Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Ale jak mam to zrobić skoro nie mam tam żadnych ikonek fifa odlot i 2 inne były instalowane to chyba jakieś miejsce zajęły a teraz nie posiadam ich to jak usunąć te gry po pewnie na dysku są

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo ikonka gry na dole w zakladce z grami albo patche i dodatki w ' zainstalowanych danych gier '

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupiłem ostatnio nowy dysk do konsoli , stary schowałem do szafy i teraz pytanie jakbym dał "stary dysk" znajomemu to on mógłby grać w te gry , które zostały zapisane? jak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam kilka starszych gier w wersji językowej angielskiej - lubię je bardzo i chciałbym zamienić na wersję językową polską. Czy zapisy gier i aktualizację pozostaną?

Call-Duty 2

Farcry 2

Battlefield 2

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno wykupilem PS+, sciagnalem kilka gier i przy pierwszym uruchomieniu pyta mnie czy savy maja byc zapisywane na dysku, czy na dysku internetowym. Co lepiej wybrac? Czy jesli wybiore dysk internetowy i za rok nie przedluze subskrypcji to savy przepadna?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No więc tak .

Jeżeli na przykład korzystasz z dwóch konsol , to możesz zapisywać gry w tak zwanej chmurze i będzie miał zawsze ostatniego save'a , bez przenoszenia na pendrive'ie , niezależnie na której konsoli będziesz grał . Ratuje cię to też w przypadku awarii dysku czy konsoli . Save'y możesz sobie przerzucać między chmurą a dyskiem w konsoli , będziesz je sobie mógł skopiować przed końcem subskrypcji . No i potrzebujesz internetu do korzystania z chmury .

Jeżeli korzystasz z jednej konsoli , to osobiście polecam zapisywanie na dysku , save'a masz zawsze , niezależnie od tego czy jest internet czy może w danej chwili wyłączyli lub jesteś na wakacjach . Nie masz kopii zapasowej w przypadku awarii .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, ostatnio padła mi ps3 fat, za nami świetne 6 lat:)

Miałem wykupiony ps+ ostatnich pięć granych gier leciało oczywiście w chmurę od Sony.

Problem natomiast jest z resztą savów i danych z hdd, mam zamiar kupić superslima i szynę do hdd, wymontować z fata hdd i wrzucić do slima.

Powiedzcie mi jak odzyskać inne savy, bo te z chmury po stworzeniu na nowej (odtworzeniu) swojego profilu odzyskam z chmury.

Jeśli się nie mylę to jak włożę hdd do nowej konsoli toona poprosi od razu o format a wtedy d.u.p.a

Jakieś pomysły? doświadczenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam że chodzi o Ylod'a . Opalarka + pasta termoprzewodząca = chodzi nawet kilka tygodni .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie , słuchajcie mam problem otóż. nie do końca rozumiem więc pytam :biggrin:. Mam zamiar sprzedać konsole swoją koledze i mu powiedziałem że na dysku jest kilka gierek które sam ściągałem z PS+. generalnie mi chodzi żeby on sobie pograł w gry które są na moim koncie a ja żebym mógł dalej używać swojego konta na nowej konsolki i mieć oczywiście swoje trofea i savy da się coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję to tak.

On zakłada swoje konto, ale twoje ma nadal aktywne na drugim profilu i może grać w gry, które są na dysku etc, a ty nadal użytkujesz swoje konto na nowej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli normlanie mogę mu dać swoją konsolkę i niech gra na moim profilu a ja na nowej na swoiej ? nie bd żadnych problemów ? z networkiem czy z trofeami ? wcześniej zrobie oczywiscie backup

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dla pewności załóż sobie hasło do swojego profilu na konsoli (nie myl z hasłem PSN) aby ten znajomy Ci nie namieszał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a czy da przeniesc sie savy z jednego konta na ps3 na moje drugie nowe z tego powodu ze na tamtym koncie po 3 miechach cos sie po... i w niektórych grach takich jak fifa brakuje w danych momentach gry pasków mocy strzału itp np przy karnych . załozyłem nowe i jest ok tylko ze chodzi o sejwy itp i trofea

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trofea sa przypisane zawsze do tego samego konta i nie da się przy nich nic majstrować . Save'y można przenosić między kontami , natomiast może wyskoczyć komunikat , że save należy do innego użytkownika i nie można go wczytać lub save może być zabezpieczony przed kopiowaniem , wszystko zależy od gry .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam konczy mi sie miejsce na dysku czy jak usune gre do savy zostaja do niej? czy tez sie usuwaja?

2 sprawa gdzie sie usuwa gry nie moge znalesc i czy mozna wlozyc dodatkowy dysk czy trzeba go zastapic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pytanie na szybko w jaki sposob moge przeniesc dane wszystkie z jednej na druga konsole ? chodzi mi o to ze brat ma slim 250 a ja 120 slim on nie potrzebuje takiego dysku a ja tak wiec wpadlem na pomysl zamiany ale co z danymi jak je zgrac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie dane? masz jakiś dysk przenośny? save'y możesz przez pendrive, resztę pewnie będziesz musiał instalować od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej wszystkie czyli np jak mam pobrane gierki takie jak hitman bioshock mass efect 3 ktore nie sa lekkie sciagac od nowa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety trzeba gry pobrać od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, trzeba od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

no to git przynajmniej wiem ze nie zrobie tego w 5 min ;) dzieki

edit: a jak wyjac dysk i np sklonowac na wiekszym jakims acronisem badz ghostem to przejdzie czy nie bardzo? mi sie wydaje ze jak raz wyjalem dysk wlozylem ponownie to tez chyba wszystko stracilem... ? ale wlasnie niedokonca pamietam calej sytuacji

Edytowane przez prosperopro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

edit: a jak wyjac dysk i np sklonowac na wiekszym jakims acronisem badz ghostem to przejdzie czy nie bardzo? mi sie wydaje ze jak raz wyjalem dysk wlozylem ponownie to tez chyba wszystko stracilem... ? ale wlasnie niedokonca pamietam calej sytuacji

Nie ma opcji, konsola zrobi format jak tylko włożysz "sklonowany" dysk. Ogólnie nie żadnej opcji żeby skopiować wszystkie dane z konsoli na konsolę. można je tylko tak przenieść, ale wtedy wszystko zostaje usunięte na jednostce, z której przenosimy. Jak chcesz mieć to samo na dwóch to wszystko musisz ściągać od nowa, tak jak napisali koledzy wyżej. W sumie zależy od tego, kto ma więcej danych do ewentualnego przywrócenia, Ty czy brat. Jak Ty masz (ciężkie gry np.), to przenieś dane ze swojej PS3 na brata, zamieńcie się konsolami, a brat sobie swoje konto przywróci, niech tylko skopiuje zapisy do PS+ / pendraka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×