Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Postaram się dotrzeć do domu najszybciej jak się da.

Szkoda, że nie gramy w weekend, wówczas było by łatwiej mi wszystko ogarnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie gramy w weekend, wówczas było by łatwiej mi wszystko ogarnąć.

Ja będę dostępna w poniedziałek całe popołudnie i wieczór... ale niestety, moje "ucho" wytrzymuje tylko 6 godzin.

Ale sama JA, to niestety taka mała kropla w morzu potrzeb....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie o to, że ruszyły pewne prace, które niestety trzeba mieć pod kontrolą :)

Także teraz będzie mi ciężko tak na 100% się z Wami umawiać na granie w tygodniu :(

Choć wieczorami pewnie będę normanie.

Weekend to w ciemno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej

Postaram się dotrzeć do domu najszybciej jak się da.

Szkoda, że nie gramy w weekend, wówczas było by łatwiej mi wszystko ogarnąć.

Wiesz, Lennox, nie stresuj się powiedz 20 to zaczniemy o 20. Ja się przez najbliższe kilka dni nigdzie nie ruszam i mogę grać "na żądanie". Zakupy spożywcze zrobione + wyśmienita espresso Lavazzy, a ekspres zawsze na podorędziu, poł lodówki energetyków i coli. Tylko do sklepu z rana (czyli jak się obudzę) po bułki i na jakiegoś kebaba z okazji obiadu. Nawet może ktoś u mnie grać jak chce, bo drugie PS3 w drodze. Jutro powinno dotrzeć. Od jutra chce zacząć singla U3 i przez te wolne go ukończyć. U1 też muszę skończyć, niestety była to jedna z moich pierwszych gier i przeszedłem ją tylko na easy, stąd muszę dwa razy ją zaliczyć jeszcze. Teraz jestem gdzieś w połowie harda, a crushing zostawię może na lato :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja całe Świeta też jestem na miejscu więc możemy zabezpieczyć nasze konsole przed przestygnięciem i coś zagrać ;)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za absencję.

Inne priorytety wzięły górę .... życie.

Może w weekend coś razem zagramy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam wszystkich za absencję.

Inne priorytety wzięły górę .... życie.

Może w weekend coś razem zagramy.

Nie ma sprawy Lenno_x, jakby co to weekendu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Antyproblem Lennox ;)

Wczoraj trochę nie wyszło, mało nas było. Może umówmy się na sobotę wieczorem??? Chciałbym pograć na luzie (bez wołania o trofiki), dla czystego fanu w starciach pięć na pięć w naszym forumowym gronie plus znajomi z U2.

Taka zabawa ze znajomymi, do których można postrzelać, pogadać i pośmiać się :) Puszczam listę, kto ma ochotę wpisujcie się ;)

Ustawka PLAY4FUN w multi U2 - sobota 30.03.2013, godz.. 19.00

1. Tecumthe

PS. Kamil, w razie czego dopisz pozostałych z ekipy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to lipa :confused: Jak coś to gram dziś wieczorkiem na starciach. Kto chętny piszcie na priva ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim chętnie pogram wieczorami w u2 za dobry nie jestem ale się podszkole :biggrin: mój psn Maryn_08

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zadałem to pytanie wcześniej, ale przekierowane mnie, żeby pytać o to w dziale online, tak więc:

"Od wczoraj gram sobie w multi. O ile nie ma większych problemów ze znalezieniem chętnych do gry w kooperację, albo w trybie laboratorium, o tyle, żeby znaleźć chętnych do grabieży itp, to trwa to bardzo długo. To normalne, czy to tylko moja bolączka?"

Dowiedziałem się, że przykładowo w grabieży mało komu zależy tak naprawdę na tych skarbach a bardziej na fragowaniu i że grają tam sami wymiatacze. Nie mniej nie dowiedziałem się, czy długi czas szukania chętnych do gry to stan normalny :). To dośc frustryujące w sytuacji, kiedy wyświetla się komunikat o "10456 graczach" , a człowiek ma problem, żeby znaleźć 10 chętnych :P.

Sprawa nr 2. Szukając chętnych do kooperacji zdarza się, że w momencie znalezienia 1 gracza, system nie czeka, aż znajdzie 3go tylko wrzuca od razu w wir walki. Jest na to jakiś sposób? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już zadałem to pytanie wcześniej, ale przekierowane mnie, żeby pytać o to w dziale online, tak więc:

"Od wczoraj gram sobie w multi. O ile nie ma większych problemów ze znalezieniem chętnych do gry w kooperację, albo w trybie laboratorium, o tyle, żeby znaleźć chętnych do grabieży itp, to trwa to bardzo długo. To normalne, czy to tylko moja bolączka?"

Dowiedziałem się, że przykładowo w grabieży mało komu zależy tak naprawdę na tych skarbach a bardziej na fragowaniu i że grają tam sami wymiatacze. Nie mniej nie dowiedziałem się, czy długi czas szukania chętnych do gry to stan normalny :). To dośc frustryujące w sytuacji, kiedy wyświetla się komunikat o "10456 graczach" , a człowiek ma problem, żeby znaleźć 10 chętnych :P.

Sprawa nr 2. Szukając chętnych do kooperacji zdarza się, że w momencie znalezienia 1 gracza, system nie czeka, aż znajdzie 3go tylko wrzuca od razu w wir walki. Jest na to jakiś sposób? :)

Niestety to prawda, co do grabieży, szuka długo i wysokie levele idą w ten tryb, żeby zaliczać nieograniczone kille, co podwyższa im ratio death to kill. Do trofika 2500killi się nie liczą, więc musisz "farmić" kille tylko w trybach starcie drużyn i likwidacja.

