Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

wpadają wam normalnie trofea?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Gdy wykonuję tego "karnego" ;x po faulu to nigdy nie mogę trafić do kosza :( u was też tak jest? próbowałem 30 min i ani razu mi sie nie udało trafić do kosza, to jest jakiś obłęd ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiecie moze czy jest jakas mozliwosc zmiany szybkosci gry w trakcie grania w trybie my player?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem.

Gdy wykonuję tego "karnego" ;x po faulu to nigdy nie mogę trafić do kosza :( u was też tak jest? próbowałem 30 min i ani razu mi sie nie udało trafić do kosza, to jest jakiś obłęd ;/

witaj, diabeł tkwi w szczegółach, krótko mówiąc każdy zawodnik ma inny sposób składania się do rzuty czy to podczas gry czy wykonywania rzutów osobistych. należy odchylić prawą gałkę do siebie i póścić ją na momencik przed wypuszczeniem piłki zawodnika wykonującego rzuty osobiste. polecam potrenować shaqiem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, jak to jest z drills, co ile się go dostaje lub w jaki sposób go zdobywać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie może stworzymy Crew Team? mi brakuje trophy, a i chciałbym sprawdzić ten tryb. Tam trzeba grać swoim zawodnikiem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie może stworzymy Crew Team? mi brakuje trophy, a i chciałbym sprawdzić ten tryb. Tam trzeba grać swoim zawodnikiem?

Ja mogę się pisać bo dziś powinienem już mieć NBA 2k10 , zobaczę co i jak i można grać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z tego co sie dowiedzialem to do grania wystraczy 3 graczy, 2óch pozostałych to CPU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorka za głupi post ale ma ktoś może instrukcje pl ?

nie za bardzo rozumiem po co Ci instrukcja w PL, przecież tam 3/4 instrukcji to sterowanie:happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej ludzie może stworzymy Crew Team? mi brakuje trophy, a i chciałbym sprawdzić ten tryb. Tam trzeba grać swoim zawodnikiem?

Ja mogę się pisać bo dziś powinienem już mieć NBA 2k10 , zobaczę co i jak i można grać :)

To ja się zgłaszam i jest nas 3 :)

Ja mam PG 73 overala

WSAD

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też macie taki niemiłosierny lag na kontrolerze jak gracie online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie mam tak samo ale wydaje mi się że to wina łącza internetowego? Jako tako już się w tym ogarnąłem, ale na początku było ciężko. Teraz po prostu cisnę w pada odpowiednio wcześniej :rolleyes: mimo wszystko takie opóźnienia w reakcji są problemowe - szczególnie przy kontrach czy obronie 1-1 - w ogóle nie jestem w stanie upilnować graczy obwodowych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem już crew, jeżeli ktoś chce dołączyć to prosze mi wysłać zaproszenie na PSN i w tekście napisać, że chcecie do crew. ja wam wyślę zapro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam tą grę jakiś czas fajna oprawa grafika mi się podoba, ale za cholerę nie mogę wygrac z CPU meczu nawet na amatorze. Dla mnie jakaś tragedia

Edytowane przez jakimoto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gram w crew od dawna, obecnie jestesmy na 12 miejscu w rankingu, ale z checia pogram z nowa ekipa. Mam PG 99 OVR. Jesli chcecie, wyslijscie invite. PSN maka23er

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomek... a w ogole podpinasz czasem ps3 do sieci? Wyslalem zaproszenie. Moge grac na 2, to bez wiekszego znaczenia, o ile masz 99 OVR. Odpisz na GG

Edytowane przez maka23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×