Skocz do zawartości
ONE

God Of War: Collection

Rekomendowane odpowiedzi

Oczy gorgony i pióra feniksa, ile dokładnie jest tych itemków by wpadło trophy?

18/30 w gow 2. W jedynce tez chyba tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie wszystich broni i mocy na maksa to jest chyba jakaś masakra ;p, właśnie jestem na etapie gdzie już dostałem armie hadesa a dopiero mam 2 rzeczy zrobione na maksa a zbieram wszystkie skrzynie;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie wszystich broni i mocy na maksa to jest chyba jakaś masakra ;p, właśnie jestem na etapie gdzie już dostałem armie hadesa a dopiero mam 2 rzeczy zrobione na maksa a zbieram wszystkie skrzynie;/

Grasz poradnikiem?:) ja chyba zrobie wypad z kratosem na ign walkthrough:) wszystko swietnie opisane a nie chce mi sie wkurzac ze czego nie znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie gram z poradnikiem po prostu zbieram wszystko a mimo to mam tak mało zrobione a widziałem, że jest trofeum za dopakowanie wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jest jest. Ja wiem ze w ktoryms godzie byl stroj lub przedmiot ktory mnozyl czerwone orby x10.

Teraz przechodze trojke i juz przezornie bije wszystkie dzbanki i co tylko sie da. Moze uda mi sie dopakowac wszystkie przedmioty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś porady do challenge'a 6 w GOW II. Używam zmaxowanego blade of olympus a mimo to dochodze do 3/4 i już wogóle mało mam tego rage'a a minotaury to u mnie na wyczucie trzeba z nimi walczyć by pokazało sie kółko które udostępnia QTE a następnie troche życia. Cronos Rage jest przydatny ale szybko sie kończy. Co ja mam nauczyć sie perfect bloku??

Edit: Nieważne musze nauczyć sie że z samym cronos rage to sie tego nie zrobi ale nieważne jest już platynka xD

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie wszystich broni i mocy na maksa to jest chyba jakaś masakra ;p, właśnie jestem na etapie gdzie już dostałem armie hadesa a dopiero mam 2 rzeczy zrobione na maksa a zbieram wszystkie skrzynie;/

Dla mnie była to pestka, bez żadnych glitchy zdobyłem trofika za wymaksowanie broni, zbierałem wszystkie czerwone skrzynki, rozwalałem dzbanki, dechy itp. jak sporo Ci brakuje, to sobie poszukaj w tym temacie jest opisane jak sobie można nabić mnóstwo orbów podczas końcowej walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie była to pestka, bez żadnych glitchy zdobyłem trofika za wymaksowanie broni, zbierałem wszystkie czerwone skrzynki, rozwalałem dzbanki, dechy itp. jak sporo Ci brakuje, to sobie poszukaj w tym temacie jest opisane jak sobie można nabić mnóstwo orbów podczas końcowej walki.

Po ukończeniu gry zabrakło mi 4000 orbów xD

Ale mam możliwość wczytania gry w miejscu gdzie ominąłem dużo skrzynek przed końcową walka wiec może się uda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W 10 min można uzbierać orby na dopakowanie wszystkich broni podczas walki z Aresem ;) Szukanie większość tutaj boli a wyszukiwarka cuchnie i do tego jest trudna w obsłudze więc dla przypomnienia :teehee:

(...)

SEEING RED PORADNIK - jak uzbierać nieskończenie wiele czerwonych pasków w God Of War I

WERSJA - (nie) dla idiotów

50sekunda - Gracz naciska :cicle: - Kratos łapie Aresa

51sekunda - Gracz przez 3 sekundy naciska szybko :cicle:

54sekunda* - Gracz naciska :x: - Ares dostaje kosę w plecy

56 sekunda* - Pojawia się :square: - Nie naciskamy kwadratu :no: :woot: :ok:

Ares zrzuca Kratosa na ziemię - dostajemy kilka czerwonych pasków i zaczynasz jeszcze raz powyższą kombinację

*Zamiast :square: i :x: mogą pojawić się inne kombinacje QTE

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A propo max. dopakowania to w GOW III wpadło mi to bez najmniejszego problemu , tak jak to wyżej TOMO pokazał wystarczy na bossach expić :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielka, brzydka, obślizgła ropucha zaraz po 15 min fight scene :teehee:

250px-Sister_Fate.jpg

Mam nadzieję że nie pytasz dlatego że nie wpadł Ci pucharek BossBatch3. Jest zglitchowany i jeśli masz z nim problem to współczuję bo sam też padłem jego ofiarą. Szczegółowy opis co robić masz tutaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytam się właśnie bo chciałem być pewny która to :biggrin: Dzisiaj akurat pokonałem Krakena i 3 siostry i trofeum wpadło. 1 wyzwanie było bardzo łatwe i kolejne też się wydają nie być trudne ale 2 dla mnie jest nie do przejścia :(

Edytowane przez Patrykos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugeruj się filmikami z YT, ja bałem się tych wyzwań jak ognia. Nie pamiętam kompletnie czego dotyczyło 2 wyzwanie ale skoro tylu ludziom się udało to nie może być w nim nic nadzwyczajnie trudnego. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 2 się zatrzymałem ... przed ostatnie trofeum do platyny (jeszcze oka cyklopów ale po wyzwaniach to żaden problem)

zabić 20 przeciwników w powietrzu ... heh nie wiem kiedy za to się zabiorę (II z platynować i trylogia upadnie ; p )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na to polecam L1+X wtedy Kratos podbija przeciwnika do góry i w powietrzu L1+O,bardzo prosty challenge,dwa ostatnie w dwójce sa trudniejsze,wg mnie 9 i 10 chalenge w GOW, 6 i 7 challenge w GOW II to jedyne trudne challenge w GOW Collection

Edytowane przez sebo939

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu 2 poszło jak po maśle, szczerze mówiąc oprócz 1 to 6 i 7 to chyba najłatwiejsze challenge dla mnie :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te wszystkie oprócz tych dwóch ostatnich w dwójce są po prostu banalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

6 zajmuje tylko wiecej czasu a 7 można zrobić w bardzo prosty sposób, martwią mnie tylko challenge z 1 części bo z tego co wiem to trzeba przejsć je wszystkie za jednym razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w GoW I challenge nie są takie trudne poza ostatnim 10, masz na yt sposób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dziesiąty polecam L1+X i powietrzu powtórz ten atak, za którymś razem sie uda, reszta challengów w pierwszej części gow jest prosta i nie powinno być problemów. A i na 10 challenge oszczędź rage of the gods

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie na 10 challenge wysiadłem, poprzednie bez większych trudności ale ten mnie załamał, spróbuję jeszcze raz, może się uda. Ten jest właśnie najtrudniejszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam skilla do takich rzeczy wiec kazde jest dla mnie okropne ciezkie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle: Nie poddawajcie sie bo nie liczcie że sie uda za pierwszym razem, jest to zarazem najtrudniejszy challenge w całej serii God of War więc przyznam że nie jest to łatwy kawał chleba, ja sam jak robiłem to nie dawałem sobie dużych szans ale w końcu wyszło, polecam filmy na youtube. Tam są odpowiednie taktyki na challenge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powodzenia z tym zadaniem, jak dobrze że mam już je za sobą :) Pierwszym razem myślałem, że cisnę padem w telewizor... na drugi dzień wstałem, odpaliłem konsolę i się udało. Pomogły mi filmiki na YT, jak się rozkręciłem to nawet Rage of the Gods nie użyłem - po prostu się zapomniałem :)

Edytowane przez Link396

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×