Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

kill... Mało grałeś w multi, może nie szło Ci i dla tego jeździsz po tej grze w tą i z powrotem? :rolleyes: Gra ma dobrą grafikę, recoil jest, gra się świetnie, BO kupie dla singla i coopa, pogram w multi, może więcej niż w MW2 (w MW2 byly 2 misje i olałem) ale na pewno szybko się pozbędę BO, medal lepszy, bo jest jakby nowy, a nie jak cod co roku ten sam :pardon:

Edytowane przez NewNickPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Killcam to zbędna rzecz? Pewnie tak, kamperzy czują się jak w raju. Nie ma go, bo za dużo z tym roboty...

Kamperzy jak w raju, a "mściciele" z nożem w zębach bo ktoś ich śmiał trafić są nieszczęśliwi. Zawsze jak wychodzi nowa gra to są pytania "a jak z realizmem?".

A jaki to realizm killcam? W realu jak Cię trafią to nie zameldujesz kto i gdzie. Chcesz wiedzieć kto strzelał i skąd? Pokombinuj!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wciągaj realizmu do gry :) Po pierwszym zgonie powinniśmy nigdy więcej nie móc zagrać w multi. Także to żaden argument, że killcam jest mało realistyczny. Moim zdaniem tylko od snajpera nie powinno być killcama, i to tylko przy headshocie bo faktycznie wtedy nie wiedzielibyśmy kto nas zabił. Ale jak dostajesz serie z karabinu gdzieś w uliczce to raczej powinieneś wiedzieć kto za tym stał :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra jest bardzo dobra, ale szalu nie ma! Nie można na niej wieszać psów, bo jak ktoś nie gral okolo 3-4 godzin, to gówno może wiedzieć o grze, tak samo jak "największych" fanów CoD'a że nie wyszlo a już jest najlepszą grą fps. Gra prezentuję się dobrze, a nie fatalnie jak sądzi kill. Po drugie dużo graczy jest na serwerach, a nie jak ty to uznaleś kilka tysięcy, i narzekają przeważnie Ci którzy nie kupili MoH'a, a co kupili to przeważnie wyrażają się dobrze. Więc nie mędrkuj kill. :tongue: :psbutton:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze gra jest bardzo dobra, ale szalu nie ma! Nie można na niej wieszać psów, bo jak ktoś nie gral okolo 3-4 godzin, to gówno może wiedzieć o grze, tak samo jak "największych" fanów CoD'a że nie wyszlo a już jest najlepszą grą fps. Gra prezentuję się dobrze, a nie fatalnie jak sądzi kill. Po drugie dużo graczy jest na serwerach, a nie jak ty to uznaleś kilka tysięcy, i narzekają przeważnie Ci którzy nie kupili MoH'a, a co kupili to przeważnie wyrażają się dobrze. Więc nie mędrkuj kill. :tongue: :psbutton:

Po pierwsze to fajnie by było jakbyś nie pisał ciągle postów, ze gra jest fajna, bo ja mogę tak samo napisać, ze gra jest niefajna i tak sobie popiszemy do świąt. Trochę więcej argumentacji, bo jak na razie to ja podaje dokładnie co mi się nie podoba, natomiast jakoś nikt inny specjalnie nie kwapi się do kontrargumentacji. W dany tryb na serwerach gra kilka tysięcy graczy. Przecież jest licznik. Narzekają ci co nie kupili MoHa? Dobrze się czujesz? Pokaż jednego chociaż, który narzekał a nie grał. Ja sprawdzam takie rzeczy, ty najwyraźniej nie za bardzo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DICE zrobilo mistrzostwo. Wcisneli ludziom DLC ZA 180 zl. Jeszce glupie chwalenie sie ze za 1.5 mln sprzedanych. Ludzie kupili kota w worku. Reklamy kompletnie pokazywaly co innego a na forum DICE mowil ze gra bedzie naprawiona wzgledem bety. Na obietnicach sie skonczylo.angry.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie DICE zrobilo mistrzostwo. Wcisneli ludziom DLC ZA 180 zl. Jeszce glupie chwalenie sie ze za 1.5 mln sprzedanych. Ludzie kupili kota w worku. Reklamy kompletnie pokazywaly co innego a na forum DICE mowil ze gra bedzie naprawiona wzgledem bety. Na obietnicach sie skonczylo.angry.gif

Jesteś idealnym przykładem, że zdania nt. gry są gigantycznie różne. Naprawdę, nigdy nie widziałem takiego podziału :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem tylko od snajpera nie powinno być killcama, i to tylko przy headshocie bo faktycznie wtedy nie wiedzielibyśmy kto nas zabił. Ale jak dostajesz serie z karabinu gdzieś w uliczce to raczej powinieneś wiedzieć kto za tym stał :)

Przyznaję subiektywnie, że to ma sens. Subiektywnie też gra osobiście mi się podoba chociaż szczerze mówiąc wolałbym wywalić te dwie paki na te mapy jako dodatki do BC2. Takich właśnie map mi tam brakuje, no może żeby trochę większe były. I gdyby w BC2 ktoś myślał nad nowymi mapami to wydaje mi się, że wielu nie popatrzyłoby na MoHa.

