Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

@UP

Nie ma żadnych bonusowych punktów , tak samo punktuje sie na stimulusie i bez dodatku , chodź ostatnio widze 2x więcej pkt za fraga :)

Z okazji dlc postanowili,że przez jakiś czas exp jest x2.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

ja wlasnie sam nie wiem

Będziesz musiał mu użyczyć swoje hasło i nazwę do konta psn. Proponuję założyć oddzielne konta na które ściągniesz dodatek a następnie zmienic hasło. Po użyczeniu map packa radzę zmienic hasło z powrotem na poprzednie. I jeszcze jedna podstawowa rzecz NIE UŻYCZAC HASEŁ OSOBOM DO KTÓRYCH NIE MA SIĘ ZAUFANIA!!!!!

A teraz z innej beczki po rozegraniu wielu meczyków na nowych mapach stwierdzam iż są one przeciwieństwem tego co zapowiadało Infinty Ward. Nie dośc że ludzie kempią (czego miało nie być według IW) to jeszcze do tego conajmniej 5 razy na 10 ginąłem w wyniku bliskiego spotkania z granatnikiem. APEL do ludzi którzy grają już na nowych mapach i używają tego typu broni:Czy Was poje.....ło. Przez to że w taki sposób gracie ta gra schodzi na psy.Im mniej będzie sie używało tego typu zestawów tym przyjemniejsza i bardziej zbalansowana będzie ta gra. Ostatnio rozgrywam meczyki pomiędzy klanami i mecze te są fantastyczne. Zakaz używania granatników, RPG, Danger Close One MAN ARMY , Commando i innych pomyłek tej gry są wręcz idealnym rozwiązaniem.Podejrzewam że nikt sobie tego o czym mówię do serca nie weźmie ale przynajmniej próbowałem.

Edytowane przez yoshi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... Zakaz używania granatników, RPG, Danger Close One MAN ARMY , Commando i innych pomyłek tej gry są wręcz idealnym rozwiązaniem...

osobiście nie używam granatników, RPG, Danger Close One MAN ARMY ... i niby masz racje ale ... jakiś czas temu trafiłem na polski klan który po przegranym TDM zbluzgał nas bo używamy tłumików ... to co będzie następne do zakazania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za to grając na nowych mapach zauważyłem, że 75% ludzi używa UMP z tłumikiem... <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chetnie odkupie mapki!!! jak i rowniez dolacze do jakiegos kulturalnego klanu hs oczywiscie jest czasi checi sa id: scottie-73

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Czy jest ktoś chętny pograć dziś w COD:MW2?

Mogę grać aż do ranka :)

Oczywiście HS jest.

Jak coś to dodawajcie do znajomych.

PSN ID: Mlekoslawix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się pisze na grę w MW 2 w poniedziałek mam wolne i gram od rana PSN ID ISZAKALI.Headshet jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiście nie używam granatników, RPG, Danger Close One MAN ARMY ... i niby masz racje ale ... jakiś czas temu trafiłem na polski klan który po przegranym TDM zbluzgał nas bo używamy tłumików ... to co będzie następne do zakazania ?

No to witam w klubie!!! Jakis czas temu zagrałem przeciwko jednemu ze swoich znajomych z friend listy. I co na koniec?? Gościu miał pretensje że używam Ninja Pro i tłumika teraz żałuje że nie miałem jeszcze Zimnokrwisty pro:P. Wiadomo że każdy będzie miał pretensje o to że ktoś używa czy to NInja pro czy tłumika, czy commando itp. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość wkurzonych ludzi na perki typu Commando pro czy też Danger Close lub One man Army to będzie to przeważająca większość. Nie chce mi sie wierzyć że do twórców gier nie docierają sygnały o błedach lub też przegięciach w wyprodukowanych grach. Płacimy zajeb... te pieniądze za te gry a mimo to jesteśmy olewani i nic w tych tematach nie jest zmieniane.wiadomo też że nikt nie stworzy gry która będzie pasowała wszystkim. Miałbym jednak pomysł na rozwiązanie sporego problemu czyli stworzenie typu lobby w którym wykluczone sa perki takie jak wcześniej omawiane a także bronie z granatnikiem . Tak jak możemy zagrac w TDM tak moglibyśmy także zagrać w TDM NO NOOBS:P. Nie chodzi mi tu utworzenie prywatnego lobby tylko o lobby publiczne. Jestem przekonany że sporo ludzi wolałoby zagrać w tego typu rozgrywce niz w rozgrywce w której wszystkie perki i wyposażenie są dozwolone.PEACE

