Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

jedynka byla strasznym gniotem. A druga czesc wcale nie zapowiada sie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gniotem?, no według mnie nie,to była dobra gra, z bardzo dobrą grafiką. Oczywiście o gustach się nie dyskutuje... ale ok :pardon:

Jak można oceniać C2, że będzie również gniotem jak jeszcze premiery nie było. Macie jakiś punkt odniesienia, ze część druga będzie zła?, po screenach, które są z wczesnej fazy gry? :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wyglada naprawde konkretnie, ale czy lepiej niz KZ2 czy U2:AT? IMO nie ;) Moge sie mylic, ale Crysis bez tej swojej dzungli nie bedzie niczym specjalnym pod wzgledem grafiki. Dla mnie jest to niewiadoma jesli chodzi o zakup, bo jaki bedzie gameplay to wiadomo (maximum X, maximum Y, maximum Z...), a grafika to jedynie dodatek, jedyne czym mnie moze przkonac Crysis to fabula, ale zeby znac fabule to musialbym juz kupic gre zeby wiedziec czy warto bylo XD Pozyjemy zobaczymy.

Edytowane przez Żywy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza część była świetna, druga część może troszkę straci na zmianie otoczenia. Well see

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda dobrze i tylko dobrze. Spodziwałem się czegoś lepszego po takiej grze, szczególnie po tym co prezentowała jedynka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HEHEHHE, dobry jest tekst nt. AI, kto gral w pierwszego Crysisa ten wie o czym mowa, a kto nie to niech wpisze sobie w YT "Crysis AI" ;) Po tym, co widze po screenach i reakcji ludzi na forach wynika jasno, ze pierwszy Crysis mial ladne drzewka i nic poza tym, cala "graficzna" potega Crysisa byla wlasnie w palmach i krzakach, a bez tego ta gra lezy i kwiczy (aczkolwiek OGOLNIE prezentuje sie co najmniej bardzo dobrze)...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam podobne odczucia. Bo przecież co pierwsze przychodzi nam do głowy gdy usłyszymy "Crysis" ? Jakieś lasy lub dżungla, krzaczki, przebłyski słońca między palmami, fizyka drzew i może na końcu refleksy słońca w wodzie i ogólnie woda. Czyli generalnie zielono. A bez tego moze juz nie być tak fajnie, patrząc po scanach mam dziwne wrażenie że chcą tam upchać jednak tej zieleninki w miescie. Na każdym screenie jakieś drzewa czy bluszcze które jakoś mi tak nie pasują i wyglądaja jakby tam były na siłe. Ale to tylko moja opinia. Wczoraj widziałem gdzieś artykuł który mówił że Crysis 2 ma wyglądać na Xbocie lepiej niż pierwsza częśc także może bedziemy zaskoczeni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy odcinek GTTV jest w glownaj mierze poswiecony Crysisowi 2:

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/94&ch=1&sd=0?ep=94&ch=1&sd=0

O ile bylem bardzo sceptycznie nastawiony o tyle teraz to nie powiem, prezentuje sie swietnie, 3cia po RE5 i FF13 gra, ktora graficznie moze sie rownac z ex'ami od first party. Mnie osobiscie cieszy fakt, za GUNplay znacznie sie poprawil, teraz "czuc", ze trzymamy w reku gnata, a nie leciutka jak piorko zabaweczke z plastiku. No i wieksza roznorodnosc pukawek jest co tez cieszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda naporawdę super, czekam na E3 aby zobaczyć kolejne materiały. Oby tylko gra nie była tak nudna i monotonna jak poprzedniczka, która po za grafiką nie miała tak naprawdę nic do zaoferowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to wygląda na 6/10. Bez polotu , ot taki średniak... momentami widzimy obrazki jak z Mirrors Edge :P

Edytowane przez andryush

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach super, ale już na filmie bardzo wyraźnie widać brak v-synchra. Obraz się rozjeżdża okropnie. No i dodajmy, że to filmy z wersji x-boxowej. Jak będzie wyglądać na PS3? Lepiej na pewno nie, chociaż chciałbym się w tej kwestii mylić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach super, ale już na filmie bardzo wyraźnie widać brak v-synchra. Obraz się rozjeżdża okropnie. No i dodajmy, że to filmy z wersji x-boxowej. Jak będzie wyglądać na PS3? Lepiej na pewno nie, chociaż chciałbym się w tej kwestii mylić...

