Skocz do zawartości
Kenet

TV / Monitor / Projektor Do Ps3 - Tylko Tutaj!

Rekomendowane odpowiedzi

@up, zapewne HDMI w lapie to WYJŚCIE obrazu a nie WEJŚCIE, więc nie osiągniesz wymienianego efektu za chiny. Musiałbyś posiadać WEJŚCIE HDMI w lapie, wtedy tak. Nie pomogą tu żadne stery ani nic innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up, zapewne HDMI w lapie to WYJŚCIE obrazu a nie WEJŚCIE, więc nie osiągniesz wymienianego efektu za chiny. Musiałbyś posiadać WEJŚCIE HDMI w lapie, wtedy tak. Nie pomogą tu żadne stery ani nic innego.

Dzieki , raczej bym nie gral na takim monitorku no ale po prostu bylem ciekawy czy takie rozwiazanie jest mozliwe. Czyli co najwyzej moge podlaczyc projektor/TV pod lapka a konsole nie.

Dzieki raz jeszcze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, pytanie pewnie do informatyka. nie moglem znalezc takiego pytania tutaj wiec:

Czy jest mozliwosc podloaczenia PS3 do LAPTOPA i grania na monitorze od laptopa? Zastanawialem sie nad tym dzisiaj gdy gralem na ps3 nawet podlaczylem i grzebalem cos w moim windowsie7 ale nic z tego. Ktos probowal moze juz to zrobic? Oczywiscie podlaczyc przez HDMI.

Pozdrawiam

Jakby Ci bardzo zależało to można podłączyć ps3 po prostu przez tuner tv, wydaje mi się że te lepsze mają już wejścia hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję telewizora 32 cale do 1200 zł. Zależy mi na jak najmniejszym imput lagiem. Gram w takie gry jak: Crysis 2, Fifa 11, COD Black OPS. Telewizor będzie służył głównie do grania na PS3 oraz oglądania TV z kablówki. Będę go kupować w saturnie lub w RTV euro AGD(W saturnie jest akcja zniszczyć vat)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Niedługo (być może nawet dziś) zamierzam sprawić sobie PS3, a do niej chcę kupić monitor FullHD z tunerem TV. Zastanawiałem się nad tym modelem :

http://www.ceneo.pl/8509177s

Znalazłem taką oto prezentację tego modelu :

Czy gry wyglądają ładnie? Co sądzicie o tym monitorze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mation telewizory firmy Thomson 32" są tanie. do 1100 zł się zmieścisz. Ja taki kupiłem, gram w FPS i jestem zadowolony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki , raczej bym nie gral na takim monitorku no ale po prostu bylem ciekawy czy takie rozwiazanie jest mozliwe. Czyli co najwyzej moge podlaczyc projektor/TV pod lapka a konsole nie.

Dzieki raz jeszcze

wydaje mi sie ze jest taki laptop oto link http://www.dell.com/us/p/alienware-M17x-r3/pd.aspx

(1x) Power/DC-in Jack

(2x) Hi-Speed USB 2.0 ports

(2x) SuperSpeed USB 3.0/2.0 Combo ports

(1x) eSATA 3Gb/s + USB 2.0 Combo port(with USB charge function support)

(3x) Auto-sensing jacks for Line-out (2 line out; 1x SPDIF/Headphone)

(1x) Microphone Input jack

(1x) RJ-45 (10/100/1Gb IPv6)

(1x) HDMI-1.4 output with Audio

(1x) HDMI-1.3 input with Audio

(1x) mini-Display Port

(1x) VGA Port (DB-15)

(1x) 9-in-1 Media card reader

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy na TV 3d można grac w 2D??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :). Otóż, chciałbym sobie sprawić konsolkę ps3, ale nie wiem czy będzie można podłączyć ją pod monitor LG Flatron W2242S. Monitor ma tylko d-sub, nie ma hdmi. Jestem w tym temacie całkowitym noobem i pytam się czy moge pod ten monitor podłączyć ps3?

Dziękuję :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich :). Otóż, chciałbym sobie sprawić konsolkę ps3, ale nie wiem czy będzie można podłączyć ją pod monitor LG Flatron W2242S. Monitor ma tylko d-sub, nie ma hdmi. Jestem w tym temacie całkowitym noobem i pytam się czy moge pod ten monitor podłączyć ps3?

