Skocz do zawartości
DaraS

Crysis 2

Rekomendowane odpowiedzi

No jak patrze na te zdjęcia to naprawdę KZ2 wyglada o niebo lepiej od crysisa 2, ale prawda jest taka ze ten screen z KZ2 jest renderowany (sorki, ale sam mam KZ 2 i tak pieknie jak na obrazku nie wyglada:]), a te zdjęcia z Crysisa 2 są z wczesnej fazy gry. Premiery Crysisa 2 nie było jeszcze,ale sadze, że Crytek nie da ciała i nie da nam zrąbanego portu.Mi wystarczy, żeby grafika była pokroju BC2 lub KZ2 (bardzo ładne gry).Sam czekam na tą grę, grałem w jedynkę i mi się podobała, jednak wole grac na konsoli niż na PC, i jestem zadowolony, że będę mógł pograć na konsoli.:):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh

Puki co crysis jeszcze jest w fazie produkcji, więc nie ceńmy dnia przed zachodem słońca. Killzone 2 wygląda dobrze, ale znając takie serwisy screeny są podrasowane.

Dam sobie rękę uciąć, że crysis pokaże konsolom jak gry powinny wyglądać. Crysis dał popalić na PC'ty w 2007 roku i na razie nikt ich nie przebił, założę się że tak samo będzie na konsole.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi dzisiaj obiło się o uszy , że te obrazki pochodzą z prezentacji z roku 2009 , czyli stary build. Finalna wersja powinna więc wyglądać lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CRYSIS 2, myślę że nowa odsłona Killzone go zmiażdży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego? Ja uważam, że KZ3 pobije Crysis 3 i co? Gdybać to sobie możemy...

Crysis 2 może naprawdę zamieszać i będzie to z pewnością gra z najładniejszą grafiką jeśli chodzi o tytuły multiplatformowe. Nie sądzę, żeby przebili, ani nawet dorównali U2 czy GoW3. Może to będzie poziom KZ2. Zauważcie, że na screenach z C2 grafika jest bardzo ostra bez blura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie grafika na tym screenie nie jest zła, z resztą na trailerze, który pokazuje silnik gry w mieście wygląda to całkiem ładnie.Myślę, że gra dorówna KZ2.

Killzone 2 ma w sobie dużo blura co dodaje piękny efekt do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

killzone 2 jest świetny graficznie to trzeba przyznać,zależy też od gustu a o tym przecież się nie dyskutuje,mi osobiście bardziej podoba się silnik cryteka,czekam niecierpliwie na drugą część Crysisa,screeny screenami,ja chcę zobaczyć tą grę w akcji,wtedy będzie można powiedzieć coś więcej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pamiętam jak kiedyś ktoś prezentował crysisa 1, to wszyscy gracze mówili, że grafika niezła i za chwile jakaś gra już go wyprzedzi graficznie. Do dziś crysis ma najlepszą grafikę (mimo, że został wydany 3 lata temu)

Crytek robi Crysisa 2 na konsole by udowodnić, że tutaj też zmiażdżą graficznie inne tytuły.

Te screenshoty które wrzucił kolega o niczym nie świadczą, ponieważ gra nie została jeszcze wydana (i mają dużo czasu), a screeny z killzone'a są "podrasowane"

Killzone 3 ładniejszy? to wciąż ten sam silnik ... Poczekajcie jeszcze jak zobaczycie Crysisa 2 na PC z directx11 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pamiętam jak kiedyś ktoś prezentował crysisa 1, to wszyscy gracze mówili, że grafika niezła i za chwile jakaś gra już go wyprzedzi graficznie. Do dziś crysis ma najlepszą grafikę (mimo, że został wydany 3 lata temu)

Crytek robi Crysisa 2 na konsole by udowodnić, że tutaj też zmiażdżą graficznie inne tytuły.

Te screenshoty które wrzucił kolega o niczym nie świadczą, ponieważ gra nie została jeszcze wydana (i mają dużo czasu), a screeny z killzone'a są "podrasowane"

Killzone 3 ładniejszy? to wciąż ten sam silnik ... Poczekajcie jeszcze jak zobaczycie Crysisa 2 na PC z directx11 :)

Zastosuj słowa ze swojej wypowiedzi do Killzone 3. ;) Przecież gra nie została wydana , gorzej , nawet obrazków nie widzieliśmy , więc jak możesz oceniać i twierdzić , że Crysis 2 będzie ładniejszy , skoro z dotychczasowych materiałów można nawet wywnioskować , że K2 jest ładniejsze od C2 ?

Silnik w Killzone 3 nie może być ten sam , inaczej zniszczalne środowisko zobaczyłbyś już w 2 odsłonie , jest to silnik zupgradeowany , tak jak Cryengine 3 względem Cryengine 2.

Aha , i nie mylmy pojęcia ładniejszej grafiki z pojęciem grafiki realistycznej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Crysis 2 na ps3 nie będzie zbytnio odbiegał od wersji na PC, mam na myśli AA, i jakość tekstur .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ze Crysis 2 na ps3 nie będzie zbytnio odbiegał od wersji na PC, mam na myśli AA, i jakość tekstur .

Oczywiście, że będzie odbiegał, nawet bardzo. Każda gra na konsole bardzo odbiega od wersji PC.

