Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

A co do samego HS - wiadomo, kiedy będzie premiera w Polsce? Może też być z SOCOMem, którego chętnie kupię, jeśli nie będzie droższy 50 zł od samego HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z oficjalnym Headsetem do PS3?

Gdzie można kupić OSOBNO BEZ GRY?

Kiedy będzie dostępny?

Wie ktoś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postaram się w kilku zdaniach opisać oficjalny Headset do PS3. Zakupiony został wraz z grą SOCOM:Confrontation. W zestawie otrzymujemy oprócz samej słuchawki także podstawkę do ładowania, kabelek USB oraz zapasową gumkę do słuchawki. Słuchawka wykonana jest bardzo dobrze, wszystkie elementy s ą spasowane bardzo dobrze. Taki sam poziom prezentuje również podstawka. Słuchawka może pracować w dwóch trybach:

Automatic – wtedy możemy korzystać ze wszystkich dobrodziejstw, jakie oferuje nam nowy FW 2.50. Wymaga to sparowania za pomocą kabelka USB.

Discovery – słuchawka działa jak wszystkie słuchawki Bluetooth i wyszukujemy ją jak inne urządzenia działające w tym standardzie.

Z naszego punktu widzenia oczywiście pierwszy tryb jest najlepszy. Słuchawka jest automatycznie wykrywana przez PS3 a wszystkie manipulacje, jakie wykonujemy (zwiększanie, zmniejszanie głośności, wyłączanie mikrofonu) mają swoje odzwierciedlenie na ekranie TV za pomocą zestawu specjalnych ikon. Otrzymujemy również informację o stanie baterii.

Ładowanie naszego HS możemy realizować bezpośrednio za pomocą kabelka USB lub w dołączonej podstawce. W drugim przypadku słuchawka może pracować jako zwykły mikrofon. Fajnym pomysłem jest wyposażenie słuchawki w kolorowe diody, które w dyskretny sposób również informują o stanie pracy urządzenia. Należy dodać że słuchawka korzysta z nowej technologii HQ (High Quality), która wykorzystuje dwa wbudowane mikrofony w celu eliminacji szumów otoczenia itp.

Ciekawym pomysłem jest możliwość regulacji uchwytu, który zakładamy na ucho. Wykonany jest on z elastycznego materiału co pozwala na indywidualne dopasowanie kształtu do naszych potrzeb.

Zalety:

+ dobre wykonanie,

+ w 100% kompatybilne z PS3 (wykorzystanie wszystkich możliwości),

+ wysoka jakość dźwięku,

+ dodatkowe wyposażenie (podstawka do ładowania, kabelek USB)

+ współpraca z telefonami komórkowymi.

Wady:

- brak oficjalnej daty premiery oraz ceny samej słuchawki w Polsce.

Dane techniczne:

- czas rozmowy ok 8h

- czas czuwania ok 300h

- czas pełnego ładowania ok 3h

- zasięg do 10m

- masa 58g (całego zestawu: HS + podstawka + kabelek USB) sama słuchawka ma 19g

- bateria Li-ion 190mAh

- wersja Bluetooth 2.1 + EDR (Enhanced Data Rate)

Kilka zdjęć:

Cały zestaw:

wpodstawce.jpg

Na razie to tyle. Wszyscy, którzy jeszcze nie posiadają HS powinni rozważyć jego zakup – warto. Zwykła słuchawka Bluetooth nie daje takich możliwości. Jak słuchawka posłuży mi dłużej to postaram się coś jeszcze dopisać.

Link do instrukcji:

Instrukcja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sony chce jakoś zarobić kasę ( sorry jeszcze więcej kasy ) :]

Ale ja się na nią skuszę jeżeli cena nie będzie 200++

Nie posiadam jeszcze Headseta, a ten może być moim pierwszym do PS3.

@@@@@@@@@@@EDIT

Japoński oddział Sony Computer Entertainment zaprezentował oficjalny headset dedykowany PlayStation 3. Jego cena wynosi 5 000 jenów czyli około 106 zł. Premierę zaplanowano na 30 października.

na Amazon.com kosztuje niecałe 50 $

ślinka cieknie :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

lepiej dołożyć i kupić z socomem ja zamawiam pod koniec miesiąca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A co z oficjalnym Headsetem do PS3?

