Skocz do zawartości
ONE

Dead Space 2

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba zdajesz sobie sprawę, że efekt tej petycji będzie żaden? Szczególnie z uwagi na fakt, że jej treść jest żałosna.

Edytowane przez Lars06
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że efekt będzie żaden, a sama petycja... No nie jest najlepsza. Ale niech zobaczą ile sztuk przejdzie im koło nosa. ja tam kupię w UK/IE albo na allezuo używkę. EA PL mojej kasy nie zobaczy. A miałem specjalnie kaskę na to.

DA2 będzie z napisami, a Crisis 2 w pełnej lokalizacji. Czy na wszystkie platformy? Kto ich tam wie.

Edytowane przez szpynda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest możliwe ,że 1 miała choć napisy a 2 cześć nic nie dostanie???pytać się kogo o to??? jednym słowem masakra, wiara kupuje nówki sztuki to chyba mogą rozwijać firmę, a taka ciekawa fabuła będzie...pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem wielkim fanem uniwersum Dead Space :) I powiem szczerze że po przejściu jedynki do dziś mam niezapomniane wrażenia z tej gry ^___^ Jedna z najlepszych pozycji na konsole PS3 który zaliczam do must have. Dawno nie było tak porządnego i oryginalnego survival-horroru X3 Natomiast oglądając gameplaye i trailery do dwójki, mogę być pewny że Dead Space 2 mnie nie zawiedzie. O tak to będzie gra którą można kupić z czystym sumieniem w dniu premiery ^O^ Zwłaszcza po wstępnych relacjach i opisach z neta jak i gazet :) Myślę że tak właśnie powinno wyglądać tworzenie kolejny części gier. Że kolejna osłona gry jest coraz lepsza od poprzedniej X3 Trzeba przyznać że ostatnio coraz więcej jest tak dobrze dopracowanych serii na konsole PS3: Uncharted, God of War, Metal Gear Solid, a teraz Dead Space ^___^

Bez polskich napisów? Trudno się mówi. Szczerze mówiąc mam naprawdę to gdzieś czy Dead Space 2 będzie miał polskie napisy czy też nie. Jak dla mnie język Ang jest wystarczający :) Ogólnie mówiąc lektorzy całkiem ładnie działali w pierwszej części xDD A ja bardzo lubiłem ich słuchać. Szkoda tylko że sam bohater był wówczas małomówny xDD Cieszy mnie fakt że w najnowszej osłonie, teraz będzie bardziej gadatliwy :D Z tego co oglądałem w trailerach to ang lektorzy porządnie brzmią więc pod tym względem na pewno gra mnie nie zawiedzie. Jeśli już mowa o ang podkładach to jak na razie nic nie przebije serii Metal Gear Solid *____* Snake, Ocelot, Volgin, The Boss, Vamp itp. Jak dla mnie podkład głosów w MGS to arcydzieło ;) Granie w gry w języku angielskim to wielka frajda gdy dubbing jest dopracowany ^____^

Edytowane przez XelBlackHearts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pozytywnym zaskoczeniem przy pierwszej grze było to, że w wersji dla Europy Środkowej EA zapodało 4 różne wersje językowe na jednej płytce (bodajże Angielski, Polski, Czeski i Węgierski). A po drugie bardzo miło wspominam fakt, że grę kupiłem w ciemno i się okazała taka zajefajna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pograliśmy w styczniu...właśnie dostałem maila z PSX Extreme

Witam!

UWAGA: DATA PREMIERY GRY DEAD SPACE 2 ZOSTAŁA OFICJALNIE PRZESUNIĘTA NA 4 LUTY 2011.Pozdrawiam,Sklep firmowy PSX ExtremeSiedziba w Katowicach:ul. Modelarska 1840-087 KatowiceTel: 32 204 10 98www.sklep.psxextreme.ple-mail: allegro@psxextreme.pl

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce siac zametu ale pare dni temu na allegro znalazlem aukcje od uzytkownika PLAYZONE_CENTRUM gdzie sprzedawal Dead Space 2 w wersji PL na czarnule. Napisalem do niego niby skad ma miec i dostalem od niego taka odpowiedz (oryginalna pisownia):

Wkradł sie mały błąd.Faktycznie miało byc angielska ,juz poprawiam>

Jezlei chodzi o polska wersje to raczej bedzie,z rozmow z przedstawicielami EA wnosze ze jednak zrobia polska wersje .

Pozdrawiam

Ciekawe, bylo to w czwartek, jednak olalem ta informacje, jednak w zwiazku z przesunieciem terminu premiery... U mnie tez przesuneli pre-ordera w gram.pl . Ciekawe jak wyglada to za granica.

Edytowane przez BoryZPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie wczoraj tak zrobiłem DS2 na LBP2 i niech EA mnie w dupę pocałuje. Mam tylko nadzieję że DA2 będzie jednak w PL

A ja osobiście się cieszę z braku wersji polskiej, gdyż niestety DA musiałem kupić po polsku z niedostępności wersji angielskiej i niestety cierpiałem...(chociaż muszę oddać, że przełożenie było dość profesjonalne).