Co ważniejsze twórcy Crysisa będą mocno katowali najnowsze modele kart graficznych z directx11, tak więc konsole zostają w tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie odbiegał, nawet bardzo. Każda gra na konsole bardzo odbiega od wersji PC.

Co ważniejsze twórcy Crysisa będą mocno katowali najnowsze modele kart graficznych z directx11, tak więc konsole zostają w tyle.

No są wyjątki... np Assassins Creed 2, COLIN MCRAE DIRT 2, wyglądają prawie jak na PC.Jakiejś wielkiej różnicy nie było. Wiadomo Crysis 2 na PC będzie bardzo dopracowany, ale sadze, że Crytek się postara i na konsole gra troszkę słabsza. Niech to będzie tylko jakość BC 2 i będzie git:]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheStormCrusher user_popup.png

A tutaj z toba sie nie zgodzę. Sa gry które gorzej wyglądaja czy działaja na Pc-cie niz na konsoli. Przykład ? Cała seria Splinter Cell.

Wracając do tematu to niech "Crysis 2" na PS3 nie odbiega od wersji na xboxa a bedzie dobrze

Ps

A co do grafiki w Killzone2 to bardziej podoba mi sie ta w Gearsach. Ciekawsza architektura, lokacje. Wszystko jakos takie bardziej barwne i kolorowe. W ogóle lepsza

Edytowane przez saracen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TheStormCrusher user_popup.png

A tutaj z toba sie nie zgodzę. Sa gry które gorzej wyglądaja czy działaja na Pc-cie niz na konsoli. Przykład ? Cała seria Splinter Cell.

Nie przypominam sobie...

Nawet jeżeli to przeoczyłem, to może istnieje ten 1% gier gdzie grafika jest lepsza na konsoli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eeee dobra, w Crysis 1 grafa mnie nie powaliła, ale mada faka na bosaka

dopiero teraz zobaczyłem to techdemo Crysisa 2 i padłem na ryj z wrażenia :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałaby nie wyglądać lepiej na ps3? Bo do tej pory multiplatformy działały lepiej na klocku i tak ma zostać na zawsze. Optymalizacja się kłania. Jeśli zrobią wszystko jak trzeba to będzie dobrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałaby nie wyglądać lepiej na ps3? Bo do tej pory multiplatformy działały lepiej na klocku i tak ma zostać na zawsze. Optymalizacja się kłania. Jeśli zrobią wszystko jak trzeba to będzie dobrze

Nie, nie ma zostać na zawsze. I czytaj dokładnie. Napisałem, że akurat TA gra, bo klocek mając architekturę programowania jak PC (a wiemy jak Crysis 2 będzie wymaksowany na PC) teoretycznie i tylko IMHO powinien być bardziej "dopieszczony" na nim właśnie. Ale jeśli mimo to dobrą optymalizacją na PS3 przeskoczą ten problem, to chwała im za to. W co troszkę wątpię... :ninja:

Pax

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie ma zostać na zawsze. I czytaj dokładnie. Napisałem, że akurat TA gra, bo klocek mając architekturę programowania jak PC (a wiemy jak Crysis 2 będzie wymaksowany na PC) teoretycznie i tylko IMHO powinien być bardziej "dopieszczony" na nim właśnie. Ale jeśli mimo to dobrą optymalizacją na PS3 przeskoczą ten problem, to chwała im za to. W co troszkę wątpię... :ninja:

Pax

Pozdr.

tam nic nie jest napisane o tym ze gra bedzie ladniejsza na ps3... tylko ze ma lepsza wydajnosc. wydajnosc moze ma lepsza ale jakim kosztem?

http://img517.imageshack.us/img517/2935/cryengine3x360vsps3.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

grafika, grafika, grafika na jakim forum by nie pisali o crysisie 1 czy 2 to tylko o grafie, podczas gdy 1 oprucz tej grafy to nic specjalego nie reprezentowała a teraz robią 2 na konsole bo 1 na pc-ach okazała się klapą, gameplay ludzie gameplay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gameplay ludzie gameplay

Czytaj- "Bioshock ludzie Bioshock" :ninja:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Crysis 2, co tu dużo pisać. Ostatnio miał ostre wejście na Times Square, a niedawno w łapska wpadł mi najnowszy numer PSM3. Wszystko wskazuje na to, że będzie hit z graficznym orgazmem. Przynajmniej tego chcą twórcy. :cool:

Jak wiele wniesie do gatunku FPS i czy poza grafiką, będzie w stanie przyćmić gwiazdę molocha tego gatunku (MW) to się okaże w przeciągu kilku miesięcy.

Crysis 2

dsc00086w.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynka była strasznie nudna, oby w przypadku dwójki pod tym względem coś poprawili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nudna?

Chyba nie graliśmy w tą samą grę :P

Jak wiadomo każdy ma swoje zdanie, ciężko dogodzić każdemu.

Crysis na pc był jedną z najlepszych gier w które kiedykolwiek grałem.

Nie piszę tutaj tylko o grafice która bije wszystkie gierki które do tej pory ujrzały światło dzienne i nie zapowiada się żeby to się zmieniło, moim zdaniem również gameplay był najwyższych lotów akcję które można było zrobić dzięki "nanosuitowi" są nie do powtórzenia.

Nie wspominając już o modach które nierzadko przewyższają podstawową gierkę.

Na crysisa 2 czekam z niecierpliwością, fakt że z lekkim strachem co z tego będzie.

Edytowane przez Bishi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×