Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

siema czy ps3 jes normalna tv bo widziałem u kolegi ze ma axn ale niewiem czy ma jeszcze jakies programy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema czy ps3 jes normalna tv bo widziałem u kolegi ze ma axn ale niewiem czy ma jeszcze jakies programy.

To nie jest "normalne" tv tam masz tylko jakieś trailery i urywki programów, nie uświadczysz w pełni funkcjonalnego AXN.

Po za tym jest jeszcze MLB TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

być może przy okazji następnej aktualizacji softu (której termin jest na razie nieznany) Sony doda też TVN którego seriale i programy można oglądać na Blu-Ray'ach i telewizorach Sony (z dostepem do internetu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro jest MLB TV to czy NBA TV też jest?

Nie zauważyłem. A tak na marginesie to MLB TV Musisz pobrać i zainstalować z Amerykańskiego PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zauważyłem, że obok AXN pojawiła się ipla :)

Jakościowo daje radę, a w porównaniu do AXN to już normalnie full wypas :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zauważyłem nową pozycję w XMB w zakładce TV - nad AXN pojawiła się iPla, nie wiem od kiedy jest, zauważyłem dopiero teraz.

Przeleciałem na szybko i jakość jest całkiem dobra, obraz na cały ekran i nie miałem czasu tego przejrzeć dokładniej, ale wygląda że wszystko jest za darmo i bez ograniczeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie, jakość naprawdę dobra jak na streaming (sprawdzałem na ekranie 32 cale)<br /><br />fajnie, że chociaż coś takiego nam dali!

edit: jedyny minus to taki, że większość materiałów tam dostępnych to jakieś żałosne pozycje z Polsatu

Edytowane przez stranded

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a niby jak mieliby mi zabrać pieniądze? Po prostu odpalasz iPla i wczytuje ci się strona i tam masz wszystko podzielone na kategorie. Zaznaczasz co cię interesuje i leci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, a niby jak mieliby mi zabrać pieniądze? Po prostu odpalasz iPla i wczytuje ci się strona i tam masz wszystko podzielone na kategorie. Zaznaczasz co cię interesuje i leci.

mnie przeraza ten streaming, niby mam 2mb na kompie raz dwa sie wczytuje a tu tak z 15 sek trzeba czekac. Najgorzej jest że nie możemy sobie wybrać np że chce ogladac od 1:30min.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, dziś też przypadkowo się natknąłem na iplę... dobrze że mama tego nie widziała, bo już bym życia nie miał... Pewnie by było :

- Dawid, weź puść 2763548 odcinek M jak Męczarnia... ;)

A tak na poważnie to cieszę się że jest coś nowego, za free, i bije na łeb ten AXN cały, chyba pooglądam sobie wszystkie odcinki "Fali zbrodni" lubiłem ten serial :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej za darmo to nie jest, kazdy material dochodzi do jakiegos momentu i koniec, zapewne trzeba aktywopwac sms pelny pakiet. chyba ze u mnie cos nie tak, i u was wszystko leci od poczatku do konca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem 3 różne seriale (po odcinku) każdy leciał cały i jeszcze 2 odcinki graj.tv czy jakoś tak (program o grach)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oglądałem 3 różne seriale (po odcinku) każdy leciał cały i jeszcze 2 odcinki graj.tv czy jakoś tak (program o grach)

to moze cos umnie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie gramtv oglądałem i każdy odcinek pauzował mi się po jakiś 12 minutach. Ciekawe dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajna sprawa z telewizją ipla - widać że PS3 dalej się rozwija :thumbsup: niestety póki nie zmienie dostawcy internetu streaming jest u mnie wykluczony <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w tej Ipli nie ma kategorii film;/ Byłby to fajny sposób na wypożyczanie filmów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dziś zobaczyłem na swojej konsoli w zakładce TV Iple. Wchodze i tam są takie seriale których nie miałem czasu obejrzeć, a teraz mam akurat ferie wiec czasu troche na to znajde więc wchodze na moj serial odpalam film i Wszystko jest świetne lecz jest jeden problem powiedzmy ze film ma 30 min oglądam tak z 5 lub 6 minut i nagle ZONK ! pokazuje mi pauze i daje play i nic nie reaguje ... :( czasem uda się cofnąć do przodu i ominąć to ale nie moge w spokojnie od początku do końca zobaczyć. Jest na to jakieś rozwiązanie ?

Moje łącze 4 mega to nie jest tak mało..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam dokladnie ten sam problem, a z tego co czytalem w necie,to nie tylko ja:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez to mam :( Raz mi sie nawet udalo obejrzec dokladnie 33 minuty (Fali Zbrodni) po czym serial zatrzymal sie i wyswietlil sie komunikat "dane tego typu sa nieobslugiwane" - jedyna opcja to bylo "wyjdz" lol? :/ Lacze 4mb.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witcie,

Czy możecie podać dokładnie jaki serial i który odcinek tego serialu i jeśli to możliwe w której minucie występuje ten problem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×