Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Morph wracaj do szafy.

lol cicho mi tam - niedlugo wyleze jak jakis online wbije sensowny (KZ3), a nie bede konia klepac przy bc2 pol roku :D

ale zeby nie bylo OT - jak ktokolwiek bedzie biegal z tym karabinem a'la wyborowym - bedzie moim bohaterem - za wyjatkiem trophy to jakos ciezko mi to sobie wyobrazic przy 90% gry prawie w zwarciu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jestem po 20/25 minutach z grą - miazga, klimatowo też

tak powinien wyglądać horror na ktrym mozna się przestraszyć bo nigdy nie wiesz co ci wylezie albo wyskoczy z sufitu

juzna pocżatku widać fajnie zeschizowany klimat (np akcja z wózkiem, albo gdy coś się naglę włącza - miodzio !)

a ktośtestował multi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Pytanko do osób zamawiających grę w Ultimie, jaki jest adres strony do uzyskania kodu na bonus w postaci gry Dead Space Ignition?

Pozdrawiam

Ps. Dead Space Extraction nie wymaga MOVE

Edytowane przez SolidAREK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huhu, wczoraj paczka z gram.pl dotarła i już po pierwszym rozdziale na Zealot - w zasadzie to poziom trudności pozwala na jedną pomyłkę, ale za drugim razem Twoje wnętrzności uzupełnią scenografię. Na razie najtrudniejszy był "boss" niejaki "BRUTE", bo faktycznie mogłem sobie pozwolić tylko na jedną wpadkę, bez niej byłoby trofeum - chyba dzisiaj się za to zabiorę...

W razie problemów tu znajdziecie poradnik: http://uk.guides.ign.com/guides/14293266/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zacząłem przygodę z DS2 i jako fan jedynki jestem absolutnie usatysfakcjonowany :) dodam tylko, że udźwiękowienie tego tytułu w 5.1 to majstersztyk, gra straszy samym dźwiękiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Multiplayer jest całkiem sensowny. Grałem wczoraj z kolegami i powiem tyle- ciężkie jest życie Necromorpha :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie no właśnie napiszcie coś więcej o multi. Udane? Nie ukrywam, że to mnie bardzo interesuje skoro pierwsza część nie posiadała multiplayera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem jedno z najgorszych w jakie dane było mi uczestniczyć. Totalnie przekoksani ludzie (b. mocne giwery, możliwość podnoszenia amunicji/apteczek i co najlepsze odpalanie stazy). Nekromorphy to jakieś totalne nieporozumienie. Rozgrywka sprowadza się do bezmyslnego wymachiwania łapami, tudzież rzygania kwasem (dosłownie). Nekrosy to mięcho armatnie i w obecnej formie wg. mnie rozgrywka jest kompletnie niegrywalna. Wystarczy spojrzeć na końcowe tabele ludzie średnie wyniki po 20:2, nekros 4-6/18 lub jeszcze gorzej.

Jeśli kogoś bawi bezmyślne pchanie się pod lufę ludziom i patrzenie jak odpada Wam głowę - będziecie zachwyceni :) Widać że są maniacy bo mają po 20 levele. Jednak jeśli chodzi o multika polecałbym gry do tego przeznaczone (bc 2, bo itp), lub z tpp - Uncharted 2.

Genialny single player , ale multi wciśnięty na siłę i to niestety widać. To tylko moje zdanie. Do multika się zraziłem i nie zamierzam więcej odpalać.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff... To całe szczęście, że cofnąłem pre-order. Poczekam aż trochę stanieje i może wtedy nabędę swoją kopię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Źle mnie zrozumiałeś.

Gra jest genialna i przyprawia o palpitację serca. Ale wg. mnie tylko w single player. Multik jest wciśnięty na siłę, i jeśli ktoś ją chce kupić pod tym kątem to imo się srogo rozczaruje.

Kapania - nie do opisania i to jakie wrażenia oferuje. Multik to dla mnie chaotyczna padaka. Nie jestem wyrocznią, ale moim zdaniem zrobiłeś błąd cofając pre-order. Dla mnei to pretendent do GOTY a mamy styczeń ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy robię cos źle czy po prostu nie było jeszcze oficjalnej premiery,ale nie mam do sciagniecia gry Dead Space Extraction . Kupiłem wersje kolekcionerską i w niej powinna byc dostępna właśnie ta gra. A ja po wpisaniu kodu mam tylko jakąs giwerke i kombinezon. Czy komus udało się aktywować Extractiona? Owszem jest do kupienia za 55 PLN na PS Store ale ja miałem ją miec w wersji kolekcjonerskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie,czy robię cos źle czy po prostu nie było jeszcze oficjalnej premiery,ale nie mam do sciagniecia gry Dead Space Extraction . Kupiłem wersje kolekcionerską i w niej powinna byc dostępna właśnie ta gra. A ja po wpisaniu kodu mam tylko jakąs giwerke i kombinezon. Czy komus udało się aktywować Extractiona? Owszem jest do kupienia za 55 PLN na PS Store ale ja miałem ją miec w wersji kolekcjonerskiej.

