Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

grucha, to może chętni na kolejną edycje ligi niech się już zapisują, co ty na to?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie nie probowalem... ale nie bardzo wiem o co chodzi z tymi danymi... ? moglbys mi prosze wytlumaczyc jak to zrobic i gdzie szukac tych danych... ??

a tak wogole to dzisiaj wogole nmie chce wejsc do NBA TODAY... jakis blad z serwerem maja chyba... :/ tez nie mozecie wejsc poki co ?

cały server 2ksports jest wyłączony a powodem jest : 

We are currently upgrading our hardware. Please check back soon.

...i oby to była prawda.. 

@NBA today: 

w XMB wchodzisz w Saved Game Data -> NBA 2k10 i kasujesz plik "Roster File" 

(drugim sposobem jest po prostu nie wchodzenie w inne tryby rozgrywki przed wejsciem w NBA Today , tez powinno zadzialac , oczywiscie o ile serwery beda dzialac)

EDIT: serwery rusza za okolo 10 godzin..  jesli szukacie info o stanie online , patchu , nowych rosterach , 

klikajcie tutaj -> http://twitter.com/ronnie2k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grucha, to może chętni na kolejną edycje ligi niech się już zapisują, co ty na to?

ale hmm po co?? poczekajmy aż się serwery zapgrejdują i jak to pomoże dokończymy tą edycję... o przyszłej będzie można pomyśleć jak się zaczną playoffy... także spokojnie, mamy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie trybu MY PLAYER. 

Mianowicie mam w miarę niezłego grajka, gram ciągle bardzo dobrze oceny same A+, po 30 dychy w meczu na dobrym %.

I mój 2K INSIDER ciągle powtarza, tekst z tym że "to moja życiowa decyzja..., czy jestem gotów..., te kluby są zainteresowane Tobą..." itp. itd., i pytanie.

Gdzie znajde niby ten wybór klubu, bo na razie jest tylko dużo gadania, a opcji przejścia do innego klubu jak nie widziałem tak nie widzę nadal, dlatego pisze.

Pozdrawiam Crazy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo patchu to ile nam jeszcze pozostaje czekać do jego wydania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a propo patchu to ile nam jeszcze pozostaje czekać do jego wydania?

sa dwie wersje- albo juz okolo tygodnia, albo 24 listopada....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, piszę do was z takim problemem... .

Zacząłem grać karierę moimi Kingsami i zauważyłem,że podczas indywidualnego treningu coś się chrzani.

Dałem sobie shotting z Kevinem Martinem, który ma overall 77. Gra się załadowała, zacząłem grać -zdobyłem wymagane punkty i pokazuje mi się okienko, że o parę punktów zwyższyła mu się skuteczność itp. .

Problem polega na tym, że później włączam mecz, patrze a Martinowi spadł overall do 71... pomyślałem, że to jakiś nowy trik, że zaraz po treningu overal spada, a później wzrośnie jak koszykarz "odpocznie parę dni ", ale minął cale sezon, a overal pozostal taki jak był. Na następny sezon zrobiłem test z innymi zawodnikami i za każdym razem kiedy sukcesem zakończy się indywidualny trening na rzuty, spada im overal o około 6 punktów !!!

Jeśli możecie to sprawdzcie sobie takie coś u was, bo to jest jakiś bezsens, że robisz treningi zawodnikowi, rzucasz nim i się meczysz, a on staje, się coraz słabszy :P! Np. czasem overale zawodników same idą do góry, albo w dół ( widzisz to w general rosters - przy ogólnym overalu pisze, czy ma stałą formę, czy mu spada lub zwyża o pare kresek, a w tym przypadku po prostu ogólny overal spada i nic nie pokazuje, żeby forma poszła w dół )

ps. w Nba 2k9 takiego problemu nie było, a napewno go nie zauważyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie wiecie moze czemu w NBA TODAY nie sa aktualizowane składy ani PLAYER PROGRESSION...?? zostal zaktualizowany z pierwszego dnia sezonu i tak pozostał już... a zauważyłem że nie trzeba już kasowac plikow ROsters i nba today, bo samo zaczęło się aktualizować... tzn wyniki z poprzedniej nocy, boxscore , standings zaczęłó to ładnie smigac... ale aktualizacja składów i player progression nie trybi :(

moze ktos zna jakieś info na ten temat... ??

