Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma żadnej możliwości. Musiałbyś naprawić Yloda. A pliki możesz jedynie skasować formatując dysk przez wyjęcie go i podłączenie do PC.

Informacje osobiste zapisane na koncie PSN możesz skasować przez PC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A da mi coś taka operacja? A jest jakaś rada na mój problem z kontami ? Mam je 2 ,wiem ,że moge ich bez problemu używac na innej konsoli ,ale co z tymi , co zostaną na konsoli. Pozostaje mi jedynie mieć nadzieję ,że przyszły właściciel je usunie ?

A da mi coś taka operacja? A jest jakaś rada na mój problem z kontami ? Mam je 2 ,wiem ,że moge ich bez problemu używac na innej konsoli ,ale co z tymi , co zostaną na konsoli. Pozostaje mi jedynie mieć nadzieję ,że przyszły właściciel je usunie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem gdyż kupiłem sobie nowe PS3 i chciałbym zgrać seavy ze starego i nie wiem o co chodzi. Zgrałem savy na Pendrive, potem wsadziłem do nowego, i skopiowałem pliki z FIFY. Jak włączyłem gre to nic tam z tego co było na starym. Jak zrobiłem coś źle to powiedzcie prosze bo mi zależy gdyż mam swoją WG tam a musze grać nią. Prosze o jak najszybszą odpowiedz .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam! Konsola przestała mi czytać płyty więc chcę przenieść dane na drugą przez kabel LAN aby tą pierwszą oddać do serwisu teraz mam pytanie : czy opcja ta przeniesie mi konto z trofeami i wszystko co miałem na dysku?? Pytam ponieważ podczas awarii PSN wbiłem dwie platyny i ciekaw jestem czy to wszystko przeniesie sie na drugą konsolę kablem sieciowym. 

Proszę o pomoc bo jestem w kropce  :sad:

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przecież masz 2 konsole - po prostu sprawdź i będziesz mógł odpowiedzieć na to pytanie następnym ze 100% pewnością

Zrób przeniesienie danych jedyne co to bym w obu doprowadził do tej samej wersji softu

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

przecież masz 2 konsole -  po prostu sprawdź i będziesz mógł odpowiedzieć na to pytanie następnym ze 100% pewnością

Zrób przeniesienie danych jedyne co to bym w obu doprowadził do tej samej wersji softu

Pozdrawiam

Dobrze ci mówić  :biggrin: ale jak trofea i/lub sejwy nie będą działać na drugiej ps3 to 1,5 roku grania i masa rzeczy z PSN-u pójdzie sie je*ać!

Pozdro

Edytowane przez OddThomasPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak synchronizowales trofea to nic nie pojdzie je j****. wszystko co w pss kupiles masz zapamietane i jest przypisane do twojego konta psn (kiedy chcesz mozesz pobrac - no jak psn zadziala :P). 95 % save'ow mozna zgrac na pendrive

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 konsole masz czystą - czy nie tego nikt nie wie nie powiedziałeś

dlatego łatwo mi powiedzieć - ponieważ nie znam całej sytuacji nie wiem czy są jakiekolwiek dane na 2 konsoli im mniej danych tym bardziej teoretyczne rozwiązania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2 konsole masz czystą - czy nie tego nikt nie wie nie powiedziałeś

dlatego łatwo mi powiedzieć - ponieważ nie znam całej sytuacji nie wiem czy są jakiekolwiek dane na 2 konsoli im mniej danych tym bardziej teoretyczne rozwiązania

Na drugiej konsoli czyli fat 80gb, bo robię transfer ze slima 250gb do 80-tki,są stare sejwy ale w procesie przenoszenia zostaną usunięte tak myślę przynajmniej. A trofea synchronizowałem ale po zgonie PSN-u zrobiłem 2 platyny i ich już nie miałem jak zsynchronizować. Fata mogę zformatować bo nie zależy mi na tamtych danych a i fat nigdy nie był połączony z netem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fata mogę zformatować bo nie zależy mi na tamtych danych a i fat nigdy nie był połączony z netem.

no to wpierw format 80 później czyszczenie danych z 250 tak by się zmieściło na 80 i przenoszenie a o efekcie napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@OddThomasPL

1. Na obu konsolach MUSISZ mieć identyczny firmware, bez tego nic nie zdziałasz. Zacznij więc od tego (aktualizacja FATA jak się domyślam).

2. FATA nie musisz formatować przed transferem - jest to robione automatycznie przez narzędzie transferu. Za każdym razem jak przenosisz dane, to przed tą operacją docelowa konsola jest czyszczona do zera, po czym rozpoczyna się właściwy transfer.

3. Wszystkie elementy ze slima zostaną przeniesione. Wszystkie. Przy czym elementy niezabezpieczone przed kopiowaniem zostaną skopiowane (będą na jednej i na drugiej konsoli) natomiast elementy zabezpieczone (np. niektóre sejwy) zostaną przeniesione na slima (na FACIE ich nie będzie, są kasowane).

4. Niezsynchronizowane puchary również powinny przejść na Slima ale tu 100% pewności nie mam. Tak na 99,99% bo mi przeszły ale komuś o ile dobrze pamiętam nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3. Wszystkie elementy ze slima zostaną przeniesione. Wszystkie. Przy czym elementy niezabezpieczone przed kopiowaniem zostaną skopiowane (będą na jednej i na drugiej konsoli) natomiast elementy zabezpieczone (np. niektóre sejwy) zostaną przeniesione na slima (na FACIE ich nie będzie, są kasowane).

4. Niezsynchronizowane puchary również powinny przejść na Slima ale tu 100% pewności nie mam. Tak na 99,99% bo mi przeszły ale komuś o ile dobrze pamiętam nie.

