Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

MATKO BOSKA!

w crysis 1 nie grałem bo już za słabego kompa miałem na najwyższe wymagania (bo lubie z gry wyciągać 100%:)), w fps'y w ogóle nie umiem grać na padzie ale kupie sobie Crysis 2 tylko po to żeby ginąć w pięknej scenerii...

A propo... słuchajcie jest możliwość podłączenia myszy i klawiatury do ps3 tak żeby na tym grać? żeby nie robić offtopa na priv. proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no zaś nie przesadzaj bo miesiąc temu składałem kuzynowi komputer za 1500zł i crysis na full detalach nie chodził płynnie a temperatura procesora i karty graficznej od razu szła w górę :P

ale btw nad poprzednim crysisem spędziłem wiele godzin i do dziś chętnie jeszcze wracam do tej gry a jak tylko wyjdzie crysis2 od razu szoruję do sklepu po wersje na konsolke i kompa :D znów będzie zarywanie nocy :D

...to niech kuzyn Ci podziękuje. Mój znajomy który zawsze był w tyle z komputerami ostatnio kupił na allegro (prawie nowego) PC za 1200zł - geforce 9600, core 2 duo 2,2GHz, 4gb ram ddr3 (karta troszkę słaba) i mu nieźle śmiga na 1600x1050 + AAx2 + all High (czy jakoś tak)

To bylo tylko tech demo majace na celu zaprezentowac mozliwosci silnika na wszystkie 3 platformy, Crytec powiedzial, ze te sceny nigdzie nie zostana wykorzystane. Ale kto wie, bycmoze czesc akcji przeniesie sie z wyspy w inne miejsce.

Przecież jedynka skończyła się tak, że nomad zabił te wielkie gówno i kiedy już chcieli odlecieć nagle odezwał się prorok (ten "szef" grupy nanokumpli) i powiedział, że jest na wyspie. Nomad ze swoją kumpelą polecieli z powrotem na wyspę (tą gdzie toczyła się akcja jedynki)

Jaki wniosek? na 99% drugą część zaczniemy idąc ocalić proroka.

A propo... słuchajcie jest możliwość podłączenia myszy i klawiatury do ps3 tak żeby na tym grać? żeby nie robić offtopa na priv. proszę pisać.

Nie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...to niech kuzyn Ci podziękuje. Mój znajomy który zawsze był w tyle z komputerami ostatnio kupił na allegro (prawie nowego) PC za 1200zł - geforce 9600, core 2 duo 2,2GHz, 4gb ram ddr3 (karta troszkę słaba) i mu nieźle śmiga na 1600x1050 + AAx2 + all High (czy jakoś tak)

nie uwierzę w to bo sam mam kompa i lepszych parametrach niż podałeś a były momenty (w misjach gdy bylo się pod dużym ostrzałem i szybko się przechodziło po różnych opcjach nanoskafndra) kiedy mój komp przyciął

ale wracając nie jeden czeka na Crysisa 2 napalony ;)

p.s grajmy a nie polemizujmy co lepsze pc czy konsola ktoś kto ma pc nie może się wypowiadać na tema konsol bo nie ma pojęcia i odwrotnie

miłego grania wszystkim :D

życzę wszystkim zasypiania z padem w ręku ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zagraj w Craiza warcheda to poznasz dalszą czenść fabuly

Warhead ma mało wspólnego z dalszą częścią fabuły, bo to jest crysis 1 oczami innej osoby więc kończy się praktycznie tak samo.

Crysis 2 potem będzie jeszcze Crysis 3 - grafika to ich główny selling point.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A propo... słuchajcie jest możliwość podłączenia myszy i klawiatury do ps3 tak żeby na tym grać? żeby nie robić offtopa na priv. proszę pisać.

myszke to nie bardzo chyba ale klawiatura jest sonego specjalna do ps3 i jest bezprzewodowa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myszke to nie bardzo chyba ale klawiatura jest sonego specjalna do ps3 i jest bezprzewodowa.

Jak się nie znasz to nie pisz głupot.

Każdą klawiaturę która nie wymaga instalacji sterowników można podłączyć.

Obaj błądzicie, klawiatura owszem każda ale grac można tylko w UT3, KONIEC OFFTOPA!

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli crysis 2 wyjdzie na ps3 to bede w niebo wzięty gra na pc wymiata a co dopiero na ps3 ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli crysis 2 wyjdzie na ps3 to bede w niebo wzięty gra na pc wymiata a co dopiero na ps3 ^^

Co dopiero na ps3?

Słaba ilość FPS + gorsza grafika niz na PC -> Wiadomo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie prawda od kąd pamiętam ps3 miał zawsze lepszą grafike od pc.

beee.gif

Zależy jakiego masz kompa :D

Edytowane przez DaraS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając rok temu komputer z najwyższej półki i grając w Crysis'a (jeszcze pamiętam, w dodatku kupiłem Edycje specjalną:laugh:) i Warhead'a - mogę śmiało powiedzieć grafika i grywalność była bdb. Oczekując na 2cz. pewnie kupie i nie będe się zastanawiać czy na ten tytuł warto wydać kasę.

