Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Powiem tak, gram w bete na PC i jak dla mnie jest majstersztyk, Battlefield czy Call sie chowaja przy multi:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rusza liga MoH'a. Można już zapisywać drużyny. Składy po 3 zawodników, 4 rezerwowy.

Szczegóły na: Mój odnośnik

Są chętni?

ruszyla liga gry ktorej nie ma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bete przetestuje na full ustawieniach bo kompa niedawno jeszcze ulepszałem :) Napisze swoje opinie na 100%.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwierz mi, nawet nie wiem jak mam to skomentować :D Przecież od zawsze gry na PC wyglądały lepiej. Na PS3 grafika będzie się znacznie różnić, ten filmik jest ZUPEŁNIE nie na miejscu, szczególnie na tym forum :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko, że pisali to ludzie którzy grają w bete na PC i to nie na tym forum.

out

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No chwila moment, wtawiles gameplay z PC i zachwalasz grafike na forum o PS3. Nie sadzisz ze cos tu jest nie tak ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pograłem ze dwie godziny i miło się rozczarowałem, grało mi się naprawdę świetnie, nie wiem czy to przez chwilowy powrót do myszki ale jeżeli gameplay będzie taki sam na ps3 to super (preorder dawno złożony) a jeżeli nie to kupię wersję na PC. Polecam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2h i gra na prawdę fajna gdyby nie ten recoil. To jest istna porażka roku ! Jak może z LKM-u czy AK nie być rozrzutu ?! Toż to z tego robi się istna nawalanka z jednego końca mapy na drugi (nie raz rozwalałem ludzi z AK lub M16 z odległości iście snajperskich. Ogólnie gra fajna ale jeśli poprawią recoil jeśli nie to będzie to walka na dalekie odległości ofc z camperami itp. bo wiadomo camperów masa musi być :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2h i gra na prawdę fajna gdyby nie ten recoil. To jest istna porażka roku ! Jak może z LKM-u czy AK nie być rozrzutu ?! Toż to z tego robi się istna nawalanka z jednego końca mapy na drugi (nie raz rozwalałem ludzi z AK lub M16 z odległości iście snajperskich. Ogólnie gra fajna ale jeśli poprawią recoil jeśli nie to będzie to walka na dalekie odległości ofc z camperami itp. bo wiadomo camperów masa musi być :P

to ja bede mial duzo spacerów po snajpera to lubie oh yea :woot:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać odrzut w tej grze to raczej pojęcie obce dla programistów. Pamiętam jeszcze czasy counter'a, ale jak widać obecnie gry multi to kwestia casuali z dodatkiem perków niż kwestia skilla :down:

W takich grach podnosiło się poziom swych umiejętności i dawało to większą satysfakcję niż wbijanie kolejnych perków

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pograłem 2h i gra na prawdę fajna gdyby nie ten recoil. To jest istna porażka roku ! Jak może z LKM-u czy AK nie być rozrzutu ?! Toż to z tego robi się istna nawalanka z jednego końca mapy na drugi (nie raz rozwalałem ludzi z AK lub M16 z odległości iście snajperskich. Ogólnie gra fajna ale jeśli poprawią recoil jeśli nie to będzie to walka na dalekie odległości ofc z camperami itp. bo wiadomo camperów masa musi być :P

Byles kiedys na polu walki ? Wiesz jak sie strzela w warunkach bojowych ? Strzelales kiedykolwiek z AK ? Gracze w strzelankach bardzo czesto strzelaja az do wyczerpania magazynku , strzelajac tak z AK trzeci naboj leci w niebo gdyby zaimplementowali rzeczywist sposob dzialania broni to oprozniajac caly magazynek przy jednym nacisnieciu cyngla zabilbys conajwyzej kilka golebi .

Medal of Honor zostal opluty przez graczy po tym jak zostala udostepniona wersja beta , wydaje mi sie ze niektorzy zapomnieli do czego sluzy taka wersja . Poza tym EA zaniedbala te marke , a tak niestety Activision ze swoim srednim produktem alo za to ze swietnym marketingiem okupuje pierwsze miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No troche skopali z tym odrzutem ale nie przesadzajcie, świat się nie skończy, poza tym wtedy byłaby przewaga snajperów, którzy i tak w bliskiej odległości uzbrojeni w m14 mają zbyt duże szanse. Ale fakt, żeby komandosem, czyli klasą stworzoną na bliską odległość zestrzelić dalekiego snajpera bo recoil jest prawie zerowy... łot de fak? Tak czy siak niedługo liga 3v3 na wszystkie platformy, jakby ktoś chciał to z kumplem szukamy trzeciego do gry(narazie tak o, a potem z ligą może się zobaczy).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam przepraszam ze tutaj to daje ale szczerze nie wiem gdzie to dac nie kupujcie gry ze sluchawkami lub samych sluchawek bo to jedna wielka sciema to sa sluchawki do pc nie do ps3 ,na ps3 dziala tylko stereo chyba ze ktos chce headseta za 600zl ... oczywiscie chodzi mi o sluchawki z gra medal of honor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie jeszcze można zdobyć edycje Tier 1 za 179 zł ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Premiera już niedługo. Proponuję założyc nowy dział.

Popieram kolegę,czarny koń FPS :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×