Skocz do zawartości
Emir

Modern Warfare 2 - Online

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli zamiast dołączać przez otrzymaną wiadomość... po otrzymaniu dajemy join session? Potwierdzi to ktoś jeszcze?

Zaproszenia nie odbierzesz. Nayomiast jak sam chcesz zaprosić to masz 2 opcje : invite (wg mnie nie działa) i join session (działa i pozwala Ci wskoczyć do gry w której aktualnie znajduje się friend - oczywiście jeśli jest miejsce w lobby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprszenia u jednych nie dzialaja u drugich dzialaja.

Przed patchem byl patent na przelogowywanie sie i branie join z invita po swiezym zalogowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaprszenia u jednych nie dzialaja u drugich dzialaja.

Przed patchem byl patent na przelogowywanie sie i branie join z invita po swiezym zalogowaniu.

Wszystko ładnie działa przez właśnie wylogowanie i zalogowanie do psn bez wychodzenia z gry i dopiero odbiór zaproszenia. Co do join session to dołączamy tylko do samej gry i jeśli chcemy zagrać więcej niż jeden mecz i bićw skłądzie ze znajomymi tylko zaproszenia ;) Poczytajcie solucję zamieszczoną w dziale.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vin u mnie to samo. Często jedna kreseczka... Ale dziś już jest ciut lepiej, dalej wkurza wywalanie co mecz z gry ,,Minął czas połączenia z serwerem"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie działa przez właśnie wylogowanie i zalogowanie do psn bez wychodzenia z gry i dopiero odbiór zaproszenia. Co do join session to dołączamy tylko do samej gry i jeśli chcemy zagrać więcej niż jeden mecz i bićw skłądzie ze znajomymi tylko zaproszenia wink.gif Poczytajcie solucję zamieszczoną w dziale.

Ja mogę zagrać w join session kilka meczów ale fakt gwarancji bycia w jednym składzie nie madown.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy tylko mi się wydaje czy, MW2 brak jest perka dającego mozliwość, posiadania dwóch Primary weapons (naraz). ???

Edytowane przez Imperial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie działa przez właśnie wylogowanie i zalogowanie do psn bez wychodzenia z gry

Jak się przelogować bez wychodzenia z gry? Bo ja muszę najpierw zamknąć grę, żeby się wylogować :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, czy tylko mi się wydaje czy, MW2 brak jest perka dającego mozliwość, posiadania dwóch Primary weapons (naraz). ???

nie potzrebujesz takiego perka/atutu. odrtazu mozesz wybrac np. do np. mp5 kolejny jakis karabinek czy schotgun'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie potzrebujesz takiego perka/atutu. odrtazu mozesz wybrac np. do np. mp5 kolejny jakis karabinek czy schotgun'a

Tak, tylko mi chodziło o możliwość posiadania dwóch Primary Weapons (czyli podstawowych). OK ale już wiem jest taki perk (Bling), tylko że w porównaniu do MW1 i WAW zmienił nazwe i ikonke dlatego odrazu nie skojarzyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile razy trzeba pisać, że dopiero dziś wyjdzie patch, który naprawi problem z przyjmowaniem zaproszeń!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi był patch:

1.01 czy tam 1.1

1.02

1.03

czemu po ściągnięciu wczorajszego patcha tego 1.03 nadal w prawym górnym rogu pisze mi 1.2.506.0 czy cos takiego ale ważne są pierwsze dwa numery. Nie powinno być 1.3.506???

Edytowane przez infinity

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostre zapalenie gardła, tygodniowe zwolnienie i ja z MW2. Także mogę grać dzisiaj, jutro i tak przez tydzień. Siedzenie w domu jeszcze nie było tak przyjemne. :) Mam nadzieję, że dzisiaj problem zaproszeń zniknie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu po ściągnięciu wczorajszego patcha tego 1.03 nadal w prawym górnym rogu pisze mi 1.2.506.0 czy cos takiego ale ważne są pierwsze dwa numery. Nie powinno być 1.3.506???

Widocznie tak musi być. Też mam patcha 1.03 i takie samo oznaczenie w grze jak Ty :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tylko mi chodziło o możliwość posiadania dwóch Primary Weapons (czyli podstawowych). OK ale już wiem jest taki perk (Bling), tylko że w porównaniu do MW1 i WAW zmienił nazwe i ikonke dlatego odrazu nie skojarzyłem.

Ale perk Bling daje tylko mozliwosc posiadania dwoch attachmentow do primary weapon... Nie mozna miec m16 i ak. (Przynajmniej tak mi sie wydaje)

A tak poza tym ID : Klapek

Szukam hardcore'owcow, ktorzy grali tez w coda 4. Razem zawładniemy swiatem. :)

Ale ogolnie milo by bylo pograc cokolwiek w teamie z polakami. Moj headset mial dzisiaj zawal. W najlblizszym czasie (czyt. gdy tylko wyjde z domu) zaopatrze się w nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja. Perk 'Bling' służy do czego innego.

Nazwa: Bling

Działanie: Możesz zamontować dwa dodatki do broni podstawowej.

Wersja PRO: Dwa dodatki do broni bocznej.

Nazwa: One Man Army

Działanie: Zamienia broń boczną na drugą podstawową. W COD4 znany jako Overkill.

Wersja PRO: Szybsze przełączanie klas.

Więcej info na temat perków: http://www.modern-warfare2.eu/perki-w-modern-warfare-2.html

Edytowane przez hapnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wuja Szejk się zdecydował i dziś (mam nadzieję, że jeszcze będą) cisnę do Reala po MW2. W MW1 nie grałem, nie mam HS'a... ale i tak mnie dodawać bo w weekendy mam zamiar ćwiczyć skilla :ninja:

PSN ID- HaKaU

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hey!

Gram głównie wieczorem (22-2) oraz w weekendy i posiadam headset. Dodawać mnie! Generalnie gram wszystkie tryby, ale moje ulubione to HC i Domination...

PSN ID: SlyX

Pozdrawiam

Edytowane przez SlyX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram codziennie od 21.00 proszę mnie dodać

PSN ID: Daralo

Edytowane przez Daralo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajcie mnie kuba_bb

PS. Dziś mi wyszła gierka miałem 43 kille na dr.deadmatch grałem z jednym gosciem tylko w druzynie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siemanko,

kupilem dzis headseta :)

umiejetnosci takie sobie ;)

psn id: kaziores

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak więc dzisiaj dorwałem grę, więc można mnie zapraszać, a takźe dodawać do listy znajomych, obojętnie jaki tryb może być nawet specs ops :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, badzo mi sie nie podoba, ze wiekszosc chce grac tylko privy. Chetnie pogram z kims chetnym na wojny polska vs alieny/hamburgery czy cokolwiek innego z krainy smokow, potworow i zombie :) Headset padl (niestety dzis nie znalazlem nic godnego mej uwagi).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Friendsów mam duzo, ale jeśli ktoś szczególniue lubi grać HQ, czyli Sztab, albo Dominacje, to wysyłajcie jakies zaproszonka :)  PSNiD - |_Crazy_|

P.S. Czy ktoś ma napisane w menu multiplayer'a, tam pod koszary, zaproś itp. TYP NAT - Ograniczony?? Jesli jest ktos taki prosze o kontakt, najlepiej tu na PW, jeśli ktoś także poradził Sobie z tym i ma już np.: TYP NAT otwarty lub średni także proszę o napisanie do mnie, będę wdzięczny. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×