Panowie z Crytec złożyli nam pewne obietnice

PS3

Co do samego tytułu . Liczę na to , że twórcy wyciągneli pewnie wnioski z pierwowzoru który raczej był uznany na prezenacji możliwości silnika niż grę . Pan Richard Morgan, poddał ostrej krytyce fabułę takich tytułów jak Halo czy Modern Warfare 2 . Chwalił natomiast U2 , więc licze na to że nie zawiedzie nas i powstanie kawał dobrej gry chociaż pod względem fabularnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na screenach super, ale już na filmie bardzo wyraźnie widać brak v-synchra. Obraz się rozjeżdża okropnie. No i dodajmy, że to filmy z wersji x-boxowej. Jak będzie wyglądać na PS3? Lepiej na pewno nie, chociaż chciałbym się w tej kwestii mylić...

Mi sie wydaje, ze to po prostu wina playera na stronie GT, pamietam jak byl odcinek poswiecony BFBC2 to sie tego ogladac nie dalo taki byl screen tearing, a w grze tego w ogole nie bylo. Takze o to powinnismy byc spokojni. Dorzucam jeszcze pare gifow:

kciees.gif

j6tv68.gif

xddvl.gif

2va18gm.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie z Crytec złożyli nam pewne obietnice

PS3

Co do samego tytułu . Liczę na to , że twórcy wyciągneli pewnie wnioski z pierwowzoru który raczej był uznany na prezenacji możliwości silnika niż grę . Pan Richard Morgan, poddał ostrej krytyce fabułę takich tytułów jak Halo czy Modern Warfare 2 . Chwalił natomiast U2 , więc licze na to że nie zawiedzie nas i powstanie kawał dobrej gry chociaż pod względem fabularnym

skroce Ci fabule jesli chcesz:

Kosmici nas atakuja tylko ameryka nas moze ocalic -genialne co nie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi sie wydaje, ze to po prostu wina playera na stronie GT, pamietam jak byl odcinek poswiecony BFBC2 to sie tego ogladac nie dalo taki byl screen tearing, a w grze tego w ogole nie bylo. Takze o to powinnismy byc spokojni.

Oooj wątpię , ze to wina player'a. Moze build stary , może po premierze tego nie będzie. Ale jeśli jednak tak zostanie , no to cieniutko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dodajmy, że to filmy z wersji x-boxowej. Jak będzie wyglądać na PS3? Lepiej na pewno nie, chociaż chciałbym się w tej kwestii mylić...

Możesz się mylić, bo Cry Engine 3 obecnie lepiej chodzi na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz się mylić, bo Cry Engine 3 obecnie lepiej chodzi na PS3.

Oficjalnie to on jest bardziej wydajny :) To może oznaczać o jeden budynek w tle więcej, niekoniecznie ładniejszy ;)

Oczywiście jak zwykle nie ma filmów z PS3. Zawsze jest tak samo, a potem człowiek się nabiera i wdeptuje w taką kakę. Daleko nie szukając mamy przykład RDR. Karmiono nas przez tygodnie filmami z xboxa, a jedyny fragmencik z PS3 pochodził z jakiejś kamerki umieszczonej w kieszeni i zobaczyliśmy to dopiero na kilka dni przed premiera kiedy hype był już rozgrzany do czerwoności. No i nie dziwne, że potem wychodzą takie kloce. Każdy się da nabrać. Mogę się założyć, że wraz z premierą będzie wielka awantura w necie. PS3 nie ma HD! PS3 ma mniejszy FR! Olaboga! Miało być inaczej! Także spokojnie, bez nerw :D Znamy to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee.. szkoda , myslałem , ze to coś nowego , a to tylko montaż dostępnych juz urywków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie to on jest bardziej wydajny :) To może oznaczać o jeden budynek w tle więcej, niekoniecznie ładniejszy ;)

Oczywiście jak zwykle nie ma filmów z PS3. Zawsze jest tak samo, a potem człowiek się nabiera i wdeptuje w taką kakę. Daleko nie szukając mamy przykład RDR. Karmiono nas przez tygodnie filmami z xboxa, a jedyny fragmencik z PS3 pochodził z jakiejś kamerki umieszczonej w kieszeni i zobaczyliśmy to dopiero na kilka dni przed premiera kiedy hype był już rozgrzany do czerwoności. No i nie dziwne, że potem wychodzą takie kloce. Każdy się da nabrać. Mogę się założyć, że wraz z premierą będzie wielka awantura w necie. PS3 nie ma HD! PS3 ma mniejszy FR! Olaboga! Miało być inaczej! Także spokojnie, bez nerw :D Znamy to.

Widać, że ostatni premiera RDR wpłynęła na ciebie niezbyt korzystnie ;). Pamiętaj, że nie brakuje multiplatformowych gier, które lepiej wypadają na PS3. Co będzie to będzie, ja na chwile obecną nie jestem zainteresowany tym tytułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy. Ja osobiście uważam, że wizualnie nie będzie odbiegać zbytnio od Killzone 2 :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×