Skocz do zawartości
ONE

God Of War: Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam Was, po kilku miesiącach przerwy od GoWCollection - kiedyś nie mogłem sobie poradzić z 4 zadaniem, z ochroną tłumacza dlatego zrezygnowałem. Nie dawno ukończyłem GoW III na platyne. Nabrałem smaczku na zwięczeniu trylogii trzema platynami, z czego brakuje mi tylko jednej w GoW II. Dokończyłem wyzwania tytanów (Uffff), użyłem urn i z tego co widzę brakuje mi dwóch trofeów za uber chest i zebranie wszystkich piórek. Sprawdziłem na YT lokalizacje wszystkich skrzynek. Rano miałem już się brać za speed runa w Bonus Play, ale z tego co widziałem manne mam na maxa, a w menu że mam zebrane wszystkie piórka, ale trofeum nie ma... Teraz nie wiem jak odpalić gre, żeby szybko ja przejść(próbowałem na easy, ale mam wszystko już wymaxowane i podejrzewam ze trofeum za piórka nie wpadnie, przydałby sie tez jakiś kostium ;p) ?

Przy okazji ocena trudności wyzwań tytanów - GoW II 5/10; GOW III 8/10 w niektórych poradnikach to jakieś nie porozumienie.

Edytowane przez Peter667

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe ma teraz to samo tylko, że zbieram oczy gorgony :D

Najpierw zebrałem uber chesty i zaczynam od połowy normalnej gry. W bonus play nie da rady chyba wbić many czy hp, bo ma się ją od razu chyba na maksa, ale nie jestem pewien.

Choć biegałem w stroju ryby która bodajże daje hp/mane to może dlatego nie było żadnych skrzyń z tego typu. Ja planuję zacząć od połowy zwykłej gry czyli tej pierwszy raz przechodzonej i z filmikami nazbierać skrzyń.

Z początku myślałem, że to jakiś bug, że nie mam tego trofeum, ale widocznie po prostu nie wbiłem go. Bodajże by wbić to trofeum trzeba 18 oczek/piórek a w grze jest ponad dwadzieścia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a w menu że mam zebrane wszystkie piórka, ale trofeum nie ma... Teraz nie wiem jak odpalić gre, żeby szybko ja przejść(próbowałem na easy, ale mam wszystko już wymaxowane i podejrzewam ze trofeum za piórka nie wpadnie, przydałby sie tez jakiś kostium ;p) ?

Bo jeżeli przeszedłeś grę, np. na EASY i chcesz drugi raz ją przejść na tym samym poziomie to ile pamiętam nie da rady tak zbierać od nowa piórek itd. Musisz przejść grę na innym poziomie, np. Normal...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam.

Tydzień temu zacząłem przygodę z czarnulką. Na pierwszy ogień poszła trylogia GoW. Wszystko szło pięknie, aż do etapy gry, na którym utkwiłem 2 dni temu i bezskutecznie do dziś staram się go zaliczyć. Mowa tu o Poseidon`s Challenge i fragmencie, w którym to przepływamy przez tunel z ruchomymi ścianami (poruszają się od prawej do lewej) i przed którymi to chowamy się w nieckach w podłożu.

Domyśliłem się, co trzeba zrobić, ale nie udaje mi się dopłyną od jednej niecki do drugiej. Po kliku godzinach bluzgów wszedłem na yt szukać rozwiązania. I to zaskoczenie. Na filmikach z solucją na tym etapie przemieszczają się dwie ściany (w odstępach około 5 s). U mnie natomiast ścian jest pięć. Najpierw dwie w odstępach 1 s, a potem po 3 sekundach trzy ściany pod rząd (między pierwszą a drugą jest tak mało miejsca, że nie da się nawet z niecki wychylić). Pomyślałem najpierw, że tak ma być, bo filmik, który oglądałem pochodził ps2 (skoro grafikę zmienili, to czemu by nie rozgrywkę). Poszukałem więc filmików w wersją na ps3. Niestety na nich również ściany są dwie.

I tu moje pytanie. Czy ktoś miał taki sam problem? W to w ogóle jest problem, czy po prosty tak ma być? Jeśli jest to bug, to co zrobić, a jeśli nie to jak to dziadostwo przejść.

Z góry dziękuję za rady i przepraszam, jeśli zły temat wybrałem.

Pozdrawiam

Ok, w zasadzie problem się rozwiązał. Był to bug gry. Załadowałem poprzedniego save'a, przeszedłem co trzeba i przy nowej wizycie w tunelu ze ścianami były już tylko dwie. Żałuje tylko, że straciłem te dwa wieczory na to. A feralnego save'a zachowam dla potomności :)

Edytowane przez Krolikow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ktoś wie w jaki sposób zrobić glitcha na red orby w gow 1, ten z harpami w mniej wiecej połowie gry?

kombinuje i kombinuje i mi nie wychodzi :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej ten glitch, można spokojnie nabić dowolną ilość orbów (dużo szybciej) na ostatniej walce z Aresem, szczegóły poniżej;

(...)

