Skocz do zawartości
DaraS

Ufc 2010 Undisputed

Rekomendowane odpowiedzi

to ograniczenie z 15 to chyba nie jest europejska wersja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram dopiero okolo godziny w UFC 2010 (exhibition) i w sumie wielkich zmian w stosunku so 2009 nie widze. Choc w 2009 tez duzo nie gralem. Ogolnie jest OK, choc nie wyeliminowano tego sztucznego poruszania sie zawodnikow i jeszcze bardziej sztucznych upadkow - ale to dotyczy wszystkich gier sportowych, w ktore gralem - tak wiec na to nie ma co narzekac. Narzekac moge za to na cos innego - na drugim poziomie, biore JDS i nie moge wygrac z takim Sturvem, ktory zaklada mi jakikolwiek submission i wygrywa. Gdy ja biore Sturva i komukolwiek zakladam submission to przeciwnik sie nie poddaje. Oczywiscie R3 krece caly czas a podejsc do submission ma kilka w ciagu walki i nigdy nic...

Jest jakis poradnik do UFC 2010?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś grę. Ogólnie napalony byłem i jestem, karierę gra mi się ultra trudno, muszę zmniejszyć poziom. Podpowie mi ktoś jak mam wpisać kod do gry online? mówicie tu o jakiś regionach ja nie wiem jak to sprawdzić, pomóżcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Giera super daje mnóstwo frajdy najlepsze mordobicie na konsole

Dostałem dziś grę. Ogólnie napalony byłem i jestem, karierę gra mi się ultra trudno, muszę zmniejszyć poziom. Podpowie mi ktoś jak mam wpisać kod do gry online? mówicie tu o jakiś regionach ja nie wiem jak to sprawdzić, pomóżcie.

Ten kodik co dostałeś z gierą (chyba na książeczce z tyłu jest)-dajesz ps store redem code i tam go wpisujesz pobierasz zawartość pare mb i tyle śmigasz online (oczywiście jeżeli kod nie został już wpisany) :biggrin:

Edytowane przez 1908borsuk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcę pobrać demo, wchodzę i prosi mnie o playstation plus czy cos, dlaczego nei moge pobrac tego dema?? pisze free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam gram w UFC 2010 od nie dawna i nie umiem zakładać dzwigni wiem ze trzeba kliknac R3 i co dalej?? krece prawym analogiem i nic mozecie pomuc ?? z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

chcę pobrać demo, wchodzę i prosi mnie o playstation plus czy cos, dlaczego nei moge pobrac tego dema?? pisze free

Bo teraz dali to tylko plusowcom. Ciekawe, że ja kiedyś to zassałem ale znaleźć i zassać u kolegi później się nie dało. Za to mogę dalej to zassać ale muszę wejść w historię swoich pobrań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozgryzl ktos juz te submisiony ? O ile w UFC09 byla to zwykla masherka w guziki tak tutaj ich wogole nie rozumiem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie da rady tego pobrac , nie da sie tego obejsc, albo z dysku na dysk przerzucic? jak nie to sie pochlastam chyba

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli nie da rady tego pobrac , nie da sie tego obejsc, albo z dysku na dysk przerzucic? jak nie to sie pochlastam chyba

sprobuj zalozyc drugie konto na usa i wtedy sciagnac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inne pytanie:

Czy jest jakaś znacząca różnica między UFC 2010 a 2009? Chodzi mi głównie o grafikę, gameplay (system walki itp.).

Grafika została nieco poprawiona natomiast gameplay dotkneły spore zmiany. Całkowicie zmieniony system submissionów i nieco inne wykonywanie reversali. Cholernie brakuje mi reversali na ciosy (jedynie sa na przejscia) chyba, że o czymś nie wiem ?

Jeszcze pytanie mam: czy u was w menu głownym tez leca stare newsy ? Mi cały czas pisze o UFC 115 Lidell vs Franklin a kiedy to bylo hoho...

Edytowane przez JohnySilver

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby ktoś opisać jak wygląda kariera? Czy jest rozbudowana? W UFC2009 to ona wyglądała tak że wpierw mieliśmy jakiś tam sparing, potem wskakujemy do rankingu i albo walczymy z rywalem albo trenujemy siłę itd albo style walki i to w sumie byłoby na tyle. Dość nudno, przynajmniej dla mnie. Gdzieś słyszałem że w 2010 są momenty gdzie można nawet ubliżyć rywalowi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karirera jest bardzo podobna do tej z poprzedniej edycji. Walki, treningi, sparingi, spotkania ze sponsorami... i to zasadniczo wszystko. Te respektowanie i obrazanie przeciwnikow polega na nicisnieciu jednego guzika i zasadniczo nic nie wnosi do rozgrywki. Mimo to kariera wciągneła mnie bardziej niż w UFC09 dzięki bardziej dopracowanemu systemowi walki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Największy plus kariery jest to, że nie tworzysz wciśniętego w konkretne ramy zawodnika(Muay Thai/Boks/ Kickboxing, BJJ/zapasy, judo) tylko możesz uczyć się technik i stworzyć sobie takiego fightera jakiego chcesz np. mój zawodnik ma:

Lewa ręka: backfist

Prawa ręka:mocny sierp i potężny prosty

Klincz:Tajski(kolana na głowę)

Prawa noga:standardowe kopnięcie w głowę

Lewa: szybkie kopnięcie w głowę

Rzuty:Suplex

Przekrój technik jest naprawdę duży więc można stworzyć sobie coś ciekawego. Do tego trenujesz cardio, siłę i szybkość(dość szybko robisz max, a potem pilnujesz tylko, żeby ci nie spadło) oraz ogólne umiejętność(obalenia, poddania, obrona przed obaleniami i poddaniami). Żeby zdobywać punkty do tych umiejętności musisz sparować.

Ogólnie kariera jest ciekawsza niż w UFC 2009.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze ktoś chętny na walki online, ustawkę pod medale i trofeum Act as a trainer? Chętnie powalczę do czasu premiery Black Opsa, a potem to już grę odstawiam definitywnie na półkę. Pisać na PSN lub na gg.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. mam problem. Konkretbnie z jednym trofeum (chodzi o "Kay. Tee. Eff. Oh!"). Szukałem na yt robiłem tak jak w filmikach i nadal nic. Poza tym przydał by mi się jakiś poradnik. Jakby ktoś coś miał to będę wdzięczny. Poza tym jakaś rada na "It's The Jits!" by się przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema czy byłby ktoś chętny na założenie ligi UFC ?? jak cos to pisac na moje gg albo na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemanko chlopaki, sluchajcie mam problem. Kupilem sobie na allegro nowe ufc 2010 undisputted, gralem sobie po silnglu i chcialbym zagrac po multi ale nie moge. Wyskakuje mi, ze musze kupic online pack za 14,00zl. Czytalem gdzies, ze kod ktory mam napisany w ksiazeczcze gdzies sie wpisuje i tryb multiplayer sie odblokowuje. Mozecie mi pomoc i powiedziec gdzie wpisac ten kod ?

sorki pospieszylem sie troche z napisaniem zapytania, odpowiedz na moje pytanie znalazlem na stronie 6 - wystarczylo poszukac hehe. Sorry za niepotrzebny post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chetny do gry najlepiej wieczorami:)

psnid: bang_pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×