Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie się wiesza PS3 ;/ i muszę go wyłączac jak przegląam TVN Player, też tak macie?

Dokładnie identyczny objaw, puściłem córce 1 bajkę (poszła cała) a przy włączeniu drugiego odcinka wisi. Restart konsoli pomaga co jakiś czas porażka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja problemów nie zauważyłem - prócz tego nieszczęsnego sterowania...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, w jaki sposób działa ten tvn player. Mówimy o pracy w przeglądarce czy mam nową ikonkę w dziale tv?. Czytałem wcześniej, że już to działa. Jednak sprawdzałem wczoraj i nowej ikonki w dziale tv nie ma a na przeglądarce nie sprawdzałem. Wczoraj też zainstalowałem ręcznie update firmware.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam w tej chwili, ale najpierw wchodzisz w dział TV i na 1-szą ikonę, instalujesz tam TVN (jest na liście) a po instalacji pojawia się nowa ikona. Działa na zasadzie przeglądarki w PS3 podobnie jak IPLA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zgadzam się z kloose, zainstalowałem sobie TVN player, jednak ta nawigacja to tragedia. Menu mega nieintuicyjne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak...wchodzisz na playtube.pl przez przeglądarkę i sobie odpalasz film :) tak samo ytb i inne takie które streamuja filmy/anime itp itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety tak nie ma. Wchodzę na playtube i nie ma tam w jakimkolwiek filmie odnośnia do putlocker`a np.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,kiedys na starej konsoli mialem iple tak jak jest opisane tu http://www.ipla.tv/info/ipla/ps3#opis czyli w zakladce TV. Teraz w nowszej konsoli juz tego brak,szukalem w psstore i nie ma,wchodze przez przegladarke na strone ipla i nie dziala,zielony ekran,cos tam napisane i tyle,a w tym linku wyzej jest napisane ze istnieje ipla na ps3. Cos trzeba kombinowac z tym? U was dziala? A moze nie dziala bo mieszkam w Belgii,ale kiedys dzialal i w Belgii. Sam juz nie wiem.

Pytam bo chialem cos poogladac bo nie mam telewizji po przeprowadzce.

Dzieki za rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy oprócz tych trzech usług, czyli TVN Player, iPla i AXN można na konsoli zainstalować jakieś inne aplikacje np. youtube, jakieś serwisy informacyjne itd? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Wiem, że można takie rzeczy przeglądać przez przeglądarkę, ale interesuje mnie czy jest inny sposób.

Jeśli to ma znaczenie, to oczywiście mówimy o konsoli nie-hackowanej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Youtube jest do pobrania z amerykanskiego sklepu.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co ciekawe aplikacja Youtube z amerykańskiego PSS jest po polsku :D Czemu jej nie wydali w polskim PSS to nikt nie wie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działa też BBC z angielskiego PSS i Crunchyroll z amerykańskiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakładasz drugi profil na konsoli i tam zakładasz konto na ameryke,pobierasz i logujesz się na swoje;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajesz sławny adres ambasady polskiej w waszyngtonie, lub jakiegos hotelu :)

Sent from my HTC Desire using Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tam.. konto na usa się przydaje bo zdarzają się dema, które są nieobecne na eu pss oraz inny content jak darmowe soundtracki i inne multimedia np datury....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może ale ja się ograniczam do gier które mnie interesują - kupuję, nie jestem zbyt wymagający, chociaż ta aplikacja youtube może by się przydała, ale z tego co pamiętam to po wejściu przez przeglądarkę też jest inny widok niż przez PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem tydzień temu nowa konsole Slim 500 GB z tej nowe serii która wyszła. I mam poważny problem, ponieważ jak uruchamiam przeglądarkę internetową i chce oglądać filmy przez internet strasznie się wieszają, niektóre są tak jakby z spowolnionym tępię. Jest to troszku dziwne ponieważ ta PS3 z tego co wiem jest dobrym sprzętem multimedialnym a kłopoty ma z głupim filmem przez stronę internetową. Proszę o pomoc w tej sprawie jakąś poradę co można zrobić. Dziękuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jedyna rada: nie uzywaj ps3 jako przegladarki internetowej

dali ja zeby tylko byla, wszystkim sie wiesza i przycina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem tydzień temu nowa konsole Slim 500 GB z tej nowe serii która wyszła. I mam poważny problem, ponieważ jak uruchamiam przeglądarkę internetową i chce oglądać filmy przez internet strasznie się wieszają, niektóre są tak jakby z spowolnionym tępię. Jest to troszku dziwne ponieważ ta PS3 z tego co wiem jest dobrym sprzętem multimedialnym a kłopoty ma z głupim filmem przez stronę internetową. Proszę o pomoc w tej sprawie jakąś poradę co można zrobić. Dziękuje

nic, przeglądarka na ps3 jest byle była. Niektóre strony chodzą ok, niektóre nie, nic na to nie poradzisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos napisac co mam wpisac w tym adresie tylko podac dokladny adres i czy wystarczy wpisac w jedno pole czy trzeba w 3 jestem za glupi do tego z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×