Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestem nowy na forum, a to mój pierwszy post. Mam pytanko odnośnie słuchawek. Szukam czegoś pod siebie, tzn. słuchawek bez kabla, na bluetooth, BEZ mikrofonu (nie gram za dużo online), dlatego wystarczy mi sam głos gry/muzyki. Sprzęcik musi działać oczywiście pod PS3, ale także pod TV jak i telefon! Jakoś dźwięku musi być dobra, firma też, cena do 400 zł. Czy istnieją takie cudeńka? Dzięki za odp.

Edytowane przez SirCamilio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma takiej opcji, żeby były na bluetooth i puszczały dźwięki z gier na PS3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A takie, które mają mały odbiornik bluetooth i podpiąć go po prostu do TV i dzwięk stamtąd (Sony Bravia)?

Edytowane przez SirCamilio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyna opcja, to zakup nadajnika bluetooth, podpinanego przez mini-jacka albo RCA...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. A jakieś szczególnie polecane słuchawki do PS3? Mogą być nawet z mikrofonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A posiada ktos sluchawki Sharkoon xtatic digital 5.1 ?? Moze podzieli sie swoimi ustawieniami

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem nowy na forum, a to mój pierwszy post. Mam pytanko odnośnie słuchawek. Szukam czegoś pod siebie, tzn. słuchawek bez kabla, na bluetooth, BEZ mikrofonu (nie gram za dużo online), dlatego wystarczy mi sam głos gry/muzyki. Sprzęcik musi działać oczywiście pod PS3, ale także pod TV jak i telefon! Jakoś dźwięku musi być dobra, firma też, cena do 400 zł. Czy istnieją takie cudeńka? Dzięki za odp.

Jeśli szukasz bardzo dobrej jakości dźwięku nigdy jej nie osiągniesz poprzez słuchawki bezprzewodowe, takie jest moje zdanie i nie tylko. Fakt że kabel jest często bardzo nie wygodny, ale jeśli chodzi o słuchawki i jakość dźwięku polecał bym zakup z klasycznym kablem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Potrzebuję jak najszybszej odpowiedzi, gdyż mam 'okazje' które mogą przepaść.

Chcę wymienić swojego Giotecka ex-03 na nowego headseta, ponieważ słuchanie czata na jedno ucho mnie nie satysfakcjonuje, a jako, że zdarza mi się grać z anglojęzycznymi osobami to muszę ich wyraźniej słyszeć żeby rozumieć. Postanowiłem iść na całość i kupić słuchawki które posłużą mi też do komfortowej gry, a przede wszystkim starczą na długo. Czytałem wiele stron tego tematu, opinii na amazon.com i innych forach i wybrałem 3 faworytów.

-Turtle Beach PX21

-Turtle Beach DPX21

-Tritton AX PRO

Co do dwóch pierwszych naczytałem się, że padają one bardzo szybko, kilka miesięcy i kaplica (szczególnie DPX). Mam opcję PX21 na 24 mies. gwarancji za niecałe 300 zł, albo używane kilkakrotnie DPX21 bez gwarancji za 370 zł. Jeżeli ktoś kto posiada takowe i może się wypowiedzieć to poprosiłbym.

Trittony wydają się bardzo dobre, ale czytałem też, że są dość niewygodne. Dodatkowo parę osób również skarżyło się na niską wytrzymałość i szybkie psucie się, ale już nie w takim stopniu jak DPX21.

Kupowałbym je stąd: http://allegro.pl/ma...2962570830.html

Niska cena, ale nie pisze, żeby oprócz innego opakowania coś było uszkodzone (a na innych aukcjach ten sklep takowe informacje umieszcza). Będę jeszcze się z nimi kontaktował w tej sprawie.

Chyba, że macie coś lepszego - bardzo napaliłem się na dźwięk przestrzenny (ale jestem w stanie go poświęcić za solidność wykonania), kabel czy wireless nie robi większej różnicy, audiofilem nie jestem, nie za bardzo widzi mi się wydawanie 500 zł na Pulse ED.

Z góry dziękuję za odpowiedź i poświęcony czas.

Edytowane przez camile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cena tych Trittów jest bardzo niska (aż podejrzanie) - jeśli są to faktycznie 5.1 Pro (i prócz braku pudełka, nic im więcej nie dolega i nie brakuje), to bierz właśnie te. Dostajesz realne 5.1...

A jak chcesz coś bez kabla, to starsze Sony 7.1 Wireless, to też niezła opcja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, a jeśli coś z nimi będzie nie tak to brać (d)px21?

Starsze soniaki raczej odpadają bo nie posłucham na nich z fona i mają niby parę wad.

