Skocz do zawartości
Foxter

Headset

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie. Jezeli chodzi o headsety stanowczo odradzam zestawy firmy Tritton. Wczoraj kupilem taki zestaw Tritton ax 720+ , a dzisiaj go oddalem. Cale szczescie ze mi go przyjeli bez problemu. Dlaczego odradzam? Juz pisze. Otoz, Sluchawki sa srednio ciezkie i nie leza zbyt wygodnie na glowie. Mialem je na glowie przez 5h. Wiem, ze tylko raz ale wystarczy. Okladziny sluchawek sa wykonane ze sztucznej skory. Gdy je zdjalem to cale uszy mokre wraz z sluchawkami od potu. To bym jeszcze przebolal. Najgorsze jednak byly zaklocenia w sluchawkach. Mianowicie przy ciszy podczas filmu lub w grze slychac bzyczenie, jakby echo zasilania. Mnie takie rzeczy strasznie irytuja wiec odrazu wiedzialem, ze te sluchawki nie sa dla mnie. Co zamierzam kupic to Sennheiser PC 360 i z czasem do tego mix amp Pro od Astro. Konstrukcja otwarta z dynamicznymi wkladkami :D Pamietajcie, zadnych Tritton'ow !!! Modele ax Pro + i ax 720 maja podobne problemy. Te sluchawki sa dla dzieci, ktore nie zwracaja uwagi na jakosc i zaklocenia niweluja zglasniajac dzwiek tak aby je zagluszyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dramatyzuj...

Praktycznie wszystkie słuchawki podpinane przez USB do konsoli, cierpią na tą przypadłość (szumienie, buczenie, trzaski) - jedne bardziej a inne mniej...

Kwestia zakłóceń i zasilania poprzez USB...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie. Jezeli chodzi o headsety stanowczo odradzam zestawy firmy Tritton. Wczoraj kupilem taki zestaw Tritton ax 720+ , a dzisiaj go oddalem. Cale szczescie ze mi go przyjeli bez problemu. Dlaczego odradzam? Juz pisze. Otoz, Sluchawki sa srednio ciezkie i nie leza zbyt wygodnie na glowie. Mialem je na glowie przez 5h. Wiem, ze tylko raz ale wystarczy. Okladziny sluchawek sa wykonane ze sztucznej skory. Gdy je zdjalem to cale uszy mokre wraz z sluchawkami od potu. To bym jeszcze przebolal. Najgorsze jednak byly zaklocenia w sluchawkach. Mianowicie przy ciszy podczas filmu lub w grze slychac bzyczenie, jakby echo zasilania. Mnie takie rzeczy strasznie irytuja wiec odrazu wiedzialem, ze te sluchawki nie sa dla mnie. Co zamierzam kupic to Sennheiser PC 360 i z czasem do tego mix amp Pro od Astro. Konstrukcja otwarta z dynamicznymi wkladkami :biggrin: Pamietajcie, zadnych Tritton'ow !!! Modele ax Pro + i ax 720 maja podobne problemy. Te sluchawki sa dla dzieci, ktore nie zwracaja uwagi na jakosc i zaklocenia niweluja zglasniajac dzwiek tak aby je zagluszyc.

Ale przeciez ja nie napisalem że je kupiłem tylko wygrałem :) więc nie wiem po co piszesz że je odradzasz :)

PS. patrzałem własnie fimiki jak je podłaczyc :) może damj jakoś rade :0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja miałem takie tritty i byłem zadowolony,sprzedałem bo jak dzieci po mieszkaniu biegały to kabel przeszkadzał troszkę,mam znajomych co mają T i równiueż są zadowoleni,może źle trafiłeś więc nie oceniaj pochopnie,to tak jakbyś miał dziewczynę o blond włosach i dałaby Twojemu koledze,to nigdy byś się z blondynką nie umówił bo wszystkie to k.....

Edytowane przez Warga13

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te słuchawki, występują w PL pod różnymi szyldami - chociażby jako Media-Tech MT3525...

