Skocz do zawartości
maca122

PS3 Filmy On-line / Telewizja Internetowa

Rekomendowane odpowiedzi

Czy da się zrobić tak aby w zakładce TV było więcej programów do wyboru ? np HBO, C+ itd :D bo ta zakładka jakoś tak smutnie wygląda jak jest pusta :D

*Pindolek

Niestety nie, może w przyszłości <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi mnie to.. Po co Sony wypuściło AXN w wersji na ps3 ? Jakość, tragedia... Płynność, jeszcze gorzej...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo ludki w innych krajach mają więcej kanałów i zapewne lepiej działających i aby Polska nie była tymi gorszymi to nam na odwal sie dali dupną wersje AXN. Taka moja teza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Posiadam PlayStation 3 120GB oczywiście Slim na Sofcie 3.50. Mój sprzęt jest połączony z internetem za pomocą Wi-Fi. Moje pytanie brzmi : "Czy jest jakaś możliwość oglądania filmów Online?".Jak sami wiecie jest mnóstwo takich, wiec fajnie było by sobie obejrzeć taki film na 42 calowym ekranie niż na 19 w komputerze. Czekam na odpowiedzi. Jak zły dział to przepraszam(przenieście go w razie potrzeby)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS3 Media serwer i połącz pc z ps3 po kablu to i filmy w hd będą śmigać włącznie z przewijaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za info ale ta 2 odpowiedz odpada chce miec to prosto z neta na PS. Nie rozumie 1 odpowiedzi mozesz to wyszczególnić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyswietla sie ze za mało pamieci i musze zamknac inne karty ale to nic nie daje bo i tak dalej jest to samo wiec nie wiem co mam robic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam często oglądam filmy na playtube na ps3 i nigdy większych problemów nie miałem. Jakoś nie powala ale jeśli ktoś chce te filmy oglądać dla jakości to proponuje wypożyczyć na blu-ray i tyle :) To jest jedyne zastosowanie przeglądarki w ps3 bo przeglądanie stron na niej to czysta tragedia ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu przepraszam jak już jest odpowiedź na to pytanie, ale nie znalazłem :(

Chodzi mi o to, czy da się oglądać mecze na ps3 przez przeglądarkę www? Chciałem odpalić mecz dzisiaj z meczyki.pl

Wszedłem na stronę na ps3 ale niestety był dźwięk bez obrazu :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze powinno pojsc... sam bede probowal obejrzec dzisiejszy mecz Lecha . tylko na pewno bedzie problem z jakoscia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest bardzo dużo takich stron. Na większości z nich filmy odtwarzane są w playerze megavideo, który chodzi bez zarzutu na PS3. Jeżeli pokaże się komuś błąd "Connection Problem", wystarczy tylko odświeżać stronę, aż film zadziała.

Sprawdzone na PS3, działające na 100% strony z filmami online:

www.iitv.info

www.kino.pecetowiec.pl

www.serialeonline.pl

www.tvfilmy.pl

www.eonline.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak w temacie brakuje mi następującej zakładki (patrz załącznik) a najlepsze jest to ze nie przypominam sobie żebym ją miał kiedykolwiek. Wersja oprogramowania 3.50. Dodam też że mieszkam w Szwajcarii może to ma jakieś znaczenie. Pozdrawiam i proszę o pomoc. Rafał

post-31241-0-07599900-1291625387_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy kraj ma inaczej. Z tego co pamiętam nawet Czechy mają 3 kanały a my tylko kulawy AXN. Z resztą nie masz czego żałować bo jakość przekazu na dużym tv jest tragiczna a wybór rzeczy do oglądania niewielki. Hiciorów brak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam problem i mam pytanie czy to tylko u nie czy wy tez tak macie...

gdy daje film na megavideo (tzn przez jakas strone typu tvfilmy.pl) to wyskakuje mi zebym zaktualizował odtwarzac i ta hest wybor przegladarek a nic sie nie da pobrac na ps3 i dupa z ogladania????????? co zrobic????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak jak napisałeś sam dupa z oglądania na ps3.

po prostu w naszym ps3 jest jak jest i tylko niektóre stronki działają z filmami reszta nie, i raczej szybko to się nie zmieni...

ja tam nie narzekałbym jakby sony dogadało się choćby z Mozilla, byłby taki Firefox na ps3 ehhhh rozmarzyłem się. :whistling:

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy to nie jest do końca tak, że nie da się oglądać na megavideo. Otóż da się, można to zrobić tak, że np na stronce z filmami online nie trzeba przechodzić do serwisu megavideo tylko oglądać przez stronę z filmami online. Drugi sposób to taki, gdy bezpośrednio przechodzimy do megavideo i pojawia nam się te okienko z wyborem przeglądarek, ale po prawej stronie jest taka zakładka na czarnym tle "kinowy" czy podobnie, klikamy na to i potulnie ukazuje się nam oczekiwany "trójkącik w kółeczku" i śmiało możemy oglądać. Odradzam wchodzenie na kino pecetowiec, bo nasza przeglądarka nie radzi sobie z takim natłokiem obrazków, po prostu strona się długo wczytuje i dosłownie rozwala na naszych oczach.

W razie jakichkolwiek problemów proszę o kontakt na pw, mogę nagrać filmik jak to się dzieje xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Czy ktoś próbował ze skutecznym skutkiem obejrzeć jakiś materiał z vod.onet.pl przez przeglądarke Internetu z PS3. Stronka zgłasza brak wymagań technicznych - chodzi o zainstalowanie Silverlight.

Pozdrawiam

Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam dopisuje się do pytania wyżej, czy da się jakoś rozwiązać ten problem na onecie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem ale jakoś później samo się naprawiło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem taki problem ale jakoś później samo się naprawiło.

nooo kolego, to teraz kotleta odgrzałeś heh. Ponad 4 miechy temu ostygł heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten kolecik dawno byl zepsuty bylo go trzeba wyrzycic do kosza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×