Co do pkt. 3 wydaje mi się, że na konsoli przesyłającej wszystko zostanie skasowane. Ja tak miałem. Czyściusieńka.

Natomiast co do pkt. 4 to informacje o trofeach nie są przesyłane. Przynajmniej według instrukcji.

http://manuals.plays...ferutility.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pkt. 3 wydaje mi się, że na konsoli przesyłającej wszystko zostanie skasowane. Ja tak miałem. Czyściusieńka.

Dziwne kill, może to kwestia firmware - ja robiłem to już jakiś czas/kilka firmware temu. Byłoby mi to nawet na rękę, bo zmieniałem wówczas FATa na Slima ale jednak na konsoli będącej źródłem (przesyłająca) wszystko mi zostało. Pamiętam dokładnie, bo musiałem ręcznie formatować dysk przed sprzedażą konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pkt. 3 wydaje mi się, że na konsoli przesyłającej wszystko zostanie skasowane. Ja tak miałem. Czyściusieńka.

Natomiast co do pkt. 4 to informacje o trofeach nie są przesyłane. Przynajmniej według instrukcji.

http://manuals.plays...ferutility.html

Ale tam piszą że jeśli konsola nie miała założonego kont/a na PSN to trofea nie będą przesłane ale moja slim ma założone dwa konta i logowałem się codziennie do czasu zgonu PSN-u. Więc zastanawiam się czy po transferze na fata będę mógł sie z niego normalnie logować na swoje konto i grać online oraz w pobrane gry z sieci mając ten sam stan trophy co na slimce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem, otóż chciałem zrobić sobie format PS3, tak więc zrobiłem uprzednio kopiując moje save na pendrive. I mam jedno pytanie w związku z tym, jeżeli w tych save'ach zgranych na pendrive był zapis LBP2 i gdy skopiowałem go spowrotem na dysk to czy LBP2 przyjmie mi taki zapis? Ponieważ PES 2011 takiego zapisu już nie przyjął. Płytę dostane za kilka dni dlatego pytam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, ja chciałbym podłączyć się do tematu i prosić speców z tego forum o pomoc- przeglądałem tematy, ale jakoś jednoznacznej odp. nie otrzymałem.

Otóż mam teraz PS3 slim 120GB - przesiadam się na 320GB, bo ta 120-stka już stara... a 320GB ma kilka dni i jeszcze prawie 2 lata gwarancji.

I teraz mam kilka pytań:

1) doczytałem już na forum, że save'y nawet jak da radę skopiować na pena, to i tak nie będą działać, bo będzie zupełnie inna konsola, tak?

2) Nowa konsola już została odpalona- ktoś kilka dni na niej grał - czy lepiej wszystko na niej wyczyścić i jak to zrobić?

3) Co z moją starą konsolką? Będę chciał ją sprzedać- co mam zrobić, żeby usunąć z niej moje konto, ale żeby nie zniknęło ono z serwerów PSN, bo chcę je tylko przenieść z jednej konsoli na drugą...

Będę wdzięczny za pomoc!

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Połącz obie konsole kablem sieciowym i wykonaj transfer.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie czy przy wgrywaniu kopii na nowy dysk można wybrać elementy , które mają zostać wgrane ? Już tłumaczę , mam na dysku bodajże 4 sztuki uszkodzonych danych , których nie mogę usunąć , bo wywala błąd i różne takie historie się dzieją . 2 mam w zakładce gry , jest to demko , którego nie udało się usunąć i pełna z pss , której nie udało się zainstalować i mam teraz te 2 brzydki ikonki w menu i 2 następne w danych gier z czego 1 to instalka od GT5 , której nie udało się usunąć i teraz chyba będę miał problem z zainstalowaniem gry , bo instalacja staje prawie na samym początku . I jakbym wiedział , że mogę zrobić kopię i później wgrać bez tych badziewi , to bym zrobił backup i format .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej możliwości - nie możesz wybrać co ma wejść do kopii bezpieczeństwa przy jej tworzeniu i nie możesz też wybierać co z niej ma zostać przywrócone. Wszystko jest "backupowane" i wszystko jest przywracane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Zakupiłem dzisiaj za pomocą Playstation Store grę z serii klasyków Ps1.

Oczywiście nie mogło obyć się bez problemu... Problem tkwi w tym, że nie mogę tej gry zapisać. Konsola chce zapisać na "wewnętrznej Memory Card", ale kiedy próbuję to zrobić wyświetla się komunikat, że takowej karty moja konsola nie posiada...

Czy byłby ktoś na tyle uprzejmy, żeby odpowiedzieć mi na to pytanie?

Z góry dziękuję.

Korniczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w ogóle stworzyłeś taką kartę? W opcjach jest narzędzie memory card i trzeba najpierw stworzyć wirtualną kartę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy mogę w jakiś sposób wykorzystać dysk wewnętrzny mojego PC (sformatowany w NTFS) w celu przeprowadzenia backupu plików z PS3.

Innymi słowy czy mogę podłączyć PC do PS3 aby wykorzystać dysk PC jako pamięć masową.

Konsola pracuje w sieci lokalnej z komputerem PC.

Korzystam z Media Serwera (v1.10.51) do odtwarzania czy kopiowania plików z PC na konsoli.

Teraz chcę wymienić dysk w PS3 ale dane zajmują 70 GB.

Nie chciałbym kupować zewnętrznego dysku (z USB) za 200 PLN lub flasha 128 GB za jeszcze więcej aby tylko jednorazowo wykorzystać go do tymczasowego zgrania plików z konsoli.

pozdrawiam

Dejano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Czy mogę w jakiś sposób wykorzystać dysk wewnętrzny mojego PC (sformatowany w NTFS) w celu przeprowadzenia backupu plików z PS3.

...

NIE mozesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×