SEEING RED PORADNIK - jak uzbierać nieskończenie wiele czerwonych pasków w God Of War I

WERSJA - (nie) dla idiotów

50sekunda - Gracz naciska :cicle: - Kratos łapie Aresa

51sekunda - Gracz przez 3 sekundy naciska szybko :cicle:

54sekunda* - Gracz naciska :x: - Ares dostaje kosę w plecy

56 sekunda* - Pojawia się :square: - Nie naciskamy kwadratu :no: :woot: :ok:

Ares zrzuca Kratosa na ziemię - dostajemy kilka czerwonych pasków i zaczynasz jeszcze raz powyższą kombinację

*Zamiast :square: i :x: mogą pojawić się inne kombinacje QTE

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dziękować :)

choć jeszcze kawałek drogi przede mną....

Edytowane przez claudii

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się, przeszedłem GoW I w 3h i mam platynę. Fajne uczucie bo to moja pierwsza platyna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się, przeszedłem GoW I w 3h i mam platynę. Fajne uczucie bo to moja pierwsza platyna.

Gratuluję, straciłeś dziewictwo :) Mi pierwsza platyna też wpadła w GoW 1, dla Ciebie to tylko fajne uczucie ? Ja byłem wniebowzięty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Utrata dziewictwa to sprawa osobista, każdy przeżywa to inaczej :D

Ale nie ukrywam, że to było bardzo przyjemne i nie bolało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy pierwszym podejściu gry nie zebrałem wystarczająco orbów i nie wymaksowałem skilli.. Po skończonej fabule można je gdzieś jeszcze dozbierać ?

Tak samo z challange of gods (coś takiego) kiedy mogę to wykonać ? :P

Słyszałem od kolegi, że dostaję się jakiś strój na nieskończenie wiele many, po przejściu gry go nie dostałem.. Co źle zrobiłem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@UP

Z maksowaniem skilli mozesz jedynie zaladowac poprzedniego save jezeli masz, o do challenge, wchodzisz w "tresaures" przechodzisz 7 wyzwan (dosyc ciezkich, nie trac rage of the gods , zostaw na ostatnie) po przejsciu bierzesz nowa gre, stroj krowy, i biegasz spamujac poseidon's rage'm , a gdy dojdzie, dorzucasz army of hades.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Challenge of the Gods z GoW I nie ma większych problemów ale Challenge of the Titans z GoW II to trochę inna bajka, da się przejść ale trzeba trochę popracować. Wszystko masz we "treasures" w menu gry. W GoW I jak przerwiesz wyzwania przy 9 to przy ponownym rozpoczęciu musisz naginać wszystkie od początku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni posiadam God of War collection. Na razie gram w gow 1, w ile godzin da radę przejść gow 2?? thumbsup.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja parę razy zboczyłem z drogi podczas przechodzenia w stroju z nieograniczoną magią i nabiłem czas 3 h 15 min. Przyjemność w eksterminacji wrogów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od kilku dni posiadam God of War collection. Na razie gram w gow 1, w ile godzin da radę przejść gow 2?? thumbsup.gif

Pytasz się tak jak miałbyś przejść GOW jak najszybciej za wszelką cenę :turned:

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Speedrun przez drugą część zajął mi dokładnie 3:31, można zrobić sobie więc gorącej herbaty i przy dobrych wiatrach nie zdąży wystygnąć > szczegóły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało zdobyć platynę w GoW II, nie było to wcale takie trudne, jak chce się przejść GoWa poniżej 5 godzin to jest bez problemu. Nic łatwiejszego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi się udało zdobyć platynę w GoW II, nie było to wcale takie trudne, jak chce się przejść GoWa poniżej 5 godzin to jest bez problemu. Nic łatwiejszego.

GoW 2 był z całej trójki GoWów zdecydowanie najłatwiejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

ja z takim małym zapytaniem. Jestem w trakcie robienia platyny w GOW 3 i chciałbym się dowiedzieć czy jeśli zginę w labiryncie i wczytam sobie stan gdzie jeszcze przedtem nie zginąłem to czy trofeum wpadnie?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gow2 jest trudny :) wyzwania tytanow mi sprawiaja problemy :D a jedynka i trojka na poziomie platyny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, gdzie dokładnie znajduję się 3 siostra za trofeum boss patch 3 ? Zabiłem na razie pierwszego (bass patch 1) a nie chce tego trofika ominąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×