Co do Dead Space'a 2, to urzekło mnie wprowadzenie, a sama gra w demo niesamowicie przeraziła i szczerze powiem, że moja psychika chyba jest na nią za słaba;). Nie wykluczam jednak zakupu, może jak trochę potanieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może faktycznie dorzucą napisy PL...nie jest mi to do szczęścia potrzebne ale byłby to jednak dobry znak - w końcu ktoś zaczął się liczyć z polskimi głosami ;)

No to się wyjaśniło info z PPE.PL

UPDATE:

EA Polska sprostowało właśnie, że opóźnienie dotyczy wyłącznie zwykłego wydania Dead Space 2 na PS3 - a ponieważ EA Polska wydaje w Polsce jedynie Edycje Limitowaną (w tej samej cenie co zwykła) i Kolekcjonerską, dotrą one do sklepów zgodnie z właściwym terminem, czyli 28 stycznia. Co więcej - oznacza to jednocześnie, że polscy posiadacze PlayStation 3 dostaną szybciej swoje wersje limitowane, niż na Zachodzie ukaże się wersja zwykła...

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom, dlatego piszac to co pisalem nie chcialem tutaj siac zametu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie MGS miał świetny podkład i lektorów. Generalnie każde spolszczenia mnie drażnią, zresztą nie oszukujmy się, że część jest robiona metodą budżetową i niestety z równie niskocennym skutkiem. Spójrzmy na to z tej strony, że Polska nie jest potentatem jeżeli chodzi o liczbę odbiorców oryginalnych tytułów gier. Stąd też większość spolszczeń po prostu się nie opłaca. Co innego napisy, które moim zdaniem akurat w przypadku tej gry nie stanowią większego problemu.

Abstrahując od spolszczeń, nie jestem fanem serii, ale demko mnie urzekło i teraz planuje zakup jedynki i po ukończeniu również dwójki. Gra ma niesamowity klimat, a to jest jak dla mnie podstawowy element podlegający ocenie. Jeśli ktoś ma do sprzedania jedynkę, to proszę o pm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj zagrałem w demo DS2 i grało się rewelacyjnie. Dzisiaj kupuję DS i liczę że gra będzie świetna. :) Szkoda że DS2 nie będzie miała PL napisów, kupię wtedy jak cena spadnie do 100zł. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah Dead Space 2 zapowiada wybornie - czemu jeszcze ta gra nie wyszła , czemu trzeba czekać jeszcze 8 dni ~_~;.

Swoją drogą widział już ktoś listę pucharów ;) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Silencer

Cicho... Ja jeszcze walcze z pierwsza czescia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Silencer

Cicho... Ja jeszcze walcze z pierwsza czescia :)

Dawaj dawaj Boryz masz jesz 9 dni ;P

Ja tam skończyłem na Xklocu DS 1 - ale kiedyś kupię jeszcze raz chociażby dla dzikiej przyjemności i pucharków :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom pre-order wymusza odpowiednie tempo :)

Przy takim progresie spokojnie do premiery będę jeszcze miał parę dni na uspokojenie przed drugą częścią przygód Isaaca :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nom pre-order wymusza odpowiednie tempo :)

Przy takim progresie spokojnie do premiery będę jeszcze miał parę dni na uspokojenie przed drugą częścią przygód Isaaca :)

Mam nadzieje ,że nie będzie tego czarnego dupka co zabić go nie można było tylko uciekać - zfreakować z nim szło :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje ,że nie będzie tego czarnego dupka co zabić go nie można było tylko uciekać - zfreakować z nim szło :tongue:

Kurna mam teraz dylemat, czy kupić dead space'a 2, czy też może red dead redemption + re5 gold? Może ktoś mi pomoże podjąć decyzję?;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Silencer

chodzi Ci o tego potworka z czwartego czy piatego chaptera? Nom troche stresujacy byl :D Ale wstawka bardzo fajna z nim ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Silencer

chodzi Ci o tego potworka z czwartego czy piatego chaptera? Nom troche stresujacy byl :D Ale wstawka bardzo fajna z nim ;)

Jak daleko jesteś w grze, który chapter ? Bo nie chce tobie zepsuć gry ewentualnym spojlerem związanym z tym dziadem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem 7 chapter :) Zaraz po

zabiciu Leviatana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurna mam teraz dylemat, czy kupić dead space'a 2, czy też może red dead redemption + re5 gold? Może ktoś mi pomoże podjąć decyzję?;)

Ja bym kupił RDR i DS2 jak stanieje, rozumiem, że chodzi o kase - RE5 nie polecam chyba, że lubisz strzelaniny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił RDR i DS2 jak stanieje, rozumiem, że chodzi o kase - RE5 nie polecam chyba, że lubisz strzelaniny ;)

Nieszczególnie lubię strzelaniny, ale żona mi się pali do coopa, graliśmy w demko i strasznie ją zajarało+chce sobie grać na move, ja mogę spokojnie ogarnąć pada. Już kupiłem rdr i re5 i do końca nie jestem pewien, czy dobrze zrobiłem, dzisiaj na gamespot obejrzałem trailer multiplayera w ds2 i 'strasznie' mi się spodobał.

Nie do końca jest to kwestia kasy, ale raczej ograniczonego czasu. Co się odwlecze, to nie uciecze, także ds2 nabędę już przed wakacjami wraz z ds1 i przejdę kompleksowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaczalem 7 chapter :) Zaraz po

zabiciu Leviatana

To ci nie zdradzę spojlera z tym Czarnym ;)) bo gra jeszcze pare razy zaskoczy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×