Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Taa, powiem tak - lece wlasnie 7 chapter - i jestem starszy juz o jakies 10 lat.. Nie polecam gry po zmroku i sluchawkami na uszach :biggrin: Od razu naszla mnie ochota na odswierzenie "Final Horizon". DS2 jest tak klimatyczna gra, ze az slow brak :D Jak poziom stresu dochodzi do max - przelanczam na Mass Effect 2 i sie relaksuje :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co dzieje się na ekranie ciężko opisać, bo cza by było stworzyć nowy wyraz :P

Do tej pory jestem w 6chapterze i zdołałem już kilka razy porządnie podskoczyć.

Koniec piątego chaptera bardzo dobry.

Fajnie że otoczenie się zmienia - na razie najlepiej przypadł Mi do gustu żłobek i jego byli mieszkańcy :)

W końcu poczułem to co kiedyś, grając w poczciwego Residenta na szaraku.

10/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a tak z ciekawości zapytam, skąd już macie DS2 jeśli można zapytać? Mam złożony pre order i obudziliście we mnie nadzieję, że zagram lada moment ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad chlopaki maja, ale ostatnio jak ja pisalem to o pierwszej czesci bo nadrabiam zaleglosci :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skad chlopaki maja, ale ostatnio jak ja pisalem to o pierwszej czesci bo nadrabiam zaleglosci :)

To wiem, ale z powyższych postów wynika, że niektórzy cieszą się już DS2 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też niech w dupe EA pocałuje. Zakpili sobie z nas, więc niech nie ujrzą naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Gdyby jeszcze ta gra kosztowała 80 zł to spoko nie dziwię się ale 200zł hahahhaahhahahah. Szkoda mi ich

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. A mam z dala :)

2. Kurcze piciu powiem Ci, ze kiedy przypomne sobie wywalone 45 funtow na Dante's Inferno lub MOH - to mnie tylko zalosc bierze.. Natomiast ta gra naprawde daje w czache, jesli tylko jeszcze multi sie sparwdzi to jest to naprawde solidny i wart tych pieniedzy tytul.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w sklepach internetowych DS2 jest już dostępny a sprawdzał ktoś jak wygląda sprawa w MM i EMpiku sprzedają już czy trzeba czekać do piątku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dał bym 200zł ale nie EA, p o tym co zrobili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tam przesadzacie, w szkole przecież uczą angielskiego :P Trzeba się przyzwyczaić, bo świat zmierza w takim kierunku, że za kilka lat angielski będzie podstawą i taka jest prawda. Nie mniej jednak Polska to Polska i dobrze byłoby mieć te napisy. No, ale co my mamy do gadania...

Panowie, przeszedłem demko, czy pełna wersja dużo różni się od dema? Rozgrywka oczywiscie jest piękna, a ja jestem fanem pierwszej części, więc prędzej czy później i tak kupię DS2. Ten kawałek rodziału w demie będzie także w full wersji? Końcówka mnie wgniotła :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, przeszedłem demko, czy pełna wersja dużo różni się od dema? Rozgrywka oczywiscie jest piękna, a ja jestem fanem pierwszej części, więc prędzej czy później i tak kupię DS2. Ten kawałek rodziału w demie będzie także w full wersji? Końcówka mnie wgniotła :D

Nie gralem niestety w demo wiec nie moge pomoc, natomiast Dawidek - to co jest w grze to nie da sie tego opisac - normalnie senka opada. Pomijajac sam fakt elementow stricte "horrorowatych" i swietnej muzy - grafa... Czesto staje po prostu przy szybie, zeby obserwowac Tytana. Do tego doskonaly design leveli - ta gra naprawde jest swietna.