Krótko i na temat - g**niane, nie warte zakupu badziewie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Ostatnio rodzinka (a w zasadzie tylko siostra) marudzi mi, że z mojego pokoju dobiegają za głośnie dźwięki podczas mojej gry w BF3 :biggrin: Kupiłem więc na szybko, bez zastanowienie takie słuchawki http://allegro.pl/sh...item=2985383764

Ale po większej analizie tematu zdębiałem bo obawiam się, że nie będą pasowały pod PS3. Chodzi mi o to, żeby podczas gry dźwięk był słyszalny tylko w słuchawkach a telewizor milczał.

Czy jest to możliwe? Z tego co się orientuję to kabel z końcówką USB podpinam pod konsolę a te dwa jacki biały i czerwony pod tv i już będzie wszystko ok tak? Będzie działał i mikrofon jako headset i dźwięk będę miał tylko w słuchawkach?

Edytowane przez Przemek_07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się orientujesz...

RCA (Cinche) możesz podpiąć albo pod TV, albo poprzez kabel z zestawu do wyjścia AV w konsoli...

Jeszcze tylko zmieniasz ustawienia aby dźwięk leciał przez słuchawki i tyle - wszystko działa tak jak chciałeś...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam zamiar przeznaczyć na słuchawki do 400 zł , jest mi obojętnie czy będą one przewodowe czy bez , na oku mam słuchawki logitech F540 , zastanawiam się jeszcze nad turtle beach px21 ( ale mniej mnie przekonują ) , no i ewentualna dopłata do trittonów ax 720 + lub Sony Pulse. Najbardziej zależy mi na waszej opinii na temat headset'u F540. Pozdro! :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem o 100zł mniej. Po 2 tygodniach walk z artykułami zdecydowałem się kupić słuchawki, przewodowy mikrofon i na koniec po wyniknięciu małego problemu z extigy dodatkową kartę pod mikrofon (za 10zł).

Słuchawki na jakie się zdecydowałem to mało znana i traktowana bardzo po macoszemu firma, która swą siedzibę ma na filipinach, kupuje drogie zestawy liderów rynku i odbudowuje po swojemu ich słuchawki wypuszczając za śmieszne pieniądze. Oczywiście chodzi o Superlux.

Na allegro są dostępne, w większości przypadków trzeba czekać dodatkowo na sprowadzenie z Niemiec (brak dystrybutora w pl) i tak oczekując na wyrok, czy to faktycznie taka jakość jak twierdzą w różnych artykułach słuchawki w 100% spełniły moje nadzieje i oczekiwania wobec nich. Wybrałem model hd330, z racji takiej, że jak kupowałem to był najnowszym ich produktem a do tego są takie jak chciałem, duże i półotwarte. Dźwięk jaki generują jest fantastyczny... Przed zakupem przesłuchałem całą masę słuchawek w różnych sklepach i porównać je mogę jedynie do beyerdynamic'a za 1.300zł w media... Sennheisery 555 przy nich trzaskały jak cholera i były strasznie stłumione. Tutaj idealnie słychać niskie, wysokie tony jak i średnicę. Bez żadnego wyszczególniania jednego z tonów. Każdy dźwięk jest idealny a do tego przy basie schodzą nisko jak cholera. Już wiem, że następne słuchawki jakie kupię na pewno będą firmy Superlux. Nie ma możliwości znaleźć lepszych słuchawek za niewiele ponad 150zł...

Mam także bezpośrednie porównanie z ojca słuchawkami muzycznymi, jakimś wyższym modelem philipsa (swego czasu 400zł w media). Przy Superluxach słuchawki brzmią jak jakiś zestaw z telefonu 'no-name'. Wszystkie dźwięki zagłuszone dudniącym basem, słuchawki nie wyrabiają przy bardzo szybkich dźwiękach, brak jakiejkolwiek przestrzeni. Używając philipsów w grach musiałem wymuszać na karcie dźwiękowej, wcześniej wspomnianym extigy, tryb przestrzenny (CMSS), inaczej było zwykłe stereo, p+l i zero pozycjonowania dźwięku. Na Superluxach muszę wyłączać tryb przestrzenny bo słuchawki same mają tak dobre pozycjonowanie dźwięku. Przesłuchiwane zestawy niby 5.1 czy nawet 7,1 (hahaha...) nie mają startu do tych słuchawek.

