Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

Popieram kolegę,czarny koń FPS :biggrin:

Oby Twoje słowa się potwierdzily.

W multi od DICE oczekuje realizmu oraz dużej dawki gry taktycznej przy trybie z podłożeniem paki - o ile moge liczyć na to :turned:

Wtedy pogdamy o wyłożeniu kasy na stół

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

5 Minut temu zamówiłem pre-order na empik.com :D Nie mogę się doczekać

Life's too short, so I can't wait.

Take me now :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biorę nowego Medala w ciemno. Mam ochotę pograć w jakąś strzelankę, a nie chce mi się już wracać do Battlefielda, ani kupować gry od Activision, a potem co chwilę być kuszony super okazją dodania nowej mapy w cenie nowej gry.

Urzekł mnie świetnie zmontowany trailer, to, że wreszcie ktoś ruszył Afganistan, a poza tym MoH to już uznana marka, liczę, że obecnie jeszcze się umocni.

Do zobaczenia na froncie ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osoba ktora nagrala ten filmik chyba pierwszy raz trzymala pada w reku. Styl gry tragiczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Panowi u Was ale ja właśnie dostałem mejla od sklepu gdzie złożyłem preorder i gra już do mnie jedzie:D. Jako, że dostawa będzie kurierem liczę, że jutro będę już pykać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Panowi u Was ale ja właśnie dostałem mejla od sklepu gdzie złożyłem preorder i gra już do mnie jedzie:D. Jako, że dostawa będzie kurierem liczę, że jutro będę już pykać:)

do mnie taki mail co prawda jeszcze nie doszedl, ale na Ultimie jest juz napisane, ze maja wiec pewnie i wysylaja dzisiaj :) ten sklep mnie jeszcze nigdy nie zawiodl :) takich maili mozemy sie spodziewac pewnie dopiero po poludniu/wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakby ktos kupil juz gre dzisiaj i pogral to niech napisze pierwsze wrazenia :) ciekawe czy serwery juz beda dzialaly?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm jak zagrałem w otwartą bete ponad miesiąc temu na PS3 to gra strasznie mnie zawiodła. Ostatnio tak się złożyło że kupiłem nowego kompa i postanowiłem ściągnąć pare dni temu bete na PC (dostępna tylko kilka dni) i pozytywnie się rozczarowałem. Grało się inaczej, zdecydowanie lepiej, pomijając fakt że na full detalach wygląda ona zdecydowanie lepiej jak na playu, ale to nie o grafice mówię.

Czy beta PCtowa to ta sama beta co na PS3 czy jakaś poprawiona wersja :tongue: ?

Jest gdzieś dostępna lista broni do multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Czy beta PCtowa to ta sama beta co na PS3 czy jakaś poprawiona wersja tongue.gif ?

No kur*a, sam mówisz że to poprawiona wersja, lepiej się gra itd. a pytasz o takie coś ? :D Tak, ta beta jest poprawiona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Gram" też już dziś wysyła.

Szkoda że dalej mam wysyłkę na 14 :(

Teraz dopiero zmienili na pakowanie i wysylanie, oby gra dotarla jak najszybciej, do zobaczenia na froncie

Edytowane przez Scorcho

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bo w gramie sie nie kupuje :P 

a co do MoH... gralem w bete i jakos strasznie mi ona nie przeszkadzala :) powiem szczerze, ze nawet dobrze sie bawilem... byla to jakas odskocznia od BC2 :) a teraz ogladalem wersje na PC i widac sporo zmian :) jeszcze nigdy sie na DICE nie zawiodlem wiec i tym razem maja u mnie kredyt zaufania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pojawie sie na serwerach jutro wieczorem i wtedy tez wysle Ci zaproszenie bartas28 :) HS oczywiscie jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam, z MM za 179zł dodatkowo MoH Frontline.

Będę dzisiaj po 23, hs jest - photographer87.

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gotowy do walki,właśnie ściąga/instaluje aktualizacje :D

portek

hs - tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co za bezsens, premiera ustalona na 15.10, a dziś już wszędzie jest, ja prawdopodobnie dostanę grę jutro. W każdym razie nie ogarniam celowości takiego działania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam bezsens :) EA sie postaralo to mamy gre wczesniej :) ja sie osobiscie ciesze, ze juz jutro bede mogl pograc w nowego medala :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Flo, zawsze bierz na premiery gry jeden/dwa dni poprawki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee tam bezsens :) EA sie postaralo to mamy gre wczesniej :) ja sie osobiscie ciesze, ze juz jutro bede mogl pograc w nowego medala :)

powinno być tak, że w preorderach ma się szybciej niż ze sklepu. Ja zamówiłem w gram i jutro wysyłka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to akurat jest juz zupelnie inna sprawa :) faktem jest, ze ludzie ktorzy dokonali zamowienia 2 miesiace temu (albo i wczesniej...) powinni ta gre dostac jako pierwsi, a dopiero pozniej reszta, ktora wstrzymywala sie z zakupem do premiery.... a tutaj wyszedl troche syf bo idac dzisiaj do sklepu dostaniemy ta gre taniej (odpadaja koszty wysylki...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×