Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witcie,

Czy możecie podać dokładnie jaki serial i który odcinek tego serialu i jeśli to możliwe w której minucie występuje ten problem ?

Ja akurat miałem tak z ostatnim dostępnym odcinkiem "Daleko od noszy 2" Nie powiem dokładnie po jakim czasie się "spałzowało" ale po ok 15- 25 minutach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeżeli mam brytyjską wersję ps3, to czy istnieje jakiś sposób na pozbycie sie tamtejszych dodatków ( BBC Iplayer, Channel 4, LoveFilm itp. ) i zainstalowanie naszego AXN oraz Ipli ? Podoba mi się Ipla, więc możliwość oglądania jej na TV to dla mnie świetna sprawa. Pozdro i z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)czasem uda się cofnąć do przodu(...)

Nie mogłem się powstrzymać gdy to czytałem, btw. mam ten sam problem z Pierwsza Miłość :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo sympatyczna aplikacja. Polska telewizja jest mi zbędna, ale mecze piłkarskie chętnie oglądam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Ja nie posiadam zakładki TV a tym samym tej Ipli. Tą zakładkę z tego co się dowiedziałem na infolinii Playstation będę miał jak założone polskie konto Playstation Network. Problem w tym, jak chcę założyć konto to konsola chce bym najpierw dokonał aktualizację softu, ale jest mi to wybitnie nie na rękę (...;) ). Ktoś wie jak to ominąć? Chciałbym mieć zakładkę TV bez aktualizacji softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko. Ja nie posiadam zakładki TV a tym samym tej Ipli. Tą zakładkę z tego co się dowiedziałem na infolinii Playstation będę miał jak założone polskie konto Playstation Network. Problem w tym, jak chcę założyć konto to konsola chce bym najpierw dokonał aktualizację softu, ale jest mi to wybitnie nie na rękę (...;) ). Ktoś wie jak to ominąć? Chciałbym mieć zakładkę TV bez aktualizacji softu.

Obawiam się, że to niemożliwe. Zaktualizuj sobie, a potem, jak będziesz potrzebował, zawsze możesz powrócić do poprzedniej wersji softu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pewien problem, jak pewnie większość z was wie od wczoraj w konsoli mamy dostęp do telewizji ipla, i mam pewien problem, otóż gdy wchodzę w tą iple pojawia sie zielony obraz i nic, konsola sie nie zawiesza tylko po prostu jest zielony obraz. mam łącze 2 mg/s tylko dużo urządzeń z niego korzysta. wie ktoś może jaki jest powód ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tworzą się na temat ipli legendy jak o nieoddychaniu podczas wgrywania gier na atari :D

Jeśli obejrzeliście ileś tam minut materiału i was wywaliło to próbowaliście go obejrzeć drugi raz? Mnie się to zdarzyło raz w Daleko od noszy i po powtórnym włączeniu wszystko działalo dalej. Poza tym jak nie można obejrzeć od któregoś momentu jak można, przecież istnieje przesuwanie... Oglądam iplę od wczoraj i jeden błąd przez ten czas. Myślę że oferta będzie dopracowana i pozbawiona błędów w najbliższym czasie, więc póki co proponuję uzbroić się w cierpliwość zamiast tworzyć legendy :)

A łącze 2Mbit to raczej nie jest jakaś idealna wydajność, więc nie dziwię się, że coś tam się sypie

Edytowane przez zmstr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę że tworzą się na temat ipli legendy jak o nieoddychaniu podczas wgrywania gier na atari :D

Jeśli obejrzeliście ileś tam minut materiału i was wywaliło to próbowaliście go obejrzeć drugi raz? Mnie się to zdarzyło raz w Daleko od noszy i po powtórnym włączeniu wszystko działalo dalej. Poza tym jak nie można obejrzeć od któregoś momentu jak można, przecież istnieje przesuwanie... Oglądam iplę od wczoraj i jeden błąd przez ten czas. Myślę że oferta będzie dopracowana i pozbawiona błędów w najbliższym czasie, więc póki co proponuję uzbroić się w cierpliwość zamiast tworzyć legendy :)

