Skocz do zawartości
ONE

God Of War: Collection

Rekomendowane odpowiedzi

W końcu się udało :biggrin: Ale różnica jest straszna, 9 wyzwań praktycznie za pierwszym razem przeszedłem w około 25min (8 jest tylko czasochłonny) a sam 10 godzina mordęgi ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy gram w GOW 1 i jestem chyba nie daleko konca(dokladnie po uzyciu 2 amuletow zeby most wysunac)i nie wpadlo mi head hunter,zrobie to jeszcze????.....trzeba urwac glowe,ja juz w dwoch miejscach urwalem a trofeum brak.

ZROBIONE pare chwil po tym momencie

Edytowane przez rucus1910

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem pewny do końca ale nie oderwałeś głowy w pokoju architekta( takie pomieszczenie gdzie na środku jest stół a przy nim dwa umarlaki :biggrin:) tylko nie jestem na 100% pewny czy już go ominąłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do ulepszania broni,za zabicia ARESA dostaje sie 35 paskow wiec naprawde nie trzeba roznych trikow stosowac...chociaż ja korzystalem z triku na ARESIE

Ostatnie zad jest banalne,trzeba pamietac zeby nie bylo przerw miedzy atakami L1+O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały 2 pucharki do zdobycia.Ukończyć grę poniżej 5h i Challenge i chyba nie dam rady jakoś nie chce mi się :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały 2 pucharki do zdobycia.Ukończyć grę poniżej 5h i Challenge i chyba nie dam rady jakoś nie chce mi się :whistling:

Pierwszego takie posta czytam , że komuś się nie chcę znów grać w god of war :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co na siłę platynować bo szkoda sobie obrzydzić dobry tytuł :thumbsup: Ja tak miałem z dead space, ukończyłem go pierwszy raz jakoś z dwa lata temu. Dopiero w grudniu 2010 dojrzałem do decyzji żeby podejść do gry na poziomie 'niemożliwym' i dobić platynę. Miałem o wiele więcej frajdy gdyż praktycznie nic nie pamiętałem z pierwszego podejścia i dla mnie to była nowa gierka ;)

@ronin23 Męska decyzja! Szacun :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi zostały 2 pucharki do zdobycia.Ukończyć grę poniżej 5h i Challenge i chyba nie dam rady jakoś nie chce mi się :whistling:

Challenge faktycznie mogą napsuć krwi ;) ale przejście poniżej 5h jest naprawdę banalne (strój krowy i wio do przodu :P) - tak jak koledzy wcześniej pisali, nic na siłę odczekaj trochę, po jakimś czasie machniesz to z przyjemnością ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co ronin, przeszedłem jeszcze na ps2 GoW na wszystkich poziomach i teraz jakoś dziwnie się nie chce. Tylko 2 pucharki i upragniona platyna...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten sam problem co ronin, przeszedłem jeszcze na ps2 GoW na wszystkich poziomach i teraz jakoś dziwnie się nie chce. Tylko 2 pucharki i upragniona platyna...

E tam gadanie... ja również ukończyłem 1 i 2 jeszcze na pleju 2, po kilka razy, a jak dorwałem się do wersji na pleja 3 to grałem aż miło, jedyneczkę już splatynowałem, na dniach biorę się za część 2, bo czuję że dziś lub jutro wbiję platynę w Uncharted, więc będzie trzeba gonić za platyną nr 3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja GOW widziałem na oczy pierwszy raz na Ps3 ;) Jak dostałem od żony na prezent Collection to pomyślałem sobie że skończy jako półkownik. Na szczęście któregoś dnia znudzony odpaliłem sobie jedynkę i w kilka dni wbiłem platyny w obu częściach :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą - przybyłem ;) Kto mnie czytał ten wie o co chodzi... nieważne.

Niedługo zabieram się za GoW 2 i już chciałbym sobie sporządzić notatki co i jak zrobić, żeby za jednorazowym przejściem gry wbić wszystkie trofiki z platyną na czele :) Jeżeli można i jest tu osoba która pamięta o czym trzeba pamiętać to proszę pisać, a zaprawdę powiadam Wam - nagroda będzie wielka ...