Dziękuję :)

Witam,

Potrzebujesz konwertera sygnału cyfrowego na analogowy.

W tym temacie na pewno coś jest na ten temat co i jak. Poczytaj poprzednie strony.

Coś takiego np.: http://allegro.pl/konwerter-component-vga-u-8801-2y-ontech-pl-i1642542776.html

Ale będziesz jeszcze potrzebował w tym przypadku kabla Componentowego do PS3.

Na poprzednich stronach użytkownicy podali linki i filmiki do kabla, który sam w sobie miał konwerter i kosztował ok. 175 zł.

Poszukaj, poczytaj, a na pewno coś znajdziesz. :thumbsup:

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co sadzicie o monitorze 3D od LG .

http://www.vobis.pl/oferta/monitory_i_tv/monitory/monitory_3d/107398_monitor_23_3d_led_lg_d2342p_c.aspx

Ma ktos moze, uzywa. Poszukuje monitora z tunerem do 1000zl? (3d taki bajer nieobowiazkowy)

Ewentualnie inne propozycje?

Przepraszam za polskie znaki, bo uzywam US Windows7 :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam straszną ochotę na ten monitorek, patrząc na to co on potrafi i jaką ma cenę:) 1200 zł to niewiele więcej niż w miarę dobry monitor monitor 2D na rynku. Obecnie się przeprowadzam i potrzebuję jakiegoś tv tymczasowo, więc postanowiłem że kupię sobie właśnie jego na jakiś czas, a jak dozbieram kasę to kupię dobry tv 42 cale, a monitor pójdzie na miejsce obecnego 19 calowego do kompa. Czekam właśnie na pierwsze recenzje, opinie o produkcie, chociaż obecnie z tym krucho, bo produkt nie dostępny jeszcze oficjalnie w Polsce. Jedynie Pixmania sprzedaje już.

A właśnie i czy dobrze rozumiem, efekt 3d będzie działał normalnie, prawidłowo na ps3 we wszystkich grach??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Co sadzicie o monitorze 3D od LG .

http://www.vobis.pl/...g_d2342p_c.aspx

Ma ktos moze, uzywa. Poszukuje monitora z tunerem do 1000zl? (3d taki bajer nieobowiazkowy)

Ewentualnie inne propozycje?

Przepraszam za polskie znaki, bo uzywam US Windows7 :thumbsup:

Witam,

Monitor powinien być OK, ale uważam że nie warto jak na razie inwestować w 3D.

Ale może coś takiego: http://allegro.pl/lg-flatron-m2362d-pc-23-fullhd-tuner-tv-fvat-i1690937729.html

http://allegro.pl/tv-monitor-lg-m2380d-tuner-hdmi-dvi-usb-divx-nowy-i1679566539.html

Ten drugi lepszy.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

# lopi89

W sfk mozna go dostac za 999zl.

Efekt 3D podobno w kazdej grze bo monitor ma konwersje 2d na 3d, choc moge sie mylic.

# Screen-PL

Dzieki za pomoc pomysli sie. Ten Flatron ledowy rzeczywiscie fajny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

konwersja 2d na 3d jest na pc softem ale tylko dla filmów i zdjęc, przynajmniej ja to tak rozumiem. Nie wiem czy monitor ten wyświetliłby gry 2d w 3d na ps3 tak jak to robią niektóre tv;/

I nadal czekam na potwierdzenie info, czy gry 3d z ps3 będą działały na tym w 3d, bo nie wiem czy ps3 wykryje monitor pasywny w dobry sposób, lg na swojej stronie nie pisze tego wprost

Edytowane przez lopi89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis tv za ok. 1000 zl podlaczony pod konsolke swoja ?

Bo mam zamiar niedlugo kupic, i nie wiem po co mam wydawac 5 stow wiecej za tv, ktory ma mniejszy input lag oraz inne odswiezanie.

Jakie macie tv 32" ktore sprawuja sie dobrze ?

