Skocz do zawartości
ONE

God Of War: Collection

Rekomendowane odpowiedzi

@Endarseth Na YT typy przechodzą to za 1 razem WOW Szacun ;D

@darkman A co jeśli ja mam zegarek elektroniczny? ^^ Joke Spróbuję tym Twoim sposobem i na dniach dam znać czy poszło :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BOSS BATCH 3 GLITCH - PORADY

Jako że straciłem niepotrzebnie sporo czasu na zrobienie "uszkodzonego" trofika postanowiłem się z Wami podzielić kilkoma wskazówkami:

Jeżeli przeszedłeś całą fabułę GOW II i nie zaliczyło ci srebrnego pucharku za Krakena i 3 siostry przeznaczenia to niestety w 99% przypadków pomaga jedynie przejście całej fabuły jeszcze raz. Można skorzystać jednak z bonusowych usprawnień. Poniżej opis jak ja to zrobiłem:

- Tryb BONUS PLAY - WŁĄCZONY - wszystkie moce na FULL - nie tracicie ich przy pierwszej potyczce z Zeusem

- Poziom trudności EASY - WŁĄCZONY - przeciwników rozwala się w większości paroma ciosami

- Kostium dla Kratosa - WŁĄCZONY - pomocny dodatek w zależności który się kostium wybierze

- Urny - WŁĄCZONE - miałem nieskończony RAGE i niekończąca się moc magiczną

:thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Z tymi usprawnieniami przejście fabuły zajęło mi 3:31 minut - TROFIK WPADŁ - na potwierdzenie czasu - foto :) Trofik zalicza się zaraz po wbiciu ostrza w głowę grubej siostry :cool:

5cd7385934a1b066med.jpg

Na koniec; kilka słów o wskazówkach znalezionych na forach polskich i zagranicznych. Główny wniosek: są do D...

Cofanie się do save'a przed walką z siostrami - nie zaliczyło pucharku

Cofanie się do save'a przed walką z Krakenem - nie zaliczyło pucharku

Przechodzenie bez savowania, wstawania, wyłączania konsoli czy nawet mrugania powiekami ;) - nie zaliczyło pucharku

Skorzystanie z porady z oficialnego forum GOW ( http://www.ps3trophi...workaround.html ) - nie zaliczyło pucharku

Cofnięcie się dalej niż walka - ja odpaliłem save'a z Atlasem - nie zaliczyło pucharku

:down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down: :down:

Tak więc moja rada, nie ma co tracić czasu na próbowanie w nieskończoność robienia walki z 3 siostrami i Krakenem - odpalcie tryb bonus play - wszystkie dodatki i lecieć na złamanie karku po swój srebrny kielich

Już sobie sam poradziłem ;)

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi za pierwszym razem pucharek wpadł ;)

Teraz tylko muszę zrobić 7 wyzwań, nie lubie ich :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już sobie sam poradziłem ;)

Ale że co? Jak? O co chodzi? Miałeś glitcha?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? Jak? O co chodzi? Miałeś glitcha?

Miałem miałem z trofeum tym co ty,ale za drugim razem wpadło tak jak pisałeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa aby przejść GoW poniżej 5h bez kostiumów zdobytych w Challengach (10)? Zdobyłem platyny W GoW II i III, ale GoW I to masakra: z ostatnim wyzwaniem nie potrafię sobie poradzić- co zbliżam się już do następnej platformy, te stwory chwytają mnie tą dzidą i wyrzucają poza okręg i od nowa. Ostatnio 2,5h spędziłem z 10 wyzwaniem i się poddałem. (Używam L1+X oraz L1+O)

Próbowałem coś takiego: L1+O, zostaję uderzony, robię uskok i znowu L1+O///// albo L1+X kilka razy po czym L1+O- ale zawsze mnie chwycą i wyrzucają na skraj okręgu po czym Kratos spada.

Macie jakieś sposoby na to, oprócz cierpliwości?

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tyo samo już 3h się z tym męczę, co za żart... 2 razy byłem blisko to mnie wyrzucili przez całą platfmormę...

LOL WLASNIE ZROBILEM:)

L1+ kwadrat i rage pod koniec- co ciekawe przy rage zabilem tylko 2 przeciwnikow i prawie 5 razy mnie wyrzucili, mega fart:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

widziałem ta you tube taką fajną metodę: trzymamy L1 (blokowanie), a gdy przeciwnik nas atakuje naciskamy jakieś guziki (próbowałem różne kombinacje i w różnych sytuacjach).

Gdy dobrze to zgramy to Kratos wykonuje coś takiego-

Wiecie jak to zrobić?

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zaliczylem ten challenge, nie trzymamy L1 tylko cały czas naciskamy, jak czas spowolni walimy kwadrat

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tak zaliczylem ten challenge, nie trzymamy L1 tylko cały czas naciskamy, jak czas spowolni walimy kwadrat

DZIĘKI

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało się?

jutro mam zamiar spróbować to przejść :thumbsup:

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamil7f1, toż to zwykła kontra :)

tak, ale nie używałem jej- nie wiedziałem o szybkim naciskaniu L1 (chyba w żadnej z 3 części GoW nie robiłem kontry):biggrin:

kamil7f1.png

Edytowane przez kamil7f1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musisz szybko naciskać, wystarczy że raz naciśniesz - w momencie gdy atakuje przeciwnik, wtedy zablokujesz jego cios i kwadratem robisz kontrę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, w GOW 2 jest trofeum polegające na zdobyciu 3 Uber Chests. Zdobyłem 1 podczs przechodzenia gry normalnie, a dwa pozostałe podczas bonus play i pucharek nie wypadł dlaczego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, w GOW 2 jest trofeum polegające na zdobyciu 3 Uber Chests. Zdobyłem 1 podczs przechodzenia gry normalnie, a dwa pozostałe podczas bonus play i pucharek nie wypadł dlaczego ?

Niestety Stary, ale uber chesty musisz chapnąć wszystkie 3 za jednym podejściem do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK Platynka w GOW II jest, w I będzie masakra. Przejście tych wyzwań za 1 razem to chyba koszmar :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ostatnie jest upierdliwe :( Pozostałem idzie się dość szybko, ja przełaziłem je dwa razy bo za pierwszym po dojściu do 10tego miałem małą przerwę w dostawie prądu i mi się konsola wyłączyła ... :confused:

Tu teraz ślę podziękowania dla Pań i Panów z elektrowni ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam ja mam taki problem w god of war II mam zebrane wszystkie gorgon eyes i nie zaliczyło mi trofeum Eye can't believe it wiecie o co chodzi?

Edytowane przez Hoja369

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znów mam problem teraz z zebraniem 3 red orbów. Doszedłem już tutaj gdzie jest pierwszy orb http://www.youtube.c...h?v=1ubSvbf_Woo i jak już prawie dochodzę do skrzyni to włącza mi się film i jest normalna misja ;/ jak mam to wziąć?

Spoko, dopiero później będzie możliwość wejścia tam, po lekkim backtracking'u, więc leć dalej z fabułą :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakąś strategie na challenge nr.7 w GOW II ? To jest niemożliwe,zawsze ktoś mnie draśnie,zespawnuje cyklopa na yt lubie robią to w 2 minuty a ja nawet minuty nie wytrzymuje.Najgorszy minotaur.Jak to przechodziliście?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×