Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Patrząc na cenę samego Headsetu (był po 45$, teraz stoi prawie 50$) nie widać żadnego sensu w kupowaniu go osobno. Lepiej kupić z grą i odsprzedać grę, jeżeli się nie ma zamiaru w nią grać (na przykład socom). Ja czekam na headset z endwarem. Jak endwar nie będzie spełniał moich oczekiwać to go zwyczajnie sprzedam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Patrząc na cenę samego Headsetu (był po 45$, teraz stoi prawie 50$) nie widać żadnego sensu w kupowaniu go osobno. Lepiej kupić z grą i odsprzedać grę, jeżeli się nie ma zamiaru w nią grać (na przykład socom). Ja czekam na headset z endwarem. Jak endwar nie będzie spełniał moich oczekiwać to go zwyczajnie sprzedam.

A mozesz powiedziec kiedy premiera właśnie z End War lub Socom bo sam niewiem z która grą kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jabra BT 135. PS3 nie znajduje tego blututa. Miał ktoś podobny problem i czy da się w jakiś sposób go rozwiązać oczywiście poza zmianą na inny model.

Dzięki za pomoc i pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jabra BT 135. PS3 nie znajduje tego blututa. Miał ktoś podobny problem i czy da się w jakiś sposób go rozwiązać oczywiście poza zmianą na inny model.

Dzięki za pomoc i pozdro

A przytrzymales guziczek na sluchawce podczas parowania z ps3? Byla o tym mowa kilkanascie razy na forum, mimo, ze nie posiadam sluchawki wiem jak to zrobic Sprobuj opcji SZUKAJ, albo zapoznaj sie z instrukcja - warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem wszystko co instrukcja kazała i jeszcze więcej i niestety ps3 nie znalazło blututa. Jednak słyszałem że nie wszystkie słuchaweczki pasują, dlatego pytałem czy ten model jest tym który nie pasuje. Znając moje szczęście to tak właśnie jest

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie slyszalem o Jabrze nie grajacej z PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawosci poszukalem w internecie i okazlo sie, ze pasuje - cale 3 minuty z zycia! Zgodnie z instrukcja, odpalasz w ps3 szukanie, przytrzymujesz guziczek na jabrze, czekasz i gra.

www.google.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z ciekawosci poszukalem w internecie i okazlo sie, ze pasuje - cale 3 minuty z zycia! Zgodnie z instrukcja, odpalasz w ps3 szukanie, przytrzymujesz guziczek na jabrze, czekasz i gra.

www.google.com

Czekasz przez 7sec aż światełko zacznie się świecić (nie migać).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozna juz kupic w polsce? np. Media Markt? (o allegro wiem) Jezeli tak to np. ile kosztuje osobno bo gra mnie nie interesuje, chyba ze z gra kosztuje np o 10-30 zeta drozej to juz kupie i sprzedam socoma.

Chce kupic bo zadnego nie mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oficjalna premiera Socoma dla europy została przesunięta na 2009 rok, ale jak pisano na allegro idzie znaleźć zestaw socom+headset sony, patrzyłem to coś koło 180zł.

EndWar - nie mam pojęcia. Nigdzie nie znalazłem takiego połączenia w PL sklepach (ani online, ani w mm, empik itp). Samego endwara idzie kupić, niestety wersja z headsetem została uznana jako "kolekcjonerska" i jeżeli się znajdzie w PL to obstawiam cenę w okolicach 250zł (jeżeli nie do 280).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za Wasze wysiłki. Jednak sprawa dla Was oczywista została brutalnie zweryfikowana przez rzeczywistość. Wasze instrukcje nie przyniosły oczekiwanego skutku. Dziś będę miał dwa inne blututy. Sprawdzę i mam nadzieję, że moje czarne myśli się nie spełnią - o uszkodzeniu konsoli.

Jabra jest ok z telefonem śmiga aż miło

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jabrę 125 (taka sama co 135 tylko ma inna obudowę). Przytrzymałem przycisk przez 7sekund i wtedy włączyłem szukanie sprzętu w PS3. PS3 bez problemu znalazło HS. Możliwe jest żeby padł BT, a pady dalej działały?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam gembird 202. czybedzie dzialac na PS3? bo ma takie dwa chinche...

jesli to nie jest headset do PS3, to jaki polecilibyscie z tanich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. to nie sa cinche tylko mini jacki

2. nie bedzie pasowal do ps3

3. do ps3 najlepiej jakis na BT, te nz usb moga nie dzialac

4. dobre i tanie sa chyba Jabry 125 moze 135 ewentualnie kup sobie socoma z headsetem od sony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie zakupił bym słuchawki z mikrofonem ale nie wiem czy warto. Głos z ps3 leci mi tylko z TV a czasem chciał bym pograć do późna co przeszkadza dziewczynie wiec słuchawki przydały by się bardzo. Tylko nie wiem czy kupować słuchawki z mikrofonem czy dobre słuchawki bez mikrofonu. Waham się pomiędzy http://pl.europe.creative.com/products/pro...p;product=17806

a

http://cokupic.pl/Opinia/KOSS-UR-40/8fa60fa40b91a3dd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Headset odtwarza tylko rozmowę tzn. odgłosy gry z TV a rozmowa w słuchawce - innej opcji nie ma,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja nie wiem czy to jest duzo taniej niz SOCOM+HS. Nie nosze na codzien sluchawki w uchu i niestety jak dla mnie to ta od PS jest malo wygodna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą święta, czas prezentów, jak byście mi mieli coś zaproponować, jeśli chodzi o headset to co byście dali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy headset do PS3 firmy Sony bym dał :D Ale na razie tylko w USA sprzedają:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili najlepszym hsem an rynku jest ten oficjalny od socoma 2. Zbiera niesamowite recki i oceny i ponoc najlepszy tego typu sprzet. Swietna jakosc dzwieku, nie wspomne o zaj... designie :) ja juz zamowilem za 19 funtow i czekam na przesylke.. juz widze ceny na allegro po 150 zl :) jak otrzymam to zdam relacje, poki co 1sza partia zeszla jak swieze buleczki i do jutra ma byc shipment :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mógł byś dać link do takiego na allegro? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na allegro ich jeszcze nie ma, tylko z gra SOCOM 2. Pewnie do dwoch tygodni pojawia sie na allegro, po jakiej cenie, ciezko powiedziec :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sam posiadam Nokie BH-207 i mysle ze jest ok :) jest opcja podglasniania i sciszania, reszte sie robi pod jednym przyciskiem. HS dosc dobrze lezy w uchu i z niego nie wypada ;d Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm tak mnie naszło pytanie czy ktoś używa z PS3 jakiegoś HS z opcją multipoint ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×