Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukaj w sklepach z grami amerykanskiej wersji SOCOMA w zestawie z tym HSem. Ja tak wlasnie go zdobylem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne dopiero teraz zostałem oświecony ale czy Headset służy jedynie do komunikacji między graczami? Nie może być używany jako słuchawka??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo szybko poszly.....trzeba czekac...:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kupiłem tego hs'a tydzień temu i każdemu gorąco polecam, jest zaxxxxxsty!! działa bez zarzutu i jest leciutki, kupujcie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odkurze troche ten temat. n owiec mam problem z moim nowym HS (dostalem do telefonu Oo) no wiec podpialem pod konsolke, jest wykryty i wlaczony a w CoD4 i tak glosy ida z glosnikow :/ jakas rada?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mówisz o odgłosach z gry czy o głosach innych graczy, bo jak o tym pierwszym to nic dziwnego bo inaczej się na da, a jak o drugim to musisz w menu plejki ustawić by dźwięk szedł do HS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W domu mialem taka sluchawke bluetooth z mikro do telefonu udalo mi sie ja podlaczyc w chatcie dziala (moze nie wyraznie ale dziala) i tu moje pytanie jak mam zrobic aby w grze ja wykrylo?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam Jabre bt135 kupioną z warhawkiem i ona wogule nie trzyma mi się w uchu zlatuje mi :( na xbox 360 mam headset na kabel do pada i powiem że w stylu słuchawek moim zdaniem są lepsze bo lepiej się trzymają.A więc co mi radzicie kupno nowego headset sony jak on niby taki super czy kupno jakiegoś nowego innego?

Mam 200 zł na ten wydatek bym był wdzięczny za napisanie jakiegoś super headset oczywiście bluetooth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli masz ucho jak slon to jakiegobys nie kupil to pasowac nie bedzie. Nie pytaj nas jaki bedzie ci pasowal bo my z fusow wrozyc nie umiemy. Co do jakosci pracy, bylo pisane w tym watku wiec wystarczy poczytac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zamocna sprawa kolejne punkty dla sony :D będę taka miał :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam ucha jak słoń <_< a po za tym czekam na socom z headsetem wiecie co na ps3 zupełnie inna zabawa headsetem.Na x360 siadam sobie do konsolki ustawiam headseta i nawet z amerykańcami gadam i wszystko miło i cacy , tacy szczęśliwi ludzie a odpale ps3 rzadko kiedy ktoś odpali headseta a jak już odpalą to sztywniaki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
nie mam ucha jak słoń <_< a po za tym czekam na socom z headsetem wiecie co na ps3 zupełnie inna zabawa headsetem.Na x360 siadam sobie do konsolki ustawiam headseta i nawet z amerykańcami gadam i wszystko miło i cacy , tacy szczęśliwi ludzie a odpale ps3 rzadko kiedy ktoś odpali headseta a jak już odpalą to sztywniaki

no no no .....:) ja np. gram z chłopakami W RESISTANCE2 i prawie kazdy ma hs..... i wierz mi że ze sztywniakami nikt z nich nie ma nic wspólnego:) jak masz R2 to zapraszam do wspólnej gry.:)

PIS (yy w sensie pokój,,,,,nie kaczory :pardon: )

Edytowane przez awierone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jest swietny uzywam juz go od 1,5 micha kupilem go po za granica, mniej wiecej za rownowartosc 147.zl Czemu w polsce tak drogo...

Edytowane przez Armand

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam headset od komputera i ma 2 wyjscia( rózowe i zielone). Jak mam go podłączyć do ps3? Czy w ogole mozna? Moze trzeba jakas specjalna koncowke dokupić?

Dzięki z góry za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest headset tylko słuchawki z mikrofonem :P

Nie da się podłączyć, a przynajmniej ja nie znam przejściówki z mini-jacków na usb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano nie podłączysz takiego czegoś. A jak już to jako zwykłe słuchawki z marną jakością dźwięku.

Jak chcesz headseta to kup jakiś tani bluetooth od telefonu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ja jeszcze chwilę pociągnę ten temat, bo też chcę kupić, ale nie jestem pewny. Chciałbym mieć headset ze słuchawkami, a nie taki nauszny jak do komórki.

Przykład:

http://allegro.pl/item541827975_sluchawki_...set_hs_950.html

Czy ktoś ma podobne? Czy konsola prawidłowo takie coś rozpoznaje? Bo granie na głośnikach tv i słuchawce bluetooth jest jak dla mnie koszmarne. Między innymi dlatego chyba są te szumy i sprzężenia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

headset stereo mija się z celem. Może ty chcesz mieć słuchawki zamiast headsetu po prostu?? Headset powinien być na 1 ucho żeby nie tłumic efektów z głośników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×