Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie bardzo ciekawi czy ten headset moze poprawnie pracowac z np. Skype'm. Mielscie moze okazje do sprawdzenia tego?

Pozdro4all

ja w ogole mam problem z podlaczeniem go do PC...

napisalem to juz w innym watku: headset pracuje z PC wraz ze Skypem. Poczatkowo mialem z nim problem ale po zainstalowaniu nowych realtekow wszystko zdaje sie pracowac poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, przymierzam się do zakupu jakiegoś headsecika.

Pytanko który zakupić? Wyczytałem że najlepszym wyborem byłby oficjalny headset playstation.

Niestety nie mam pojęcia skąd najlepiej go zamówić, nigdy nie zamawiałem nic za granicy.

Może warto zakupić gierkę socom+headset(też nie wiem gdzie go dorwać)? A może po prostu kupić to co maja na allegro np. takie cudo

http://www.allegro.pl/item505540410_logite...gsm_pc_ps3.html

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc, no i oczywiście życzę Wesołych Świąt :)

Edytowane przez mOOnsteR_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiadomo kiedy ta Europejska premiera Headsetu?

może wraz z SOCOMem nowym, to jest dla mnie prawdopodobny czas. Albo w okolicach premiery KZ2, bo sporo osób też na pewno się skusi na dokupienie do gry HSa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej KZ2 nie bedzie miał wspólnej premiery z HS'em, skoro w innych krajach już jest.

W Niemczech jeszcze nie wyszedł Socom a HS'a mozna już dostać.

Sam nawet kupilem... :)

Osobiście w Polsce obstawiał bym premiere wraz z Socomem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Raczej KZ2 nie bedzie miał wspólnej premiery z HS'em, skoro w innych krajach już jest.

W Niemczech jeszcze nie wyszedł Socom a HS'a mozna już dostać.

Sam nawet kupilem... :)

Osobiście w Polsce obstawiał bym premiere wraz z Socomem

Ja tam z uśmiechem na ustach przyjąbym zestaw KZ2 i HS. Zwłaszcza, że zrobiłbym dwa planowane zakupy w jednym :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam, przymierzam się do zakupu jakiegoś headsecika.

Pytanko który zakupić? Wyczytałem że najlepszym wyborem byłby oficjalny headset playstation.

Niestety nie mam pojęcia skąd najlepiej go zamówić, nigdy nie zamawiałem nic za granicy.

Może warto zakupić gierkę socom+headset(też nie wiem gdzie go dorwać)? A może po prostu kupić to co maja na allegro np. takie cudo

http://www.allegro.pl/item505540410_logite...gsm_pc_ps3.html

Pozdrawiam i z góry dzięki za pomoc, no i oczywiście życzę Wesołych Świąt :)

http://www.allegro.pl/item519704619_logite...gsm_pc_ps3.html tu masz przy wpłacie na konto o prawie 6 zł taniej:) Sam z takiego HS korzystam i jestem bardzo zadowolony, 0 kłopotów. Raczej jak za tą cenę to brać.

Pozdrawiam.

ups trochę dawno się o to pytał:P

Edytowane przez Vin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktos moze namiar na zakup tego headseta w sklepie UK ??? Oblecialem juz wszystkie mozliwe strony i kiszka . Wszedzie braki na stanach magazynowych.

Są na game.co ....brac i nie zastanawiac sie ...ja juz jednego wciagnalem....cena super

Edytowane przez pike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam szanownych kolegów, jest to mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość.. :thumbsup:

od około tygodnia jestem szczęśliwym posiadaczem czarnej skrzynki. Na razie mam tylko dwie gry: LBP i Farcry2.

Nie kryje że ta druga pozycja cieszy się większym zainteresowaniem :biggrin: Ale do rzeczy, pomorzecie wybrać headseta? Myślimy z kumplem o kupnie PS3 headseta, ale w sklepiku są dwa do wyboru:

http://tnij.org/cqfm

oraz

http://tnij.org/cqfn

obydwa są w tej samej cenie, a my nie wiemy który będzie lepiej się sprawował w praniu (znaczy w graniu...)