No cóż zmartwie Ciebie ale Dead Space extraction jest na płycie z dead spacem 2. Widocznie kupiłeś limitke która nie zawiera extraction (no chyba że na pudełku pisze że powinna być) - nie wiem u kogo kupiłeś ani jaką wersje ale tak czy inaczej Extraction na 100% powinno być na płycie z drugą częścią gry (po włożeniu płyty z dead spacem 2 pojawiają się w menu 2 gry :)). No chyba że sprzedawca napisał że daje dodatkowo kod do ściągnięcia extraction.

Pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko z moja grą w porządku. Po prostu po włozeniu płytki od razu odpala się Dead Space 2 i nie zauwazyłem,ze ponizej jest do wybrania druga gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy zna ktoś skuteczną strategie na przebrnięcie przez poziom hard core?? Moim zdaniem ten odblokowywany po jednokrotnym przejściu gry absurd jest, hmm. no cóż absurdalny!!?? 3 save-y na całą grę? Najwidoczniej autorzy nie zauważyli, że nie każdy człowiek ma czas na jednokrotne posiedzenie ok. 3-4h by dotrzeć, nie za wcześnie, nie za późno do stacji dokowania, a także chciałby zaliczyć platyne.. :confused: :confused: ?? Minimalne zapasy ammo i życiodajnych soczków, a najgłupsze jest to, że jesteś praktycznie na hita i nie możesz korzystać z odblokowanych dzięki kodom broni. :sweat: F..K, a ja głupi myślałem, że Ninja Gaiden zostanie królem. :huh:

harry-ex.png

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gralem w demko i moze byc... jesli chodzi o mnie to nie lubie gier tego typu...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko czy zna ktoś skuteczną strategie na przebrnięcie przez poziom hard core?? Moim zdaniem ten odblokowywany po jednokrotnym przejściu gry absurd jest, hmm. no cóż absurdalny!!?? 3 save-y na całą grę? Najwidoczniej autorzy nie zauważyli, że nie każdy człowiek ma czas na jednokrotne posiedzenie ok. 3-4h by dotrzeć, nie za wcześnie, nie za późno do stacji dokowania, a także chciałby zaliczyć platyne.. :confused: :confused: ?? Minimalne zapasy ammo i życiodajnych soczków, a najgłupsze jest to, że jesteś praktycznie na hita i nie możesz korzystać z odblokowanych dzięki kodom broni. :sweat: F..K, a ja głupi myślałem, że Ninja Gaiden zostanie królem.

Jest cos takiego magicznego jak pauza.

Naciskasz start, wylaczasz pada by nie marnowac baterii i voila! Nie trzeba marnowac save'a.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest cos takiego magicznego jak pauza.

Naciskasz start, wylaczasz pada by nie marnowac baterii i voila! Nie trzeba marnowac save'a.

Nawet niekoniecznie zawsze chodzi czas( przynajmniej w moim przypadku) tylko o jakość gry na tym poziomie.(chodzi mi tu głownie o ilość amunicji jaką nekromorf wymaga do swego zgonu)

Ps. Jest chapter 10 i 1 save to może jakoś się uda :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh, byłem przekonany, że to chodzi o 3 zapisy na chapter, ale po obejrzeniu ponownie 'Q and A' o Dead Space 2 jednak dotarło do mnie, że to 3 zapisy na całą grę confused.gif No nic, będzie ostra jazda.

@Kroogah

Tylko ta pauza to raczej na krótszą metę, bo jednak prąd, jak wiemy, darmowy wcale nie jest ;)

Trochę dziwne rozwiązanie z tym poziomem trudności moim zdaniem, ale czemu nie. Będzie śmiesznie. Przynajmniej trudność w tej grze nie ogranicza się do tego, że nekromorf przyjmuje 20 pocisków z czegokolwiek na klatę (no dobra - kończyny) i biega sobie dalej.

Edytowane przez Lars06

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy po zdobyciu DS2 kolekcjonerki - z drugiego obiegu - mam dostęp do tych materiałów do ściągnięcia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kroogah

Tylko ta pauza to raczej na krótszą metę, bo jednak prąd, jak wiemy, darmowy wcale nie jest ;)

Wiadomo, tylko po prostu jest to jedyne rozwiazanie jezeli nie chcemy marnowac save'ow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miodzio, ostatni save tuż przed last bossem:D W newsach pisze, że kolo przeszedł dead space 2 na naj, poziomie w 10h(ciekawe czy naliczył pare-naście godz. z powtórzeń:D).

Wiejak:

Tak, jeżeli wcześniejsza osoba nie wykorzystała kodu.

Edytowane przez harry-ex

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Harry z jaką bronią latasz i co upgradowałeś w pierwszej kolejności?Ja za Hardcore chyba sie wezmne jak prędzej skoncze gre na Zealot na NG+ a na hardcore juz sie tak nie da :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×