Skocz do zawartości
Slizer

NBA 2K10

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Ja mam problem żeby pograć z kumplem online,przy wyborze zespołów i stron (home away),mnie wyświetla poprawnie a po stronie kumpla są dwa pady z użytkownikiem kolo77 i kolo77(6) ,miał ktoś z Was taki problem,bo nie sposób grać,jeden zawodnik sterowany przez kolo77(6) jest wyłaczony z gry. pzdr

miałem parę razy takie coś... mnie pomogło jak ten drugi gracz wysłał zaproszenie do gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie. W kazdej serii NBA podczas ligi mozna bylo ustawic sobie czas kwart np 6 min i mozna bylo zmniejszyc czas rozgrywki komputerow np z 12 min na 8 aby statystyki moje z zawodnikami komputera (simulate) byly podobne.

Czy w trybie kariery mozna zrobic taka operacje?? Czas kwarty mojej druzyny 5 minut czas symulatora innych spotkan 12 wiec nie ma szans pjawienia sie w all star czy innych wyroznieniach. Z gory dziekuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

Mam pytanie. W kazdej serii NBA podczas ligi mozna bylo ustawic sobie czas kwart np 6 min i mozna bylo zmniejszyc czas rozgrywki komputerow np z 12 min na 8 aby statystyki moje z zawodnikami komputera (simulate) byly podobne.

Czy w trybie kariery mozna zrobic taka operacje?? Czas kwarty mojej druzyny 5 minut czas symulatora innych spotkan 12 wiec nie ma szans pjawienia sie w all star czy innych wyroznieniach. Z gory dziekuje za pomoc.

Powinna być odpowiednia zakładka w opcjach. Po ostatnim patchu się pojawiła, przynajmniej w trybie My Player... sprawdzę to jeszcze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko zwiazne z PL Liga czy liga gra dalej czy macie przerwe zwiazany w wyjsciem patcha w lutym? Czy bedzie opcja dolaczenia do ligi czy bedzie liga tworzona od nowa? Jesli chodzi o zespol to oczywiscie miami heat. I jak wogole wyglada ta liga bo bardzo mnie interesuje po ile kwarta jak wygladaja transfery i wogole wszystko :)

Zachecam rowniez na wejscie do mojego profilu 2ksports i oddawania głosów na moje powtorki http://community.2ksports.com/community/user/?u=52674

Edytowane przez przem3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko zwiazne z PL Liga czy liga gra dalej czy macie przerwe zwiazany w wyjsciem patcha w lutym? Czy bedzie opcja dolaczenia do ligi czy bedzie liga tworzona od nowa? Jesli chodzi o zespol to oczywiscie miami heat. I jak wogole wyglada ta liga bo bardzo mnie interesuje po ile kwarta jak wygladaja transfery i wogole wszystko :)

Zachecam rowniez na wejscie do mojego profilu 2ksports i oddawania głosów na moje powtorki http://community.2ks...y/user/?u=52674

to ja sie wypowiem jako ktoś kto zebrał ferajnę do grania.

Liga na chwilę obecną jest zawieszona z powodu niemożliwości grania ligowych meczy... jest szansa reaktywacji po patchu... warunek jest jeden... gra ma nie zrywać połączenia... niestety nauczony doświadczeniem mam pewne obawy co do tego czy to się powiedzie... dlatego też ja osobiście kupuję Live 10 i jeśli 2k nie naprawi możliwości grania ligówek przesiadam się na to... 

co do zasad obowiązujących w naszej lidze wszystko jest tutaj:

http://community.2ks...ex.cfm?l=230949

 

Edytowane przez raadecki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie, czy chcialby ktos z was dolaczyc do Crew? Świeżo zalozone, tylko osob brakuje. Jak ktos jest chetny niech zostawi swoj psn. To wszystko, 5!

Edytowane przez vega1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche jestem cienki w takie gry...ale kupilem :)

...i mam pytanie:

czy mam jakis wplyw na celnosc rzutu do kosza? czy jest to loteria?

jezeli mam wplyw, to od czego to zalezy?

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche jestem cienki w takie gry...ale kupilem :)

...i mam pytanie:

czy mam jakis wplyw na celnosc rzutu do kosza? czy jest to loteria?

jezeli mam wplyw, to od czego to zalezy?

pozdr

na rzut ma wpływ poza parametrami określającymi rzuty z odpowiednich odległości inside, close, mid, long... długość trzymania guzika/prawej wajchy

PS.

Dobra wracamy z ligowymi emocjami... zarówno w 2k a jak się uda to też w Live... wszyscy chetni niech wbijają i rejestrują się tutaj -> Elite Sports

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaopatrzylem swoja kolekcje o ten tytul. Lubie gry sportowe ale NBA nie interesowalem sie od dobrych 8 lat. Dlatego narazie gra sprawia mi trudnosci. Ale wrazenie bardzo pozytywne, swietna oprawa (audio i wideo), gameplay, support (NBA Today itp.). Moje problemy to glownie taktyka, rzuty wolne i defensywa :) ale z kazdym dniem jest coraz lepiej.