i druga sprawa: cisne sezon(association) magicami mam juz ponad połowe meczy rozegranych i jakoś przestało sie od dłuższego czasu tak tragicznie przycinać... pamiętam że w Orlando jak grałem na poczatku to sie cięło strasznime... teraz praktycznie nicccc....?? ciekawe czy cos juz wprowadzili po cichaczu zebyu tak nie cielo sie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i druga sprawa: cisne sezon(association) magicami mam juz ponad połowe meczy rozegranych i jakoś przestało sie od dłuższego czasu tak tragicznie przycinać... pamiętam że w Orlando jak grałem na poczatku to sie cięło strasznime... teraz praktycznie nicccc....?? ciekawe czy cos juz wprowadzili po cichaczu zebyu tak nie cielo sie

ja jak zacząłem pierwszy raz w to grać, to też zacinało, a teraz albo z przyzwyczajenia, albo z nie wiem czego, o wiele mniej mi się zacina :P ( a dodam, że nie mam neta podlaczonego )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim, piszę do was z takim problemem... .

Zacząłem grać karierę moimi Kingsami i zauważyłem,że podczas indywidualnego treningu coś się chrzani.

Dałem sobie shotting z Kevinem Martinem, który ma overall 77. Gra się załadowała, zacząłem grać -zdobyłem wymagane punkty i pokazuje mi się okienko, że o parę punktów zwyższyła mu się skuteczność itp. .

Problem polega na tym, że później włączam mecz, patrze a Martinowi spadł overall do 71... pomyślałem, że to jakiś nowy trik, że zaraz po treningu overal spada, a później wzrośnie jak koszykarz "odpocznie parę dni ", ale minął cale sezon, a overal pozostal taki jak był. Na następny sezon zrobiłem test z innymi zawodnikami i za każdym razem kiedy sukcesem zakończy się indywidualny trening na rzuty, spada im overal o około 6 punktów !!!

Jeśli możecie to sprawdzcie sobie takie coś u was, bo to jest jakiś bezsens, że robisz treningi zawodnikowi, rzucasz nim i się meczysz, a on staje, się coraz słabszy :P! Np. czasem overale zawodników same idą do góry, albo w dół ( widzisz to w general rosters - przy ogólnym overalu pisze, czy ma stałą formę, czy mu spada lub zwyża o pare kresek, a w tym przypadku po prostu ogólny overal spada i nic nie pokazuje, żeby forma poszła w dół )

ps. w Nba 2k9 takiego problemu nie było, a napewno go nie zauważyłem.

Jest to znany bug , nie wolno robic "development drills" w association (o ile chcesz zeby rating Twojego zawodnika nie poszedł w dół) do czasu wypuszczenia patcha.

a nie wiecie moze czemu w NBA TODAY nie sa aktualizowane składy ani PLAYER PROGRESSION...?? zostal zaktualizowany z pierwszego dnia sezonu i tak pozostał już... a zauważyłem że nie trzeba już kasowac plikow ROsters i nba today, bo samo zaczęło się aktualizować... tzn wyniki z poprzedniej nocy, boxscore , standings zaczęłó to ładnie smigac... ale aktualizacja składów i player progression nie trybi :(

moze ktos zna jakieś info na ten temat... ??

Aktualizację składów robisz poprzez wejście w features -> 2kshare -> download rosters -> official 2k roster. 

Player progression będzie widoczne po większej liczbie rozegranych spotkań (i aktualizacji rosters).