Gdzie można kupić OSOBNO BEZ GRY?

Kiedy będzie dostępny?

Wie ktoś?

Na allegro premiera z grą byla 17 października... niestety ten sam sklep na allegro nie potrafil mi powiedziec kiedy bedzie sam headset dostepny... w necie tez cisza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko ok, ladnie sie prezentuje duzo opcji ale co z tego, jak wazy az 58g (5 razy tyle co zwykle sluchawnki Bluetootha NOKI), przy tej wadze po 1h ucho mi odpadnie... moj aktualny wazy 18g Sonego-Ericsona i zamierzam go zmienic na nowy model nokii o wadze 10g bo moj po 2-3h uzytkowania robi sie ciezki i nieprzyjemny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest pewne info z ta wagą? A moze to jest waga calosci (hs+podstawka)? Wszedzie indziej podaja ze wazyc ma okolo 20g (19,5). Moze ta specyfikacja techniczna nie sprecyzowana dobrze... Ktos z posiadaczy moze potwierdzic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Sprawdziłem masę samego HS i wynosi ona ok 19g. HS + podstawka to około 40g. Faktycznie 58g waży HS + podstawka + kabelek USB. Dzięki za zwrócenie uwagi na dosyć istotny parametr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam

Sprawdziłem masę samego HS i wynosi ona ok 19g. HS + podstawka to około 40g. Faktycznie 58g waży HS + podstawka + kabelek USB. Dzięki za zwrócenie uwagi na dosyć istotny parametr.

Ok dzieki za sprostowanie. Juz kurcze strach zajzal mi w oczy i zaczelem szukac jakiegos innego hsa na allegro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Waluty szaleja, wiec poki co lepiej sie wstrzymac z zakupami z zagranicy ;/ Holera, gdyby nie ten funt i dolar to juz bym mial socoma ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalety:

+ w 100% kompatybilne z PS3 (wykorzystanie wszystkich możliwości),

Tzn. jakich możliwości ? Co ona robi czego nie robią inne słuchawki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Tzn. jakich możliwości ? Co ona robi czego nie robią inne słuchawki ?

Pokazuje stan baterii z poziomu XMB, obsługuje polecenia głosowe (w nadchodzących grach) i kilka innych rzeczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Polecenia glosowe... hmm... ciekawe jak to oni chca zrobic. O wersji gdzie bedziemy sami nagrywac wlasna komende to mozemy zapomniec, bo jakos tego nie widze, sony nie bylo by zdolne do takiego wyczynu (wiecie o co mi chodzi, bynajmniej nie o mozliwosci, bo oni je maja). Pozostaje tylko wersja gdzie bedziemy musieli czysto i ladnie jak na anglika przystalo spikowac . Moze przez to co nie ktorzy przyszlifuja jezyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komendy głosowe te podstawowe wtedy boty na serverach bedą je wykonywać, w wersji PC w UT3 za posiadaniem mikrofonu można wydawać podstawowe komendy głosowe, typu Go go, cover me, stop fire.A co do samego hs'u na pewno go kupie i chyba w wersji z grą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] obsługuje polecenia głosowe (w nadchodzących grach) i kilka innych rzeczy.

Dobrze, że dopisałeś w "nadchodzących" grach...

Komendy głosowe te podstawowe wtedy boty na serverach bedą je wykonywać [...]

Taa komendy głosowe w grach haha Drodzy koledzy, jedyną grą która całkowicie wspiera wydawnie komend przy użycie HS jest EndWar i zapewniam Was, że żaden sprzęt z "logo" PS3 do tego potrzebny nie będzie. Mało tego... jeśli już w grach w przyszłości będzie możliwość wydawania poleceń głosem, obsłuży to każdy HS, nawet za 15zł z allegro.

