Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

lipek90

No dobra a jeśli by trochę dołożyć i kupić coś takiego: http://allegro.pl/it...kontr_5m_1.html

Co sądzicie na temat tego monitorka do ps3?

Ewentualnie podoba mi się też monitor do którego linka podał Kordiann.

Jeśli nadal żaden z tych to wtedy jakiś inny monitor do 700zł? Może już odżałuje i kupie coś porządniejszego...

Jest ok, chociaż stawiałbym na http://allegro.pl/item1159776671_monitor_lcd_iiyama_e2210hds_b1_gw_36m_c_0_bad_pix.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam pytanie odnośnie SmartContrast.

Mam monitor z TV Philips 221T i przy włączonej funkcji SmartContrast gdy na ekranie jest dużo czerni, to wszystko się ściemnia i nie da się prawie rozczytać literek (w kolorze białym/szarym itd). Co daje ta funkcja ogólnie? opłaca się ją mieć włączoną?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, upatrzyłem sobie taki telewizor http://allegro.pl/it...sb_od_reki.html i jestem ciekaw co o nim sądzicie? Może macie jakieś inne propozycje? Szukam czegoś do 1000 zł mającego 23, ewentualnie 24 cale. Oczywiście zależy mi na tym czy nadaje się on do gier. Pozdrawiam.

Edytowane przez meridious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, upatrzyłem sobie taki telewizor http://allegro.pl/it...sb_od_reki.html i jestem ciekaw co o nim sądzicie? Może macie jakieś inne propozycje? Szukam czegoś do 1000 zł mającego 23, ewentualnie 24 cale. Oczywiście zależy mi na tym czy nadaje się on do gier. Pozdrawiam.

Obecnie gram na pochodnej tego modelu, co prawda mój ma 1x hdmi, ale bebechy są te same. Zmieniam bo jest po prostu za mały, jak masz zamiar siedzieć w miarę blisko to będzie ok. Większych problemów z kolorami czy płynnością nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obecnie gram na pochodnej tego modelu, co prawda mój ma 1x hdmi, ale bebechy są te same. Zmieniam bo jest po prostu za mały, jak masz zamiar siedzieć w miarę blisko to będzie ok. Większych problemów z kolorami czy płynnością nie ma.

Na oko gdzieś tak półtora, dwa metry od niego.

Edytowane przez meridious

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem TV 3D filmy Samsung :) Do tego mam film "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" wydany na BD w 3D i Konsolę PS3 40 GB FAT z firmware 3.40. Cały podjarany podłączyłem wszystko. Konsola po włączeniu poinformowała mnie, że podłączona jest do TV 3D, kazała mi wybrać ilość cali, dzięki czemu 3D będzie najlepszej jakości. Zaakceptowałem wszystko pięnie ładnie (nawet się tam pojawiło 720p 3D i 1024p 3D). Konsola weszła do XBM. Zasadziłem płytkę do napędu i odpaliłem. Wybrałem opcję w menu filmu "Play in 3D" i wyskoczyło mi, że do oglądania w 3D potrzebuje player'a 3D i TV 3D, więc nie kumam. Konsola wykryła TV 3D, ale nie potrafi odtworzyć filmu 3D. Szukałem w opcjach konsoli coś o "włączeniu" tego 3D ale nic kompletnie nie znalazłem. Prosiłbym o pomoc, gdyż wydana fortuna i tak nie pozwoliła mi na zabawę w 3D :( Pozdrawiam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki. W najbliższych dniach będę kupował ps3 oraz tv do niej.

Zastanawiam się nad:

http://www.rtvagd.sklep.pl/sharp/lc_32_dh_77_27118.php5

Czy to dobry wybór ??

Mam okazje kupić go za 1500zł w sklepie oddalonego o kilka km.

Opłaca się go kupić ? Posiada ktoś w/w model ?

Z góry dziękuje za szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam chce kupic monitor typu led do grania na ps3 do 1400 zl

Edytowane przez SouL
Chwalisz się, czy żalisz? ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki. W najbliższych dniach będę kupował ps3 oraz tv do niej.

Zastanawiam się nad:

http://www.rtvagd.sk...h_77_27118.php5

Czy to dobry wybór ??

Mam okazje kupić go za 1500zł w sklepie oddalonego o kilka km.

Opłaca się go kupić ? Posiada ktoś w/w model ?

