbym o opinie użytkowników którzy mieli okazje porównać obraz z ps3 na plazmie czy to na LCD. Budżet mój to około 3500zł. Ci co maja LCD (większość) to chwalą swoje bo zapewne raczej nie widzieli jak to działa na plazmie. Ale za to mało jest opini użytkowników plazmy. Proszę o opinie na ten temat i dziękuje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupić telewizor do grania na ps3 i oglądania filmów przykładowo dvix . Czy to ma być plazma czy LCD. Odległość od tv 3,5m pokój raczej ciemny. Prosiłbym o opinie użytkowników którzy mieli okazje porównać obraz z ps3 na plazmie czy to na LCD. Budżet mój to około 3500zł. Ci co maja LCD (większość) to chwalą swoje bo zapewne raczej nie widzieli jak to działa na plazmie. Ale za to mało jest opini użytkowników plazmy. Proszę o opinie na ten temat i dziękuje bardzo.

PS3 mialem mozliwosc testowania na plazmie starej generacji i nie wygladalo to zaciekawie. Faktycznie po dluzszym czasie jesli wyswietla sie w jednym miejscu "cos" to potem przez dluzszy szas to widac... nawet jak ogladasz TV. Szczerze powiem ze na nowych plazmach nie gralem...

Ja mam osobiscie LCD Sony EX501 i jestem z niego jak najbardziej zadowolony. Jedyny mankament to mam na nim gorszy obraz z Polsatu Cyfrowego (nie mam HD) jednak obraz hd i w grach poprostu extra. Do tego niezauwazalny Input Lag.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od około pół roku ma PS3. Podłączając konsolę przez AV działa bez problemu, przełączając na HDMI i wybierając rozdzielczość przestaje nagle łączyć, na TV pojawia się Brak Sygnału. Nie wiem co zrobić. Kilka razy miałem ten problem, ale wtedy wystarczyło odłączyć kabel i podłączyć jeszcze raz, teraz to nie pomaga. ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. Planuje zakup nowego TV gdyż jeszcze mam stary telewizor kineskopowy planuje przeznaczyć na ta transakcje do 3000zl rozważam nad modelami :

Sony 32" LED KDL-32EX700 ,

Samsung 32" LED UE32C6000 ,

Sharp LC-32LE705E , co sadzicie o tych modelach który będzie najlepszy i bardziej przyszłościowy?

Edytowane przez SouL
Regulamin par. II pkt. 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poczytaj na forum (uzyj wyszukiwarki), a znajdziesz odp na swoje pytanie :)

na allegro cos znajdzies, ale nie masz gwarancji ze zadziala

Edytowane przez SouL
Reg. § I.A pkt. 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić telewizor do PS3, 37 cali. Przymierzam się do dwóch modeli, mianowicie: Samsung LE37C650 i Sony KDL-37ex500. Zależy mi na jakości obrazu i niskim input lagu. Wiem że ten drugi będzie zapewne lepszy ale czy różnica jest duża pomiędzy tymi dwoma? Czy opłaca się kupować na allegro? W neo24 mają dość drogo tego Sony bo 2900zł, a na allegro 2500zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć! Szukam monitora do PS3 (23-24"). Maksymalnie mogę wydać 700 zł. Wymagam: wejścia HDMI i wejścia słuchawkowego. Reszta, jak Full HD, 16:9 itp. jest chyba standardem w takich monitorach. Do tej pory znalazłem 3 modele tj.: LG w2353v, LG w2361v, BenQ g2420hd. Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłby ktoś z was jakiś dobry telewizor do PS3? Chodzi mi głównie o to żeby było full HD itp. rzeczy związane z obrazem i dźwiękiem. Nie chce (nie stać mnie) na 3D. Chodzi o zwykły LCD do postawienia, ewentualnie plazma. Powinien mieć maksimum 32 cale a minimum też 32. xD

Oczywiście kluczowa rzecz czyli cena do 1500zł. Wiem że nie za dużo ale żeby chociaż był jakiś konkretny obraz. GG 5741677

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tutaj zadaje pytanie, a odpowiedz dostaje chyba tylko 1/10 ludzi (co się pyta co kupić monitor bądź telewizor)... więc ponawiam swoje pytanie:

Zastanawiam się nad kupnem monitora:

-chciałbym, żeby to było jakieś 24"

-mam na wydatek około 1100zł

-chciałbym, żeby było HDMI

-żeby było miło patrzeć, żeby miał ładny obraz, nie miał szumów itd. :D

-i się zastanawiam czy się już nie czaić na TV 32" (dozbierać kasy) czy lepiej monitor kupić?

co myślicie o takim:

TV

http://allegro.pl/it...ier_gratis.html

Ja tak tylko wysłałem linka, nie wiem czy on jest dobry i czy się go opłaca kupować, czy już lepiej monitor

Pozdrawiam;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tutaj zadaje pytanie, a odpowiedz dostaje chyba tylko 1/10 ludzi (co się pyta co kupić monitor bądź telewizor)... więc ponawiam swoje pytanie:

Pozdrawiam;)

Ja też tak myślę, dlatego również ponawiam pytanie!