Czy w ogóle się to opłaca ? Czy lepiej przejść grę 2,3 razy ? Jeżeli o mnie chodzi to tę grę ukończyłem już dawno temu na PS2, więc aż tak zagłębiać się w jej tajniki nie muszę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z palcem w nosie uda Ci się wbić platynę za pierwszym podejściem. Ja grałem w GOW2 pierwszy raz i nie znając jego tajników byłem bliski tego osiągnięcia. Niestety gra ma zglitchowany jeden pucharek który do zdobycia jest pod sam koniec gry i który jednym wpada, innym nie. Mi nie wpadł :confused:

Na co zwrócić uwagę? No więc:

:psbutton: Blowin' Your Wad - Max out all Weapons and Magic - Musisz oczywiście wymasterować wszystkie moce/bronie etc. Udało mi się to bez żadnych sztuczek. Po prostu rozwalaj wszystko i wszystkich. Pamiętaj że elementy otoczenia takie jak dzbanki itp również dają orby. Dobrze też zebrać jak najszybciej wszystkie oczy i pióra. Po zebraniu wymaganej ilości w kolejnych skrzyniach w których te dwa przedmioty mógłbyś znaleźć dostaniesz w zamian kilka pasków czerwonych orbów.

:psbutton: Eye Can't Believe it - Collect all the Gorgon Eyes Zebranie wymaganej liczby oczu nie jest takie ciężkie. Udało mi się bez poradników jednak trzeba sprawdzać wszystkie możliwe zakamarki.

:psbutton: Go Make a Pillow! - Collect all the Phoenix Feathers Podobnie jak z oczami piórka też nie stanowią większego wyzwania. Trzeba po prostu się rozglądać.

:psbutton: Super Sized - Get a 500 Hits Combo Nie pamiętam dokładnie miejscówki ale wpada praktycznie samo po otrzymaniu której z magicznych umiejętności. Mamy moment gdzie pojawia się sporo przeciwników i pasek magii się nie zużywa do momentu pokonania wszystkich. Wystarczy dobrze to wykorzystać i 500 hitów robimy spamując jeden guzik. Po szczegóły odsyłam do YouTube :thumbsup:

:psbutton: Eye Sore - Collect 20 Cyclops Eyes W grze tego nie zrobisz, olej pucharek bo da się go wbić podczas wyzwań tytanów. Podobnie jak wyżej szczegóły są na youtube.

:psbutton: 15 Min Fight Scene - Battle your way to the Loom Chamber in under 10 minutes Jest moment gdzie idąc do trzeciej siostry przeznaczenia mamy do przebycia sporą drogę która kilkakrotnie zostanie zablokowana przerywnikiem z kilkoma przeciwnikami do pokonania. Bez problemu udało mi się to zrobić poniżej 10 minut jednak trzeba się po prostu śpieszyć. Ja waliłem młotem wszystkich jak leci i do tego magia. Grałeś na Ps2 więc na bank kojarzysz to miejsce.

:psbutton: Feel the Urn - Collect and use at least 2 Urns of Power Lokalizację urn sprawdź sobie w necie. Ja nie sprawdzałem i fuksem zebrałem tylko dwie sztuki - wystarczyło. Są jednak dobrze schowane i lepiej ich nie minąć bo to oznacza bonus play ;) Urny i trofek zaliczyłem po pierwszym przejściu gry i powrocie do save'a. Krąży opinia że użycie ich blokuje pucharki więc wolałem nie ryzykować :P

:psbutton: Boss Batch 3 - Kill the Kraken and all three Sisters of Fate Trofeum jest zglitchowane, raz wpada, raz nie wpada. Generalnie współczuje jak nie wpadnie bo mi zaliczenie go pomogło wyłącznie kolejne przechodzenie gry. Tutaj opisałem dokładnie co i jak > LINK

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:psbutton: Boss Batch 3 - Kill the Kraken and all three Sisters of Fate Trofeum jest zglitchowane, raz wpada, raz nie wpada. Generalnie współczuje jak nie wpadnie bo mi zaliczenie go pomogło wyłącznie kolejne przechodzenie gry. Tutaj opisałem dokładnie co i jak > LINK

Założyłeś już od razu, że nie wpadnie a przecież wystarczy tylko nie robić save'a po zdobyciu trofeum Boss Batch 2 aż do czasu zdobycia Boss Batch 3, a tamta Twoja porada to dopiero wtedy jak ktoś tak wcześniej nie zrobi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, tego się mogłem spodziewać - Tomo = wyczerpująca wypowiedź :) Dzięki wielkie, już sobie drukuję potrzebne info :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś już od razu, że nie wpadnie a przecież wystarczy tylko ...

