Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam dobrej rady odnośnie słuchawek + micro do PS3 (potwierdzone działanie)

Sprzęt musi mieć 2 słuchawki jak najlepszą jakość dzwięku i koniecznie musi być bezprzewodowy. Przedział cenowy to 250-350 zł. Znajdę coś takiego ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sobies a moze byc jedna sluchawka? :) ja kupilem wczoraj officjalny headset SONY, to znaczy sie wczoraj mi przyszedl z UK. Masakra, w pt wyslali w pon o 11ej juz mialem w domu. Z allegro z Polski idzie dluzej...no ale jaki kraj taka poczta :D headset, jest piekny, wspanialy niesamowity i zajebiscie wyraznie wszystko slychac. ma wszystkie potrzebne bajery. polecam, jedynie 89 zl wiec smieszna kasa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie najtaniej kupię taki oficjalny headset?? Tak by na święta już był :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na game.co.uk, polecam sa sprawdzeni i swietne,konkurencyjne ceny:)

sluchajcie mam tego headseta i jak radzicie zrobic. najpierw go naladowac na maxa, czy poczekac az sie rozladuje i dopiero do pelna?(tj.formatowanie baterii w komorce?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt cena bardzo atrakcyjna, praktycznie 2 razy taniej niż na allegro, nie wiem tylko ile za przesyłkę biorą, no i niestety obecnie, brakuje im towaru :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierw rozladowac, jezeli dalo sie go w ogole wlaczyc. Wydaje mi sie ze nowka nie powinna sie dac w laczyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx Qgar, zawsze szybko pedzisz z pomoca, za co RESPECT :) o dziwo hs na strcie mial 2/3 naladowane. Ale w instrukcji patrzylem ze ma baterie polimerowa, litowo jonowa bodajze. czyli taka jak w komorce. Wiec zrobie jak mowisz, rozladuje go na maxa i pozniej doladuje do konca. Jest swietny i zdaje pieknie egzamin. Zawodzi LBP,w ktore nie da sie grac wiecej niz 2 osoby online bez lagow :/ jest cicho i do bani. Burnout, Cod, wipeout cudo. ale lbp ... ;(

wlasnie, tez chcialem zamowic dla dwoch kumpli ta zabaweczke patrze a tu out of stock :( w piatek jeszcze bylo, ehh. widocznie ludzie zczaili okazje i porobili sobie prezenty pod choinke. mysle ze niebawem pojawi na polskim rynku. w niemczech premiera jest 10 grudnia.  warto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Baterii polimerowych sie nie formatuje. Ani im to nie pomaga ani nie szkodzi. Mozna je tez w dowolnej chwili doladowywac bez utraty pojemnosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy ze takie baterie sa wieczne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Formowało się akumulator, a nie formatowało.

Akumulatory niklowo-kadmowe i starsze formować, oraz pilnować rozładowania do końca i załadowania do pełne, ze względu na możliwość stracenia 70% pojemności ogniwa na zawsze.

Akumulatory niklowo-metalowo-wodorowe, już nie podlegały w takim stopniu jak poprzednie generacje, ale jednak należało w ich przypadku przeprowadzić proces formowania.

Akumulatory niklowo-litowe, polimerowe i nowsze nie podlegają tej zasadzie nie ma potrzeby ich formowania, nawet jest to niemożliwe, komórki, laptopy i inne, które pracują domyślnie na tym typie ogniwach, ładują do pełna, a potem przełączając się na tryb podtrzymywania, więc nici z formowania. Czy widzieliście taki punkt w instrukcji komórki, laptopa.

Zasadniczo, bez znaczenia, jakie mamy akumulatory powinno się je rozładować do końca i ładować do pełne, co prawda efekt pamięci od niklowo-metalowo-wodorowych właściwie już nie istnieje, ale jednak jest to zdrowsze dla ogniw, dłużej zachowują swoją nominalną pojemność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To znaczy ze takie baterie sa wieczne?

Nie, ale są to baterie nowszego typu, a zatarło się, że baterie trzeba formatować. W tym przypadku rozładowywanie tej baterii do zera może pogorszyć sprawę niż polepszyć ;d.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie HS-a Sony. Da się go jakoś pogłośnić/wzmocnić (chodzi oczywiście o mikrofon, pownieważ wszędzie gdzie gram każdy mówi, że cicho mnie słychać, w Endwar często mylą się komendy ponieważ niby za cicho mówie, a przecież krzyczeć nie będę... Wyłaczyłem tryb HD, próbowałem ze sparowaniem przez USB, bez USB i bez różnicy... Ktoś może wie co i jak?

Aha szukałem trochę info w necie i widzę, że parę osób też ma ten problem... Albo HS jest za krótki albo cholera wie co...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Zasadniczo, bez znaczenia, jakie mamy akumulatory powinno się je rozładować do końca i ładować do pełne, co prawda efekt pamięci od niklowo-metalowo-wodorowych właściwie już nie istnieje, ale jednak jest to zdrowsze dla ogniw, dłużej zachowują swoją nominalną pojemność.

