Skocz do zawartości
Radoi_PL

Medal Of Honor

Rekomendowane odpowiedzi

ja to bym za brak PL chetnie doplacil..... no ale niestety mi trafila sie PL ;)

Z wyjątkiem "otrzymujesz 5 pkt. za pomoc w zabójstwie" nie jest źle, mnie rozwaliło jak odpaliłem MAGa i z TV popłynął sopran koloraturowy z niewyleczonym polipem w nosie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Single ciekawy ale bardzo krotki. multi wogole mi sie nie podoba. generalnie nie polecam. dobrze ze nie kupilem tej gry, gralem u kumpla w to i sie zawiodlem na tym tytule. nic wracam do BF'a ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest tez temat MoH Online wiec ustawki tam zostaly przeniesione :]

kurde ja totalnie nie rozumiem tej calej nagonki na nowego MoHera :/ ta gra jest na prawde bardzo dobra... singielek pokazuje w koncu prawdziwy konflikt i mi bardzo takie podejscie do sprawy sie podoba :) MW2 jest gra totalnie przekombinowana jesli chodzi o singla, podobnie BC2, ale tutaj jest jeszcze spora doza humoru co mi pasuje w 100% :D tak wiec SP jest spoko (czasami draznia bledy) i jego soundtrack (wraz z Catalist) bardzo mi sie podoba :)

notomiast multi to juz jest sam miod :) przenioslem sie z BC2 na niego i jestem super zadowolony :) warto miec obie te gry na polce... jezeli chcesz duze mapy i pojazdy grasz w BC2, a jezeli chcesz szybkie (ale nie bezsensowne) staracia bierzesz MoH....  opinie w stylu "nowy Medal zawiodl caly swiat" sa jak dla mnie glupie i bezsensowne :/ poczekamy i zobaczymy co jeszcze nam DICE wrzuci do tego kociolka w nast tygodniach :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do poprawy na pewno granatniki, granaty i wyrzutnie, zabójstwa po śmierci (rocket, mortar). Coś by się jeszcze znalazło.

Edytowane przez Ronni_92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam jedną sprawę: wpisałem online pass, ściągnęło mi pliczek 100 kb i napisało, że w zakładce SKLEP powinno być info co mi się odblokowało. Wchodzę więc tam, a w sklepie jest tylko online pass do kupienia. Posprawdzałem też czy jakieś nowe bronie mi się odblokowały i nic nie mam.

Więc: czy na dzień dzisiejszy ten kod coś daje? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a moze mi ktos wytlumaczyc o co chodzi z tytulem "Tier 1", ktory sie dostaje po wpisaniu Pass Code? gdzies on jest wyswietlany czy jak? daje jakies bonusy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ja miałem ten sam problem przy BBC2 rozłączało po +-3 min skontaktowałem się z pomocą EA i uzyskałem informacje że trzeba odblokować porty w routerze wg instrukcji załączonej do gry tak też zrobiłem i wszystko ok

wczoraj miałem to samo w MOH odblokowałem porty po czym 3 godziny grania w multi i działa w porządku. Instrukcje konfiguracji routera można znaleźć w necie (ja sobie sam poradziłem nie będąc jakimś super informatykiem)

już myślałem że ta porada zaoszczędzi mi nerwów niestety postępowanie jak w instrukcji z odblokowaniem portów nic nie dało a bez problemu wiem jak to robić. Wywala mnie od razu po minucie nawet czasem jak się jeszcze gada przez hs no ręce opadają co za lipe zrobili z tą grą to szczyt 200zeta za szmirę w którą nie mogę pograć, a w bf czy cod wszystko elegancko. Już sam nie wiem trafia mnie na samą myśl jak mam multi odpalić...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tier 1 to jakiś inny strój dla komandosa (inżyniera), właśnie te bronie, niesmiertelnik ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już myślałem że ta porada zaoszczędzi mi nerwów niestety postępowanie jak w instrukcji z odblokowaniem portów nic nie dało a bez problemu wiem jak to robić. Wywala mnie od razu po minucie nawet czasem jak się jeszcze gada przez hs no ręce opadają co za lipe zrobili z tą grą to szczyt 200zeta za szmirę w którą nie mogę pograć, a w bf czy cod wszystko elegancko. Już sam nie wiem trafia mnie na samą myśl jak mam multi odpalić...

a dodałeś IP playstation do strefy DMZ ? spróbuj jeszcze z tym bo ja sobie przypominam że przy BBC2 jeśli nie miałem spełnionych tych warunków to też nie chciało śmigać to na 100% nie wina gry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

już myślałem że ta porada zaoszczędzi mi nerwów niestety postępowanie jak w instrukcji z odblokowaniem portów nic nie dało a bez problemu wiem jak to robić. Wywala mnie od razu po minucie nawet czasem jak się jeszcze gada przez hs no ręce opadają co za lipe zrobili z tą grą to szczyt 200zeta za szmirę w którą nie mogę pograć, a w bf czy cod wszystko elegancko. Już sam nie wiem trafia mnie na samą myśl jak mam multi odpalić...

to, ze nie umiesz czegos ustawic albo masz jakies problemy po swojej stronie to nie jest wina gry :]  wiec nie okazuj swoich frustracji tutaj na forum i nie nazywaj jej szmira :] ja i 99% innych graczy nie mamy z nia zadnych problem wiec jak widac blad nie lezy po stronie DICE :) poszukaj, poczytaj w necie albo po prostu zadzwon do EA.... ciekawe czy przez telefon tez bedziesz tak do nich kozaczyl :) 

P.S. wiem, ze moja gramatyka jest slaba, ale wez zmien ten post bo az sie go czytac nie da...