Podstawowe pytanie: Który lepszy?

Z góry dzięki za jakąkolwiek odpowiedź, acha jeżeli jest ktoś chętny na partyjkę w Farcry2 to mój nick: narkobus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dość oczywiste, że headset oryginalny, projektowany z myślą o ps3 jest lepszy :) A nie tam jakiś no name.

Poza tym ma więcej ciekawszych funkcji i wsparcie systemu konsoli.

Edytowane przez kill

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy bedzie mozna nabyc oficjalny hs w polsce? Mi podoba sie opcja Mute w oryginalnym hs . Nie chce SOCOMa zeby miec oryginalnego headseta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Warto... bardziej sie oplaca ten niz te "telefonowe". Ja mam taki sam model tyle ze na kabelku USB. Mi to nie przeszkadza, jestem z niego ozadowolony. Swietna jakosc dzwieku, mikrofon tez bez zarzutow.

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezli ktos mysli nad zakupem motoroli ht 820 to odradzam nie dziala to tak jak powinno. W sumie to polecam head set do ps3 z sony jest naprawde dobry jakosc dzieku jest dobra brak problemow z konfiguraja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam HS MGS4 edition wykonany przez konami nie ma szumow dzwiek jest czysty. Jezeli tos ma mozliwosci polecam ja kupiem ze wzgledu na MGO i COD4 po za tym jestem fanem MG wiec to mnie zdeterminowalo hehe

POZDRAWIAM

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może mi ktoś podać namiary na POLSKI sklep z HEADSETAMI od Sony? Na Ultimie nie znalazłem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A może mi ktoś podać namiary na POLSKI sklep z HEADSETAMI od Sony? Na Ultimie nie znalazłem...

Z tego co się orientuję ten sprzęt w Polsce nie jest jeszcze dostępny i nie ma oficjalnej daty premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w wypadku tego konkretnego logitecha ale co moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia to logitech jakos nie potrafi robic uzadzen na bluetooth . Ja bym tego nie kupowal . Od ciebie zalezy ale orginalny hed set od sony daje naprawde dobra jakosc i jego szczeze polecam . Logitech to logitech czasami wypuszcza straszny szajs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pioter tylko nie mam możliwości sprowadzenia tego Oficjalnego Headseta.... Mógłby mi ktoś podać jakieś namiary na PL sklep rozprowadzający Sony Headsety jeśli takowy istnieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Nie wiem jak w wypadku tego konkretnego logitecha ale co moge powiedziec z wlasnego doswiadczenia to logitech jakos nie potrafi robic uzadzen na bluetooth . Ja bym tego nie kupowal . Od ciebie zalezy ale orginalny hed set od sony daje naprawde dobra jakosc i jego szczeze polecam . Logitech to logitech czasami wypuszcza straszny szajs.

Jesli chodzi tylko o PS3, to dlugo bym sie nawet nie zastanawial i majac do wyboru logitech albo jakas sluchawke telefonowa wybral bym logitecha. Z wiadomych wzgledow, jest wygodniejsza, dobrze sie trzyma, no i jakosc dzwieku jest lepsza. Wiec jesli nie chcesz upiec dwoch pieczeni na jednym ogniu majac sluchawke blutu do telefonu i headset do ps3, zastanow sie nad logitechem.

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chce kupić tego HEADSETA oficjalnego od Sony. Czy ktoś wie kiedy takowy ma się ukazać na polskim rynku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Chce kupić tego HEADSETA oficjalnego od Sony. Czy ktoś wie kiedy takowy ma się ukazać na polskim rynku?

Masz problemy z czytaniem?! Pisze setny raz, nie znana jest data premiery wydania oficjalnego headset`a w polsce. Najprawdopodobniej nastapi to wraz z premiera SOCOM`a, ktora ta z kolei tez jest oddalana (europa).

Polecam poszperac troche na allegro albo lepiej, na jakis zagranicznych sklepach.

Edytowane przez pipboy2000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×