Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Wszyscy graliście w bete multi dziwicie sie że jest to kopia battlefielda bez pojazdów itp ...... A chciałem przypomnieć że do multi jest oddzielny śilnik graficzny i wszystko robione przez dice czyli twórców battlefielda więc nie można nazwać tego kopią jest to poprostu częściowe przeniesienie rozgrywki z udanego i sprawdzonego multi w BFBC2. A silnik do singla na temat którego nic nie wiemy może okazać sie świetny i gra może zabłysnąć w singlu różnymi smaczkami. Wydaje mi sie żę MOH to miało być idealne połączenie czyli dobrego singla ze świetnym multi w BF zabrakło dobrego singla po połowie misji po prostu nudzi, przynajmniej mnie. Trzeba też docenić że będzie to gra z dwoma silnikami na raz. Nie można stwierdzać że cała gra to kopia Bfa i Coda bo praktycznie nic o niej nie wiemy. Sam na początku byłem sceptycznie nastawiony ale to z powodu ciągłych crashy i zwiech , osobiscie czekam z oceną do premiery jak będziemy już wszystko wiedzieć o tym tytule.

Tyle z mojej strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odcinek GTTV poswiecony MoH (glownie kampania SP):

http://www.gametrailers.com/episode/gametrailers-tv/100?ch=1&sd=1_hd

Az zal d**e sciska ze multi robi DICE na tym swoim badziewnym Frostbite Engine, tymbardziej, ze w MoH nie bedzie zniszczen i pojazdow wiec nie wiem po co na sile go uzywaja... Bo kampania SP na UE3 wyglada duzo lepiej, chodzi tez duzo lepiej, i do tego ma lepsze animacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda coraz konkretniej. Muszą jeszcze dużo pozmieniać bo inaczej będzie klapa. Swoja drogą F2000 i zerowy odrzut? hehe ciekawe ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma niepotrzebny kod, proszę wysłać na PW ;)

Byłbym bardzo usatysfakcjonowany, na przyszłość bym się odwdzięczył.

Kod do czego? Czyaby do wersji beta? jesli tak to niestety te testy sa juz skonczone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Mam pytanko. W becie nie było możliwości zmiany gałek na leworęczne (rozglądanie lewą, chodzenie prawą), Jak myślicie czy taka opcja znajdzie się w pełnej grze?  

Edytowane przez Torba_Piany

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy gameplay:

http://www.gametrail...medal-of/704345

Zero poprawek.

Jakaś zmiana jest w stosunku do bety jak dla mnie pozytywna :) Tekstury są bardziej ostre to na + . Na minus to co było także w becie czyli zerowy odrzut broni, koleś strzela full auto a i tak nie ma żadnego odrzutu. Killstreaki też są w miare fajne. A i jest FMJ ammo czego mi w BF BC2 brakowało.

Ogólnie gra coraz lepsza ale czekam na premiere i recenzje multi bo to co robi Treyarch z multi w CoD: BO to jakaś porażka jest. Oni chyba robią grę dla dzieciaków w wieku 12 lat.

Butcher: Właśnie wróciłem ze Szwecji z pokazów multi MOH. Poprawki po becie są genialne i szykuje się świetna gra. Wielu z Was oderwie od MW2 i BBC2. Wkrótce wrzucę więcej materiałów z wyjazdu...
Mam nadzieje :) Edytowane przez marol0v

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, bo my w przeciwieństwie do takich jak Ty kierujemy się swoimi poglądami, a nie cudzymi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wam sie na serio podoba ten MoH? :biggrin:

Gdyby nie denerwujące lagi jak się ginie, to grał bym w MoH'a zamiast w BC2 :pardon: Takiej gry mi brakowało, miałem cość strikeów wyjadaczy coda i tych nieziemskich snajperek które strzelają anty grawitacyjnymi pociskami, a BC2 mi już sie nudzi, ile razy można być pierwszym? :laugh:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się o laga, czytałem wywiad w którym mówili że go nie będzie w wersji finalnej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie martw się o laga, czytałem wywiad w którym mówili że go nie będzie w wersji finalnej.

No co najmniej dziwne by było jak by został :teehee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda nieźle i mam nadzieję, że nie będzie gorsza od poprzedniczki :thumbsup:

medalofhonor-1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×