Polecałbym Ci zapoznać się z tą firmą, wybrać coś dla siebie i sprawdzić je. Jeśli nawet byłbyś nie zadowolony, to raz, że nie są drogie, a dwa, że jest ich bardzo mało na allegro więc jeśli je wystawisz nawet 15zł taniej to nie będziesz musiał czekać nawet dwóch dni na kupca. Ale i tak, w momencie ich odsłuchu stwierdzisz, że to był najlepszy możliwy wybór ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam , mam zamiar przeznaczyć na słuchawki do 400 zł , jest mi obojętnie czy będą one przewodowe czy bez , na oku mam słuchawki logitech F540 , zastanawiam się jeszcze nad turtle beach px21 ( ale mniej mnie przekonują ) , no i ewentualna dopłata do trittonów ax 720 + lub Sony Pulse. Najbardziej zależy mi na waszej opinii na temat headset'u F540. Pozdro! :happy:

Jeśłi chcesz coś bez kabla, to bierz Sony Pulse lub starszą wersję 7.1 Wireless...

A jak z kablem, to Trittony AX 180 albo Turtle Beach PX21...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak z kablem, to Trittony AX 180 albo Turtle Beach PX21...

Od kilku dni bije się z myślami i nie potrafię się zdecydować, które słuchawki wybrać...dzięki temu tematowi udało się ograniczyć wybór do dwóch powyższych modeli, ale tutaj mam problem. Słuchawek po za graniem chciałbym również używać do słuchania muzyki (raczej ostrzejsze brzmienia) i tu mam prośbę o poradę, która z tych dwóch par byłaby dla mnie lepsza? Ciężko zdecydować się na słuchawki nie mogąc ich odsłuchać, dlatego zdaje się na waszą opinię w tej kwestii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście wybrałbym PX21...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest jeszcze zestaw szarkun x-tatic digital 5.1 ale to już pisałem hyhyh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Hej. jakiego HSa polecicie tak do 80zł? Chodzi głownie o to, abym mógł się komunikować z klanem w BF3. Wymagania, aby nie trzeszczało u mnie i aby mikrofon nie sprawiał problemu innym. Myślałem coś z Jabry lub oryginalnego PS3

I dobrze aby miał taki przycisk MUTE do mikrofonu.

Edytowane przez MrVentres

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wybierz coś z Gioteck'a - EX-01 albo EX-02 - są tańsze niż oryginalne z Sony, a tak samo dobre...

@up - oba zestawy mają ten przycisk...

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poleci jakieś dobre słuchawki do PS3 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Sony Pulse...

Do jakiej kwoty, kabel czy bezprzewodowe, słuchawki czy jednak headset?

Edytowane przez DoV

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ktoś poleci jakieś dobre słuchawki do PS3 :biggrin:

Polecam...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem headseta Nokia BH108. Mam już serdecznie dość tego urządzenia. Ledwo słyszę swoich znajomych korzystając z tej słuchaweczki, a zwiększyć głośności chyba nie ma jak, bo ta nędzna słuchawka nie ma nawet regulatora głośności. Ale czytałem opinie innych i niektórzy twierdzą że dobrze im się sprawuje ta słuchawka na ps3.. więc da się coś jeszcze z tym zrobić? czy sprzedać i kupić coś z regulatorem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opinie tak jak i wymagania co do sprzętu, to zawsze kwestia indywidualna - jedni zadowolą się czymś za 5zł, a drudzy czymś za 50zł...

Skoro jesteś nieszczęśliwym posiadaczem tej słuchawki, to zrób sobie dobrze i kup coś czym będziesz mógł regulować głośność (można to zrobić tylko przyciskami na słuchawce - w konsoli się nie da) - 4 posty wyżej, padła odpowiedź na podobne pytanie, więc możesz z niej skorzystać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem (nie)szczęśliwym posiadaczem headseta Nokia BH108. Mam już serdecznie dość tego urządzenia. Ledwo słyszę swoich znajomych korzystając z tej słuchaweczki, a zwiększyć głośności chyba nie ma jak, bo ta nędzna słuchawka nie ma nawet regulatora głośności. Ale czytałem opinie innych i niektórzy twierdzą że dobrze im się sprawuje ta słuchawka na ps3.. więc da się coś jeszcze z tym zrobić? czy sprzedać i kupić coś z regulatorem?

mam bh109 i żadnych z nim problemów nie mam,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×