Zamierzam kupić telewizor do PS3, 37 cali. Przymierzam się do dwóch modeli, mianowicie: Samsung LE37C650 i Sony KDL-37ex500. Zależy mi na jakości obrazu i niskim input lagu. Wiem że ten drugi będzie zapewne lepszy ale czy różnica jest duża pomiędzy tymi dwoma? Czy opłaca się kupować na allegro? W neo24 mają dość drogo tego Sony bo 2900zł, a na allegro 2500zł. Który miałby niższy Input Lag i czy polecacie jeszcze jakieś telewizory z dobrym obrazem i małym input lagiem za ok. 2400 zł, 37 cali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tak myślę, dlatego również ponawiam pytanie!

Zamierzam kupić telewizor do PS3, 37 cali. Przymierzam się do dwóch modeli, mianowicie: Samsung LE37C650 i Sony KDL-37ex500. Zależy mi na jakości obrazu i niskim input lagu. Wiem że ten drugi będzie zapewne lepszy ale czy różnica jest duża pomiędzy tymi dwoma? Czy opłaca się kupować na allegro? W neo24 mają dość drogo tego Sony bo 2900zł, a na allegro 2500zł. Który miałby niższy Input Lag i czy polecacie jeszcze jakieś telewizory z dobrym obrazem i małym input lagiem za ok. 2400 zł, 37 cali.

Przyłączam się do pytania.

Poszukuje LCD 40cali i myślę nad modelami 40ex500 oraz LE40C650 - jednak wezmę lepszy sprzęt ale na raty ;)

Znajdę coś lepszego w podobnej cenie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisze tutaj o pomoc; ]] ,a więc..

Słuchajcie i have big problem;/. Chciałem dzisiaj przeniesc sie do swojego pokoju na 23calowy kineskopowy telewizor, ale po podłączeniu ps3 nie ma obrazu w tv ;/. Podłączam kablem takim jaki jest w zestawie zestawie. Mieliście podobny problem ? bo nie wiem ocb... niektórzy grają na 2x mniejszych telewizorach i im śmiga ładnie, a u mnie klapa ;(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1158734125_kabel_xbox360_monitor_vga_crt_lcd_hq_hd_gold_box.htm

Czy to wystarczy żeby podłączyć ps3 do monitora lcd, który obsługuje rozdzielczość 1280x1024 ?

Jeśli nie to jaką przejściówke muszę kupić, żebym mógł ją podłączyć do monitora nie obsługującego HD?

Jeśli nie obsługuje to konwerter będzie odchodzil od złącza hdmi do vga czy video vga?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o Toshiba 37XV733G i czy będzie nadawał się do grania i oglądania filmów BD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item1158734125_kabel_xbox360_monitor_vga_crt_lcd_hq_hd_gold_box.htm

Czy to wystarczy żeby podłączyć ps3 do monitora lcd, który obsługuje rozdzielczość 1280x1024 ?

Jeśli nie to jaką przejściówke muszę kupić, żebym mógł ją podłączyć do monitora nie obsługującego HD?

Jeśli nie obsługuje to konwerter będzie odchodzil od złącza hdmi do vga czy video vga?

yhm ... to jest na XBOX360... nie na PS3 :turned:

A taki kabel pod PS3 kosztuje około 120zł... no chyba, że masz w monitorze HDCP (dobrze mówię?) i np. DVI bądź HDMI to wystarczy kupić kabel (jak nie masz HDMI tylko DVI to wystraczy kupic kabel DVI-HDMI. DVI pod monitor, a HDMI pod PS3, ale w tedy musisz mieć funkcje HDCP inaczej nie zadziała...) za max.20zł :)

Ale powiedz mi co to za monitor, jakie ma wejścia itd. bo jak piszesz coś takiego "hdmi do vga" to znaczy, że chyba masz HDMI (juz sam nie wiem, napisz po prostu jakie ma wejścia twój monitor itd. czy ma HDCP) Tu rozdzielczość nie jest ważna by podpiąć PS3 pod monitor ;)

Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegoś dobrego telewizora do ps3. Najlepiej, żeby to był TV 37" (ew. 32") tak do 1500zł. I bardzo bym prosił o jakieś pewne firmy telewizorów, nie jakieś chińskie badziewia. A no i jakbym miał kupować to najlepiej MediaMarkt, Euro RTV i AGD, bo to zawsze pewniej, ale linki z allegro też mogą być, najlepiej Małopolska.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przyłączam się do pytania.

