Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Zachowujecie się jakby większość gier, które trafiają do Polski były bez lokalizacji. Jakby wszyscy nas totalnie olewali... Od razu gracze drugiej kategorii? No bez przesady.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś zrobić bo przecież oni mają napisy przygotowane bo na PC będzie po polsku to są dałny czy to taki problem umieścić je w plikach DS2 na ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jakby większość gier, które trafiają do Polski były bez lokalizacji. Jakby wszyscy nas totalnie olewali... Od razu gracze drugiej kategorii? No bez przesady.

Może i tak,ale to jest wyjątkowy tytuł i nie dziw się,że są takie reakcje.

Ja sam zastanawiam się co robić,miałem właśnie wpaśc na allegro i kupić KZ2,ale w tej sytuacji może się wstrzymam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba coś zrobić bo przecież oni mają napisy przygotowane bo na PC będzie po polsku to są dałny czy to taki problem umieścić je w plikach DS2 na ps3

Z tego co się orientuję to Dead Space 2 na blaszaka również będzie w wersji angielskiej - w większości sklepów internetowych można zamówić tylko taką wersję. To jest kpina, skoro nawet na PC nie będzie polskiej wersji (chyba, że się mylę, bo nie mam wiarygodnego źródła). W takim razie po kiego grzyba w ogóle wydawać grę w naszym kraju?

Edytowane przez glief

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie rozumiem tej całej dramy i szopki, którą odstawiacie - tak samo się mógłbym zachowywać jeśli nie ma opcji wybrania języka angielskiego tylko domyślny polski tak jak w przypadku Dragon Age'a, który swoją drogą ma lokalizacje do bani :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi właśnie o ten brak możliwości wyboru. Każdy Polak lubi go mieć, takim już jesteśmy narodem. Nawet jeśli jest on tylko złudny bo wiadomo na przykład, że 99,9% osób wybierze wersje angielską ponieważ polska jest beznadziejna. :whistling:

Edytowane przez Krypto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zachowujecie się jakby większość gier, które trafiają do Polski były bez lokalizacji. Jakby wszyscy nas totalnie olewali... Od razu gracze drugiej kategorii? No bez przesady.

Chłopie zrozum jedną rzecz pierwszy DS był z polskimi napisami, zresztą kto grał to wie w jak genialny sposób było to opracowane, drugi DS po polsku nie będzie w ogóle.

Mass Effect 2 na PC i iXa po polsku, na PS3 - Nie.

EA zamiast być bardziej przyjazna polskiemu graczowi traktuje nas jak graczy drugiej kategorii. Z drugiej strony wystarczy sprawdzić politykę Sony. Pierwszy Uncharted eng, KZ2 i U2 już w pełnej polskiej wersji. KZ3 i GT5 tez PL i U3 tez będzie pewnie PL.

Ja też nie rozumiem tej całej dramy i szopki, którą odstawiacie - tak samo się mógłbym zachowywać jeśli nie ma opcji wybrania języka angielskiego tylko domyślny polski tak jak w przypadku Dragon Age'a, który swoją drogą ma lokalizacje do bani

Tylko problem w tym iż angielski to nie jest język podstawowy i urzędowy w naszym kraju. Może ja nie znam angielskiego. Może od początku uczyłem się rosyjskiego lub niemieckiego. Może rosyjski i niemiecki jest mi potrzebny do prowadzenia interesów, a angielski nie.

Jeżeli ty masz problem z polską wersją to wersję ENG możesz sobie kupić na ebayu na przykład, gdy ja mam problem z angielską to na ebayu nie kupię wersji PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect 2 na PC i iXa po polsku, na PS3 - Nie.

EA zamiast być bardziej przyjazna polskiemu graczowi traktuje nas jak graczy drugiej kategorii. Z drugiej strony wystarczy sprawdzić politykę Sony. Pierwszy Uncharted eng, KZ2 i U2 już w pełnej polskiej wersji. KZ3 i GT5 tez PL i U3 tez będzie pewnie PL

Lepiej się ciesz bo z tego co wiem to DLC nie działały na Polskiej wersji ME2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopie zrozum jedną rzecz pierwszy DS był z polskimi napisami, zresztą kto grał to wie w jak genialny sposób było to opracowane, drugi DS po polsku nie będzie w ogóle.

Mass Effect 2 na PC i iXa po polsku, na PS3 - Nie.

EA zamiast być bardziej przyjazna polskiemu graczowi traktuje nas jak graczy drugiej kategorii. Z drugiej strony wystarczy sprawdzić politykę Sony. Pierwszy Uncharted eng, KZ2 i U2 już w pełnej polskiej wersji. KZ3 i GT5 tez PL i U3 tez będzie pewnie PL.

Tylko problem w tym iż angielski to nie jest język podstawowy i urzędowy w naszym kraju. Może ja nie znam angielskiego. Może od początku uczyłem się rosyjskiego lub niemieckiego. Może rosyjski i niemiecki jest mi potrzebny do prowadzenia interesów, a angielski nie.

Jeżeli ty masz problem z polską wersją to wersję ENG możesz sobie kupić na ebayu na przykład, gdy ja mam problem z angielską to na ebayu nie kupię wersji PL.