EDIT : Sorry , nie zauważyłem że chodzi Ci o składy z NBA Today , więc mogę Cię uspokoić że są aktualizowane (cut-off wszystkich "ponad planowych" zawodników ostatnio , np kontuzja Yao , T-Mac'a czy zawieszenie JR Smitha lub Rasharda Lewisa są uwzględnione) , następny update ma być dzisiaj ( chyba tylko Rotations gdyż nie było żadnych trade'ów w ostatnim czasie).

EDIT 2: oprócz rotations zmiana Ratingów i akcesoriów graczy również oczywiście. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki bardzo :) ale i tak widze ze ostatnia aktualizacja jest z 28 pazdziernika... tez tak masz ?

a te co podales 2k share... jest tam pelno roznych rzeczy... powidz mi prosze to sa rozne rzeczy zrobione przez innych uzytkownikow ?? zassalem np. NEW OLD SCHOOL VS NEW SCHOOL ROSTERs... i nie mam pojecia o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aha dzieki bardzo :) ale i tak widze ze ostatnia aktualizacja jest z 28 pazdziernika... tez tak masz ?

Z tego co pamiętam to TAK , gdyż 28.10 to był ostatni dzień w NBA gdzie można było rozwiązywać "niegwarantowane kontrakty" z graczami którzy brali udział w Summer League. W każdym razie masz przy każdym oficjalnym rosterze datę zamieszczenia go więc nie powinno być problemu z identyfikacją odpowiedniego pliku do załadowania ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to TAK , gdyż 28.10 to był ostatni dzień w NBA gdzie można było rozwiązywać "niegwarantowane kontrakty" z graczami którzy brali udział w Summer League. W każdym razie masz przy każdym oficjalnym rosterze datę zamieszczenia go więc nie powinno być problemu z identyfikacją odpowiedniego pliku do załadowania wink.gif

dziekuje za informacje... czyli jutro jak odpale gre, to powinny automatycznie zaktualizowac mi sie sklady... tzn rosters, ratings itp ??

p.s. jak masz gg to odezwij sie prosze do mnie na chwilke... wyslalem PW z moim numerem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a te co podales 2k share... jest tam pelno roznych rzeczy... powidz mi prosze to sa rozne rzeczy zrobione przez innych uzytkownikow ?? zassalem np. NEW OLD SCHOOL VS NEW SCHOOL ROSTERs... i nie mam pojecia o co chodzi :)

2k share jest to opcja umożliwiająca użytkownikom wymianę paru typów plików:

- rosters - np. część społeczności nie zgadza się z ratingami/tendencjami robionymi przez "2k insider'a" dlatego tworzą swoje własne rostersy

- sliders - ustawienia "slidersów" żeby zwiększyć np. symulacyjny aspekt gry która "out of the box" ma slidersy ustawione jednak dosyć słabo (np za bardzo podbite "inside scoring" , "cpu offensive rebounding" itp itd)

- player DNA- dla wszystkich którzy chcą mieć w grze Michaela Jordana , Charles'a Barkleya , Cezarego Trybańskiego lub jakiegokolwiek innego gracza który nie jest w grze ze względu na licencje a nie chce im się samemu wszystkiego ustawiać , to jest miejsce gdzie powinni ich szukać .

a co do tego co ściągnąłeś to powinno być opisane w "okienku" przed ściągnięciem co ten roster zmienił/dodał/jaki jest jego cel.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie trybu MY PLAYER. 

Mianowicie mam w miarę niezłego grajka, gram ciągle bardzo dobrze oceny same A+, po 30 dychy w meczu na dobrym %.

I mój 2K INSIDER ciągle powtarza, tekst z tym że "to moja życiowa decyzja..., czy jestem gotów..., te kluby są zainteresowane Tobą..." itp. itd., i pytanie.

Gdzie znajde niby ten wybór klubu, bo na razie jest tylko dużo gadania, a opcji przejścia do innego klubu jak nie widziałem tak nie widzę nadal, dlatego pisze.

