Skocz do zawartości
ONE

Uncharted 2: Among Thieves

Rekomendowane odpowiedzi

"Pewnie jak większość" :D - są wyjątki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za wczorajsze spotkanie (konkretnie tej drugiej sześcioosbowej ekipie). Co prawda mam prawie wszystko wbite, ale dla miłego towarzystwa chętnie pomogę porobić innym trofiki. A i mnie przy okazji udało się troszkę podgonić brakujące osiągnięcia, które jak sądzę, działając "małymi kroczkami" wkrótce zdobędę. Z doświadczenia wiem, że najlepiej robić ustawkę w 6 osób na glitch-u w dlc. Każdy wie co ma robić, nie ma balaganu, wzajemnego przekrzykiwania się i niepotrzebnych nerwów. Myślę, że niedługo znowu się spotkamy. Pozdrawiam wczorajszą ekipę: Bogdę, Vulcana, Tecu, Grzywe i grageera.

Edytowane przez williusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie, mam pytanie czy dzisiaj jest możliwa jakaś ustawka?

brakuje mi 4 potrójne zagrożenia i 9 grillowań,reszta mi wpadnie z czasem,jeśli ktoś byłby chętny pomóc to napiszcie

PSN - Javor_87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. Bogda, lubię się z Tobą czasem podroczyć, stąd te prowokacje i uniki :P

No cóż... zobaczyć z bliska środkowy paluch siejącego śmierć szkieletora, który (poza moherowym beretem)- nawet cienia nie rzuca..... bezcenne. :rofl:

Edytowane przez Bogda501

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś coś jakaś obrona przed falami czy zanoszenie skarbu ? ( Nie pamietam dokładnych nazw trybów )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pewnie jak większość" :biggrin: - są wyjątki ;)

Moim zdaniem wyjątkiem są raczej osoby, które na tą grę rzygają ;) Zobacz ile osób gra w tą grę dzień w dzień. Nie grają dla trofików, ale dla przyjemności, bo daje im coś więcej niż tylko satysfakcję ze zdobycia 100%. Po co w ogóle grać w coś co człowieka tylko frustruje, bez sensu...

No cóż... zobaczyć z bliska środkowy paluch siejącego śmierć szkieletora, który (poza moherowym beretem)- nawet cienia nie rzuca..... bezcenne. :rofl:

No co Ty Bogda, tego to bym nigdy Ci nie pokazał :no: Używałem prowokacji "TAK", przypomina raczej gest Marcinkiewicza gdy krzyczał Yes, Yes, Yes :)

Szykuje się coś w najbliższym czasie? :)

Po ostatniej ustawce mało prawdopodobne...

No chyba, że są osoby chętne na ustawkę wyłącznie dla zabawy, ONLY PLAY4FUN!?!?!? Dla odmiany, na luzie, BEZ TROFIKÓW, spotkać się i sobie po prostu postrzelać. Jacyś chętni??? Może w czwartek wieczorkiem, co by tak jeszcze przed świętami się spotkać???

Edytowane przez Tecumthe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Moim zdaniem wyjątkiem są raczej osoby, które na tą grę rzygają ;) Zobacz ile osób gra w tą grę dzień w dzień. Nie grają dla trofików, ale dla przyjemności, bo daje im coś więcej niż tylko satysfakcję ze zdobycia 100%. Po co w ogóle grać w coś co człowieka tylko frustruje, bez sensu...

2-No co Ty Bogda, tego to bym nigdy Ci nie pokazał :no: Używałem prowokacji "TAK", przypomina raczej gest Marcinkiewicza gdy krzyczał Yes, Yes, Yes :)

3-No chyba, że są osoby chętne na ustawkę wyłącznie dla zabawy, ONLY PLAY4FUN!?!?!? Dla odmiany, na luzie, BEZ TROFIKÓW, spotkać się i sobie po prostu postrzelać. Jacyś chętni??? Może w czwartek wieczorkiem, co by tak jeszcze przed świętami się spotkać???

ad1-Ja nie mam mdłości na grę, ale dopada mnie paskudna alergia na graczy-sabotażystów.

ad2-Cokolwiek by to było... najważniejsze, że jest sympatycznie... :pardon:

ad3-Piszę się na czwartkowy wieczór.... (mile wspominam taką luźną strzelaninę na RDR). Może będzie podobnie..? :banana:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, miałem zacząć od czwartku singla U3, ale zacznę w piątek rano, bo z Wami chętnie sobie pogram. Zdzwonimy się jakoś :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak będzięcie robić jakiś PFF.