Poszukuje LCD 40cali i myślę nad modelami 40ex500 oraz LE40C650 - jednak wezmę lepszy sprzęt ale na raty ;)

Znajdę coś lepszego w podobnej cenie ??

Hej... Napisze Ci tak... Odnosnie LE40c650 sie nie wypowiem bo dluzej nie testowalem ale sony mam. Mam model EX501 (od ex500 rozni sie tylko kolorem dolne listwy)... jestem ogolnie z niego bardzo zadowolony. Jedyna rzecz jaka mi przekszadza to dosyc slaby obraz z platformy cyfrowej Polsat (mam tylko SD - kineskopowy Philips byl tu bezkonkurencyjny), jednak wszystkie filmy HD, czy obraz pod konsola jest rewelacyjny. Samsunga testowalem tylko w sklepie i bardziej do gustu mi przypadl sony. EX500/501 ma dosyc niska wartosc input laga i w grach sieciowych praktycznie nie zauwazam tego (nie wiem jak jest u konkurencji)... Jesli dysponujesz wiekszym budzetem i nie ogladasz duzo telewizji z platformy SD to polecam sony.

W razie jakichkolwiek pytan pisz na PW

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhm ... to jest na XBOX360... nie na PS3 :turned:

A taki kabel pod PS3 kosztuje około 120zł... no chyba, że masz w monitorze HDCP (dobrze mówię?) i np. DVI bądź HDMI to wystarczy kupić kabel (jak nie masz HDMI tylko DVI to wystraczy kupic kabel DVI-HDMI. DVI pod monitor, a HDMI pod PS3, ale w tedy musisz mieć funkcje HDCP inaczej nie zadziała...) za max.20zł :)

Ale powiedz mi co to za monitor, jakie ma wejścia itd. bo jak piszesz coś takiego "hdmi do vga" to znaczy, że chyba masz HDMI (juz sam nie wiem, napisz po prostu jakie ma wejścia twój monitor itd. czy ma HDCP) Tu rozdzielczość nie jest ważna by podpiąć PS3 pod monitor ;)

Pozdrawiam ;)

Ma wejście DVI ale nie obsługuje HDCP, co w takim razie trzeba zrobic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio sprawiłem sobie taki kabelek:

http://img02.allegroimg.pl/photos/oryginal/11/59/24/04/1159240436

Mam podłączony pod monitor LCD przez D-SUB.

Spadek jakości jest delikatny, ale w niektórych miejscach zauważalny.

No i potrzebny jest telewizor, żeby wszystko poustawiać.

Edytowane przez Biegal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy tutaj zadaje pytanie, a odpowiedz dostaje chyba tylko 1/10 ludzi (co się pyta co kupić monitor bądź telewizor)... więc ponawiam swoje pytanie:

Pozdrawiam;)

Dobra, monitora nie będę kupował, wole dołożyć kase do telewizora...

Powiedzcie mi czy taki telewizor byłby dobry?:

http://allegro.pl/item1164549727_sony_kdl_32ex402_bravia_full_hd_najtaniej.html

Jak coś to był telewizor: Sony KDL-32EX402 (Bravia)

Czy może jest jakiś lepszy? (3D nie biorę wcalę pod uwagę...)

Pozdrawiam> ;)

Czy lepiej dołożyć do takiej: SONY KDL-32EX500 ? Pytam się, bo gdzieś na innym forum wyczytałem coś takiego:

"Już pisaliśmy że Sony dzięki podpisanej współpracy z Sharpem i stosując matryce Sharpa w modelach EX 500 znacznie zyskał na jakości.

http://www.hdtv.com.pl/forum/video/5...g20e-test.html - test co prawda dotyczy plazmy Panasonica - ale w końcowej części jest dużo zdjęć porównawczych gdzie Sony prezentuje się wręcz znakomicie. I wreszcie wyeliminował wady które miał stosując matryce Samsunga."

A i jeszcze na aukcji na allegro pisze coś takiego "internet TV" tzn. że będzie można używać neta tak jak na kompie? lub PS3? I jeśli jest to prawdą czy to dobrze działa? jest szybka (przeglądarka)?

LINK:

http://allegro.pl/item1174670430_sony_kdl_32ex500_internet_tv_100hz_full_hd_raty.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie lepiej dołożyć do ex500, to jest najlepszy tv w swojej klasie. Co tej tv internetowej. Nie jest to zwykła przegladarka tylko specjalnie przygotowane aplikacje pod ten tv np youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×