Jestem w 10 chapterze i ani razu sie gra nie zawiesila, nie ma problemow z sejwami, zadnych przyciec - czyli jak sie chce, to sie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie też niech w dupe EA pocałuje. Zakpili sobie z nas, więc niech nie ujrzą naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Gdyby jeszcze ta gra kosztowała 80 zł to spoko nie dziwię się ale 200zł hahahhaahhahahah. Szkoda mi ich

Nie popadałbym w przesadę. Niestety Polska nie jest wielkim rynkiem i każdy liczy koszty - jeśli one nie pozwalają na uzyskanie zysku ze sprzedaży, to nie ma sensu inwestowanie. Polonizacja nawet tylko z napisami jest kosztownym procesem, więc decyzja EA była taka a nie inna. Można czuć żal, do całego świata, ale można też zacząć świat zmieniać od siebie i nauczyć się angielskiego. Tym bardziej, że nawet najlepsze polonizacje gier potrafią zepsuć klimat (tak np. Starcraft II i dosłowne przekłady są po prosty mega-drażniące).

Co do samej gry, to zbiera bardzo dobre recenzje (zwykle ok. 9/10). NIestety muszę zachować pewną chronologię, dlatego jak będę miał trochę więcej czasu, przejdę jedynkę i potem wezmę się za sequel. W międzyczasie poczytam wasze komentarze;) i zniszczę rdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś pędzę po swój egzemplarz gry :) Czekam na tą grę od przejścia jedynki, więc z przyjemnością wydam swoje 200 zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra już jest w mych łapkach, teraz tylko doczekać końca pracy i troszkę cierpliwości aż dzieci pójdą spać. Ja znów chcę się BAĆ, a horrorów teraz jak na lekarstwo. Ciemność i słuchawki to podstawa w takich grach :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka przyszla juz, a ja dalej w polowie 9 chaptera w czesci pierwszej :/

Ale gram.pl znow sie spisalo na medal :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

u mnie też już w pracy na biurku leży DS 2 v. kolekcjonerska. byle do wieczora i będzie "nie wesoło" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdą jest to, że single to troszkę ponad 10h grania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prawdą jest to, że single to troszkę ponad 10h grania?

No ja juz po - wlasnie leca napisy. Rewelacja to malo powiedziane.

Zeszlo ogolem 16h, ale niestety nie zaczalem od zealota i zaluje - choc byly momenty, ze mialem dosc :D

Gra jest niesamowita - tyle.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Dead space extraction po zainstalowaniu na twardy dysk działa bez płyty w konsoli? Proszę o szybką odpowiedź:)

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu pierwszego rozdziału stwierdzam że gra wymiata pod każdym względem :) Narodzie kupuj nie bój się angielskiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po przejściu pierwszego rozdziału stwierdzam że gra wymiata pod każdym względem :) Narodzie kupuj nie bój się angielskiego :)

Masakryczny motyw z tym 1 chapterem :D

Ja lece teraz na zealocie - good news - w newgame+ mamy dostep do wszystkich itemow z ng - wystarczy przezyc do pierwszego sklepu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci którzy nie kupują "bo nie ma polskiego" i czekają na używkę tylko sobie sami krzywdę wyrzadzają. EA się tym nie przejmie, a gra ma online pass - tak jak w bc2. Gdzie kupowanie używki raczej zbytnio się nie opłaci. chyba że chodzi wam tylko o SP. Nie przesadzajcie, rozumiem mass effect 2gdzie są tony tekstu. Ale tutaj? Nawet jeśli nie rozumiecie objectivów, wciśnięcie lewej gałki podpowiadaja wam ściężke.

Myślę że produkt jak najbardziej warty każdej z wydanych 200 złotówek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszenie klimatem to coś co deweloperom Dead Space 2 wydaje się całkiem obce. Potwory wyskakujące z szafy to nie strasznie klimatem.

Popatrzcie się na F.E.A.R 1 światło miga a, ty srasz w pory.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszenie klimatem to coś co deweloperom Dead Space 2 wydaje się całkiem obce. Potwory wyskakujące z szafy to nie strasznie klimatem.

Popatrzcie się na F.E.A.R 1 światło miga a, ty srasz w pory.

Dizzy uwierz, ze tutaj jak swiatlo miga to tez masz pelno w gaciach..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dizzy uwierz, ze tutaj jak swiatlo miga to tez masz pelno w gaciach..

Morph wracaj do szafy.

Edytowane przez DizzY-WolF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×