Skocz do zawartości
ONE

God Of War: Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie ściągam gow 1 i 2. Po przejściu gry "na ślepo", bez patrzenia w ogóle na trofki, jest szansa na powyżej 85% zdobytych?

Pytam, bo nie chcę mi się po 5 razy przechodzić gry, a zależy mi na platynie.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Trudno powiedzieć. Jeśli pierwszy raz grasz w tą gre to bedzie cięzko, gdyż trzeba bedzie zbierać znajdki, makswanie broni i przejść gre poniżej 5h więc prawdopodobnie czeka cie 2x przejście pierwszej części. W dwójce to samo lecz tylko bez speedrun'a

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ściągam gow 1 i 2. Po przejściu gry "na ślepo", bez patrzenia w ogóle na trofki, jest szansa na powyżej 85% zdobytych?

Pytam, bo nie chcę mi się po 5 razy przechodzić gry, a zależy mi na platynie.

Pzdr.

I uważaj też, żeby trofiki nie zeżarły Ci calutkiej zabawy podczas obcowania z tymi tytułami - trofea - ok, ale grą też się baw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I uważaj też, żeby trofiki nie zeżarły Ci calutkiej zabawy podczas obcowania z tymi tytułami - trofea - ok, ale grą też się baw :)

No pewnie. :D Wiadomo, że jak już będę miał tego tytułu dość, to na siłę nie będę wbijał platyny, bo mi zbrzydnie do końca, a tego nie chcę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi teraz zostało zrobić challenge i będzie platynka w GoW 2, ale póki co cholernie ciężko :) Potrzeba po prostu wymasterować w sobie te umiejętności, tak samo jak w jedynce, aczkolwiek myślałem że będzie łatwiej :) Zależy mi żeby zadanka przejść z bonusami i z rangą Titan.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do trofea Don’t They Ever Shut Up!. Przeszedłem właśnie zadanie na pustyni ( zabiłem 3 syreny ) i otwarły sie drzwi a pucharek nie wpadł. ktoś zna jakiś powód.. ? Trofeo jest do God Of War 1 jak by co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do trofea Don’t They Ever Shut Up!. Przeszedłem właśnie zadanie na pustyni ( zabiłem 3 syreny ) i otwarły sie drzwi a pucharek nie wpadł. ktoś zna jakiś powód.. ? Trofeo jest do God Of War 1 jak by co.

To pytanie padło tu już kilkukrotnie, wystarczyło poszukać ;) Idź dalej, a trofek wpadnie niedługo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie tej kolekcji god of wara na ps3. czy planowane będzie zrobienie polskiej wersji tych gier? planowałem kupić sobie tą kolekcję ale popatrzyłem na stronie encyklopedia gier że nie ma jeszcze daty premiery w polsce i sprzedają tylko wersję sprowadzoną. może wie ktoś czy będzie polska lokalizacja GOW kolekcja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie w sprawie tej kolekcji god of wara na ps3. czy planowane będzie zrobienie polskiej wersji tych gier? planowałem kupić sobie tą kolekcję ale popatrzyłem na stronie encyklopedia gier że nie ma jeszcze daty premiery w polsce i sprzedają tylko wersję sprowadzoną. może wie ktoś czy będzie polska lokalizacja GOW kolekcja?

Bardzo w to powątpiewam :) God of War Collection na bank nie wyjdzie w PL, God of War 3 wyszedł z polskim dubbingiem - i tak już raczej zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda. Narobili mi nadzieję na "Encyklopedia-Gier" że nie ma jeszcze polskiej premiery i myślałem, że nasi jeszcze pracują i będzie GOW po polsku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A za przeproszeniem po co Ci polska wersja? Oj sorry, może dla tych bogatych w treść, niezliczenie długich dialogów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tam lubie zagrac w gry po polsku i jakby byla taka wersja to chetnie bym jeszcze raz zagral (nie ma wersji pl to narzeka sie ze jej nie ma, jak jest to ludzie pisza ze nie potrzeba...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również z wielką chęcią pograłbym w GoW 1 i 2 po polsku :)

Póki co męczę się z 6 challenge... cholera, w 2 są o wiele trudniejsze :) W jedynce za drugim "przysiadem" rozpykałem zadanka, a było ich więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat pociesze cie bo 6th challenge jest najtrudniejszy xD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jakieś 2h i ściągnie się gow 1. :D Błąd zrobiłem zaczynając ściaganie od dwójki, teraz musze czekać. verymad.gif

Nie mogę się już doczekać, te gameplay'e wyglądają tak obiecująco...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem 2 urny w GoW 2 i co teraz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpal tryb bonus play( musisz przejść gre) i tam podczas rozgrywki wciśnij select i tam szukaj opcij gdzie możesz ich użyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Akurat pociesze cie bo 6th challenge jest najtrudniejszy xD.

To co wczoraj było nie do wykonania, dziś stało się bułką z masełkiem... Odpaliłem challenge 6, zaliczyłem za pierwszym razem, z rangą Titan i Bonus'em w czasie 7 min i 55 sek. widocznie wtedy byłem już za bardzo wkur... i dlatego nie szło :D Jeszcze tylko siódme i done, zaraz się za nie zabieram :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mi jak nie szło z 6th challengem to zrobiłem 30min przerwy i za drugim razem poszło. 7 challenge nie jest trudny bo można sposobem go zrobić.

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry za offtop. Jestem tam, gdzie wali sie ten most. Daleko jeszcze do końca gry ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sry za offtop. Jestem tam, gdzie wali sie ten most. Daleko jeszcze do końca gry ?

Jeżeli chodzi Ci o część II i etap gry o nazwie "Grapple Bridge" to jeszcze daleka droga przed Tobą do końca tej niesamowitej przygody :)

Ja tymczasem mam nadzieję że dziś uda się wbić platynkę w GoW II właśnie :)

EDIT

I platynka numer 3 wbita ! Ale extra :D Hehe, wykonałem 7 challenge, ogólnie 5 zadań zrobiłem z rangą Titan, jedno na God i jedno na Spartan, bonusy wpadały różnie :) Odblokowałem Arena of the Fates, powyrywałem 20 oczek cyklopa i kolejna platyna zasiliła moje konto. Zabieram się na dniach za Uncharted 2, pewnie niedługo zobaczycie mnie w odpowiednim temacie :)

Dzięki też za rady i pomoc gdy jej potrzebowałem ;)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Gratulacje. ;)

Jako że to jedyny temat dotyczący gow collection, napiszę tutaj.

Otóż pobrałem z pss wspomnianą grę, gow 2 ściągnąłem, zainstalowałem i wszystko jest ok.

Problem zaczął się z gow 1. Ściągnęło się, próbuje zainstalować, ale zawsze gdy dobije do 1% przerywa. Wyskakuje że wystąpił błąd, a w zakładce gry znajduje się folder "nieznane".

Gdy w niego wejdę są 2 pliki pt. "uszkodzone dane".

Wiecie może co to może być? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to swoją gierkę mam w wydaniu pudełkowym, hmmm a możesz spróbować pobrać ją jeszcze raz ? Uprzednio usuwając wszystkie pliki związane z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wszystkie 3 Uber Chests, to mam je zebrać za jednym podejściem? czy można za kilkoma?

bo wydaje mi się, że wszystkie zebrałem ale nie za jednym przejściem a pucharek nie wpadł. poza tym w opcjach mam wszystkie odblokowane. co może być nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba sam już sobie odpowiedziałeś pisząc swojego posta, skoro pucharek Ci nie wpadł to oznacza że musisz je zebrać w jednym podejściu :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×