A propo macie jakies rady co do gry w D? Bo graja z CPU prawie zawsze znajdzie sie ktos na czystej pozycji, najczesciej za 3... i nie umiem sobie z tym poradzic ;)

jakby ktos chcial zagrac: PSNId: crseven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zaopatrzylem swoja kolekcje o ten tytul. Lubie gry sportowe ale NBA nie interesowalem sie od dobrych 8 lat. Dlatego narazie gra sprawia mi trudnosci. Ale wrazenie bardzo pozytywne, swietna oprawa (audio i wideo), gameplay, support (NBA Today itp.). Moje problemy to glownie taktyka, rzuty wolne i defensywa smile.gif ale z kazdym dniem jest coraz lepiej.

A propo macie jakies rady co do gry w D? Bo graja z CPU prawie zawsze znajdzie sie ktos na czystej pozycji, najczesciej za 3... i nie umiem sobie z tym poradzic wink.gif

jakby ktos chcial zagrac: PSNId: crseven

Ja moze nie jestem odpowiednia osoba do udzielania porad (bo tez cienki jestem), ale z tego co zauwazylem, to koledzy z druzyny lubia pomagac za bardzo i w ustawieniach trzeba zmniejszyc lub wylaczyc pomoc w defence oraz podwajanie. Wtedy (przy bronieniu kazdy swego oczywiscie) masz w miare czysta sytuacje i unikasz golego obwodu. Co do obrony to L2 albo R2 (nie pamietam, bez pada w dloni :) ) to taka pomoc w obronie- zawodnik broniacy staje blizej zawodnika z pilka, przy odpowiednich ruchach potrafi blokowac przejscie np wzdluz linii koncowej, albo po zaslonie... Generalnie bardzo fajna rzecz przy nauce, ale zjada duzo "zdrowia" i jezeli za duzo korzystasz, to zawodnik meczy sie szybko... Tyle ode mnie. Sam chetnie poslucham porad innych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam wlasnie na wysylke NBA do mnie a tymczasem chcialem sie zapytac was jak tam wrazenia po troszke dluzszym okresie gry. Czy faktycznie gierka warta uwagi czy jednak Live bylby lepszy.

No i czy wyszedl patch obiecany na poczatek stycznia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja czekam wlasnie na wysylke NBA do mnie a tymczasem chcialem sie zapytac was jak tam wrazenia po troszke dluzszym okresie gry. Czy faktycznie gierka warta uwagi czy jednak Live bylby lepszy.

No i czy wyszedl patch obiecany na poczatek stycznia.

ja przez to że nie mogę grać ligowych meczów kupiłem sobie też Live... i powiem nie zawiodłem się... a co do patcha to ma wyjść na dniach... i zapraszam do ligi ESBL na elite sports

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie 2k10! Gralem w obydwie gry i stwierdzam ze gra od 2k jest lepsza pod kazdym wzgledem, a dodatkowym plusem jest nizsza cena w stosunku do NBA live 10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, działa mi internet w mojej konsoli i normalnie mogę oglądać stronki, jednakże gdy chcę wejść na NBA TODAY to po łączeniu wyświetla mi się komunikat " the 2ksports service is not available at this time. Please check your network cable and settings and try again later " . Co robić:(?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś na sprzedaż NBA 2k10 na ps3 ? może być zarówno nowa jak i używana. Proszę o kontakt na gg: 5883253

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ma ktoś na sprzedaż NBA 2k10 na ps3 ? może być zarówno nowa jak i używana. Proszę o kontakt na gg: 5883253

Witam, właśnie kilka chwil temu wystawili na allegro 100 szt. folie po 139,90, a niedawno widziałem jak bili się o 3-4 sztuki używane, w tym jedna osiągnęła cenę ok 180 zł, także poszukaj i kupuj, pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w końcu kupiłem NBA od kolegi z forum. Jestem zadowolony, gierka naprawde fajna i .... trudna oczywiscie dla amatora potrzeba czasu aby sie nauczyc. ONLINE niestety kuleje. Narazie sprobowalem jeden mecz zagrac, straszne lagi i w polowie wywaliło. Ale gra naprawde jest realistyczna. To nie jest arcade jak Live 2010

