Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

są to tzw. glitche i cheaty, jest dośc powszechne zjawisko w u=multi w uncharted 2, : Kolesie wchodza w sciany np. na mapie swiatynia i zabijaja z niej ,

lepiej sie nie ucz cheatowania bo inni moga ci zagrozic banem z ato !!

A co do turnieju ps3site.pl w uncharted 2 , to proponowałbym stworzenie 8-10 druzyn po 5 osób, rozgrywki odbywały by sie na takich zasadach/regulamin:

Zasady meczów

  • tryb rozgrywki: STARCIE DRUZYN BEZ SILNYCH BRONI / NO POWER WEAPONS
  • ilość zabójstw: 100,
  • czas meczu: 20 minut,
  • liczba wylosowanych map: 3,
  • minimalna liczba graczy w obu drużynach w czasie meczu: 4,
  • dostępne mapy: Światynia, Wioska, Plac, Fort, Lodowa Jaskinia, Szambala, Sanktuarium, Rozbity Pociąg;
  • gdy w ciągu pierwszych 60. sekund meczu ktoś zostanie wyrzucony z gry, mapę należy powtórzyć (zasada działa tylko raz na mapę),
  • zwycięża drużyna, która wygra na 2 mapach jako pierwsza,
  • w przypadku remisu po 3 mapach, czyli: gdy jedna drużyna i druga drużyna wygrają po jednym meczu, a w trzecim rozstrzygającym mają po tyle samo zabójstw , dla przykładu 70:70 - wszyscy w lobby biorą udział w głosowaniu na następną mapę,
  • Zabronione jest uzywanie: dopalacza ROZPOZNANIE SYTUACJI,
  • punktów za zwycięstwo: 3,
  • punktów za porażkę do zera: 0,
  • punktów za porażkę jedną mapą: 1.
    Ograniczenia, kary, walkowery i powtórki
  • minimalna liczba graczy w kadrze drużyny w dowolnym momencie: 4,
  • mecz nierozegrany w terminie jest rozstrzygany jako walkower na korzyść drużyny, która zaproponowała więcej terminów lub jako walkower obustronny jeśli liczba terminów była taka sama lub nie było terminu w ogóle (walkower dla drużyny = 3 pkt., walkower obustronny = 0 pkt. dla obu drużyn, w obu przypadkach mecz nieodbyty),
  • w ciągu 12h po zakończeniu meczu, kapitanowie drużyn mogą złożyć zażalenie w sprawie lagów w meczu - zażalenie musi być poparte odpowiednimi urywkami kinowymi, a każda akcja musi być nagrana z perspektywy dwóch graczy;
  • zażalenie może zostać zaakceptowane przez sędziego - jest to równoznaczne z koniecznością zagrania powtórki w terminie 24h od decyzji z wyłączeniem gracza, który lagował (lub graczy, jeśli było ich więcej);
  • jeśli zarządzona przez sędziego powtórka nie odbędzie się w terminie, sędzia przydziela walkowera drużynie, która udowodniła stawienie się na meczu lub przydziela obustronnego walkowera,
  • do meczu powtórzonego nie można składać zażaleń,
  • zabronione jest wykorzystywanie jakichkolwiek błędów i glitchów w grze,
  • zabronione jest korzystanie z urządzeń i oprogramowania generującego pingi,
  • zabronione jest jeżdżenie do Gdańska lub innych miejscowości, aby grać na czyjejś konsoli pod nieswoim nickiem.
  • dzień i godzinę meczu ustalają kapitanowie obu drużyn,
  • każdy zawodnik może mieć tylko jedno aktywne konto PSN w lidze,
  • screeny z meczu oraz wyniki powinny być dostarczone administracji najpóźniej 24h po terminie meczu,

To tyle, chciałbym aby administarcja portalu: ps3site.pl utworzyła ligę uncharted 2 w multi !

