Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Niewiem, za taką cenę headset to raczej nie powinien trzeszczeć, ja i tak polecam headset oficjalny, naprawde extra cudo :thumbsup:

A jaki jest oficjalny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A jaki jest oficjalny?

Kup tak jak ja zestaw Socom: Confrontation + Headset (oficjalny) za 200zł, jak nie chcesz to sprzedaj Socoma i wyjdzie ci taniej lub tyle samo jak ściąganie tego headsetu z Anglii (w Polsce go nie ma), a na allegro zdzierają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kup tak jak ja zestaw Socom: Confrontation + Headset (oficjalny) za 200zł, jak nie chcesz to sprzedaj Socoma i wyjdzie ci taniej lub tyle samo jak ściąganie tego headsetu z Anglii (w Polsce go nie ma), a na allegro zdzierają.

A po ile on w Anglii stoi , ktoś się orientuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden z uzytkownikow forum poelcil mi taka sluchawke. z tego co widze to bardzo tanie warto czy kasa w bloto?

model: IQUA ESSENCE BHS-316

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A po ile on w Anglii stoi , ktoś się orientuje?

Około 25 funtów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sa jeszcze hs oficjalne z gra endwar :) nie tylko z socom :) ja mam samsunga wep250 od telefonu i dziala bez problemu i cena takiego cuda ok 55zl na allegro a nie wydawac ok 200zl po to by miec logo ps :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 199zł z przesyłką to dobra cena za SOCOM + Headset?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem end war z hs, naprawdę jest świetny, pomysł ze stacją dokującą rewelacyjny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy 199zł z przesyłką to dobra cena za SOCOM + Headset?

Imo tak, jak nie chcesz to sprzedaj Socoma, nie rozpakowując z folii. Ja kupiłem taki zestaw, ale Socoma sobie zostawiam, bo to naprawde świetny multi shooter :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sluchajcie, gdybym kupil oficjalny Soniaczowy Headset do PS3 czy jest mozliwosc kozystania z niego w rozmowach na np. Ventrilo/Teamspeak/Skype na PC? Jezeli tak to co bym musial zalatwic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gadalem nim przez skypa ale rewelacji nie ma. To jest normalny headset na BT jak kazdy inny. Wiec nie robcie z niego jakiejs kosmicznej technologii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo ze kupuje go glownie z mysla o PS3 ale chodzi o to, ze padly mi niedawno sluchawki z mikrofonem do kompa wiec zastanawialem sie czy moge go wykorzystac rowniez w tym celu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Debiutuję na tym forum, więc najpierw serdecznie się przywitam - czołem!

Teraz do rzeczy - potrzebuję zakupić zestaw słuchawkowy z mikrofonem, z tym zastrzeżeniem, że nie interesuje mnie oryginalny headset, ani żaden inny bezprzewodowy. Szukam systemu zamkniętego, koniecznie stereo - krótko mówiąc słuchawki muszą zakrywać całe uszy. Najlepiej, żeby zestaw był podpinany przez kabel USB. Inne zestawy mnie nie interesują - celem tego wątku jest znalezienie zestawu w rodzaju http://pl.europe.cre...ign=FeaturePage i potwierdzenie, że na pewno działa z PS3. Jeśli przeoczyłem podobny wątek, to przepraszam - mam nadzieję, że jednak nie. Pozdr, Apo.

PS. Bardzo proszę, żeby wszyscy, którzy chcą mi doradzić oryginalny zestaw BT zrezygnowali z tego zamiaru. Dźwięk musi być czasami puszczony wyłącznie na słuchawkach, dlatego słuchawka na jedno ucho odpada.

Edytowane przez kill
Ano przeoczyłeś temat. Ciężko było, bo zaraz nad tym co napisałeś. Połączono.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z oficjalnym HS SONY - od jakiegos czasu nie moge zmienic czulosci mikrofonu, moge wybrac albo na 3 albo OFF. Probowalem juz usunac sprzet i sparowac od nowa i problem caly czas wystepuje, spotkal sie ktos z czyms takim moze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja używam cały czas model SONY Ericcson HBH-PV 702 i HedSzot ten doskonale sprawdza się w czasie sieciowej rozgrywki. Małym mankamentem (dla niektórych może to być zaleta) jest niesamowita czułość HS'a, która wychwytuje najmniejsze szmery, szepty, chrząknięcia i pierdy muchy, przez co nie ma miejsca na dyskretne zochowania ;)

Poza tym jestem zadowolony z tego modelu i nie mam żadnych problemów z użytkowaniem Online, czy do prowadzenia rozmów pozasieciowych. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wielki + :D Żaden camper już Cie nie zaskoczy :P Bedziesz wiedział kto idzie itd. Chociaż ja preferuje te wielkie słuchawki.(muszle ?) Firma produkuje je specjalnie pod gry tylko zapomniałem jej nazwy. Ich motto to "Od graczy dla graczy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Jest to specjalna firma dla E-SPORTOWCÓW.

SteelSeries - For gamers by gamers

sprzet mozna kupic np. w empiku lub www.h4g.pl

Polecam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić headset do PS3. Cena max. 70zł.

Jaki będzie najlepszy, chodzi mi o jakość dźwięku i czułość mikrofonu. Będzie on służył głównie do gry Killzone 2.

Zastanawiałem się nad Jabra bt2070

Edytowane przez bartek7220

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam headsetu z opcją MUTE, powiedzmy że wydanie 150zł na oryginalny mnie nie cieszy. Są jakieś inne hs z tą opcją?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy ktoś wie jak i czy w ogóle wie czy da się użyć bt do guitar hero wt jak mikrofon ?? wiem że po odpaleniu widzi jakiś mik ale jak odpalam piosenkę to pisze mi podłącz mikrofon :/ wiem że na x360 jest taka możliwość a czy jest możliwe takie coś na ps3 ?????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

może mi ktoś polecić jakiś headset bezprzewodowy ?

najlepiej link do sklepu > produktu albo licytacja na allegro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Zakupiłem słuchawke nokii BH-212. Ze sparowaniem z PS3 problemów nie bylo. Problem natomiast mam gdy chce zacząć z niego korzystać.

Przykład:

PS3 włączona gram w gre, włączam headseta i nie działa. Dopiero musze wejsc w XMB do Manage Bluetooth devices wcisnąć trojkąc i wybrać disconnect (PS3 widzi ale nie działa) i potem ponownie connect (teraz dopiero headset zaczyna działać). Czy Wy też tak macie? Czy od razu jak wcisniecie guzik na headsecie to PS3 automatycznie go wykrywa i nie musicie przechodzic za każdym razem tej procedury? Bo przyznam że jest to z lekka upierdliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema

może mi ktoś polecić jakiś headset bezprzewodowy ?

najlepiej link do sklepu > produktu albo licytacja na allegro

ehh trwalo to ok. 30 sek.

LINK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×