Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Dosyć bardzo zależy mi na tym, abym mógł oglądać live stream ze strony own3d.tv na za pomocą ps3. Mam zainstalowane wszelkie aktualizacje, lecz niestety flash player lub coś podobnego jest w zbyt starej wersji. Szukałem praktycznie cały dzień jakiś informacji na ten temat lecz nic konkretnego nie znalazłem. Czy istnieje jakiś sposób na odtworzenie jakiego kolwiek klipu z takiego rodzaju stron? Z góry dziękuje za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki mam ten sam problem co osoby wcześniej. Mianowicie w moim głównym koncie (konto PL od 3 lat niezmiennie) zniknęły ikony ipla, axn - mimo że wczesniej były. Na pozostałych kontach jest ikonka TV services. Parę postów wcześniej widziałem że należy wejść w PS Home, wyjść i wszystko wróci. Czy trzeba mieć zainstalowanego Home'a na dysku czy Wam pomagało tylko wejście w ikonę i powrót?

Nie wiecie może dlaczego tak się dzieje niektórym użytkownikom?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, parę dni temu dodało mi MUBI do zakładki "Moje kanały" zaraz obok AXN i ipla. Wiecie może dlaczego po próbie odpalenia MUBI wyskakuje: "Informacje o ochronie praw autorskich są nieważne (80029513)."

W załączeniu fotka:

UmESR.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim razie dziwne, że dodali to w polskim PSN. Posiadam konto tylko i wyłącznie polskie. Być może za pare dni/tygodni ruszy u nas? W końcu iTunes działa to może inne serwisy też będą działać w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS3 jest możliwość oglądania streamów, które są nadawane na żywo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PS3 jest możliwość oglądania streamów, które są nadawane na żywo ?

Jeśli są nadawane na żywo w IPLA (zazwyczaj relacje sportowe), to tak.

Innej możliwości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszyscy w swoich Ps3 mamy opcje AXN albo IPLA.

I tu problem kiedyś jak wchodziłem w AXN normalnie działało.

Teraz jak wchodzę w AXN pisze mi ,że przeglądarka straciła ważność(komunikat w Playstation 3 na TV).

Oco chodzi i jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No trzeba czekać do fw4.1 :D Kryminalni na Pleyaku i LCD to będzie coś ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam....

Problem polega na tym że jak chce obejżeć filmik na megavideo, videobob itp.itd.

to niemoge powiekszyc okienka jak naciskam "full window" odbija mi kursor myszki na środek ekranu

naciskajac R3 niby się przybliża ale nie jest ten sam efekt.

Z jakieś 2 miechy temu było wporzo nie wiem czy dzieciak mi coś poprzestawiał czy to po aktualizacji

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, zakupiłem niedawno używaną PS3, sformatowałem dysk, zarejestrowałem sie na PSN, a nadal nie mam ikonki z TV gdzie byłaby opcja iPli, co należy zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba "home" trzeba bylo odpalic zeby sie pojawila.

lub wejść do menu będąc w trakcie uruchomionej jakiejkolwiek gry,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie

Mi coś nie działa AXN, pojawia mi się tylko okienko z możliwością ściągnięcia sobie przeglądarki internetowej :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam pytanie, czy mozna axn ogladac z linku?

mam konto na gb i na iple wchodze przez przegladarke wpisujac po prostu link, czy jest tez taka opcja w axn?

i czy mozna zrobic np. skrot do strony, ze w xmb pojawi sie ikonka ( w zakladce siec) ja sobie ja nazwe i to bedzie link do strony, ze odrazu jak ja klikne to dana strona sie pojawi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po ostatniej aktualizacji w menu pojawiła mi sie dodatkowa zakładka "usługi tv/video"

były tam 3 "aplikacje?" do pobrania: IPLA, AXN ,DISCOVERY.

zainstalowałem wszystko. IPLA działa bez zarzutu, AXN nie działa wcale, a Discovery wywala błąd o utracie praw autorskich. Spotkał sie ktoś z tym problemem? Jak zrobić żeby to Discovery działało? Ściągałem to kilka razy i instalowałem i dalej to samo:/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Po ostatniej aktualizacji w menu pojawiła mi sie dodatkowa zakładka "usługi tv/video"

były tam 3 "aplikacje?" do pobrania: IPLA, AXN ,DISCOVERY.

zainstalowałem wszystko. IPLA działa bez zarzutu, AXN nie działa wcale, a Discovery wywala błąd o utracie praw autorskich. Spotkał sie ktoś z tym problemem? Jak zrobić żeby to Discovery działało? Ściągałem to kilka razy i instalowałem i dalej to samo:/

Mam podobny problem ale mnie od kilku dni nie chodzą filmy w przeglądarce np.iiTV, 8TV czy może ktoś pomóc ? Dzoęki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy jest szansa że Iplexa wrzucą na PS3 ? Bo jednak Ipla to nie to samo.

Czy to problem natury programowej/licencyjnej ? bo z pewnością nie sprzętowej.

Edytowane przez Speedstar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.Mam mały problem. robilem aktualizacje i mam teraz wersje 4.00! chcialem zeby zrobic sobie iple. mam podlaczony intenet ktory dziala w ps3. wogole nie wyswietla mi w menu ps3 tej zakladki uslugi tv czy cos takiego. Moglby ktos pomoc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam teraz ipla? bo mi po update softu na 4.1 przestała działać ipla, na uk pss jak i na pl psn wchodząc w seriale mam że usługa nie może zostać zrealizowana, też tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam najnowszy soft i ipla działa jak najbardziej. Korzystam w ogóle po raz pierwszy z tego i mam pytanie - czy wy też co kilkanaście sekund macie trzaski w głośnikach podczas odtwarzania filmu? Z czego to może wynikać? Czy w wersji z filmami HD też takie coś występuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×