Jest duzo polskich graczy , których znam i którzy grają sami w multiplayer w tę grę, którzy z chęcią wzieliby udział w rozgrywkach ligowych waszego portalu!

Dziekuję za uwagę!

Dziekuie za wypowiec szkoda ze ini tego nie pszetrzegaiom

Dziekuie za wypowiec szkoda tylko ze ini tego nie pszetrzegaiom pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Ktoś jeszcze w multi na podstawce ?

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra Ktoś jeszcze w multi na podstawce ?

Lennox ja gram i moi kumple graja, nie llicz na tych z forum , jesli chcesz dodaj mnie albo ja cie dodam . Gramy w ogarnietym skladzie od 2 lat . Moje psn - bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty to nie z forum ? :P

Mam w zwyczaju, że sam sobie wyrabiam zdanie o ludziach, nie słuchając innych.

Dzięki ale jak widzę taki tekst, że Ci z forum to "be" to już na starcie mam przed oczami żółte światło.

Pozdrawiam

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty to nie z forum ? :P

Mam w zwyczaju, że sam sobie wyrabiam zdanie o ludziach, nie słuchając innych.

Dzięki ale jak widzę taki tekst, że Ci z forum to "be" to już na starcie mam przed oczami żółte światło.

Pozdrawiam

Sluchaj temat jest zalegany od dawna, sam ho codziennie sprawdzam czy jakis nowy gracz sie znajdzie do gry. A z mojej wypowiedzi wynikalo ze tu nikt nic nie pisze ostatnio i raczej z kims z forum nie zagrasz. Wiec daje sam proponuje gry w u2. Wyslalem fi zapro - jak chcesz dodaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://translate.google.pl/translate?hl=pl&langpair=en|pl&u=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3D6lawaPe78EI

Sam niedawno szukałem takiego tutroialu gdzies na forum myślałem że morze ktos gdzies się wypowie iak takie trszaski sie robi ale niestety a jeżeli ktos coś wiedział to robił z tego taiemnice alo szyderczo się wypowiadał nie lubie chamstwa a karzdy rozważny gracz bedzie wiedział kiedy wykorzystuie sie te trki w gzre

Moim skromnym zdaniem forum i tym podobne strony są poto aby wypowiadac się na ruzne tematy iak i ruwnierz pomagac sobie na wzaiem nie okazuionc pszytym wyszosci

http://games.bolawan.com/uncharted-2-the-leprechaun-2-0-tutorial/

Lennox a ja liczyłem na tych z forum poniewasz niema takie mozliwosci aby ieden człowiek umiał wszystko niestety ale tak iest ze karzdy iest zalezny od kogos ty iestes zalezny od dostawcy internetu ia zas od kolesia ktury posiada umieintnosci trzaskuw w grze i tak sie kreci wszystko w kółko wszyscy iestesmy sobie poczebni iak by nie było nawet forum iest zalezne od ludzi a koledzy swoiom drogom mysle ze karzdy ma kolegów i lubi znimi spedeza czas ale nie karzdy kolega musi lubic to co ia a ia lubie czasami pograc

i niestety zadem mój ziomek nie lubi takich gier dlatego ftrafiłem na to forum

Uncharted 2

Bęnde starał sie nabywac wiedzy jezeli chodzi unchartet 2 i pszekazywac iom na tym forum gdzysz wiecei iest takich graczy iak kturzy szukaiom iakich kolwiek jnformaci i napewno nie bende szyderczo sie wypowiadał serdecznie pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja również uwielbiam Uncharted 2, ale też mam problem ze znalezieniem ludzi do wspólnego grania. Dodatkowym utrudnieniem u mnie jest brak odpowiedniego HSa, pozostaje jedynie rozmowa konferencyjna na Skypie, która nie każdemu pasuje. Czas zainwestować w porządnego HSa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alex_dp, nie potrzebny jest porządny HS, wystarczy jakiś zwykły który będzie współpracował. Ja aktualnie używam słuchawkę od Noki i jestem zadowolony. Działa bez problemu, każdego słyszę dobrze, jak i Oni mnie wiec nie potrzebny jakiś porządny i drogi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.Chcialbym się zapytać,czy ktoś wie skąd wziąć DLC do uncharted 2.Bo kiedyś czytalem,że zostaly udostepnione za darmo...ale gdzie?Skąd je wziąć?Z mila chęcia czekam na wasze odpowiedzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rastaman, darmowe dlc do U2 były dostępne do 27 czerwca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czikel czyli nie mam skąd już pobrać jakiegokolwiek DLC do uncharted,czy to za free,czy za pieniadze?A w uncharted gram od niedawna,więc dlatego dopiero pytam o te dodatki ;)