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dostałem o "mikołajki" NBA 2K10 :biggrin: Dopiero teraz miałem troszkę czasu żeby usiąść i rozkoszować się trybem "My Player" Na początku stworzyłem zawodnika zbyt niskiego i chuderlawego, więc miałem problemy z jakimkolwiek przebiciem się pod kosz. Pograłem kilka meczyków wzięli mnie do ligi D i tam zdobywałem zaledwie 3.8 punkta na mecz :confused: reszta statystyk też kiepsko. Więc zacząłem od nowa. Stworzyłem zawodnika 6.7" 195 wagi, więc taka średnia w NBA. Tym zawodnikiem rzucam około 21pkt, 6 asyst 2-3 zbiórki. Nie jest źle więc dostałem się na obóz treningowy NBA z którego po dwóch meczach wyleciałem :whistling: Spoko gram sobie znowu w lidze D i o ile mojemu zawodnikowi idzie wspaniale to moja drużyna zawsze przegrywa :confused: Nie chodzi tu o to że gram samolubnie bo asyst mam sporo. Po prostu trzy kwarty prowadzę a w czwartej moi zawodnicy jak by się zacinają, długo trzymają piłkę stojąc na linii 3pkt i oddają dopiero 2-3 sekundy przed czasem rzutu. Z tym sobie poradzę bo trening czyni mistrza :rolleyes:

Jednak jest jedna rzecz, o która chcę was zapytać. Rozegrałem kilka meczy w drużynie Dakota Wizards. Tak jak napisałem punktów zdobywam sporo, asysty, zbiórki w porządku. Jednak jak wchodzę w statystyki wszystkich zawodników z 17 drużyn "league leaders" to nie ma żadnego z zawodników z mojej drużyny no i oczywiście mnie :( Tak jak by moja drużyna nie była brana pod uwagę w żadnych statystykach. Czy ktoś zna odpowiedź czemu tak jest.

Drugie pytanie. Ktoś już tu pytał ale nie dostał konkretnej odpowiedzi. Gram kwarty po 12 minut ponieważ takie mecze w symulacji rozgrywają drużyny pozostałe. Kiedy grałem po 5 minut to statystyki moje i drużyny miały się nijak do innych zawodników którzy rogrywali po 30-40 mniut na mecz kiedy ja grałem 10-15 minut. Nie chcę grać po 12 minut bo wtedy mecze strasznie długo trwają. Chciałbym tak po 9 minut jakoś ale żeby inne drużyny też grały po 9 minut. Jak sobie z tym radzicie.

Ogólnie gra jest cudna. Zachwycałem się NBA Live 2010 ale to jest naprawdę prawdziwy basket. Któregoś dnia przyszedł kumpel, wchodząc do pokoju rzucił okiem na tv i skwitował a ty znowu "oglądasz" NBA. Z niecierpliwością czekam na odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja w końcu kupiłem NBA od kolegi z forum. Jestem zadowolony, gierka naprawde fajna i .... trudna oczywiscie dla amatora potrzeba czasu aby sie nauczyc. ONLINE niestety kuleje. Narazie sprobowalem jeden mecz zagrac, straszne lagi i w polowie wywaliło. Ale gra naprawde jest realistyczna. To nie jest arcade jak Live 2010

a kto Ci powiedział że Live jest arcadowe... podpowiem Ci że w 2k nie ma czegoś takiego jak obrona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli są osoby które chcą grać w lidze 2k10... i są aktywne zapraszam do ligi ESBL I... więcej informacji u mnie na gg... piszcie nawet jak będę niedostępny... pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić drużynę stworzoną z zawodników z trybu My Player. Nazwę i resztę można ustalić potem, na razie chcę zebrać 5 chętnych osób. Wystarczy tylko, żeby chętni byli aktywni i chcieli grać. Mam 3 postacie, PG, SG i C. Najchętniej grałbym PG, ale jeżeli będzie nam brakować kogoś to zmienię swojego gracza. Wszystkich chętnych prosze o dopsywanie się do listy ( napszcie swój nick z PSN, powysyłam potem zaproszenia) i napisanie na jakiej pozycji gra dany gracz.

1. Tomek2446 PG

2. Krucz SG

3. .......

4. .......

5. .......

Mam nadzieję, że znajdzie się te kilka osób ;P

Edytowane przez JaTuNowy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobić drużynę stworzoną z zawodników z trybu My Player. Nazwę i resztę można ustalić potem, na razie chcę zebrać 5 chętnych osób. Wystarczy tylko, żeby chętni byli aktywni i chcieli grać. Mam 3 postacie, PG, SG i C. Najchętniej grałbym PG, ale jeżeli będzie nam brakować kogoś to zmienię swojego gracza. Wszystkich chętnych prosze o dopsywanie się do listy ( napszcie swój nick z PSN, powysyłam potem zaproszenia) i napisanie na jakiej pozycji gra dany gracz.

1. Tomek2446 PG

2. .......

3. .......

4. .......

5. .......

Mam nadzieję, że znajdzie się te kilka osób ;P

:) Krucz PG/SG

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli są osoby które chcą grać w lidze 2k10... i są aktywne zapraszam do ligi ESBL I... więcej informacji u mnie na gg... piszcie nawet jak będę niedostępny... pozdro

Mam pytanie czy jest aktualne oraz czy początkujących, ale aktywnych graczy tez zapraszasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×