Powiem wam ze mam podpieta konsole pod kineskopowy tv 25", i nie wiem co ludzie pisali ze na kineskopie nie da sie grac. Nie wiem jaka ta maszyna ma parametry, ale w fife 11 jak i battlefielda bc2 online gra sie normalnie, nie widze jakiegos opoznienia czy czegos tam, co ludzie wymieniali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkowałem przez pewien czas telewizora funai 32 cale, hd ready, dokładnego modelu nie pamiętam teraz, wiem tylko że 999 zł w Saturnie kosztował na promocji i działa całkiem nieźle, opóźnień nie doświadczyłem, smużenia też nie, także nie wiem czy warto dopłacić 500 zł. Już bym wolał więcej cali chyba. Jeśli masz ograniczony budżet to bierz coś koło tysiaka, będzie dobrze:) Oczywiście różnice co do takiego tv za 2000zł są, ale jak nie stoją koło siebie albo jeszcze lepiej nie grałeś nigdy na takim to nie będzie dla Ciebie żadnego problemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis tv za ok. 1000 zl podlaczony pod konsolke swoja ?

Bo mam zamiar niedlugo kupic, i nie wiem po co mam wydawac 5 stow wiecej za tv, ktory ma mniejszy input lag oraz inne odswiezanie.

Jakie macie tv 32" ktore sprawuja sie dobrze ?

Powiem wam ze mam podpieta konsole pod kineskopowy tv 25", i nie wiem co ludzie pisali ze na kineskopie nie da sie grac. Nie wiem jaka ta maszyna ma parametry, ale w fife 11 jak i battlefielda bc2 online gra sie normalnie, nie widze jakiegos opoznienia czy czegos tam, co ludzie wymieniali.

Ja gram obecnie na kineskopie i jest OK. Przed zakupem ps3 mialem obawy, lecz nie bylo tak zle (czasem potrzeba lupy do napisow) . Teraz czas kupic cos z HD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos jakis tv za ok. 1000 zl podlaczony pod konsolke swoja ?

Bo mam zamiar niedlugo kupic, i nie wiem po co mam wydawac 5 stow wiecej za tv, ktory ma mniejszy input lag oraz inne odswiezanie.

Jakie macie tv 32" ktore sprawuja sie dobrze ?

Powiem wam ze mam podpieta konsole pod kineskopowy tv 25", i nie wiem co ludzie pisali ze na kineskopie nie da sie grac. Nie wiem jaka ta maszyna ma parametry, ale w fife 11 jak i battlefielda bc2 online gra sie normalnie, nie widze jakiegos opoznienia czy czegos tam, co ludzie wymieniali.

Posiadam Sony KDL-32U2000 LCD '32

sony_kdl-32u2000_1.jpg

Mam ten telewizor od prawie 5 lat, mimo że jest tylko HD Ready gry wyglądają zadowalająco.

Nie odczuwam żadnych opóźnień, nie widzę żadnych efektów, typu smużenia, rozmazania czy coś takiego.

Jeżeli włączy się tryb "Żywy" to szczególnie w grach są realistyczne, bardzo ładne kolory.

Ogólnie gra się na nim bardzo przyjemnie.

Pozdrawiam

Edytowane przez Screen-PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja użytkowałem przez pewien czas telewizora funai 32 cale, hd ready, dokładnego modelu nie pamiętam teraz, wiem tylko że 999 zł w Saturnie kosztował na promocji i działa całkiem nieźle, opóźnień nie doświadczyłem, smużenia też nie, także nie wiem czy warto dopłacić 500 zł. Już bym wolał więcej cali chyba. Jeśli masz ograniczony budżet to bierz coś koło tysiaka, będzie dobrze:) Oczywiście różnice co do takiego tv za 2000zł są, ale jak nie stoją koło siebie albo jeszcze lepiej nie grałeś nigdy na takim to nie będzie dla Ciebie żadnego problemu

Nie no oczywiscie mozna wydac wiecej bo tv to rzecz, ktora ma sluzyc przez wiele lat. Tylko dziwie sie czemu tu ludzie polecaja tv 32" za ok 1500 zl, jak mozna miec podobny o 5-4 stowy tanszy.

Bardzo podoba mi sie ten tv -http://allegro.pl/lg-32ld465-fullhd-usb-divx-hd-mpeg4-raty-nowy-i1681269763.html

I chyba na niego bedzie trzeba uzbierac kase.

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam za 1100zł firmy thomson. gra się fajnie :)

Edytowane przez euro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory grałem na Sony 40" nie pamietam dokładnie jaki model ale KDL-EX***, teraz chcę kupić własny, do swojego pokoju. Chciałbym żeby służył też do kompa, był FullHD. Właśnie nie wiem ile cali on mógłby mieć żeby się dobrze grało. Do tej pory grałem także na 19" HD Ready i było straaasznie kijowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×