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie tak jak koledzy radzą a ja dorzucę od siebie takie rady:

jak ps ci się łączy z rutrem wifi czy kabel?

sprawdzić swojego operatora sieci czy nie występują przerwy w necie,jak przeglądasz stronki tego nie zauważysz przy online masz zerwanie połączenia do servera

jak jest możliwość podpięcia ps do innego operatora np.kolega jest w innej sieci niż ty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mnie dalej dziwi, czemu moderatorzy jeszcze nie zrobili podforum dla MoHa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie miesiace zagrywałem się w bbc2, myślę teraz o moh, widzę tu rózne opnie na nie i na tak, mnie interesowała by własnie gra podobna do bbc - mówię o multi, pare postów sugeruje mi jednak że gra online przypomina cod - małe mapy, szybka rozgrywka, głównie nabijanie fragów. Czy tak jest ???? multi moh to bardziej cod czy bbc???

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnie miesiace zagrywałem się w bbc2, myślę teraz o moh, widzę tu rózne opnie na nie i na tak, mnie interesowała by własnie gra podobna do bbc - mówię o multi, pare postów sugeruje mi jednak że gra online przypomina cod - małe mapy, szybka rozgrywka, głównie nabijanie fragów. Czy tak jest ???? multi moh to bardziej cod czy bbc???

Zdecydowanie bardziej przypomina MW2, jak chcesz coś podobnego do BFBC2 to poczekaj na dodatek vietnam do tej gry, BFBC2 jest jedyny w swoim rodzaju. MOH to bardzo szybka rozgrywka, o wiele szybsza niż w BFBC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie psioczę na moh jako grę bo w nią się trzeba wgrać po prostu, prezentuje całkiem inną rozgrywkę niż np BF. Ogarnia mnie tylko frustracja że taki problem ma miejsce, a myślę że nie jeden z Was na moim miejscu także byłby wściekły na taką sytuację. Co do DMZ oczywiście tak zrobiłem od razu no i nic nie dało. Teraz gram już 3ci mecz sam bez hs i na razie mnie nie wywaliło. Nie wiem wystarczy że wezmę zagram ze znajomym na hs i juz mnie wita manu główne z info że serwery są niedostępne. Przerw w necie nie mam i jestem w sieciach ogarnięty i z mojej strony wszystko gra a ps3 mam na wifi. Ja nie wylewam tu jakiś żali tylko szukam pomocy, może ktoś miał podobny przypadek. Do Ea już napisałem odnośnie zaistniałej sytuacji, aż mnie ciekawi co odpiszą :P Mam nadzieje że ewentualnie wyjdzie jakiś patch, rada nie wiem cokolwiek co rozwiąże ten mój internetowy niuans.

Edytowane przez Biz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w CoD'a, dla mnie multi MoH to po prostu multi MoH. Inne niż Killzone2, inne niż B:BC2. Czy podobne do Battlefielda? Według mnie tak, ale różnica spora, szybciej, mniej pola do popisu - typu okrążenie przeciwnika, ale wiadomo DICE to DICE i ich rękę czuć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisalem juz wczesniej: warto miec na polce MoH i BC2 :) to sa idealne gry dla fanow tworczosci DICE :) BC2 ma genialnie duze mapy i swietne klasy+pojazdy, natomiast MoH jest zrobiony troche szybciej (ale nie jest w zadnym wypadku tak ultraszybki jak CoD) i ma swietne umiejetnosci typu radar czy nalot :) obie te gry sa genialne dla mnie i z obiema w multi spedze dlugie godziny :) MoH jest polaczeniem BC2 i CoD, a czy cos takiego komus odpowiada to juz kwestia gustu :)

Edytowane przez thegrim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biz ma racje ta gra to gowno.Nie jest warta nawet 50 zl.Takie gry to sie robilo 5 lat temu.Dice to frajerzy.Mamy rok 2010 a oni robia gre gdzie spadaja fpsy Zenada!down.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tylko JEDNA rzecz nie pasuje w multi... Sterowanie postacią (lewy analog) dla czego jest cyfrowe a nie analogowe? Przez to kiepsko się celuje :S Jak to naprawią to już będzie bosko [; Dokładnie tego brakuje mi do pełni szczęścia, no może jeszcze killcam by się przydał i % życia jakie się zostawiło zabójcy, jak w BC2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AI przeciwników na najwyższym poziomie trudności

Que Passa ?

Jakby co to facet gra na najwyższym poziomie trudności :whistling:

Edytowane przez hanti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Biz ma racje ta gra to gowno.Nie jest warta nawet 50 zl.Takie gry to sie robilo 5 lat temu.Dice to frajerzy.Mamy rok 2010 a oni robia gre gdzie spadaja fpsy Zenada!down.gif

wracaj do Little Big Planet i do Fat Princess.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem czemu ty tak bronisz tego MOHA ?

Bo gra jest świetna?

Edytowane przez skret_kiszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×