Edytowane przez Rastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić bez problemu na psn tylko za darmo już nie ma. Chyba że ktoś dałby Ci dostęp do konta z którego ściągał dlc to byś mógł ściągnąć za darmo ale nie wiem czy sie ktoś taki znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acha...no nic będę musial się zastanowić co i jak z tym DLC :( A jeszcze chcialbym zapytać,czy ktoś tutaj gra z forum w Uncharted 2(multi)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grają ludzie, tylko nie wszyscy mają HSa. Tak jak np. ja, zamiast HSa korzystam ze Skypea. Ale ludzi grających z Polski można znaleźć na serwerach cały czas.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś by chcial i mial czas móglby podać swój identyfikator w tym temacie...by w pózniejszym czasie spoatkać się jako znajomi na multi w uncharted 2.Kto wie moze juz ze sobą graliśmy

;)...mam jeszcze takie dwa pytanka.1) dodalem do znajomych pewnego typka.Zostaliśmy ''znajomymi''.Pogralem jeszcze przez jakiś czas w multi w uncharted 2.Gdy wyszedlem do glównego menu konsoli już tego nowo poznanego gostka nie mialem w znajomych.O co więc chodzi w takim razie?Co sie z nim stalo? 2) po nowo poznanym gostku zostala jeszcze jakaś wiadomość przez niego napisana gruppe? - co z niemieckego oznacza grupa,zespól,drużyna.O co moglo mu chodzić?Wiadomość byla w glównym menu konsoli.

Edytowane przez Rastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byc moze koles ten cie usunal ze znajomych, kolesiowi cjodzilo o "gruppeneinladung" czyli zaproszenie fo grupy- koles zaprosil cie do grupy ja gram w te gre z moim ogarnietym teamem, mamy levele of 58-80 , dodaj mnie - moje psn ID bickamil5, - jestem codziennie od 12-19 , w weekend - caly dzien dostepny,

Sory za bledy , pisalem z smartfona sgs2

Edytowane przez bickamil5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drobna ciekawostka: DLC z polskiego PSS nie jest kompatybilne z grą importowaną z UK. Obie wersje mają różna numery katalogowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malpka, dla gry z UK ściąga się dlc z amerykańskiego konta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialbym oznajmić,że DLC jest dostępne za DARMO z Playstation Store.

bickamil5 mam już cię w znajomych...przed 19.00 zostala potwierdzena przezemnie twoja wiadomość.Mam nadzieję,że się zmierzymy na multi...chociaż widzialem twoja rangę - więc śmiem twierdzić,że nie mam szans...jeszcze ;) Pozdrawiam

Edytowane przez Rastaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Malpka, dla gry z UK ściąga się dlc z amerykańskiego konta.

Poważnie? Czyli ze Sleeping Dogs i Darksiders 2 z UK będzie tak samo?

Przepraszam za off top ale to dla mnie ważne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam poczatkujacych graczy do gry MULTI U2, chetnie zagramy, pokazemy jak grac itp.PSN: bickamil5

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi do pograniamk nick sebano11 mam hs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, kto jest chętny na granie, chce wreszcie dobic chociaz do 60 levelu (mam 58) w teamie lepiej się gra :)

często gram w godzinach 16-18, potem 20+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×