I o to zasadniczo mi chodzilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie bardzo ciekawi czy ten headset moze poprawnie pracowac z np. Skype'm. Mielscie moze okazje do sprawdzenia tego?

Pozdro4all

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Albo HS jest za krótki

Też mi się tak wydaje, chodź jeszcze go nie zakupiłem, tak gdzieś o 5 cm powinien być dłuższy mi się wydaje, no i właśnie kiedy premiera, bo chcę taki na święta dostać, a nie ma go gdzie kupić :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos probowal korzystac z tego oficjanlnego headset'u wraz ze Skype'm. Probowalem na laptopie z Vista zadzialac ale Skype zglasza mi ze mam problem z urzadzeniem nagrywajacym. Dodam ze w samym OS'ie headset jest widziany poprawnie.

Wracajac do samego headsetu - pod kazdym wzgledem zaj..... kompletuje sie z konsola. Zauwazylem tylko ze zmiana level'u dla mikrofonu z poziomu XMB jakos nie wplywa na samo jego dzialanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probowalem pod XP i dzialalo bez zarzutow po sparowaniu. Jednak sam proces parowania jest upierdliwy. Moj HS nie zapamietuje ze zostal sparowany z PC i za kazdym razem musze parowac od nowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Probowalem pod XP i dzialalo bez zarzutow po sparowaniu. Jednak sam proces parowania jest upierdliwy. Moj HS nie zapamietuje ze zostal sparowany z PC i za kazdym razem musze parowac od nowa

Aha ok czyli rozumiem ze u Ciebie ze Skype'm nie bylo problemow. U mnie natomiast w laptopie przy wewnetrznym module BT jakies cyrki wychodza. Jednak samo parowanie headset'u jest pamietane.

Czy korzystales moze ze sterownikow BlueSoleil lub np. Widecomm???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

korzystalem ze standardowych sterownikow toshiby. Ale jaki jest u viebie problem? U mnie jezeli sparuje sluchawke z pc i sie z nia polacze, to windows automatycznie przelacza caly dzwiek na ta sluchawke. Nawet winamp i reszta dzwiekow przez nia idzie. Ale po chwili grzebania mozna ustawic nawet tak, ze dzwieki leca normalnie z glosnikow, a rozmowa skajpa przez headset.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
korzystalem ze standardowych sterownikow toshiby. Ale jaki jest u viebie problem? U mnie jezeli sparuje sluchawke z pc i sie z nia polacze, to windows automatycznie przelacza caly dzwiek na ta sluchawke. Nawet winamp i reszta dzwiekow przez nia idzie. Ale po chwili grzebania mozna ustawic nawet tak, ze dzwieki leca normalnie z glosnikow, a rozmowa skajpa przez headset.

Tak, tak no wlasnie u mnie jest podobnie moge ustawic ze dzwiek leci przez sluchawke bluetooth lub glosniki w latopie. Sprawdzajac w OS'ie (Vista) mikrofon z headsetu tez mam info o jego poprawnym dzialaniu tzn urzadzenie nagrywajace rejestruje moj dzwiek. Natomisat w Skyp'ie kiedy ustawie wejscie i wyjscie dzwieku na urzadzenie Bluetooth program zglasza mi blad ze sa problemy z urzadzeniem nagrywajacym. Po ustawieniu np wyjscia dzwieku na standardowe glosniki, Skype umozliwia prace i mikrofon wtedy pracuje bez zarzutu. Probowalem parowac urzadzenie w standardowych sterownikach dolaczanych do laptopa, w Bluesoleil  i nadal jest lipa.

Takze obecnie zaraz po sesji w LBP i MGS4 wracam do walki z tym headsetem, moze uda sie cos wykombinowac.

POzdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powie mi ktoś gdzie mogę kupić oficjalnego HS? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Powie mi ktoś gdzie mogę kupić oficjalnego HS? :(

ja na Twoim miejscu poszukal/bym w UK np. na game.uk.com Wiem ze teraz (chwilowo) ich juz nie maja ale sadze ze warto poczekac na nowa dostawe bo i tak pewnie "wystawia" po bardzo korzystnych cenach.

A jesli chodzi o moj problem ktory zglaszalem 3 posty wyzej to udalo sie wszystko ladnie ustawic. Winne byly stery od realteka. Tak wiec potwierdzam headset gladko dziala na Viscie i na Skype nie ma z nim problemow. U mnie w przeciwienstwie do qgar'a headset nie trzeba ponownie parowac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A mnie bardzo ciekawi czy ten headset moze poprawnie pracowac z np. Skype'm. Mielscie moze okazje do sprawdzenia tego?

Pozdro4all

ja w ogole mam problem z podlaczeniem go do PC...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×