Zastanawia mnie czemu nie wykorzystuje się map z singla. Nie znam się na tym, ale to dla mnie dziwne. Jest tam pare fajnych klimatów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie wciągaj realizmu do gry :) Po pierwszym zgonie powinniśmy nigdy więcej nie móc zagrać w multi. Także to żaden argument, że killcam jest mało realistyczny. Moim zdaniem tylko od snajpera nie powinno być killcama, i to tylko przy headshocie bo faktycznie wtedy nie wiedzielibyśmy kto nas zabił. Ale jak dostajesz serie z karabinu gdzieś w uliczce to raczej powinieneś wiedzieć kto za tym stał :)

Uwierz mi , ze jak dostaniesz serie w uliczce to tez nie bedziesz widzial ani wiedzial od kogo od kogo , to nie western gdzie wychodzili rewolwerowcy naprzeciwko sobie , a jesli chodzi o realizm to bedac w sercu akcji gdy pada strzal snajpera i obok koles wali sie na piach , to pierwsza mysl jak przychodzi nie jest "gdzie jest snajper" tylko "kurwa dobrze ze to nie ja"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie czemu nie wykorzystuje się map z singla. Nie znam się na tym, ale to dla mnie dziwne. Jest tam pare fajnych klimatów.

Singiel i multi powstawały równolegle tworzone przez inne studia, nawet silniki są inne :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po wielu godzinach grania mozna powiedziec, ze bez killkama da sie zyc. fakt, czasem brakuje, ale jak sie pozna dokladnie mapy, to prawie zawsze wiadomo gdzie siedzi wookie.

Edytowane przez snosch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Singiel i multi powstawały równolegle tworzone przez inne studia, nawet silniki są inne :)

Dzięki, teraz rozumiem dlaczego w CoD przy tak fajnym singlu jest tak marne multi. Moim zdaniem oczywiście. :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, teraz rozumiem dlaczego w CoD przy tak fajnym singlu jest tak marne multi. Moim zdaniem oczywiście. :whistling:

Hehe, lepiej tak nie pisz bo przyjdzie kill i zrobi zadymę broniąc swojej ulubionej gry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołuj wilka z lasu :D

W CoD singla i multi robił kto inny? Piliście coś? Wiem, że sobota no ale...

Btw. Co wy z tym CoDem znowu. Jakieś kompleksy czy co :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołuj wilka z lasu :D

W CoD singla i multi robił kto inny? Piliście coś? Wiem, że sobota no ale...

Ja tylko tak wykoncypowałem na podstawie wypowiedzi Code, ale jeżeli ten sam to ten co robił pił... jak multi robił. :D

Edytowane przez tank-mania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wywołuj wilka z lasu :D

W CoD singla i multi robił kto inny? Piliście coś? Wiem, że sobota no ale...

Btw. Co wy z tym CoDem znowu. Jakieś kompleksy czy co :P

Jesteśmy w temacie MoHa nieprawdaż ? Toteż o nim się wypowiadam, logiczne :D Singla robił DangerClose a multi DICE, co w tym dziwnego ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jak dla mnie wyglada suuper :D ale duzo ludzi na nia nazeka -.- wiec poczekam z kupnem MoHa do premiery COD-a , =(

Bo ta gra jest super , tylko nie odpowiada samozwanczym Rambo , co mysla ze hiper super mega produkcja to taka w ktorej wezmiesz karabin i biegasz jak sprinter po mapie , z perkami ninja , a niestety w Medal of Honor jak mawiaja nasi sasiedzi z polodnia to se ne da . Mnie taki rodzaj rozgrywki jak w Medal of Honor odpowiada . Natomiast ludzie , ktorzy grali u kumpla przez 5 minut lepiej niech glosu nie zabieraja .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jak dla mnie wyglada suuper :D ale duzo ludzi na nia nazeka -.- wiec poczekam z kupnem MoHa do premiery COD-a , =(

glownie ci ktorzy jej na oczy nie widzieli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta gra jak dla mnie wyglada suuper :D ale duzo ludzi na nia nazeka -.- wiec poczekam z kupnem MoHa do premiery COD-a , =(

Uważaj bo jak Ci w krew wejdzie to sobie kiedyś żonę w ten sposób wybierzesz. :wink:

Wogóle to zabawne jest to udawadnianie wyższości jednej gry nad drugą, to tak jakby się spierać czy czerony ładniejszy, czy niebieski. Każdy ma swój mózg i swoje priorytety i dzięki temu, że są różne gry może się dobrze bawić wg własnego uznania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema rozne opinie panuja tu o Medalu ..... kazdy ma swoje zdanie dzis zakupilem i bardzo mi sie podoba... generalnie lubie fps BC2 i MW2 sa fajne MOH tez jest ciekawy :D w kazdej grze jest inny patent i tyle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więcej argumentacji Proszę Bardzo - gra jest dla myślących, tutaj w multi trzeba naprawdę wysilić szare komórki, nie ma biegania na przysłowiową "pałę" jak choćby w bad company2, w tej grze za hura optymizm i dawaj byle do przodu kończy się od razu wirtualnym zgonem i to jest piękne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×