Z góry dziękuje za szybką odpowiedź

Zależy czy TV będzie głównie do gier czy filmów. Za tą cenę możesz mieć 37', które od ww telewizora róźnił się będzie tylko hz., które z koleji mają znaczenie podczas filmów czy programów HD, szczególnie sportu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy TV będzie głównie do gier czy filmów. Za tą cenę możesz mieć 37', które od ww telewizora róźnił się będzie tylko hz., które z koleji mają znaczenie podczas filmów czy programów HD, szczególnie sportu.

Głównie Gry, ale jakiś meczyk czy film też żeby dało się że tak powiem komfortowo obejrzeć.

Głównie patrzyłem na hz oraz na rozdzielczość FullHd, nie za bardzo znam się na TV - jakbyś mógł to doradź fajny TV do 1500zł 32calowy wystarczy :)

Z góry dzięki

edit:

Zauważyłem że takie LCDki fullhd z 100hz chodzą po 1800zł więc chyba to dobra okazja.

Edytowane przez hdds

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie Gry, ale jakiś meczyk czy film też żeby dało się że tak powiem komfortowo obejrzeć.

Głównie patrzyłem na hz oraz na rozdzielczość FullHd, nie za bardzo znam się na TV - jakbyś mógł to doradź fajny TV do 1500zł 32calowy wystarczy :)

Z góry dzięki

edit:

Zauważyłem że takie LCDki fullhd z 100hz chodzą po 1800zł więc chyba to dobra okazja.

Wybór nie jest tak duży aby było co doradzać, kwestią jest czy faktycznie potrzebujesz tych 100hz, kosztem 5'. Bo możesz mieć za tą cenę 37'.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zakupiłem TV 3D filmy Samsung :) Do tego mam film "Klopsiki i inne zjawiska pogodowe" wydany na BD w 3D i Konsolę PS3 40 GB FAT z firmware 3.40. Cały podjarany podłączyłem wszystko. Konsola po włączeniu poinformowała mnie, że podłączona jest do TV 3D, kazała mi wybrać ilość cali, dzięki czemu 3D będzie najlepszej jakości. Zaakceptowałem wszystko pięnie ładnie (nawet się tam pojawiło 720p 3D i 1024p 3D). Konsola weszła do XBM. Zasadziłem płytkę do napędu i odpaliłem. Wybrałem opcję w menu filmu "Play in 3D" i wyskoczyło mi, że do oglądania w 3D potrzebuje player'a 3D i TV 3D, więc nie kumam. Konsola wykryła TV 3D, ale nie potrafi odtworzyć filmu 3D. Szukałem w opcjach konsoli coś o "włączeniu" tego 3D ale nic kompletnie nie znalazłem. Prosiłbym o pomoc, gdyż wydana fortuna i tak nie pozwoliła mi na zabawę w 3D :( Pozdrawiam...

pierwsza opcja: czekasz. na koniec lata (o ile sie nie myle) zapowiedziany jest nowy firmware do ps3, ktory doda odtwarzanie fimow 3d na bluray. obecnie konsola tego nie potrafi.

druga opcja: kup odpowiedni odtwarzacz bluray.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na oko gdzieś tak półtora, dwa metry od niego.

2 metry od 24" ? Przy takiej odległości to przynajmniej 37".

@up za taką kasę tak naprawdę nie ma znaczenia co wybierzesz. Wystarczy coś znanej marki, wszystkie reprezentują podobny poziom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybór nie jest tak duży aby było co doradzać, kwestią jest czy faktycznie potrzebujesz tych 100hz, kosztem 5'. Bo możesz mieć za tą cenę 37'.

Właśnie jadę pojeździć po sklepach, bo jest opcja że wezmę na raty więc może być droższy :)

Chciałbym żeby miał te 100hz i full hd :P

Dość blisko będę musiał siadać od tv, więc myślę że 32 jest dobry do mojego pokoju.

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Krótko i na temat. Potrzebuje tv do salonu, najlepiej 40 cali. Salon jest tak średniawo oświetlony ponieważ tył tv był by na stronę wschodnią na której często jest światło. Tv głownie służył by do oglądania, ale oczywiście ps chodził by tak samo często. Budżet wynosi 3,500 i to już jest taka górna granica. Zastanawiałem się nad 40ex700, ale może ktoś mógł by mi doradzić coś innego albo coś w tym stylu. Dziękuje i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Krótko i na temat. Potrzebuje tv do salonu, najlepiej 40 cali. Salon jest tak średniawo oświetlony ponieważ tył tv był by na stronę wschodnią na której często jest światło. Tv głownie służył by do oglądania, ale oczywiście ps chodził by tak samo często. Budżet wynosi 3,500 i to już jest taka górna granica. Zastanawiałem się nad 40ex700, ale może ktoś mógł by mi doradzić coś innego albo coś w tym stylu. Dziękuje i pozdrawiam.