Pozdrawiam Crazy

Ponawiam pytanie, proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ma wyjsc patch dla xboxa :( a ps3 znowu musi czekac :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro ma wyjsc patch dla xboxa :( a ps3 znowu musi czekac :/

czyli można stwierdzic ze patch wyladuje na PS3 w okolicach przyszłego piątku. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli można stwierdzic ze patch wyladuje na PS3 w okolicach przyszłego piątku. 

właśnie przeczytałem że jest to spowodowane jakąś podwójną akceptacją w SONY... no cóż... Klocek jest traktowany przez 2k w tym roku priorytetowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie przeczytałem że jest to spowodowane jakąś podwójną akceptacją w SONY... no cóż... Klocek jest traktowany przez 2k w tym roku priorytetowo

tak czytam na oficjalnym forum 2k10 i ten patch na xboxa wcale taki extra nie jest... pisza ludzie ze nadal nie jest wszystko dopracowane jak mialo byc... i nie wszystkie zalozenia zostaly zrealizowane... miejmy nadzieje ze na ps3 bedzie lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne forum 2ksports to jeden wielki śmietnik , czytałem na Operation Sports badzo pozytywne komentarze od użytkownków których darzę zaufaniem co do gier sportowych. Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Demko 2k10 na euro w koncu ujawnili :) zassalem i zaraz zobacze czym sie tak zachwycacie.

W ostatnia wersje gralem 2k8, zatem skok jakosciowy powinien byc spory. Swoja droga najbardziej ubolewam nad tym, ze prace nad College Hoops zaprzestali na sesonie 2k8 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im loving this **** right now, I hopped straight into a ranked game and off rip the dude I was playing tried the lead pass on 4 straight posessions, it did not work once, so I quickly bounced to a 21-4 lead, starting the 2nd quarter dude was still trying the lead pass until I was up 30, dude quit about halfway through the 2nd and sent me a message saying "so your system is modded", lol, this ***** thought my ststem was modded cause hge could not cheat the game no more, I went on to check dudes record, he was 36 and 7, mostlikely won all them games off the lead pass. Its a wrap now, **** is finally SIM, holla back fellas, im bout to get it in.

znalazłem taki post na operation sports... cheeserzy beda mieli utrudnione zadanie :)

a to z forum 2k:

Good but not as i wish

League game still impossible to complete

to jest w wersji xboxowej... mam tylko nadzieje że u nas będzie lepiej

Chris Smooth testuje pick up game po patchu dla xboxa obawiam się niestety najgorszego... że online nie będzie działał poprawnie

ogólnie czytajac fora odnosze wrażenie że pacz niestety nie naprawił gry online... a jeśli to faktycznie będzie prawda to 2k dało dupy po całości... ale mam nadzieje że w przypdaku PS3 będzie lepiej niż u xklocków

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak się na stałe zmienia kamerę gry ?? Bo już mnie denerwuje jak przed każdym meczem ją zmieniam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwszy post, więc korzystając z okazji przywitam się. Dopiero zaczynam przygodę z konsolą i teraz mam ochotę na gierke sportową, padł wybór na nba 2k... Pytanie brzmi czy warto dopłacić do 2k10, czy kupic 2k9... pytam w sensie czy jest znaczna róznica w tych grach pod względem grafiki, grywalności itp...

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pierwszy post, więc korzystając z okazji przywitam się. Dopiero zaczynam przygodę z konsolą i teraz mam ochotę na gierke sportową, padł wybór na nba 2k... Pytanie brzmi czy warto dopłacić do 2k10, czy kupic 2k9... pytam w sensie czy jest znaczna róznica w tych grach pod względem grafiki, grywalności itp...

Pozdrawiam.

warto kupić 2k10 , po pierwsze cena nowej kopii NBA 2k10 wynosi "tylko" (w porównaniu do innych nowych tytułów) 139 PLN , po drugie w 2k9 nie będziesz mógł już korzystać z żadnych usług online , po trzecie naprawdę 2k10 jest o wiele lepszą grą niż 2k9 (przynajmniej z mojego punktu widzenia). 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×