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie znać jak będzięcie robić jakiś PFF.

;)

Jesli chodzi o ustawke na luzie, jestem jak najbardziej chetny !

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się biorę za maksowanie Batman AC ale chętnie pogram w doborowym towarzystwie w U3 :) może nie tyle żeby już nabijać trofea ale poprostu pograć i bardziej poznać multi w U3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się biorę za maksowanie Batman AC ale chętnie pogram w doborowym towarzystwie w U3 :) może nie tyle żeby już nabijać trofea ale poprostu pograć i bardziej poznać multi w U3 :)

Po wejsciu modelu FREE TO PLAY w U3, teraz wiekszosc graczy to same "noobki" z 1-10 levelem.

Bardzo latwo sie gra z takimi i trofea szybko wpadaja :) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jasne ;D

Kamilo - wczoraj grałem kilka rund na starciu "Trzech drużyn" i zbierałem takie baty że do teraz mi huczy :biggrin:

Mam 59 poziom i mniejszych ode mnie raczej mało było :P

Ale spoko "trening czyni mistrza"

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chętnie pogram w doborowym towarzystwie w U3 :) może nie tyle żeby już nabijać trofea ale poprostu pograć i bardziej poznać multi w U3 :)

No to witaj w klubie..!! Ja też mam nogi z waty i spocone dłonie, gdy mam gdzieś wejść po raz pierwszy .... Też chciałabym w Multi-U3 najpierw poznać zasady i lokacje, a dopiero potem grać na serio.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogda - nic trudnego :)

Jak bedziesz miała chęć to z przyjemnością Cię oprowadzę i wytłumaczę co i jak :)

Edytowane przez lennox

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzimy się jutro wieczorkiem. Proponuję 19-stą. Luźna ustawka tylko i wyłącznie dla ZABAWY! Zainteresowanym puszczę zapkę do gry. Kto ma jeszcze ochotę dołączyć proszę o info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To widzimy się jutro wieczorkiem. Proponuję 19-stą. Luźna ustawka tylko i wyłącznie dla ZABAWY! Zainteresowanym puszczę zapkę do gry. Kto ma jeszcze ochotę dołączyć proszę o info.

Wstępnie zgłaszam zainteresowanie :) Od jutra od 18 do poniedziałku wieczorem, poza jedzeniem, spaniem i łazienką nie ruszem się sprzed konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czwartkowa luźna rozróba... ??? Nie może mnie na niej zabraknąć..!!! :starwars:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od jutra od 18 do poniedziałku wieczorem, poza jedzeniem, spaniem i łazienką nie ruszem się sprzed konsoli.

a jakies jajka poswiecic albo cos ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do zrobienia dwóch pucharków w co-op? PSN: Beier89 HS jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jakies jajka poswiecic albo cos ;)

Nie wiem jak Ty, ale ja swoje myje regularnie :) Dla mnie wystarczy, że są czyste nie muszą być święte :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny do zrobienia dwóch pucharków w co-op? PSN: Beier89 HS jest.

Ja i mój koleżka Gragerr będziemy robić coopy (ja mam zrobione ale kolega potrzebuje pomocy) , oboje HS mamy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypominam nieśmiało, że dziś mamy się spotkać (tylko nie wiem o której), na luźnym graniu ...

Wiem że kilka osób się zdeklarowało, o czym świadczą poprzednie wpisy, ale do tej chwili nie powstała żadna lista...

Dla przypomnienia i zachęty, wklepuję zgrane trio z ostatniego spotkania w sieci...

09978481863349882366.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bogda. Godzina nieustalona jeszcze, pewnie 18 lub 19. Osób mamy 6 więc zagramy bez problemu. Ja będę na konsoli po pracy i będę grał sobie w U2 więc możecie zapraszać jak coś. Gwoli informacji 6tka to: Ty, Tecu, Lennox, Kamil, hubsik oraz ja.

Edytowane przez Vulcan_Genom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×