A łącze 2Mbit to raczej nie jest jakaś idealna wydajność, więc nie dziwię się, że coś tam się sypie

2Mbit wystarcza. Mam takie łącze i wszystko pięknie działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Piszę z dosyć nietypową sprawą, jako iż posiadam PS3 w UK. Interesuje mnie sprawa AXN i Iplii na ów konsoli, aczkolwiek nie jest to takie łatwe jak w Polsce... Osobiście, w zakładce TV posiadam, BBC iPlayer, itv Player oraz 4oD. Czy istnieje cień szansy, bym miał przyjemność korzystania z polskich aplikacji? Jeśli ktoś ma pojęcie, jak mógłbym otrzymać ów Iplę oraz AXN bądź też inne, na mojej konsoli, mógłby się podzielić?

Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm, zaloz profil (konto psn) na polske?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zatem koniecznie muszę zakładać nowe konto na PSN?

Sprobuj przekształcic konto na PL, poszukaj w opcjach PSN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proxy nie wchodzi w grę za bardzo. No nic, zarejestrowałem kolejne konto na PSN, zadziałało. Szkoda jednak iż muszę przełączać między kontami. Dzięki wielkie za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawe czy wprowadzą opcję oglądania materiałów live tak jak na pc, dzisiaj np mecz siatkówki na ipli i chętnie bym go obejrzał przez ps3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, czy da sie jakos zaktualizowac iple? chodzi mi o to ze nie mam najnowszych meczy z ligi mistrzow i ligi europy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to oni to aktualizują nie ty - musisz po prostu czekać aż się tam pojawi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pewien problem w menu xmb ,chodzi mi głównie o zakładkę wideo przed tym całym zamieszaniem z PSN miałem problemy z wpisaniem się. Przez jeden dzień pomagało jak przywracałem wartości domyślne , a na drugi dzień już PSN siadło całkowicie przejdę do sedna sprawy, znikło mi z zakładki wideo AXN oraz IplaTV czy może to być spowodowane tym ,że przywracałem wartości domyślne ? Jeśli tak to czy da się to jakoś przywrócić ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mam taką nadzieje ,że tak się stanie.

Tak przy okazjii żeby nie zakładać bezsensownych tematów jeszcze mam pytanie co do przeglądarki na niektórych stronach nie działają mi filmiki oraz nie moge się zalogować na niektóre stronki typu naszaklasa facebook... pisze ,że musze pobrać flasch player tylko problem tkwi w tym ,że jak chcę pobrać to z odpowiedniej strony to się nie da.usunięcie plików cooki też nic nie pomaga.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic się z tym nie da zrobić. Jak strona nie działa to nie działa. Flash w przeglądarce jest stary i nieaktualizowalny (czasami aktualizacja dochodzi wraz z nowym FW, ale nie zawsze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki mam taką nadzieje ,że tak się stanie.

Tak przy okazjii żeby nie zakładać bezsensownych tematów jeszcze mam pytanie co do przeglądarki na niektórych stronach nie działają mi filmiki oraz nie moge się zalogować na niektóre stronki typu naszaklasa facebook... pisze ,że musze pobrać flasch player tylko problem tkwi w tym ,że jak chcę pobrać to z odpowiedniej strony to się nie da.usunięcie plików cooki też nic nie pomaga.

Pozdrawiam

Z tego co mi wiadomo, na PS3 nie zainstalujesz Flash Player'a ani Abedobe(czy jakoś tak)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś lubi dobre filmy i seriale i chce oglądać za free bez limitów czasowych to polecam kinomaniak tv (stronka działa z naszą przeglądarką ps3).trzeba sie tylko zarejestrować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może czy można jakoś zmusić konsolę do pojawienia się w menu IPLA (nie zdążyłem zrobić konta na PSN)?

Czy też może trzeba czekać do powrotu PSN by to aktywować, jeśli wcześniej nie było aktywne?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×