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JA używam granatnika i zrezygnował bym jeśli by wszyscy zrezygnowali, powyższy pomysł jest niezły, i myśle że śmiało można by, było go wkomponować w tryb wyboru lobby. Mnie to rozpie...........dala połączenie Maraton-Waga lekka-Komandos i do tego jescze akimbo ranger .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witam w klubie!!! Jakis czas temu zagrałem przeciwko jednemu ze swoich znajomych z friend listy. I co na koniec?? Gościu miał pretensje że używam Ninja Pro i tłumika teraz żałuje że nie miałem jeszcze Zimnokrwisty pro:P. Wiadomo że każdy będzie miał pretensje o to że ktoś używa czy to NInja pro czy tłumika, czy commando itp. Ale jeżeli weźmiemy pod uwagę ilość wkurzonych ludzi na perki typu Commando pro czy też Danger Close lub One man Army to będzie to przeważająca większość. Nie chce mi sie wierzyć że do twórców gier nie docierają sygnały o błedach lub też przegięciach w wyprodukowanych grach. Płacimy zajeb... te pieniądze za te gry a mimo to jesteśmy olewani i nic w tych tematach nie jest zmieniane.wiadomo też że nikt nie stworzy gry która będzie pasowała wszystkim. Miałbym jednak pomysł na rozwiązanie sporego problemu czyli stworzenie typu lobby w którym wykluczone sa perki takie jak wcześniej omawiane a także bronie z granatnikiem . Tak jak możemy zagrac w TDM tak moglibyśmy także zagrać w TDM NO NOOBS:P. Nie chodzi mi tu utworzenie prywatnego lobby tylko o lobby publiczne. Jestem przekonany że sporo ludzi wolałoby zagrać w tego typu rozgrywce niz w rozgrywce w której wszystkie perki i wyposażenie są dozwolone.PEACE

jedynym wyjsciem sa dedykowane serwery ktore pojawia sie w CoD:BO...ja juz zacieram raczki :P

jak ktos chce pograc w mw2 to dodawac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętny do gry

PSN ID: Oski_6

HS - Jest

(Pisze jeszcze jednego posta bo mam nowe konto, a starego posta nie mogę znaleźć ^^)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisze ten post z nadzieją że rzesza ludzi którzy uwielbiają wysyłać obraźliwe wiadomości na PS3 przeczytają to i zastanowią się czasami nad swoim durnym pojmowaniem grania w MW2. O co mi chodzi? Więc wyjaśniam.Parę dni temu otrzymałem parę wiadomości od klientów którzy albo nie umieją grać i są wkurw... albo nie rozumieją systemu " kamera śmierci"(kill cam). Zarzucono mi delikatnie mówiąc że za każdym razem campiłem i na każdym ujęciu kamery było widać że jestem przyczajony gdzieś w kącie. Problem polega na tym że kamera śmierci ukazuje tylko parę sekund wstecz. Ludzie!!!!!!! Po cholerę mam kempić skoro używam perku MARATON. Poza tym jak tu się nie przyczaić jeżeli słyszę z 10 metrów że jakiś matołek z Commando zapieprza w moją stronę . Co mam mu kur....a transparent wywiesić " ZARAZ BĘDĘ DO CIEBIE STRZELAŁ" i przywitać go chlebem i solą. Żal mi tych ludzi którzy używają tylko i wyłącznie commando lub pewne celowanie jako 3 perk a do tego stosują je na FREE FOR ALL gdzie każdy krok jest słyszalny z km. Potem mają pretensje że ktoś jest camperem albo ciul wie co jeszcze. Podejrzewam że to co napisałem i tak nie przemówi do tych ludzi ale i tak mi ulżyło hehehehe :sweat: . Pozdro

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam. Zwracam się z gorącą prośbą. Chcę teraz wrócić do MW2. Wygląda na to, że trochę spóźniłem się z zakupem DLC i teraz nie mogę znaleźć chętnych na kupno w kilka osób. Jest ktoś kto mógłby mi udostępnić Stimulus Pack do ściągnięcia ? Może znacie osoby, które jeszcze szukają kogoś do wspólnego zakupu. Oferuję oczywiście wpłatę na jego konto jakiejś tam kwoty do ustalenia. Kontakt GG: 8070966 (jestem niewidoczny zawsze)

Pozdrawiam

Edytowane przez Madaxaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIema wszystkim mam pytanko czy bylby ktos chetny pograc w coop brakuje mi 5 misji do platyny 2 z Bravo (straznik i wielki brat) no i 3 z Echo ;P moj ID- zonaPOZNA ,bede dzis od 20-1/2 aha Headset jest

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pomocy we wszystkich scep-opsach mój PSN ID cbool22

gram popołudniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam kogoś do pomocy we wszystkich scep-opsach mój PSN ID cbool22

gram popołudniu

Mogę pomóc. Bo też muszę sobie nabić gwiazdki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Też chętnie z wami powalczę ;)

Nick PS3: zagzy

Wysyłajcie zaproszenia, z info ze modern warfare 2

See you;)

Edytowane przez zagzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli jesteście chętni do jakiegoś turnieju to piszcie na PW lub maila: mcyktor@o2.pl :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GT:Cookeish

headset posiadam :D

chętnie poubijam te biedne istoty z rodakami :D

Pozdrawiam.

ps. Co do turnieju, jak najbardziej ;) Wysłałem zapro do ciebie, i działaj mistrzu formalności twoja sprawka :D

ps2. aha, i bywają tacy co się dzielą dlc :D, chętnie skorzystam z takiej propozycji jeśli ktoś mógłby ;D resurgence już mam :P Chodzi mi o stimulusa :)

Edytowane przez Cookiesh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×