A Ty zrozum, że to, iż angielski nie jest językiem urzędowym w naszym kraju to nie wymówka. Najpopularniejszy język na świecie i tyle - wypada go znać. A jeśli się uczyłeś niemieckiego/rosyjskiego, to sobie kup taką wersję na eBay'u, jak sam zasugerowałeś komuś innemu i masz ten problem z głowy.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty zrozum, że to, iż angielski nie jest językiem urzędowym w naszym kraju to nie wymówka. Najpopularniejszy język na świecie i tyle - wypada go znać. A jeśli się uczyłeś niemieckiego/rosyjskiego, to sobie kup taką wersję na eBay'u, jak sam zasugerowałeś komuś innemu i masz ten problem z głowy.

Brawo, należy rozumieć że skoro tak to filmy i telewizje też oglądasz po angielsku, że polski język nie jest ci potrzebny ani w konsoli ani na xbox live o który tak walczyli posiadacze xboxów. Moim zdaniem warto robić szum wbrew temu co mnie bardzo zaskoczyło (wypowiedź butchera żeby nie płakać nad rozlanym mlekiem, z jego wypowiedzi wynika że w ogóle o nic nie warto walczyć, albo ma w tym swój interes) bo może następnym razem ktoś kto podejmuje takie decyzje się zastanowi czy naprawde warto olać nas klientów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz rozumieć to jak chcesz. Nawet jeśli jest jak powiedziałeś, to co? Może źle? Dla mnie to ogromna korzyść, bo mam wtedy kontakt z językiem, co mi jest potrzebne. Język w konsoli oczywiście mam angielski, bo polskie tłumaczenie dostępne w PS3 prezentuje się dennie pod względem paru szczegółów, które mnie rażą, a Xbox mnie kompletnie nie interesuje. W moim poprzednim poście napisałem, że angielski znać WYPADA, a Ty odebrałeś to jako stwierdzenie, że żyć się bez niego nie da i na mnie naskakujesz.

Poza tym patrząc na rubrykę 'skąd' w Twoim profilu widać, że mieszkasz/mieszkałeś w Anglii, więc powinieneś się chyba zgodzić...

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie odbieraj tego jako naskakiwanie, po prostu nie rozumiem dlaczego takim ludziom jak ty znającym język perfekt (skoro rażą cie jakieś tam tłumaczenia pojedyńczych słów) tak bardzo przeszkadza że inni chcą zamanifestować swoje niezadowolenie i odbieraja takie postępowanie jako zagranie poniżej pasa, jeszcze gdybyśmy protestowali przeciwko językowi angielskiemu to bym zrozumiał ale w tej sytuacji jedyne co mi przychodzi do głowy to egoizm i brak szerszego punktu widzenia. Tak czy inaczej nie chciałem cie obrazić więc przepraszam jeżeli tak to odebrałeś.

Edytowane przez rah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W zasadzie masz rację o egoizmie. Zapędziłem się, sory.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast się tak kłócić gracze powinni się solidaryzować bardziej i było by to zapewne z kożyścią dla wszystkich nas bez względu na wiek , wykształcenie czy znajomość języków i inne różnice a niestety nie myślimy o wspólnej pasji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODSUMUJĄc EA ma downa i są nienormalni. Beznadziejna firma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PODSUMUJĄc EA ma downa i są nienormalni. Beznadziejna firma

trza było słuchać na lekcjach angielskiego. a poza tym na polaku tez sie spało. Podsumowując :)

Pograłem w demko. Oprócz tego, ze serducho ledwie wytrzymało to nie moge przejść tego pomieszczenia z kupą dzieciaków. A pomysł z brakiem grawitacji genialny !ale gra chyba nie dla mnie niestety

Edytowane przez Gregorius

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh mialem dylemat,co wybrac ME2 czy DS2 ale na to wyglada,ze nie kupie zadne z nich.. I angielski rozumiem ale chce zawsze wglebic sie w tresc gry na 100% szczegolnie jesli chodzi o tytul typu ME2... Moim zdaniem to duzy blad biarac pod uwage fakt,ze pierwotnie owe hity byly w PL...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 2 przeżyje. Kupię później z drugiej ręki. Mnie zastanawia co niektórzy napisali, że kolejne gry od EA nie będą miał języka PL w tym wymieniony Dragon Age 2, gdzie fabuła gra istotną sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dead Space 2 przeżyje. Kupię później z drugiej ręki. Mnie zastanawia co niektórzy napisali, że kolejne gry od EA nie będą miał języka PL w tym wymieniony Dragon Age 2, gdzie fabuła gra istotną sprawę.

No po prostu lecą sobie w kulki. Zawsze jest sposób, żeby to obejść i nie płacić 200 zeta skoro mają za nic polskiego gracza :wink: Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że nie będzie polskiej wersji Dragon Age'a nawet na pieca. Co do Dead Space 2, swój pre-order najprawdopodobniej zamienię na LBP 2 albo Crysis 2, ale wciąż się waham.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No po prostu lecą sobie w kulki. Zawsze jest sposób, żeby to obejść i nie płacić 200 zeta skoro mają za nic polskiego gracza :wink: Naprawdę nie chce mi się wierzyć, że nie będzie polskiej wersji Dragon Age'a nawet na pieca. Co do Dead Space 2, swój pre-order najprawdopodobniej zamienię na LBP 2 albo Crysis 2, ale wciąż się waham.

właśnie wczoraj tak zrobiłem DS2 na LBP2 i niech EA mnie w dupę pocałuje. Mam tylko nadzieję że DA2 będzie jednak w PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ja przyłączam się do grona rezygnujących z "pre".

Poczekam na rozwój sytuacji.

Jest tyle fajnych gier,że...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się okaże prawda z DA2 to cofnę na niego pre-ordera albo zamienię na Killzone 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×