Zacytuj jeszcze raz moją wypowiedź i podkreśl mi grubą kreską miejsce w którym założyłem od razu że trofeum mu nie wpadnie! Dla Twojej informacji nie robienie save'a wcale nie pomaga w 100% przypadków. Nawet na oficjalnym forum GOW'a problem jest opisywany przez twórców gry i niestety wielu jest takich co gry nie zapisywało a mimo to boss batch 3 nie wpadł.

Jeśli chodzi o nasze zacne forum to jak poczytasz dokładniej to pewnie wpadniesz choćby na użytkownika pytalek który trzy razy przechodził GOW'a 2 i za każdym razem nie wpadł mu ten zasr$(*#&% achievement :( Pisałem z nim sporo na PW i z tego co pamiętam nie robił save'ów ...

Aczkolwiek idąc za radą sebinho1916 również sugeruję nie zapisywać stanu gry między Krakenem a ostatnią z trzech sióstr :thumbsup:

No tak, tego się mogłem spodziewać - Tomo = wyczerpująca wypowiedź :) Dzięki wielkie, już sobie drukuję potrzebne info :)

Polecam się w razie problemów ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak o tym trofiku to się tutaj naczytałem sporo, póki co jestem dobrej myśli i mam nadzieję że wpadnie za pierwszym razem :) Moja seria gry, czy jak się to tam nazywa to BCES-00791

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh Pamięć bywa kapryśna. Sebinho dla uzupełnienia mojego postu powyżej. Ja również przechodziłem miejscówkę bez zapisywania stanu gry i mi trofek nie wpadł ... wystarczy przykładów?

Przechodzenie bez savowania, wstawania, wyłączania konsoli czy nawet mrugania powiekami ;) - nie zaliczyło pucharku ...

I jeszcze mała korekta. Pytalek przechodził te miejscówkę nie trzy a pięć razy :confused:

Nie zmieniałem poziomu gry, przy bonus play z 4h, zapisywalem tak z 10razy. Zabiłem je chyba nawet z 5 razy (normalny, bonusowy, normalny, od tej zaby, od samych siostr). I nie robilem save pomiedzy walkami...

97% mam, przez to trofeum nie mam platyny -_-

moze jak bede mial czas to sprobuje przejsc jeszcze raz bonusowo :(

hehe, zaniedlugo to bede mogl przechodzic GoWa 2 z wyłączonym telewizorem ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ALLELUJA ! Boss Batch 3 nie był u mnie zglitchowany, ba nawet po walce z Krakenem zapisałem grę (musiałem) wiem że wiele ryzykowałem, ale jak wbiłem tej brzyduli te ostrze w łeb i wskoczył trofik to normalnie szok :D Zostało mi chyba ze 3 trofiki do platyny, w tym 7 zadań :) Ale się zrobi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Link jak wpadłeś na off-line to sobie sprawdziłem pucharki i widziałem boss-batch 3 :) Z tego co tam się dopatrzyłem to nie masz wymaksowanych bronii, zadań i 20 oczu cyklopa.

Ten ostatni poszukuj na YT, da się go zrobić przy wyzwaniach ale trzeba tam jakiś patent zastosować :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, jesteś bardzo dobrze poinformowany ;) Tak, nie wiem jakim cudem nie wymasowałem broni :shok: ale znalazłem sposób - zacząłem nową grę, ustawiłem żeby grać ze wszystkim co miałem wcześniej, odpaliłem urnę Gai (licznik x 10 czerwonych orbów) więc domaksowanie to chwilka :) zadanka to się zrobi, a oczy się powyrywa na tej arenie później (wybierasz sobie przeciwnika z jakim chcesz walczyć, wybierasz sobie moce itp i wyrywasz gały aż będzie ich 20 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany czy przy użyciu urny dostaniesz pucharek za wymaksowanie ekwipunku :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem do końca przekonany czy przy użyciu urny dostaniesz pucharek za wymaksowanie ekwipunku :confused:

Uffffff, wpadło trophy za wymaksowanie :) zostało tylko Challenge i oczka, i platynka jest :D Widzę, że miałem sporo szczęścia, mam jakąś dobrą wersję gierki ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi tez za 1 razem wpadlo trophy, teraz tylko oczy, przedmioty i wyzwania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×