A z co-opem polecam umawiać się z innymi graczami, bo faktycznie puszcza często po dwóch.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam zmodyfikowaną tabelkę w/g której Mokotow81 , będzie planował ustawki w multi U2....

Wygląda na trochę pogmatwaną, ale tak nie jest. Zainteresowani mogą odnaleźć tam swoją rubrykę - nie wchodząc w stan zdobyczy innych graczy..

Ja już siebie siebie znalazłam...

64345594622515533835.jpg

Z tego widać, że Mokotow chce uniknąć przekrzykiwania i sam będzie decydował kto i w jakim momencie gry będzie wbijał trofea. .. BRAWO..!!!

A jeśli jeszcze dopisze dyscyplina wśród graczy, to możemy liczyć na urodzaj medali..!!!

Edytowane przez Bogda501
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Próbowałem wkleić tabelkę z trofkami i graczami do zroobienia, ale nie dało rady :)

do zobaczenia na ustawcę :)

Fajny pomysł ale próbuj dalej!!! Najlepiej jakbyś usunął cały post bo wygląda to KOSZMARNIE i zrobił tak jak Bogda to zrobiła. W wersji Bogdy wystarczy tylko dodać u góry w jednym wierszu nicki graczy, rozwinąć tabelę o wszystkich graczy których wymieniłeś i będzie gites ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tabelka, którą wkleiłam nie jest mojego autorstwa... Dostałam ją właśnie od Mokotowa, który miał problem z wklejeniem jej, gdyż zrobił to jako plik DOC. Ja zrobiłam tylko zrzut ekranu i wkleiłam przez hosting....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Bogda za pomoc, wyślę Ci na maila uaktualnioną tabelkę, bo ta jest obcięta z prawej strony i z górnej krawędzi. Ja nie mogę czegoś takiego wkleić bo mam jakiś błąd serwera (już pisałem w tej sprawie do moderatora).

W tabeli na górze powinni być gracze z ustawki w liczbie 14 + William czyli 15

Bogda jak coś to wstaw na tabelkę pełną z nazwami graczy, jeżeli Ci ją obcina to zmniejsz ją na 75%

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

W środę 10.04. od godziny 17:30 zapraszam na ustawkę U2 .

Wysłałem zaproszenia na prywatne konta PSN do: Kabo, Pawcia, Haszaka, Pittera, Bogdy, Harima, Iversona, Gragerra, Michała, Legendy, Vulcana, Asasyna, Adriana oraz Williama.

Kilka osób ma trochę wspolnych trofków do wbicia, więc powinniśmy się dogadać, jeśli tylko frekwencja dopisze. Wiedzy o tym, że są osoby, które mają 95 - 100% zatem korzystajmy z ich pomocy, jeżeli są chętni i szanujmy to. Kolejka robienia trofków, będzie zależna od osób, które zechcą uczestniczyć w Ustawce. W związku z tykm PROSZĘ o Potwierdzanie obecności.

Zapraszam raz jeszcze.

ps. osoby zaineteresowane, które nie są wyżej wymienione także zapraszam na Ustawkę.

Piszcie na forum i na mój PSN: Mokotow81, wymagane jest DLC, czyli dwie dodatkowe mapy: Drakes Fortune Multiplayer Pack oraz Siege Expansion Pack.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam...

W środę 10.04. od godziny 17:30 zapraszam na ustawkę U2 .

Wysłałem zaproszenia na prywatne konta PSN do: Kabo, Pawcia, Haszaka, Pittera, Bogdy, Harima, Iversona, Gragerra, Michała, Legendy, Vulcana, Asasyna, Adriana oraz Williama.

Kilka osób ma trochę wspolnych trofków do wbicia, więc powinniśmy się dogadać, jeśli tylko frekwencja dopisze. Wiedzy o tym, że są osoby, które mają 95 - 100% zatem korzystajmy z ich pomocy, jeżeli są chętni i szanujmy to. Kolejka robienia trofków, będzie zależna od osób, które zechcą uczestniczyć w Ustawce. W związku z tykm PROSZĘ o Potwierdzanie obecności.

Zapraszam raz jeszcze.

ps. osoby zaineteresowane, które nie są wyżej wymienione także zapraszam na Ustawkę.

Piszcie na forum i na mój PSN: Mokotow81, wymagane jest DLC, czyli dwie dodatkowe mapy: Drakes Fortune Multiplayer Pack oraz Siege Expansion Pack.

Ja niestety odpadam, bo wypadł mi wyjazd i jutro koło 20 wybywam i muszę się przygotować. Ale będę wypatrywał następnych spotkań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę po 18 chwilke, więc poza mną i Tobą brakuje 4 osób by zrobić zamknięte spotkanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może generalnie zmienić godzinę na 18-tą..? kilku innych graczy też na 17 nie zdąży.... Mnie także godz.18 bardziej pasuje.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wklejam drugą tabelkę przesłaną mi przez Mokotowa... Tym razem nie jest odcięta u góry...

Niestety, plik DOC który dostałam nie posiada wszystkich graczy. Nie znam przyczyny tego ucięcia prawej strony...

Błękitny pas po prawej to już tło....

01942354275896543702.jpg

wklejam tez miniaturkę, może po kliku w nią, obrazek będzie większy...?

01942354275896543702_thumb.jpg

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×