1. SONY 40EX700

2. TOSHIBA 40XV733

3. SHARP 40EX705

4. SAMSUNG 40C650

5. PHILIPS 40PFL5605

Przy czym 1 to najlepszy wybór.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy. Najlepszy z tego towarzystwa jest sharp, najniższy lag, najlepszy kontrast i kolory, full led swoje daje. Natomiast lepszym wyborem niż ex700 będzie nawet ex500. Generalnie Sony ex700 to nie jest udany model i tylko edge led.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem kupiłem sobie monitorek SAMSUNG 2233 SN, lecz nie zauważyłem, że nie ma wejscia hdmi lecz tylko D-sub. I mam pytanie czy da się do niego podłączyć ps3?? Proszę o szybką odpowiedź. Monitorem jest FULL HD. Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko gral albo gra ktos na jednym z tych monitorów z tunerem tv:

-Samsung SM2333HD

-LG M2362D-PZ

-LG flatron M237WDP-PZ

za wszystkie te 3 modele mogę se odjąć vat więc nie wyjdą tak drogo i chciałbym wiedzieć czy nadają się pod ps3. Monitory te maja po 23 cale ,różne współczynniki kontrastu no i czas reakcji matrycy ich wszystkich to 5ms czy to wystarczy żeby nie było smużenia?? doradźcie proszę który z tych modeli wybrać i czy dobrze będzie się grało. Wielkość monitora mi styknie kiedyś i tak się kupi jakiś większy tv :) a może jakies innepolecicie tak żeby cena netto była w okolicach 700-800zł ale monitor z tunerem tv

ps . przede wszystkim będzie mi służył do PS3, filmy dvd potem do PC na końcu tv

Edytowane przez Zbir25

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko gral albo gra ktos na jednym z tych monitorów z tunerem tv:

-Samsung SM2333HD

-LG M2362D-PZ

-LG flatron M237WDP-PZ

za wszystkie te 3 modele mogę se odjąć vat więc nie wyjdą tak drogo i chciałbym wiedzieć czy nadają się pod ps3. Monitory te maja po 23 cale ,różne współczynniki kontrastu no i czas reakcji matrycy ich wszystkich to 5ms czy to wystarczy żeby nie było smużenia?? doradźcie proszę który z tych modeli wybrać i czy dobrze będzie się grało. Wielkość monitora mi styknie kiedyś i tak się kupi jakiś większy tv :) a może jakies innepolecicie tak żeby cena netto była w okolicach 700-800zł ale monitor z tunerem tv

ps . przede wszystkim będzie mi służył do PS3, filmy dvd potem do PC na końcu tv

Podobne pytanie zadał kolega parę postów wyżej. Te monitory/telewizory LG są ok, swego czasu były dodawane do Cyfry+ w promocji za 1zł, mam taki jeden w domu i to właśnie do niego podłączona jest ps3. Obraz jest ładny, smużenia nie dostrzegłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam taki problem kupiłem sobie monitorek SAMSUNG 2233 SN, lecz nie zauważyłem, że nie ma wejscia hdmi lecz tylko D-sub. I mam pytanie czy da się do niego podłączyć ps3?? Proszę o szybką odpowiedź. Monitorem jest FULL HD. Pozdrawiam!

Poprostu kup kabel VGA do ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

chciałem sie waz poradzic w sprawie kupna telewizora do ps3,a więc zamierzam sobie kupić telewizor co najmniej 40cali i za kwotę około 2000 tysiecy

narazie zastanawiam sie nad sony bravia lub samsung

mysle ze pomozecie mi dobrze wybrać

jak cos to dawajcie linki do telewizorow

z gory dzieki

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki kupić telewizor do grania na ps3 i oglądania filmów przykładowo dvix . Czy to ma być plazma czy LCD. Odległość od tv 3,5m pokój raczej ciemny. Prosiłbym o opinie użytkowników którzy mieli okazje porównać obraz z ps3 na plazmie czy to na LCD. Budżet mój to około 3500zł. Ci co maja LCD (większość) to chwalą swoje bo zapewne raczej nie widzieli jak to działa na plazmie. Ale za to mało jest opini użytkowników plazmy. Proszę o opinie na ten temat i dziękuje bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×