Na PC 1cz lubiała gra wywalać na pulpit eh cudowny dx10 i vista - chodziła dosyć niestabilnie nawet najnowsze patche nie dały rady. Jeżeli Crysis 2 w będę grał na PS3 mimo troszku gorszej grafy i spadkiem FPS a będzie chodziła stabilnie to będę bardzo zadowolony.

:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak jakakolwiek gra może mieć na kompie lepsza grafikę niż na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak jakakolwiek gra może mieć na kompie lepsza grafikę niż na PS3.

Większość gier?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak jakakolwiek gra może mieć na kompie lepsza grafikę niż na PS3.

Ja Ci odpowiem jak: komputery są mocniejsze od konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mając rok temu komputer z najwyższej półki i grając w Crysis'a (jeszcze pamiętam, w dodatku kupiłem Edycje specjalną:laugh:) i Warhead'a - mogę śmiało powiedzieć grafika i grywalność była bdb. Oczekując na 2cz. pewnie kupie i nie będe się zastanawiać czy na ten tytuł warto wydać kasę.

Na PC 1cz lubiała gra wywalać na pulpit eh cudowny dx10 i vista - chodziła dosyć niestabilnie nawet najnowsze patche nie dały rady. Jeżeli Crysis 2 w będę grał na PS3 mimo troszku gorszej grafy i spadkiem FPS a będzie chodziła stabilnie to będę bardzo zadowolony.

:thumbsup:

Bez przesady, vista była zła ale crysisa mi ani razu nie wyrzuciło. Może syf w kompie? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak jakakolwiek gra może mieć na kompie lepsza grafikę niż na PS3.

Nie wiem jakiego Ty masz kompa ale heh to ja nie rozumiem jak możesz życ w średniowieczu i prawić takie herezje.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem jak jakakolwiek gra może mieć na kompie lepsza grafikę niż na PS3.

widać że krótko żyjesz na świecie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja Ci odpowiem jak: komputery są mocniejsze od konsol.

to dlatego rząd usa kupił 2200 konsol żeby połaczyć w jeden super-komputer...

no to tak... komputery są mocniejsze.

http://www.polskieradio.pl/wiadomosci/internet/artykul125454.html

w ogóle wpisz sobie 2200 konsol ps3 w google to ci klika serwisów informacyjnych wyskoczy..

Bo może są głupi i nie wiedzą że mogą 2200 komputerów połaczyć. napisz do nich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to dlatego rząd usa kupił 2200 konsol żeby połaczyć w jeden super-komputer...

no to tak... komputery są mocniejsze.

http://www.polskiera...ykul125454.html

w ogóle wpisz sobie 2200 konsol ps3 w google to ci klika serwisów informacyjnych wyskoczy..

Bo może są głupi i nie wiedzą że mogą 2200 komputerów połaczyć. napisz do nich.

co to za idiotyczne porownanie ? 2200 konsol ?

Obecnie najmocniejsze kompy zjadaja na sniadanie specyfikacje ps trójki. tu nie ma sie co oszukiwać.

konsola mają to do siebie że w momencie premiery mają jedna z najmocniejszych specyfikacji na rynku, jednak komputery w coraz szybszym tempie prześciagają bebszki w ps3.

Pc ma wieksze mozliwosci graficzne ? to jest jasne jak słońce. obecnie każdą nową grę na kompie odpalić możemy w full hd i nierzadko z lepszymi teksturami, lepszą widocznością dalszych terenów, wygładzaniem itp itd, gdy na konsoli musimy zadowalać się 720p i jakimiś niewielkimi cięciami w grafice. Nie zmienia to faktu że konsole, a w szczegolnisci ps3 ma jeszcze nam troche do pokazania. Tylko głupcy patrzą i porownują szczegóły w grafice czepiając sie najmniejszych detali i różnic między x-em a ps3, czy obiema konsolami i piecem.

Cieszmy sie tym co mamy. Komp juz dawno do grania przestal być mi potrzebny, a te wszystkie nowe karty graficzne, procesory są dla nieudolnych maniaków sprzętów i grania, którzy nie mają co z pieniędzmi robic.

Edytowane przez raph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co to za idiotyczne porownanie ? 2200 konsol ?

Obecnie najmocniejsze kompy zjadaja na sniadanie specyfikacje ps trójki. tu nie ma sie co oszukiwać.

konsola mają to do siebie że w momencie premiery mają jedna z najmocniejszych specyfikacji na rynku, jednak komputery w coraz szybszym tempie prześciagają bebszki w ps3.

Pc ma wieksze mozliwosci graficzne ? to jest jasne jak słońce. obecnie każdą nową grę na kompie odpalić możemy w full hd i nierzadko z lepszymi teksturami, lepszą widocznością dalszych terenów, wygładzaniem itp itd, gdy na konsoli musimy zadowalać się 720p i jakimiś niewielkimi cięciami w grafice. Nie zmienia to faktu że konsole, a w szczegolnisci ps3 ma jeszcze nam troche do pokazania. Tylko głupcy patrzą i porownują szczegóły w grafice czepiając sie najmniejszych detali i różnic między x-em a ps3, czy obiema konsolami i piecem.

czytałeś w ogóle link czy oparłeś odpowiedź polegając jedynie na własnej głupocie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×