Sony ma problemy z trofeami w grach, nie potrafi dogadać się z producentami o wydanie patcha do starszych gier. Mało tego, wydali bubel w nowym FW w postaci robienia screerów, które zapewnić może tylko producent gry, jeśli będzie miał taki kaprys, a Wy marzycie jeszcze o poleceniach głosowych w grach. Może kiedyś w przyszłości...

Funkcja wydawania poleceń głosowych przez oficjalny HS od Sony, to łyk marketingowej papki przez kupującego w sklepie. To czy będzie taka możliwość, będzie zależało tylko od samej gry, a nie sprzętu podłączonego do konsoli.

Sama słuchawka prócz wyglądu (który muszę przyznać jest chyba jej największym atutem, pasuje do konsoli to fakt) nie oferuje nic nowego. Każdy dobry HS ze średniej półki zapewnia poprawioną jakość (HQ) a bajery w stylu ikonki na telewizorze, to tylko wodotryski. Nie wiem ile ta słuchawka kosztuje w Polsce, ale w UK jej cena to 20F bez gry, czyli 100zł, za taką cenę słuchawkę mogę z czystym sumieniem polecić. Nie zgodzę się jednak, że HS ten bije wszystkie inne na głowę, to tylko dobra słuchawka, a napis "PS3 Compatible" to jej reklama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Polecenia glosowe... hmm... ciekawe jak to oni chca zrobic. gdzie bedziemy musieli czysto i ladnie jak na anglika przystalo spikowac . Moze przez to co nie ktorzy przyszlifuja jeO wersji gdzie bedziemy sami nagrywac wlasna komende to mozemy zapomniec, bo jakos tego nie widze, sony nie bylo by zdolne do takiego wyczynu (wiecie o co mi chodzi, bynajmniej nie o mozliwosci, bo oni je maja). Pozostaje tylko wersjazyk

Polecenia, głosowe i komendy są w EndWar Tom Clancy wręcz trzeba mieć HedSeta do tej gry.. i zapamiętuje twój głos.

Edit///Ops nie zauważyłem Postu D4Ru73K'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem mam HS Motorola B670 i udaje mi się ją sparować z PS3

ale czy powinna pokazywać się jakaś ikonka w grach że jest HS?

Problem polega na tym że jak wchodzę do Socoma to wszystkich słyszę

przez głośniki nic w słuchawce i chyba ludzie też mnie nie słyszą.

Czy HS się rozłącza przy połączeniu gry czy o czymś zapomniałem??

Edit: Proszę o szybką odpowiedź bo jakby co oddam HS do sklepu.

A czy HS Nokia bh102 jest lepszy??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ci podałem link na allegro do Firmy Świat Gier ta wersja gry to EU, a samego headsetu jeszcze nie ma.Jest chyba w usa dostępny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mnie korci, żeby go kupić ale tylko z Socomem. Niestety jak narazie opinie o Socom nie nastrajają mnie pozytywnie i mam dylemat. Chyba jednak poczekam jeszcze trochę na premierę europejską, może do tego czasu coś się zmieni. Ciekawi mnie czy faktycznie jest tak duża różnica w jakości dźwięku. Obecnie mam Jabre ( nawet nie pamietam jaki model, był w pakiecie z Warhawkiem ) i przy grze w COD4 bardzo często nie mogłem zroozumieć ani słowa. Pominę fakt, że ta Jabra jest za...cie niewygodna i "wyłazi" z ucha. Z tego co widzę do Soniak ma gumeczkę na "głośniczku" więc nie powinien z wysuwać sie z ucha. Mimo wszystko przed zakupem chciałbym go jednak zobaczyć fizycznie na oczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na paczke z socomem i hsem ze swiata gier z allegro. Ostatecznie jak gra Ci sie nie bedzie podobac mozesz isc na jakis bazar pchnąć to. W szczecinie mamy calkiem ciekawie... dostalem razem z ps3 buzz quiz tv i padami i pchnelem to na bazarze za 130... a za te 130 wzielem sobie uzywanego burnouta i uncharted. Wiec nie ma co narzekac na to ze nie ma tego hsa solo jeszcze hehe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×