W ogóle tak myślałem, że od ciebie dostanę odpowiedź. Powinieneś mieć coś z tak wielkiego wkładu w ten temat.

@edit

nieaktualne, wychwyciłem najnowsze soniaki za 450 zł, nóweczka raz tylko podłączana do konsoli :)

Edytowane przez camile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze zadzwoń do tego gościa z aukcji i dowiedz się coś więcej o nich

Gratuluję też poluje na nowe soniaki :-)

Wysłane z mojego GT-N7100 za pomocą Tapatalk

Edytowane przez dzanas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, a jeśli coś z nimi będzie nie tak to brać (d)px21?

Starsze soniaki raczej odpadają bo nie posłucham na nich z fona i mają niby parę wad.

W ogóle tak myślałem, że od ciebie dostanę odpowiedź. Powinieneś mieć coś z tak wielkiego wkładu w ten temat.

@edit

nieaktualne, wychwyciłem najnowsze soniaki za 450 zł, nóweczka raz tylko podłączana do konsoli :)

Jak to piszą - nówka bez folii :D ;)

Cena niezła - miłego użytkowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Był to nietrafiony prezent - folia dołączona w zestawie, jak to napisał allegrowicz. Tak z ciekawości zerkałem na ceny, żeby jeszcze raz nad nimi się zastanowić a tu 450 w niepromowanych, to od razu biorę. W komputroniku podnieśli cenę z ~440 do ponad 500 też.

Obiecuję opisać wrażenia dla przyszłych pokoleń po dostaniu ich.

Dzięki jeszcze raz za pomoc, nie zaśmiecam już tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy Jabra BT 2010 nada się jako hs ? Rozumiem że z tym hs muszę grac głośnikach, da się go jakoś przypiąć do słuchawek podłączonych kablem ?

Edytowane przez gabratar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od biedy Jabra BT 2010 nada się jako hs ? Rozumiem że z tym hs muszę grac głośnikach, da się go jakoś przypiąć do słuchawek podłączonych kablem ?

Od biedy, to każdy HS na BT zadziała...

Przypiąć się nie da - chyba, że taśmą klejącą przykleisz do kabla od słuchawek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy słuchawkę bt trzeba specjalnie kafigurowac

Edytowane przez gabratar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prócz sparowania z PS3 i ustawienia odpowiednich urządzeń wejścia / wyjścia w menu konsoli, nic więcej nie trzeba robić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ucielo mi poprzedniego posta a piszę z tapatalk. W ustawieniach audio jest pasek natężenia dźwięku, i gdy mówię do słuchawki pasek się porusza czyli działa. A w BF3 chyba mnie nie słychać, chociaż koło mego nicka jest głośnik. Gram na słuchawkach a jabra służy jako mikrofon. Słuchawka z telefonem działa. Chyba że źle mam ustawione. Prosiłbym o poprawną konfigurację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ustawieniach PS3 musisz mieć Urządzenie Wejściowe : ( tu Twoja słuchawka ) . A jak chcesz też słyszeć w tej słuchawce to Urządzenie Wyjściowe też musi być Twoja słuchawka i to raczej wszystko ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapytaj innych graczy czy Cię słyszą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc :)

W takim razie spróbuje z tą kartą na usb, majątek to nie jest, wnet napiszę czy rozwiązało to problem.

Jeszcze raz dzięki ;)

Koniec końców rozwiązało problem :) Ale zaś był problem z zmuszeniem do działania karty :P Pomogło wypięcie pada i wsadzenie karty na ekranie konfiguracji do lewego portu (w slim). Wtedy zadziałała wreszcie i teraz działa pod drugim portem razem z ładującym się padem :)

Dzięki za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie odnosnie HS dzis byłem na turnieju i wygrałem taki : http://allegro.pl/triton-ax-180-stereo-headset-gwarancja-wyprzedaz-i2974173141.html

Powie mi ktoś jak mam je podłaczyc pod ps3 ? i mam jeszcze pytanie czy do sluchania muzyki one sie nadaja ? bede mogl je podpiąć pod mp3/mp4 jakies ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącz je tak, jak jest to opisane w instrukcji obsługi - jest nawet forma obrazkowa...

Pomijając już fakt, że na stronie producenta jest również takowy manual, to nawet Youtube dysponuje odpowiednimi filmikami "instruktażowymi"...

A co do drugiego pytania - do mp3/mp4 podpinasz je normalnie przez mini jacka i możesz słuchać na nich muzyki. Ale jest opcja, że Twój przenośny odtwarzacz będzie zbyt słaby do napędzenia tych słuchawek i będziesz je musiał podpiąć dodatkowo do zasilania - przez USB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×